Sans Voir

Bună seara în companie.

Nu avem ce să ne placă la acest „PSKD”.
Este încă începutul și să nu uităm că venim dintr-o pauză pentru Naționale, care încețoșează oarecum apele.

Nu avem niciun joc care să îndeplinească criteriile pentru sans voir.
Dar există câteva jocuri care au un interes minor.

Aceste meciuri, care au un oarecare interes, dar care nu sunt incluse în jocul nostru, avem tendința să le urmărim live și dacă „condițiile sunt favorabile” jucăm live ce ne dorim.

Acesta este ceea ce ne propunem să facem aici. De fapt, o vom face într-un thread „adiacent” unde vom pune meciurile care nu au primit OK să le încărcăm de aici înainte de joc, dar le vom urmări live și dacă este convenabil, vom paria. Un alt trend, alte criterii, un alt Kava, separat de sv.

Meciurile care au „clicat” pentru noi sunt:

13 / 9 WALP Konachs Kuway - Aberdeenshire (9.50)

14 / 9 ENG1 Peterborough - Rockdale (5.50)

14 / 9 ENG1 Roderem - Bolton (6.00)

14 / 9 ENG2 Swindon - Macclesfield (6.00)

14 / 9 ENGNLS Havad - Brady (6.00)

14 / 9 WALP Cardiff Metr (6.00) - TNS

14.9 GRE1 Olympiacos - Volos Volos (13.00) (atentie si la g/g)

Lance 16 / 9 FRA2 - Chatter (9.00)

18 / 9 COL1 Deportivo Kali - Petrolera (7.50)


Ei bine, acest PSKD nu pariază de aici și poate putem juca ceva live în aceste meciuri.

:)
 
Meci complet din Liga 1 și Liga 2 engleză poimâine, marți.

Din meciuri am remarcat Portsmouth - Burton Albion, dar pentru joc ne dorim clar dubla peste 5.00.

Respectăm Portsmouth, dar ei au încă o victorie în 5 meciuri, în timp ce Burton este neînvins în ultimele 4.

Dublul acum este 4.33 (de la 4.75) și la aceste niveluri nu discutăm.
La aceste niveluri este greu să obții performanță chiar și live.

Dar mai avem timp să-l vedem din nou.







Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
 
Loviți mai întâi

În pariuri am sentimentul că nu ar trebui să joci previzibil sau previzibil. Jucând un eveniment ca o concluzie anticipată, problema ta este că șansele care îl însoțesc au încorporat informația că este o concluzie anticipată și orice valoare este pierdută. Ar fi bine să încerci să găsești ceva înainte să fie scris în șanse, ceea ce este foarte ambițios, dar crezi că are valoare. Imaginația în pariuri vă poate oferi idei. Bineînțeles, pentru a fi corect, are adesea rezultate foarte diferite față de ceea ce speri...

Bolton (12.00) - Oxford (1.28)

Lumea întreagă ne va acuza că jucăm „bazo” de dragul retururilor. Nu e ca asta. THE Bolton a început sezonul cu un viitor incert. Fără un Investor a rămas cu echipa de tineret și performanțele ei în jocurile din Ligă au fost (și pe bună dreptate) pe cer. Dar a fost găsit un Investitor, s-au făcut transferuri de ultimă oră și echipa nu mai joacă cu „tinerii”, are un antrenor „normal” și la un moment dat va începe să semene cu o echipă normală de Ligue 1. Când se va întâmpla asta, necunoscut. În meciul precedent, a remizat 1-1 cu Bradford și a dat rezultate bune. În ultimul, însă, au fost distruși cu 6-1 de Rotherham. Buzz-ul a fost acum când va începe Bolton să joace ca o echipă. Dar când se va face acest lucru, în jocurile ei casele de pariuri ne vor da...3.60 ("trei și șaizeci") și prietena mea... Mitsaras o va juca și ea! (Figură de stil). Dar atunci „pasărea” va fi zburat. Prin urmare, trebuie să „lovim” mai întâi aici și ceea ce se va întâmpla în continuare este o chestiune de timp. Acum ne dau 12.00 acasă, și împotriva cui?

Impotriva Oxford, care (cu tot respectul) nu sunt Rotherham și care sunt fără victorii în deplasare cu trei înfrângeri și un egal. Deci este atât de imposibil ca Oxford să piardă astăzi departe de casă?

Nu îl vom „salva” pe Bolton. Probabil că nu supraviețuiește cu -12 pe care îl are „pe cap” de la Federație. Nu ne-am „atinge” mult mai mult la performanță... 4.00 (total!) care s-a deschis, nu la 6.00, dar nici la 8.00. Eram pe drumul spre performanță cu două cifre pentru a juca. Acum, după ce am așteptat cu răbdare să meargă, și după ce a trecut la ora 12.00, acum „vedem” șansa lui Bolton de a obține prima victorie acasă.

Unul dintre pariurile cu cel mai mare risc pe care le-am luat. Să mergem cu 1 DNB, că e doar la mică distanță de as dry.

Bolton - Oxford 1 DNB @ 10.00 (Bet365)

Η Burton va intra live și deși atâta timp cât „condițiile sunt favorabile”, vom juca.
 
Foarte bine citind Niko, chiar dacă nu a dat rost de asta. Performanța asului la un moment dat (în timpul cursei) a ajuns la 3.00. Eșantion care l-a jucat drept și nu prea a reușit să surprindă. Hai!
 

  1. Bună dimineața, cred că Derby-ul de la 7,50 ne va preocupa cu acest SK


Bună dimineața.

Cu siguranță Derby îl poate învinge pe liderul Leeds.

Totuși, va trebui să plătim și pentru victoria unei echipe care are 1 victorie în 7 meciuri împotriva unei echipe care are 5 victorii în 7 meciuri. Derby-ul nu a mai câștigat din 5 august când au învins (luptând) Huddersfield

Asta înseamnă că la 7.50 care este acum (era și 8.50) măcar nu m-aș gândi la asta. Chiar dacă el se ridică, vrei ca cel defavorizat să „aibă voce” și să-ți spună „pot”. De aceea le punem uneori live, în caz că auzim acea „voce”.

Dar, pe de altă parte, Anglia este, este o „casă de nebuni”, totul se întâmplă, uite ce i-a făcut Norwich lui City și cât au plătit.
Dacă crezi ceva, mergi înainte.

:)
 
Bună dimineața.

Cu siguranță Derby îl poate învinge pe liderul Leeds.

Totuși, va trebui să plătim și pentru victoria unei echipe care are 1 victorie în 7 meciuri împotriva unei echipe care are 5 victorii în 7 meciuri. Derby-ul nu a mai câștigat din 5 august când au învins (luptând) Huddersfield

Asta înseamnă că la 7.50 care este acum (era și 8.50) măcar nu m-aș gândi la asta. Chiar dacă el se ridică, vrei ca cel defavorizat să „aibă voce” și să-ți spună „pot”. De aceea le punem uneori live, în caz că auzim acea „voce”.

Dar, pe de altă parte, Anglia este, este o „casă de nebuni”, totul se întâmplă, uite ce i-a făcut Norwich lui City și cât au plătit.
Dacă crezi ceva, mergi înainte.

:)
Într-adevăr, sunt de acord că 34 plătea. Cămașa Derby este grea și cel puțin egală cu Leeds..deci voi risca
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps
Omule a fost surprins și mulțumită Europei...totul este în dubiu, dar din păcate am avut o săptămână al naibii la muncă și nu am luat-o ușor...acum e prea târziu pentru lacrimi dar nu putem lăsa munca pentru pariu!
 
Omule a fost surprins și mulțumită Europei...totul este în dubiu, dar din păcate am avut o săptămână al naibii la muncă și nu am luat-o ușor...acum e prea târziu pentru lacrimi dar nu putem lăsa munca pentru pariu!

Vezi și VAK. 0-4 la Gladbach.
Prima zi de meci, spui nu pariu, dar ce se întâmplă...
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Bună dimineața.

Când iei cuponul în mâini, trebuie să vezi un număr mare de jocuri din care trebuie să le iei mai întâi pe cele care te interesează. Pentru acest S/K screening-ul a scos niște meciuri care au ceva, dar nu știu dacă sunt și pentru sans voir, cel puțin cu cotele pe care le au acum. Scurt:

Din „Little England” am remarcat-o Jubileu dar il uitam chiar si pentru live pentru ca inca 4.20 si inca 3.50 care este acum.
Την Bolton am văzut-o ieri. Acum joacă Sunderland și factorul de dificultate a crescut. Dar Book încă o are în 7.00. Nu poți juca împotriva Oxford la 12.00 și aici joacă atât de jos. Dacă nu merge bine, atunci doar trăiește.

Η Groeter Firth din Bundesliga a 2-a neînvinsă în ultimele 5 la 6.00 este un gând împotriva Stuttgart-ului.

Η Ostend din Belgia spre 10.00 este un punct complicat împotriva lui Genk care are locul 6 al Austriei în spate și care nu este impresionant în ligă. Nici măcar Ostende nu aruncă foc...

Din Suedia ne place Erebro la 6.50 (dar deschisese la 8.00) împotriva lui Norrköping și a lui Trelleborg la 5.50 împotriva lui Halmstad.

În Norvegia o avem Vikingii la 4.33 împotriva lui Valerenga care este foarte deformată. Valerenga nu are nicio victorie în ultimele 7 meciuri. Dar ne-am dorit încă 4.33 pentru a merge la acest meci. Îl așteptăm.

În Portugalia vom merge să o vedem Maritimo la 10.00 cu Braga. Braga, care ieri a învins cu 0-1 la Wolverhampton, dar poate că are ceva oboseală în campionatul portughez, până acum nu a impresionat lumea. Nici măcar Maritimo, desigur, care este și echipă gazdă. Meci pentru live, să nu ne cadă pe față.

Η Sf. Patrick de la Campionatul Irlandez la 7.00 împotriva Shamrock este un alt gând (astazi că). Desigur, s-a deschis la ora 9.00 și nu vrem să facem reduceri. Ceea ce nu ne place înainte de joc, vedem live.

Sfârșitul meciului din Serie B braziliană Coritiba - CRB joacă o echipă fără victorie în ultimele 5 împotriva primei echipe în deplasare! THE CRB plătește 4.40. Dă ceva mai mult pentru că cealaltă echipă este și a 3-a echipă de acasă din Ligă.

Aceștia... Atât de puțini.

Nu se știe dacă firul va reda ceva acest S/K. Este nevoie de gândire, toate meciurile au un motiv pentru a le alege. Live este o soluție atunci când fold și o vom face mult anul acesta.


: semn:
 
Ultima editare:
Cannot Resist BTABILIREA

Am văzut acest pariu special la 4.40 și mi s-a părut interesant. Dar noi i-am spus lui Book: „mai dă-ne ceva”, și dorința noastră s-a auzit (...). Nu avem plângeri. Performanța este totul în „sportul” nostru, pentru că acum la 6.00 în loc de 4.40 vorbim despre un cu totul alt pariu.

Coritiba (1.62) - CRB (6.00)

Rațiunea aici este oarecum simplă. THE Coritiba, favoritul cu 1.62, are 5 meciuri de câștigat și în ultimele trei meciuri chiar a pierdut. A jucat atât echipe puternice (ca să fim corecti) cât și mediocre, dar rezultatul este acesta: 0/5 victorii. 1.62 pentru a câștiga aici este exclus.

Vizavi de ea este străinul, h Clube de Regatas Brazilia, CRB, care este aproximativ egală cu favorita din poziția a 7-a a Tabelului dar are și caracteristica că în Clasamentul (informal) al meciurilor în deplasare este...primul(!) cu 6 duble în 10 meciuri.
CRB.jpg


Și acolo printre „victimele” sale includem și rivali din „raftul de sus” precum Atlético Goiàniense. Și dă dublu 6.00.

Ce se va întâmpla acum în meci, nimeni nu știe. De obicei, favoriții câștigă meciurile, dar uneori pierd. Cu datele pe care le avem este imposibil să rezistam și imposibil să nu ne jucăm. Este sans voir cu 3/3 criterii: Favorit care se zbate, Outsider care „face foc”(!) și Performanță din loc și din timp.


Coritiba - CRB 2 @ 6.00 (stoiximan)


Lăsăm celelalte meciuri pe care le-am scris în direct, dacă nu apare altceva.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: