Sans Voir

Ατλετικο Παραναένσε - Γκοϊας 2 @ 10.00 4-1 LOST
 
sans voir

Μπραγκα - Φαμαλικαο 2 DNB @ 5.00 (Bet365, χειροκίνητα; με 6.50 διπλό και 4.33 Χ)

Ατλάντα - Κάλιαρι 2 DNB @ 11.00 (Bet365)

Μικρές αναλύσεις θα γράψουμε μετά, με λίγα λόγια.

Στο sans voir live:

Γρανάδα σήμερα,
Γουλβς, ΚΠΡ, Χαντερσφιλντ στις 2/11 και
Μιαλμπι, Ατρόμητος, ΠΑΟ.στις 3/11
 
Σε ευχαριστω, μεχρι το βραδυ που θα το βλεπα λογικα θα χε πεσει η αποδοση,τσιμπησα το +1.75 στο 1.82.
Μακαρι να μας δινανε τετοια ουτσαιντερ στ 11.00 μια φορα την εβδομαδα.Καλη επιτυχια!
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps
Ατάλαντα όπως λέμε Γιουβέντους

Το μπετ της Κάλιαρι είναι πολύ δύσκολο. Και αυτό γιατί η Atalanta είναι ομαδάρα. Εχει ανέβει επίπεδο τα τελευταια χρόνια, παίζει Τσαμπιονς Λιγκ και μέχρι τώρα δεν έχει δώσει δικαιώματα. Εχει μόνο μία ήττα σε 10 ματς και στο πρόσφατο ήρθε 2-2 με την Νάπολι.

Με όλο το σεβασμό όμως στην Αταλάντα, δεν είναι Γιουβέντους ούτε Ιντερ για να πληρώνει η άλλη ομάδα 12.00. Και μιλάμε για την Cagliari, που έως τώρα κάνει μία πολύ καλή σεζόν ούσα 8 ματς αήττητη. Τελευταία ήττα 1-2 από την Ιντερ την 1 Σεπτεμβρίου. Από τότε τρέχει σερί 5-3-0 και είναι αήττητη εκτός έδρας. Στα δε μεταξύ τους το 2018 και 2017 στο Μπέργκαμο είχαμε διπλά (0-1 και 1-2).

Μπορεί οι πιθανότητες να μην είναι με το μέρος μας γιατί το φαβορί είναι πολύ καλό, αλλά το 12.00 στο διπλό και 11.00 στο 2 DNB είναι εκτός λογικής. Δεν γίνεται να μην παιχθεί sans voir, όπως και να έχει. Πάμε με το 11.00. 11 αυτοί και 11 εμείς.


Αταλάντα - Κάλιαρι 2 DNB @ 11.00 (Bet365)



Η βάρκα της Μπράγκα μπάζει νερά

Αυτό το μπετ είναι ας πούμε πιο «βατό» με την έννοια ότι εδώ η Braga (σε αντίθεση με την Αταλάντα) δίνει δικαιώματα. Η Μπραγκα έχει 2-2-2 στα τελευταια 6 ματς για την Λίγκα και συνολικά στη σεζόν το μετριότατο 3-2-3. Σημειώνουμε ότι έχει δώσει μέχρι στιγμής 6 επίσημα ματς μόνο το μήνα Οκτώβριο (Λίγκα, Κύπελλο, Europa league) και θα έχει και μία ημέρα λιγότερη ξεκούραση (παίζει σήμερα εκτός έδρας με Μποαβίστα. Η Φαμαλικάο έπαιξε χθες).

Η Famalikao είναι νεοφώτιστη και «κανείς» δεν την υπολογίζει, αλλά σε 9 ματς έχει 7 νίκες, μία ισοπαλία (με Γκιμαράες που είναι 4η) και μία ήττα (με Πόρτο, με την οποία περίπου όλοι χάνουν) και είναι (παρακαλώ) 3η στη Βαθμολογία. 3-1-1 τα εκτός έδρας της και (μέσα εκεί) έχει κερδίσει και τη Σπόρτινγκ (από τους μεγάλους) 1-2. Το διπλό τότε είχε κλείσει στο 6.00. Τώρα είναι 6.50 με την Μπράγκα. Κάτι σαν ανορθογραφία μας φαίνεται με όλο τον οφειλόμενο σεβασμό.

Το διπλό εμάς μας βγαίνει κάτι σε 4.00-4.50 (δίκαιη τιμή) και παίζοντας συνδυαστικά το Χ (4.33) και το διπλό (6.50), παίρνουμε ένα 2 DNB στο 5.00 που μας κάνει.


Μπραγκα - Φαμαλικάο 2 DNB @ 5.00 (Bet365)


Τα υπόλοιπα ματς που μας άρεσαν...

Γραναδα @ 4.75

Γουλβς @ 4.75
Χαντερσφιλντ @ 6.50
ΚΠΡ @ 6.50

ΠΑΟ @ 10.00
Ατρομητος @ 13.00
Μιαλμπι @ 6.00


...τα αφήνουμε στο live.
 
Ειδικά ο Ατρόμητος.. όταν είδα την απόδοση χτυπησανε καμπανάκια!


Γιαννη κοιτα να τα βρεις με τη γυναικα πρωτα ......πες της να χαμηλωσει λιγο τη γκανιοτα , αλλιως τι το θες το 13αρι του Ατρομητου ?

:)
 
Γιαννη κοιτα να τα βρεις με τη γυναικα πρωτα ......πες της να χαμηλωσει λιγο τη γκανιοτα , αλλιως τι το θες το 13αρι του Ατρομητου ?

:)
Κοίταξε.. η γκανιοτα στο σπίτι δεν παλεύεται.Είναι 100%
Για να καταλάβεις παράδειγμα της λέω έχω ενα σίγουρο στοίχημα. Μου λέει αν είναι σίγουρο πάρε 100 ευρώ και παίξε. Εκεί καταρχήν τσακωνόμαστε γιατί εγώ δεν πρόκειται να ρίξω τόσα χρήματα.. αρχίζει και με ψέλνει.. για αυτό δεν θα κερδίσεις ποτέ και άλλα τέτοια.
Τέλος παίζω όσα νομίζω αλλά όταν κερδίσω έρχεται και μου τα παίρνει όλα με αποτέλεσμα να μην έχω κάβα. Αν δεν κερδίσω καλύτερα να μην είσαι στην θέση μου!!

Trimis de la MYA-L41 folosind funcția Tapatalk
 
Η γκανιοτα Γιάννη είναι στο τέλος. Οοοοοολοο τον άλλο καιρό είναι η γκρίνια!

Η δικιά μου απεχθάνεται το στοίχημα. Κάθε τοσο μου λέει "Ασχολείσαι λες και είναι επιστήμη. Τύχη είναι".

"Επιστήμη είναι της λέω. Θες να μάθεις τι κάνω;" τη ρωτάω. "Άντε πες μου λέει βαριεστημενα".

Της λέω, έστω οτι παίζω το επιτραπέζιο "γκρινιάρη" με τη μικρή. Η εμπειρία (ετών!) έχει δείξει οτι την "κερδαω" 70% και χάνω απο τη μικρή 30%. Μια Εταιρεία σου προσφέρει τη δική μου νικη 1.30 και την νίκη της μικρής 4.00. Τι θα παίξεις?

Μα θέλει ερωτηση? 1.30 εσένα μου λέει, αφού θα κερδίσεις!

Της εξηγώ απλοποιημένα, οτι το παίξιμο αυτό είναι λάθος και δεν έχει αξία, ας κερδίζω 7 στις 10. Παίζουμε εικονικά το στοίχημα 10 φορές και καταλαβαίνει οτι τις 3 φορές που θα κερδίσει η μικρή, θα βγάλει καθαρό κέρδος 2 πονταρισματα μετά από 10 ματς. Αν όμως παίξει εμένα στο 1.30, θα "μπει μεσα".

Φαίνεται να το έχει καταλάβει, αλλα έχει και μια απορία: "Μα καλά μου λέει, όταν παίζουν μεταξύ τους δύο ομάδες γράφει πουθενά τι πιθανότητα έχει η κάθε μία???"

"Ειδες που ήρθες στα λόγια μου? Αυτή την επιστήμη προσπαθώ να κάνω!".


Και μετά από αυτό Γιάννη, πιστεύεις οτι γλίτωσα την γκρίνια?

răspundă:
Nu.



Η γκανιοτα στο τέλος της σεζόν.





Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
 
Μου κάνει εντύπωση ότι έχεις "κυκλώσει" το διπλό στην Τούμπα. Έχει μια βελτίωση ο Παναθηναικός είναι η αλήθεια, αλλά ικανό δεν τον έχω. Η σκέψη σου;
 
Μου κάνει εντύπωση ότι έχεις "κυκλώσει" το διπλό στην Τούμπα. Έχει μια βελτίωση ο Παναθηναικός είναι η αλήθεια, αλλά ικανό δεν τον έχω. Η σκέψη σου;
Bună seara.

Η λογική του sans voir live είναι κάπως διαφορετικη απο το pregame παιχνίδι στο sans voir.

Επιλέγουμε παιχνίδια που μας αρέσουν κάπως αλλα δεν έχουν ολα τα στοιχεία για να παίξουμε.

Εδώ είναι η απόδοση μόνο και οι "φανέλες". Παναθηναϊκός 10.00 αλλες εποχές στην έδρα του ΠΑΟΚ με τίποτα δεν υπήρχε. Με τη φετινή εικόνα όμως έχει μια βάση.

Η ουσία είναι ότι παρακολουθούμε το ματς και περιμένουμε το φαβορί γρήγορα να το τελειώνει.

Αν δεν το κάνει και μένει το 0-0, (αρα το φαβορί δίνει δικαιώματα και το αουτσάιντερ αντέχει) κάποια στιγμή (συγκεκριμένη) επεμβαίνουμε.
[χθές δεν προλάβαμε πχ αν είδες]

Αυτή είναι η λογική.
Οχι οτι είδαμε κάποιον σούπερ Παναθηναϊκό. Ένα ματς όμως είναι ενα ματς. Ολα μπορούν να συμβούν. Δεν ξέρουμε με τι εικόνα θα πατήσουν οι ομάδες το γήπεδο.



Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
 
Bună seara.

Η λογική του sans voir live είναι κάπως διαφορετικη απο το pregame παιχνίδι στο sans voir.

Επιλέγουμε παιχνίδια που μας αρέσουν κάπως αλλα δεν έχουν ολα τα στοιχεία για να παίξουμε.

Εδώ είναι η απόδοση μόνο και οι "φανέλες". Παναθηναϊκός 10.00 αλλες εποχές στην έδρα του ΠΑΟΚ με τίποτα δεν υπήρχε. Με τη φετινή εικόνα όμως έχει μια βάση.

Η ουσία είναι ότι παρακολουθούμε το ματς και περιμένουμε το φαβορί γρήγορα να το τελειώνει.

Αν δεν το κάνει και μένει το 0-0, (αρα το φαβορί δίνει δικαιώματα και το αουτσάιντερ αντέχει) κάποια στιγμή (συγκεκριμένη) επεμβαίνουμε.
[χθές δεν προλάβαμε πχ αν είδες]

Αυτή είναι η λογική.
Οχι οτι είδαμε κάποιον σούπερ Παναθηναϊκό. Ένα ματς όμως είναι ενα ματς. Ολα μπορούν να συμβούν. Δεν ξέρουμε με τι εικόνα θα πατήσουν οι ομάδες το γήπεδο.



Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
Mου ξέφυγε "...τα αφήνουμε στο live", μαζί σου με την συγκεκριμένη λογική
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps
Διπλό δώρο Αταλάντα... Αυτογκόλ και κόκκινη! Μηδένα προ του τέλους βέβαια...!

Trimis de la Notă 3 cu ajutorul funcției Tapatalk
 
Και τωρα που τελειωσε.......
GOOOOOOOOOOOAAAAAALLLL

c20767f0469a29cb089fa8e850434f15.jpg


Trimis de la Redmi 6 folosind funcția Tapatalk
 
Bună seara.

Η λογική του sans voir live είναι κάπως διαφορετικη απο το pregame παιχνίδι στο sans voir.

Επιλέγουμε παιχνίδια που μας αρέσουν κάπως αλλα δεν έχουν ολα τα στοιχεία για να παίξουμε.

Εδώ είναι η απόδοση μόνο και οι "φανέλες". Παναθηναϊκός 10.00 αλλες εποχές στην έδρα του ΠΑΟΚ με τίποτα δεν υπήρχε. Με τη φετινή εικόνα όμως έχει μια βάση.

Η ουσία είναι ότι παρακολουθούμε το ματς και περιμένουμε το φαβορί γρήγορα να το τελειώνει.

Αν δεν το κάνει και μένει το 0-0, (αρα το φαβορί δίνει δικαιώματα και το αουτσάιντερ αντέχει) κάποια στιγμή (συγκεκριμένη) επεμβαίνουμε.
[χθές δεν προλάβαμε πχ αν είδες]

Αυτή είναι η λογική.
Οχι οτι είδαμε κάποιον σούπερ Παναθηναϊκό. Ένα ματς όμως είναι ενα ματς. Ολα μπορούν να συμβούν. Δεν ξέρουμε με τι εικόνα θα πατήσουν οι ομάδες το γήπεδο.



Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk

Η αλήθεια είναι ότι τέτοια απόδοση είναι λίγο πρόκληση, όσα χάλια και άν έχει ο ΠΑΟ. Αξίζει να ρισκάρεις έστω και λίγα λεφτά και να περιμένεις ξέρω γω να βγάλει το ημίχρονο-να φτάσει στο 60 για να κλειδώσεις. Επιπλέον, οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟ δεν έχουν ρεαλιστικούς στόχους φέτος, αφού ούτως η αλλιώς ευρώπη δε βγαίνουν λόγο τιμωρίας. Επομένως μόνο στα μεγάλα ματς έχουν να δείξουν κάτι, το έκαναν και με τον Ολυμπιακό. Ακόμα και ο ίδιος ο Παναθηναϊκός υπονόησε ότι διαλέγουν παιχνίδια.....
 
Ακομη και ο τιτλος που μπαινει σε καθε αναλυση εδω στο sans voir δεν ειναι τυχαιος .....στο bet της Κά(β)λιαρι (οπως μας υπεδειξαν πιο πανω οι φιλοι μας)ο τιτλος :''Αταλαντα οπως λεμε Γιουβεντους'' βγηκε απο καποιο γεγονος :).

Παρακολουθηστε διαλογο :.

fair : Νικο , δες ρε ..Κάλιαρι στο 12,00
nklaps: Με Γιουβε ρε ? τρελος εισαι ?
fair: οχι ρε ...με Αταλαντα ..
nklaps: μηπως παιζει με Γιουβε?
fair: οχι ρε .με Αταλαντα ...
nklaps : πληρωνει ομως οπως με Γιουβε..
fair: ε ...αυτο σου λεω ρε ...παιζει με Αταλαντα αλλα πληρωνει οπως με Γιουβεντους . .:):):)


Ο διαλογος ειναι αληθινος .....το πηρε τωρα ο αλλος και το
εκανε τιτλο στην αναλυση ......:):):)


Κατα αναλογο τροπο βγηκε και η βάρκα της Μπράγκας μπαζει νερα ....:)


:)
 
Ultima editare:
Dimitris (SIDDHARTHA) muzica pe care ai cântat-o ​​ieri a adus multe...:)
Pune aici ceva să ne placă...:)
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...