sans voir

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,246
18,349
113
36
CARE ESTE FENERUL
Deși după o notă de vacanță undeva poate fi nevoie în viitor.

Orașul din istoria Premier League a renunțat la 1408 de meciuri. Dintre acele meciuri în doar 3 jocuri în timp ce conducea ultimul sfert, el a pierdut meciul

2003 Birmingham
2006 Fulham
Lupii 2019

Și încă unul.
Ultima dată când Chelsea a pierdut în Boxing Day a fost în 2003 la Charlton 4-2 în deplasare (a pierdut 2-0 la Southampton ieri)

syllektikos

Membru bine-cunoscute
11 Oct 2009
488
381
63
Tradițiile nu vă spun întotdeauna adevărul și sunt pe cale să se rupă. Dar uneori îți oferă statistici foarte utile. Întotdeauna trebuie să aruncăm o privire și să le dăm seama, ele oferă câteva informații utile. Mai ales pentru City, este un sfat foarte bun. La Anul Nou !!!
  • ca
reacţii: joc cinstit

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,513
2,863
113
Bună seara, an bun.

Avem câteva meciuri care ne-au plăcut, dar cel mai probabil este să le urmărim în direct și să nu mergem pregame.

4/1 Sunderland - Lincoln (4.75)

4/1 Harrogate - Midenhead (5.75)

5/1 Juventus - Cagliari (12.00)

5/1 Atalanta - Parma (9.00)

Avem și această Cupă de engleză și Cupa Angliei, așa că poate se va întâmpla ceva în viață.

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,513
2,863
113
Pentru că, din păcate, nu pot paria pe emoții, am verificat Rottdale cu Newcastle incomplet și deformat. (Un pic mai bine dacă partea de acasă ...)
Bună dimineața.
Gândul tău are soarta.
Dar, pe de altă parte, jucând pentru Liga 5.00 la ora 6.50 (care era XNUMX) împotriva unei echipe din Premier League.
La ora 5.00 se pare că se joacă cu Roderem.
Nu spun că nu va ieși.
Spun că va ieși și voi simți, dacă mă joc, că m-au furat.
Mă înțelegi.
Acum, în direct, randamentele pot fi diferite.

Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,513
2,863
113
Bună seara.

Pentru acest PSK sunt câteva jocuri care ne plac:

17/1 NED2 Folendam - Eindhoven B (11.00)

18/1 WAL1 TNS - Conah Kuway (6.00)

18/1 ENG2 Colchester - Macclesfield (6.50)

18/1 NED1 Alkmaar - Willem (9.00)

19/1 GER1 Hertha (10.00) - Bayern

19/1 ENGP Liverpool - Om. United (8.00)

Ca un comentariu, TNS este predispus la ... "gafe", Willem este echipa de sans voir, iar Manchester United nu este niciun sat din Cornwall, iar City s-a bucurat să-și amintească.

Există jocuri după pauză și el vrea atenție.

Dacă cineva ne place mai mult, vom primi pregame. În caz contrar, toate trăiesc.

: semn:: semn:

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,513
2,863
113
Bună seara.

Pentru acest PSK sunt câteva jocuri care ne plac:

17/1 NED2 Folendam - Eindhoven B (11.00)

18/1 WAL1 TNS - Conah Kuway (6.00)

18/1 ENG2 Colchester - Macclesfield (6.50)

18/1 NED1 Alkmaar - Willem (9.00)

19/1 GER1 Hertha (10.00) - Bayern

19/1 ENGP Liverpool - Om. United (8.00)

Ca un comentariu, TNS este predispus la ... "gafe", Willem este echipa de sans voir, iar Manchester United nu este niciun sat din Cornwall, iar City s-a bucurat să-și amintească.

Există jocuri după pauză și el vrea atenție.

Dacă cineva ne place mai mult, vom primi pregame. În caz contrar, toate trăiesc.

Nu pot pune Crystal Palace în studiul inițial.

Dubla ei cu City dă ... 29.00 la pamestoixima.gr. Nu ... 59!

Nu este o alegere „artificială” asimetrică datorită performanțelor sale extreme. În ultimele sale 10 partide, Palace a pierdut doar două față de Stanford (unul față de Liverpool). Numai în acest meci a marcat mai mult de un gol. În celelalte 9, niciun gol nu a fost acordat!

Orașul este oraș și poate jumătate de timp ne-a pus 3.
Dar poate nu.

Hai să fim aproape ...

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,513
2,863
113
Anul 20.00+

Pariurile asimetrice nu se joacă în acest thread. Există un fir special despre asta. Nu înseamnă că tot ce este enorm este în logica Jokerului. Willem (@ 22.70) nu a fost nici măcar un glumeț când l-am jucat. Avea un motiv. Nici lupii (@ 25.00) nu au fost victima artificiilor pline de viață (mâine!) Din oraș.

Noroc, nu trec 20 de ani în fiecare an, dar anul acesta a dispărut. Nu totul va trece, așa că este nevoie de atenție. Avem deja o lună să ne afișăm de aici (ultima pregamă a fost lovită pe 18 ianuarie). Într-o lună am urmărit că toate pariurile noastre „potențiale fără a vedea” devin… găleți de lux. Acesta este și un profit ... din moment ce nu le-am jucat. Acum este timpul să joci.

Manchester City (1.10) - Crystal Palace (27.00)

Premier League 18 / 1 / 2020

La început am mers pentru cei plini de viață, dar când ne-am uitat la Crystal Palace, care este un „pierdut” cunoscut și nu atât de mare, am observat următoarele:

Crystal Palace.jpg

1) Doar 10 pierdute în ultimele 2 jocuri!

2) Ceea ce a pierdut a fost în gol și în minutele finale.

3) O înfrângere a fost de la Liverpool 2-1 la 80 și nici nu ai pune-o pe cântar, deoarece toată lumea pierde față de Liverpool.

4) În ultimele 10 jocuri, peste un gol în fiecare joc NU a fost acordat (3 jocuri cu o foaie curată), cu excepția Liverpool care a acordat două (2-1 la 85 ')

5) Palatul este a 4-a cea mai bună apărare din liga! În premier! Oricât de ciudat ni s-ar părea.

Filozofia jucăușă a lui Pavel este evidentă: mai întâi să nu pierdem, apoi ... Dumnezeu are. Evident, dacă ești Palatul, nu vei învinge City prin atac deplin. Arăți mai întâi să nu-l mănânci și dacă ai una sau două oportunități de a profita de el.

Orașul, desigur, este binecunoscutul Oraș, pe o lună bună, nu anul trecut, dar dacă se găsește într-o zi poate ne-a aruncat 3 bucăți la jumătate de timp. Dar până acum nu a câștigat 22 din cele 7 de partide ale sale, a suferit înfrângeri la Norwich, la Wolves (în interior, vă rog, unul a fost prezent) și unul la United. Ei bine, și cu Liverpool, desigur.

Și întreb acum, o echipă care nu a pierdut în ultimele 10 partide la 8. În cazul în care au pierdut în două din cele 10, iar cele din gol. Asta l-a enervat pe Liverpool. Având cea de-a 4-a cea mai bună apărare din clasă și ne este cunoscută sub numele de daune de la Palat, nu reușește să plătească, chiar și cu City, să plătească 8,50 (Betshop) și dublu pentru a ne oferi aproape de ... 30.00?

Știm unde mergem. Putem mânca bine 3. Avem nevoie și de noroc. Poate avem nevoie de o lovitură de pedeapsă și de offside și roșu și ... VAR și alte coarne să fie de partea noastră ... Totul se joacă. Cu toate acestea, performanțele pe care le avem, nu ne putem permite să nu jucăm.

Manchester City - Crystal Palace 2 DNB @ 24.75 (Stoiximan/ Bet365)

(*) Atenție, bazată pe cele de mai sus și X2 la 8.50 (Betshop) are valoare și poate fi jucat de cineva, dacă îi place, (și vor avea dreptate), dar aici este sans voir ...

joc cinstit

Membru bine-cunoscute
18 Mar 2015
1,090
1,535
113
Buna dimineata ...

K Palace plătește 30 ...
Asta e curva ... bine .... dax ... hai să ne aruncăm în al 4-lea oraș ... îl accept ... este o echipă super, într-o zi bună poate despărți orice adversar ... da !! ! ... bine ai venit ... sunt cu tine ...

Dar ...
Nici orașul nu este primul, nici Palatul nu este ultimul ... da vom pierde ... știm asta ... dar chiar am o întrebare eternă ... dacă a fost cu adevărat aseară ... "" Cât de mult i-ai da o lovitură? 34,00; "".

Asta ... am spus ... pierdem .... dar dacă nu ... atunci nu spuneți că este vina jucătorului ...

Până la 4 suntem buni ...
Faceți 5 la Reilly ...

Buna dimineata ...
Ultima editare:

Siddhartha

Membru bine-cunoscute
26 Mar 2016
203
408
63
Rasilie nu devine niciodată unul când joci cote uriașe.
Rezistent dacă joci 1,083 și prinzi la nouăzeci. *
200 de zerouri de pierdut Palas, de o mie de ori Palas.
Orașul m-a înveselit de nenumărate ori.
Doar eu o pot face cu tine.
De văzut.

* Nebunii zic eu, rezistent că nu ești nici măcar 1,083.
Ceea ce le place tuturor.
Toată lumea pentru roșia lor, cum ziceau cei vechi.
Ultima editare:

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,513
2,863
113
Iar Lazio este împotriva lui.
Lazio este cel mai rău.
Și Sampdoria nici nu plânge, nici nu râde.
Dar dacă ai un sentiment bun, fă-o ... EHMM la jumătate de timp dacă Sam stă bine.

Pentru că voi fi pe un „tăiat ce plăcintă”, Michalis funcționează peste ore ca ESA.
Ne-ar plăcea ceva ajutor!

Ultima editare:

ninaki

Membru activ
4 Feb 2010
169
181
43
Patras
Lazio este cel mai rău.
Și Sampdoria nici nu plânge, nici nu râde.
Dar dacă ai un sentiment bun, fă-o ... EHMM la jumătate de timp dacă Sam stă bine.

Pentru că voi fi pe un „tăiat ce plăcintă”, Michalis funcționează peste ore ca ESA.
Ne-ar plăcea ceva ajutor!

Bună seara tuturor. L-am marcat pe Sam de la începutul săptămânii. Îl voi vedea logic și îl voi anunța dacă văd ceva care se întâmplă

syllektikos

Membru bine-cunoscute
11 Oct 2009
488
381
63
Lazio se află într-o situație teribilă anul acesta, va fi dificil să pierdeți puncte acasă. Mult noroc !!!

Argint

Câștigător de victorie 2010
30 și 2005
5,615
2,362
113
37
Orașul Katerini
Am încercat să înnebunesc ...
Am jucat 2 și X pregame ... Am încasat dublu undeva în anii 70 ... Odată ce a fost 1-1 am încasat X și apoi crezând că va fi 2-1 Am pus ceva în câștig pe as încercând să fiu plătit și toate cele 3 puncte într-un singur meci! Dar agățați X în final, ceea ce nu mă deranjează, deoarece urmașii firului nu s-au pierdut!

joc cinstit

Membru bine-cunoscute
18 Mar 2015
1,090
1,535
113
Am încercat să înnebunesc ...
Am jucat 2 și X pregame ... Am încasat dublu undeva în anii 70 ... Odată ce a fost 1-1 am încasat X și apoi crezând că va fi 2-1 Am pus ceva în câștig pe as încercând să fiu plătit și toate cele 3 puncte într-un singur meci! Dar agățați X în final, ceea ce nu mă deranjează, deoarece urmașii firului nu s-au pierdut!
Faptul că știi să faci un pariu este evident.
Vizionarea pe internet este onoarea noastră!
Câștigarea cuiva chiar a unui euro ne face fericiți!

În analiza pe care nklaps a făcut-o, el a scris:

Manchester City - Crystal Palace 2 DNB @ 24.75 (Stoiximan/ Bet365)

(*) Atenție, bazată pe cele de mai sus și X2 la 8.50 (Betshop) are valoare și poate fi jucat de cineva, dacă îi place, (și vor avea dreptate), dar aici este sans voir ...

Sufletează mașina de cântărit ...
Știa unde era valoarea extraordinară ...
Dar iată că nu vedeți ... când rulam X2 la 8,50 și ieșim la 2dnb la 25,00, internetul trebuia să se închidă definitiv ...

Pariul de astăzi este în categoria VOID, cu o aromă câștigătoare puternică ...

acest sans voir în prezent la 16 pariu până acum are:
5 - CÂȘTIGAT
5 - VOID
6 - Pierdut

continua ...

Ultima editare:

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    L Forum Bot: Lefos a început o nouă temă numită „Cumpărați o mașină” în anunțuri ...