Sans Voir

2) Sans voir raport live

Sans voir live a fost o idee nouă. Evident, a venit din faptul că în jocul nostru urmărim câteva meciuri preselecționate în direct și cu un protocol specific și atâta timp cât există o oportunitate pe care o jucăm. În mod evident, studiem aceste meciuri când ne uităm să vedem ce vom juca pregame. Prin urmare, am vrut să vedem ce pește prinde acest protocol viu și trebuia înregistrat.

Astfel, de la început până la renumita încetare a Încoronării, au fost aleși Potrivire 218 pentru a urmări în direct. Aceste meciuri au avut „ceva”, dar nu au îndeplinit criteriile pentru a juca pregame (sans voir).

În cele din urmă, din 218 meci, am fost implicați, adică am jucat live, la 27 (1 din 8 aproximativ).

Șansele medii ale acestor 27 de pariuri au fost 12.92 la momentul selecției. Pariuri dificile.
Pregame aceste 27 de pariuri au avut în medie. performanță în 8.83 "numai".

Din aceste 27 de meciuri pe care le-am jucat, le-am câștigat 4 (14,8% succes). Atât de puțini încât ne amintim pariurile câștigătoare cu ... numele lor mic! Șansele celor 4 pariuri câștigătoare au fost: 11.00 Xanthi, 25.00 lupii, 8.00 Budgegovice și 12.00 Bournemouth. Cu alte cuvinte, vorbim despre pariuri foarte, foarte dificile, repet. Media performanței lor când am pariat a fost 14.00, în timp ce pregame a fost 11.50. Indiferent de.

diagrama svl.jpg


Am rănit 27 Unități și returnate 56 Unități.
Profit 29 credite
Randament
107.4%

Se poate spune (corect) că meciurile sunt puține și că numerele suferă statistic, oricât de norocoase și favorizate nu putem fi caracterizate, deoarece (așa cum vedem) există o serie mare negativă de 15 meciuri fără câștig. Cu toate acestea, suntem de acord că, cu mai multe meciuri, rezultatele sunt mai semnificative statistic. Un singur sezon nu este suficient.


Care a fost soarta tuturor acestor 218 pariuri alese în direct?
În cele din urmă, 34/218 au trecut (15,5%)

Am fost prezenți din cele 34 de pariuri care au trecut așa cum am spus în doar 4 pariuri! Și am fost prezenți în încă 23 de „găleți”. Cu toate acestea, victoria noastră a fost clară.

Schematic:

svl targeting.jpg


Cercul mare este totalul pariurilor pe care le-am urmărit, verdele mic reprezintă aceste meciuri în care underdog-ul a învins în cele din urmă și ar câștiga dacă le-am juca înainte de joc, în timp ce cercul negru mic este „meze” pe care l-am obținut în direct.


Dacă cineva se gândea să joace toate acestea acum, și 218 pariuri cu pregamece efect ar aduce? Pentru a vedea acest lucru, am creat profilul unui player virtual al „Mr. Pregame” (pe scurt, domnul Pre) și am făcut o comparație cu el. Domnul Pre a jucat totul (și toate cele 218 de meciuri) de la o unitate cu performanța declarată în firul când jocul a fost selectat în direct de noi. (cel mai frecvent pe Bet365). Performanța medie a 218 meciuri a fost 8.76.

Cu 34/218 succese (15,5%) cu o rentabilitate medie a profiturilor 7.40, a avut reveniri 251.53 Unități, adică profit 33,53 Unități și randament 15,3%. Amenda!

Noi personal NU am jucat totul și nu am vrut. Dar nu l-am recomanda nimănui. Motivul este că domnul Pre a avut o expunere la risc foarte mare jucând toate cele 218 de meciuri cu această performanță medie excelentă. Au fost (și este logic) multe perioade din serii negative până la 25 de meciuri la rând înfrângeri. Și nu ne uităm doar la serie, ne uităm și la drawdown. A existat o perioadă de 44 de meciuri care au fost toate găleți, cu excepția unui meci undeva la mijloc, care a fost câștigat.

Realitatea este că, dacă cineva ar face acest lucru, ar avea o cifră de afaceri mare și un randament de aproximativ 15,3%, ceea ce ar presupune să-i facă gelosi și să înțeleagă, dar nu-mi pot imagina un om cu stomacul atât de puternic care să pună o mulțime de pariuri obișnuite. la pariuri riscante au avut doar 1 succes în ultimele 44 de pariuri. Nu puteți juca un pariu obișnuit pentru astfel de meciuri. Inima ta va tremura continuu, iar psihologia pariurilor este o afacere mare.

Nu mă înțelegeți greșit, meciurile nu s-au terminat. Pentru a fi preselectați, aveau „ceva”. Vorbim despre 218 pariuri cu o medie medie de 8.76, dar care au trecut 34, astfel încât cotele corecte medii au fost în practică 6.41! Acesta este un avantaj mediu de aproximativ ... 36%.

Dar pentru noi nu a fost „cel mai bun dintre cei mai buni” (sau „pariurile pariurilor!”) Să intrați în pregame sans voir. Cu alte cuvinte, imaginați-vă ce alegere strictă dorim să facem în jocul nostru.

Am realizat acest lucru cu jocul nostru expunere la risc foarte redusă. Am jucat doar în 12% din meciuri. Și chiar dacă am fi prezenți doar la 11-12% din pariurile pe care le-au câștigat și chiar dacă 85% din pariurile pe care le-am jucat au fost „găleți”, am câștigat direct. Veți observa, de asemenea, că am obținut meciurile la randamente semnificativ mai mari din ceea ce a fost pregame. Acest lucru este, de asemenea, foarte important.

De asemenea, țin la toate acestea și că nu ar trebui să fim prea supărați dacă în cursul unor meciuri pe care le-am ales în direct câștigăm fără să „ajungem din urmă” să jucăm, deoarece se pare că doar un mic procent din câștigători dacă suntem prezenți, acest lucru este suficient pentru a câștiga sezonul.


Următorul: contul sans voir + sans voir live împreună
 
Lucruri frumoase ! :)

O voi spune într-un mod concis și concis, deoarece multe cuvinte sunt specialitatea altcuiva:

victorii succes profit Randament
Domnul PRE 34/218 15,5% 33,53 15,3%
Domnule LIVE 4/27 14,8% 29 107,4%

O imagine spune o mie de cuvinte ...
Cei doi domni au avut aproape aceeași rată de succes .... primul a reușit să obțină un profit ușor mai mare, dar cu o „cifră de afaceri” imensă, cu un capital de lucru uriaș și și-a expus „afacerea” unui risc imens…. al doilea cu o „cifră de afaceri” atât de mică a reușit un profit ușor mai mic, de 8 ori mai mică expunere la risc și de 7 ori mai mare rentabilitate !!! (107,4 / 15,3 = 7,01).

o dublu întrebare:

În poziția căreia ai vrea să fii și pe cine ai declara ca antreprenor al anului ???
 
Ultima editare:
Lucruri frumoase ! :)

O voi spune într-un mod concis și concis, deoarece multe cuvinte sunt specialitatea altcuiva:

victorii succes profit Randament
Domnul PRE 34/218 15,5% 33,53 15,3%
Domnule LIVE 4/27 14,8% 29 107,4%

O imagine spune o mie de cuvinte ...
Cei doi domni au avut aproape aceeași rată de succes .... primul a reușit să obțină un profit ușor mai mare, dar cu o „cifră de afaceri” imensă, cu un capital de lucru uriaș și și-a expus „afacerea” unui risc imens…. al doilea cu o „cifră de afaceri” atât de mică a reușit un profit ușor mai mic, de 8 ori mai mică expunere la risc și de 7 ori mai mare rentabilitate !!! (107,4 / 15,3 = 7,01).

o dublu întrebare:

În poziția căreia ai vrea să fii și pe cine ai declara ca antreprenor al anului ???
Ce-mi faci acum să mă așez și să răspândesc foile și să obosești oamenii! Ambii câștigători cu aproximativ același câștig (al doilea nu este de 2 ori peste). Depinde de temperamentul fiecărui războinic și el alege în consecință!
 
Ce-mi faci acum să mă așez și să răspândesc foile și să obosești oamenii! Ambii câștigători cu aproximativ același câștig (al doilea nu este de 2 ori peste). Depinde de temperamentul fiecărui războinic și el alege în consecință!

Așezați-vă pentru a scrie foi înseamnă Dimitris.
Avem o discuție, nu există niciun meci, nici un apetit de trebuit să scriu!
:)
 
Ce avem aici; pește periculos în apele adânci și chiar de mare succes. Băieți bine, ai dus-o pe un alt nivel ...;)

Jucătorii sunt unul - dacă sunt doi mi se pare mai interesant cu numeroasele jocuri. el mai are un joc de jucat în jocul său.

Celălalt mă îngrijorează, deoarece poate atinge perfecțiunea plictiselii ...

După un timp am trecut să-i salut pe copiii infofeto - am amintiri bune de aici ...: semn:

Am fost supărat pentru vecin - Yannisss - păcat ...
 
Ultima editare:
Ce-mi faci acum să mă așez și să răspândesc foile și să obosești oamenii! Ambii câștigători cu aproximativ același câștig (al doilea nu este de 2 ori peste). Depinde de temperamentul fiecărui războinic și el alege în consecință!
Stai jos și scrie foi, Dimitris ...
Nu există nici un pariu .... este momentul potrivit pentru foile ...

scrie :)
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Stai jos și scrie foi, Dimitris ...
Nu există nici un pariu .... este momentul potrivit pentru foile ...

scrie :)

Buna tuturor, deci avem 2 jucători care își fac hobby-ul să se distreze foarte bine și să-și facă viața. Primul jucător a jucat doar 27 de pariuri. doar 27 din cele 218 de meciuri în total.
Al doilea jucător, după ce a studiat și a selectat meciurile, și-a pus pariurile și a ieșit să-și bea cafeaua.
Amândoi le place în mod egal contactul cu sportul și s-au distrat bine.
Să trecem la partea financiară.
Nu știu exact drawul maxim pentru jucător cu multe pariuri, dar nu cred că a depășit 20+ - am ajuns la -44 am citit, dar cu un pariu câștigător între ele. Pentru jucătorul cu cele câteva pariuri, nu există nicio întrebare. Cu ratele de succes și randamentul total, cred că securitatea absolută se află în cele 50 de pariuri disponibile pe capitalul inițial.
Dar să începem cu 25 și dacă vedem întunericul plasăm celelalte 25.
Crama noastră originală este de 500 de euro, iar fiecare pariu este stabilit la 20 de euro
Primul războinic pariază în total 218 * 20 = 4320 euro. Marja de profit de 15.3 și are un profit net de 660 de euro.
Nu este rău dacă te gândești la hobby-ul nostru, de obicei bagi mâna în buzunar.
Al doilea războinic pariază pe doar 27 de meciuri 27 * 20 = 540 euro. Rata profitului la 107.4 și are un profit net de 577 de euro, cel puțin sub primul războinic.
Notă: Câteva pariuri au o valiză foarte mare, care se reflectă în procentul uriaș de câștiguri, dar pentru că sunt puține la număr nu reflectă câștigurile corespunzătoare.
În celălalt caz, valiza este mai mică, dar pentru că pariurile sunt mai mult cu jiro-ul realizat, diferența dintre procentul de câștiguri și în același timp în profitul nostru net este depășită pentru a avea aproximativ același rezultat.
Concluzie. Întrucât rezultatul este aproape același, fiecare jucător poate decide în funcție de temperamentul său sau cine poate face pur și simplu ceea ce i se potrivește cel mai bine, fără vinovăție și îndoieli, dacă ar fi mai bine să aplici cealaltă metodă.
Oricum felicitări !!! amandoi.


PS Permite-le pauzele de vară să fie relativ mai scurte decât alți ani, deoarece acțiunea campionilor va fi în plină evoluție.
 
Ultima editare:
Bună seara din nou, bine făcut pentru munca excelentă. Aș urma pe ambii jucători, pentru că alegerea punctului va fi făcută de cineva care s-a preocupat mult mai mult de ceea ce va paria și rezultatele eforturilor sale sunt datele din anii anteriori.
 
Raportează sans voir + sans voir live

Motivul pentru care am reunit aceste două este simplu: Pariurile fie pentru sv, fie pentru svl provin din același studiu. Nu doar că sunt jucate din același buzunar. Este UN UN studiu.
Vă amintiți că în fiecare joi când am făcut selecția noastră inițială, am înconjurat, de exemplu, 7 sau 8 meciuri. Dintre acestea, unul (sau nici unul) a urcat sv. E, orice altceva, care nu îndeplinea 100% din criteriile noastre, le-am pus svl.

Svl, deși live, provine de fapt dintr-un studiu pregame.

Așadar, imaginați-vă în acest sezon că au trecut prin prima triere 237 Meci. De la acestea 19 (8%) a intrat sv. Restul 218 potriviri cum am spus, care nu au intrat în sv, nu le-am aruncat în coșul de gunoi, dar le-am privit trăi și am ajuns să le jucăm 27.

Deci, la final, din aceste 237, au fost jucate într-un fel sau altul, un total de 19 + 27 = Potrivire 46. Din 237. Imaginați-vă că aruncați.
46 de meciuri în total. Nu spui mare lucru pentru un sezon. Nu spui mare lucru, desigur.

Din aceste meciuri au trecut în cele din urmă 5 + 4, adică 9 meciuri. 9/46 (19,5%)

Am rănit Unități 46 și s-au întors Unități 117,3
Profit 71,3 unități
Randament 155%


Cine a urmat cu 10, x, 46 franci în Pariu, după 713 de pariuri, a câștigat XNUMX franci.

Nu știu dacă cu 46 de pariuri faceți o analiză statistică fiabilă, dar oricum a fost sezonul 2019/20, asta trebuie să pun. Recunosc că randamentul format din trei cifre este neașteptat și recunosc că în sezonul viitor (cum ar fi anul trecut), randamentul poate fi prost. Cu toate acestea, continuăm să înregistrăm pariurile noastre în fiecare an și cu cât înregistrăm mai multe, cu atât vom fi mai fiabili.


Aici merită spus despre cel mai mic protocol al nostru Svec. Asta cu cupele englezești.
doar 5 beth am reușit să jucăm. Teorii ale performanței din 10.00 la 17.50 și un indicator uriaș de dificultate.
0/5 cu -6 unități. Sarcină foarte dificilă.
Din păcate, tocmai când a început „sărbătoarea” din Cupa Angliei, sezonul s-a încheiat datorită lui Koronoviou.
Dar suntem optimiști pentru sezonul viitor. Vom fi prezenți acolo unde ar trebui să fim, ținând cont mereu de acest 0/5 și de cele -6 unități.


Următorul: all time sv
 
Raportează tot timpul fără a vedea

Sans voir a început în septembrie 2016 și contează de 4 sezoane. 4 ani intregi. Așadar, luând în considerare un an cu relativ puține meciuri, s-ar putea spune că proba este mică și norocul nostru a fost în favoarea noastră. Timp de patru ani, însă, nu a fost ușor pentru nimeni să pretindă acest lucru.

Acești 4 ani s-au jucat în total 141 pariuri. (64 în sezonul 2016/17, 35 în sezonul 2017/18, 23 în sezonul 2018/19 și 19 în sezonul 2019/20 din acest an, cel cu Koronio).

Șansele medii de pariere au fost 8.61, ceea ce ar spune că au fost pariuri foarte dificile.

din 141 pariurile au trecut în cele din urmă 26 cu randament mediu 7.94. Am avut și noi 17 returnează (nul).

Hitrate 26/141 = 18.4%.

Asadar, randamentul mediu corect al pariurilor pe care le-am jucat a fost 5.42 și (repet) am cumpărat-o la 8.61 in medie. Pariurile sale cu ridicata 5.50 în medie, le-am jucat pe 8.50 in medie. De aceea, cerem un mare avantaj.

Au fost jucate 142 de unități (un pariu a fost jucat cu 2 unități) și au fost returnate 223.49 unități.

Profit 81.49 unități
Randament 57.3%

Prețurile sunt toate de patru ani. Desigur, vă veți aminti că primele două sezoane câștigate, al treilea a pierdut solemn și al 3-lea a fost cel mai bun sezon de sans voir. Este logic că, cu astfel de randamente, există astfel de fluctuații. Și nimeni nu știe ce urmează în sezonul 4. Să fim clar.

Pe de altă parte, nu cunoaștem nicio altă serie publicată cu 141 pariuri și o cotă medie de 8 și jumătate + care să producă un randament de 57%. Ne-am fi putut descurca mai bine, am fi putut merge mai rău, dar oricum (așa cum spunem cu fairplay, să ne batem jocul), „întrucât randamentul nostru de 4 ani nu este în cele trei cifre, suntem din păcate ... pentru festivaluri”! Absolut însă!

De asemenea, nu toate anotimpurile sunt la fel, iar experiența pe care am acumulat-o în sezonul 4 a lipsit din primul sezon în care (în umila noastră opinie) s-au jucat multe pariuri inutile.

Nu pretindem că am găsit o modalitate de a câștiga pariul. Aceasta este o conversație minunată, deoarece pariurile sunt ceva în continuă schimbare, companiile sunt din ce în ce mai puternice și orice mod de joc se poate dovedi brusc învechit.

Dar spunem că jucând pariuri cu criterii sans voir, respectăm în primul rând banii pe care pariem și jucăm cu cele mai bune condiții posibile pentru noi. Rezultatul acum este ceva ce vedem sezon după sezon.

Asta vom continua să facem

Sans rezerve, pentru a rezuma, a început este adevărat, ca un experiment, ca un rau sau ceva de genul. Dar vreau să cred că în decursul timpului s-ar putea să fi schimbat modul în care chiar câțiva oameni văd pariul,

Am încercat să aplicăm multe principii care credem că au valoare în pariuri: pariul pe valoare, parierea temperanței, regulile și protocoalele, filosofia de pariere și, în sfârșit, (am lăsat-o pe ultimul loc pentru că este cea mai importantă) a muncii în echipă. Deși pariul este un sport egoist, nu este treaba cuiva. Sans voir este nklaps și fairplay.

Desigur, ne-am făcut mulți prieteni. La „nucleul îngust” al lui sans voir avem… Consilier juridic și τεχν Director artistic și… DJ budist, chiar și Filosoful Kafetzis! Avem totul!

Mulți prieteni ne-au citit și firul și au participat la discuție cu un comentariu. Mulțumim tuturor prietenilor care s-au apucat de necaz. Chiar dacă un prieten a câștigat chiar și un euro jucând chiar și unul dintre pariurile noastre, asta ne oferă o mare bucurie.

Am dori să mulțumim călduros infobeto pentru că ne-a găzduit timp de 4 ani, fără să fim nemulțumiți! Vrem să mulțumim personal lui BetLaden pentru iubirea și onorarea sans voir.

Vă dorim tuturor o vară bună. Dumnezeu dispus să se întoarcă în septembrie.

: semn: : semn:
 
Vara fericita la echipa
Raportează tot timpul fără a vedea

Sans voir a început în septembrie 2016 și contează de 4 sezoane. 4 ani intregi. Așadar, luând în considerare un an cu relativ puține meciuri, s-ar putea spune că proba este mică și norocul nostru a fost în favoarea noastră. Timp de patru ani, însă, nu a fost ușor pentru nimeni să pretindă acest lucru.

Acești 4 ani s-au jucat în total 141 pariuri. (64 în sezonul 2016/17, 35 în sezonul 2017/18, 23 în sezonul 2018/19 și 19 în sezonul 2019/20 din acest an, cel cu Koronio).

Șansele medii de pariere au fost 8.61, ceea ce ar spune că au fost pariuri foarte dificile.

din 141 pariurile au trecut în cele din urmă 26 cu randament mediu 7.94. Am avut și noi 17 returnează (nul).

Hitrate 26/141 = 18.4%.

Asadar, randamentul mediu corect al pariurilor pe care le-am jucat a fost 5.42 și (repet) am cumpărat-o la 8.61 in medie. Pariurile sale cu ridicata 5.50 în medie, le-am jucat pe 8.50 in medie. De aceea, cerem un mare avantaj.

Au fost jucate 142 de unități (un pariu a fost jucat cu 2 unități) și au fost returnate 223.49 unități.

Profit 81.49 unități
Randament 57.3%

Prețurile sunt toate de patru ani. Desigur, vă veți aminti că primele două sezoane câștigate, al treilea a pierdut solemn și al 3-lea a fost cel mai bun sezon de sans voir. Este logic că, cu astfel de randamente, există astfel de fluctuații. Și nimeni nu știe ce urmează în sezonul 4. Să fim clar.

Pe de altă parte, nu cunoaștem nicio altă serie publicată cu 141 pariuri și o cotă medie de 8 și jumătate + care să producă un randament de 57%. Ne-am fi putut descurca mai bine, am fi putut merge mai rău, dar oricum (așa cum spunem cu fairplay, să ne batem jocul), „întrucât randamentul nostru de 4 ani nu este în cele trei cifre, suntem din păcate ... pentru festivaluri”! Absolut însă!

De asemenea, nu toate anotimpurile sunt la fel, iar experiența pe care am acumulat-o în sezonul 4 a lipsit din primul sezon în care (în umila noastră opinie) s-au jucat multe pariuri inutile.

Nu pretindem că am găsit o modalitate de a câștiga pariul. Aceasta este o conversație minunată, deoarece pariurile sunt ceva în continuă schimbare, companiile sunt din ce în ce mai puternice și orice mod de joc se poate dovedi brusc învechit.

Dar spunem că jucând pariuri cu criterii sans voir, respectăm în primul rând banii pe care pariem și jucăm cu cele mai bune condiții posibile pentru noi. Rezultatul acum este ceva ce vedem sezon după sezon.

Asta vom continua să facem

Sans rezerve, pentru a rezuma, a început este adevărat, ca un experiment, ca un rau sau ceva de genul. Dar vreau să cred că în decursul timpului s-ar putea să fi schimbat modul în care chiar câțiva oameni văd pariul,

Am încercat să aplicăm multe principii care credem că au valoare în pariuri: pariul pe valoare, parierea temperanței, regulile și protocoalele, filosofia de pariere și, în sfârșit, (am lăsat-o pe ultimul loc pentru că este cea mai importantă) a muncii în echipă. Deși pariul este un sport egoist, nu este treaba cuiva. Sans voir este nklaps și fairplay.

Desigur, ne-am făcut mulți prieteni. La „nucleul îngust” al lui sans voir avem… Consilier juridic și τεχν Director artistic și… DJ budist, chiar și Filosoful Kafetzis! Avem totul!

Mulți prieteni ne-au citit și firul și au participat la discuție cu un comentariu. Mulțumim tuturor prietenilor care s-au apucat de necaz. Chiar dacă un prieten a câștigat chiar și un euro jucând chiar și unul dintre pariurile noastre, asta ne oferă o mare bucurie.

Am dori să mulțumim călduros infobeto pentru că ne-a găzduit timp de 4 ani, fără să fim nemulțumiți! Vrem să mulțumim personal lui BetLaden pentru iubirea și onorarea sans voir.

Vă dorim tuturor o vară bună. Dumnezeu dispus să se întoarcă în septembrie.

: semn: : semn:
Vara fericită întregii echipe. Faceți o treabă foarte bună și ați „deschis” ochii multora. Și spun asta pentru că în cele din urmă mulți oameni încep și își dau seama că pariul nu este Propo !!! Nu ne interesează doar rezultatul, ci în primul rând cumpărarea punctului ... Suntem alături de voi, într-adevăr munca este munca în echipă, studiem puncte și performanțe și „încărcăm” tot ce este interesant ... Scufundări bune și odihnă bună !!!
 
Cred că știu cum s-a născut ideea pentru astfel de pariuri
a pierdut Barcelona cu o victorie asupra Osasuna, cu o cotă care s-a închis la 56.00
și Juventus de la Udinese care a transformat-o la ora 29.00

felicitări calde spinnerului
 
Când am început să pariez eram ... fan (da!) Și am jucat cote foarte mici. Sună amuzant, dar adevărul este.

Acest lucru este normal, deoarece instinctul de autoconservare predomină, cu raționamentul că acești favoriți „nu pierd”. Sau cel puțin așa vrem să ne gândim. Și ne mâncăm fețele, așa cum cred că ai spus.

Pentru că în practică, marile favorite pierd uneori.

Ideea lui sans voir s-a născut dintr-o serie de lucruri, dar odată ce ai spus-o Barcelona, Voi menționa meciul Barcelona - Valencia din 17 aprilie 2016, care a fost crucial pentru sans voir.

La acea vreme, Barcelona „a pierdut petrol”, Valencia „a luat foc” și Spectacolul de la Stoiximan în jurul orei 20.00. Am luat parte la acest pariu și la finalul 1-2.

S-a născut ideea firului.

Ultimul ... obstacol a trebuit să fie depășit. Am trimis o pm în august 2016 unuia din personalul infobeto pentru a primi OK, permisiunea copilului meu și a începe firul.

Nașterea sans voir 12 08 2016.jpg


Din fericire, prietenul meu Ercan a răspuns afirmativ și nu m-a luat pe față!
:):):):):):):):):):):):):)

Așa s-a născut firul!
 
Buna seara buna seara din insulele Fiji

Aici, în săracii mei, așa cum veți vedea, eu sunt

1596051897690.png


De când am mediat pentru fir, aș dori să menționez asta pe măsură ce le-am verificat : npaper:Nu mi s-au plătit sumele de întreținere din 2016 înainte. Vă rugăm să plătiți imediat sumele : paidi:
 

Predictii

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lazio - Juventus
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leicester - Southampton
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Arsenal - Chelsea
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estudiantes - Gremio
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
    Ertzan Ertzan: Tavernicul a spus că dacă nu mergi la Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine...