Sans Voir

Feriți-vă de nitriți

Vrem să sfințim, dar slovacii nu ne lasă. Dar dacă acest set de cote nu este greșit, atunci trebuie să obținem tot firul de la început.

Trencin (1.34) - Nitra (7.20)

Bună ziua și bucuria ta Trencin cu frumosul tău și cu 1.34. Cotele pe care ni le oferă cărțile pentru fiecare echipă nu sunt doar dimensiunea facturii dacă pariul este trecut, ci este practic o „șansă oferită”. Aici ne oferă șansa de a câștiga acest favorit la 75%, adică la nivelurile Barcelonei (la cel mai bun nivel) și put.

Dar, văzând figura Trencin în partea de jos a tabelului cu zero victorii, 3 egaluri și 2 înfrângeri ne face să ne întrebăm despre valabilitatea acestui 75%. Și în ele doamna de 75% nu a putut bate nimic ... giganți precum Michalovce și ea (așezați-vă să o spuneți) ... Rou-zo-ber-rock (bine!) Care plutesc și ei în partea de jos a scorului. Cineva va spune că sunt încă primele 5 jocuri și că avem un mic eșantion. Desigur.


Trencin.jpg
Citez doar tabelul pentru a arăta că echipa nici nu a câștigat într-un amical pe care l-au dat. Ultima ei victorie a fost pe 4 iulie (sezonul anterior, desigur) pe care îl menționez ca exemplu. Până înainte de ieri, când o echipă dintr-o categorie mai mică 0-2 a câștigat Cupa. Unde ești, Karamitros?

Deci este imposibil să câștigi acum? Desigur, nu este exclus. Nu există nicio lege care să o interzică, dar acesta nu este grupul pentru 1.34. Despre asta discutăm. Jucăm și cumpărăm cote. Dacă am fi prezis rezultatul, am fi anulat pariul.

Din nou subdogul, Nitra, nu este un nume mare în Divizie, dar este decent cu 2-2-2 și cele 2 înfrângeri cu giganții Ligii. Lucrul bun este că între ele Nitra a realizat 3 ... straturi duble de nitrit în Trencin, în 2018, 2019 și 2020. Deci, este atât de puțin probabil să aducă dublu din nou? Nu vom bate Bratislava. Ne jucăm cu Trencin.

Și șansele sunt complet în altă parte. Cu doar 5 jocuri nu pot obține un set de șanse, cu siguranță, dar dacă i-aș da 50-25-25 ceea ce probabil măgulește favoritul, nu aș face nicio greșeală mare, 7.20 al dublei este foarte în ofsaid și din ele trăiește pentru acestea respiră sans voir. Și aici, X2 (după părerea mea) este un pariu foarte frumos la 3.00.


Trenshin - Nitra 2 @ 7.20 (magazin de pariuri)

Ante și atenție la azoti atunci când se administrează împreună vasodilatatoare la cerere și mintea ta în slovaci!
 
Aceste 17.00 de ani vor rămâne neînarmați;


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk


Bună seara.

Ajax de la gela (înfrângere) vine, Heerenveen este bine, este și pauza pentru naționali desigur la mijloc (joacă pe 17 octombrie, astăzi este 6 octombrie).

Principalul lucru aici este că au avut loc doar primele 4 jocuri și nu avem un eșantion satisfăcător din partea echipelor.
Să spunem că primele câteva curse pot duce la concluzii greșite. „Fenomenul meciului 4” spun

Pe de altă parte, cineva care „îl vede” bine îl poate juca. Așa cum s-ar fi putut juca împotriva lui Bayern, împotriva lui City sau împotriva lui Liverpool, am văzut cât de puternic au pierdut în acele prime jocuri.

Rezumând: pariul are o anumită bază, poate ieși bine, joacă-l dacă „crezi”, dar nu îndeplinesc criteriile sv din cauza eșantionului insuficient de jocuri.
 
În același meci avem cote între cărți de la 5,50 la 9,00 ...
Acest lucru nu se întâmplă foarte des.

Unele cărți insistă că nu există nicio greșeală ....

Unii sunt de acord cu noi că există o greșeală ...


Cine are dreptate? Poate că nu știm niciodată, dar putem învăța din rezultat :)

Faptul este că nu întâlnim adesea un dezacord atât de mare între dolari, așa că ne vom aminti acest meci mult timp ...

Doresc să-l amintesc fericit !!!

: semn: : semn:
 
Bună dimineața
Părinții par să înceapă să fie de acord că există o greșeală în performanța lui Puchov și asta ne justifică teoretic :)
Interventen l-a eliminat complet, recunoscându-și imprudența ....

Practic tot ce spunem va avea sens dacă Bet va ieși ... atunci dolarii își vor plăti greșeala cu bani .... dacă nu, doar o dată din nou rezervatorii vor avea noroc că, deși au fost arestați adormiți, au scos-o curată .
Doresc să plătească scump pentru asta, așa cum spune un prieten, greșelile sunt plătite în această viață și păcatele în cealaltă :)
Fa o fotografie ....
 

atașamente

  • Screenshot_2020-10-09-12-28-27-067_com.android.chrome.png
    Screenshot_2020-10-09-12-28-27-067_com.android.chrome.png
    153.1 KB · Vizualizări: 194
Preferat pentru ...Puchov!

I-am spus lui Buk să facă trucuri, dar aici a terminat-o. Nu se poate! Logica spune că Buk ar trebui să bea ceva - nu se explică altfel. Complet obiectiv, nu am văzut niciodată un favorit mai ... charhalo.

Zilina B (1.25) - Puchov (7.50)

1.25 este certitudinea absolută. Nu le mai discuta. 80% dintre noi Buck își vinde victoria Zilina B. (echipa de rezervă a „marii Zilina” care joacă în Divizia 1). Care Zilina B în 9 meciuri are însă o singură victorie: în premieră! Atât de bine! Și după acest haos! În ultimele 8 meciuri numără 6 înfrângeri și 2 remize. Și zero victorii, am spus. Și acum cineva îl va paria la 1.25. Asta vor să ne spună. Ne bat joc de noi ... Acest favorit este „pentru cer”, ca să nu spunem ceva mai greu.

Și acum super-favorita se joacă cu ea Puchov care nu este o echipă grozavă, dar este decentă: are 4 victorii în ultimele 6 și (dacă câștigă) în 2019 câștigase „așa-numitul”, Zilina B, cu 1-2 (cu o inversare vă rog!) confirmând un 6.50 -7.00 în dublu. Comporta-te frumos...


O imagine spune o mie de cuvinte:
puchov.jpg


Dublul de aici, oricât l-am cântări, nu primim mai mult de 4.00. La 7.50 înțelegeți despre ce sans voir vorbim. Acum, unele companii au ieșit la mijloc și au dat-o la ora 9.00. Cine are dreptate? Poate că nu știm niciodată, dar putem învăța ca rezultat, așa cum a spus fairplay-ul.

Adevărul, desigur (să spun totul) este că până acum de la sans voir, deși au paralizat încă 2 favorite care erau și ele mai mult sau mai puțin ... „charchala”, nu am reușit (totuși) să le batem. Le-am „înviat” pentru a fi exact. Pentru a arăta cât de dificilă este meseria noastră. Dar, s-ar spune, de asemenea, că chiar și această etichetă a favoritului pare a fi un obstacol suplimentar pe care persoana nepăsătoare trebuie să o depășească psihologic, dincolo de jocuri. Dar este imposibil să nu joci asta.


Zilina B - Puchov 2 @ 7.50 (Betshop)

* vârful a fost ales în mod deliberat pentru a fi scris cu caractere latine din motive evidente.
Este de la sine înțeles, așa cum se spune în satul meu.
Dacă nu ne amuzăm puțin, nu este posibil.
 
Bună seara copiilor frumoși! Vreau să cer o mică favoare: Datorită naturii muncii, este personal dificil să intri des pentru a atinge momentul reînnoirii cu un posibil punct etc. vrea mai departe poate intra aici pentru a citi.
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps și qazdas
Bună seara copiilor frumoși! Vreau să cer o mică favoare: Datorită naturii muncii, este personal dificil să intri des pentru a atinge momentul reînnoirii cu un posibil punct etc. vrea mai departe poate intra aici pentru a citi.
Twitter funcționează de zile întregi

In caz contrar,
3-1 la pauză,
am plâns după Puchov


Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: oxapodo
Zilina B - Puchov 2 @ 7.50 5-1 PIERDUT

Am plâns după Puchov, o găleată de lux
 
Ce machiaj sunt acestea?
Folosim fraza de mai sus atunci când vrem să arătăm că cineva se comportă necorespunzător.
Îl observăm, dorind să-l disciplinăm. Dar aici nu este vorba despre o persoană, ci despre o echipă și cartea, în loc să-i facă remarca, o avansează, deja frică de cămașa ei ...

Alkmaar (1,22) - Fenlo (12,00)

1,22 este favoritul absolut de 80% pe care noi nu îl oferim cu ușurință unui favorit.

Ne uităm la Alkmaar și adevărul este că cele 3 meciuri pe care le-a dat până acum nu sunt o formă și este puțin dificil să obții o performanță corectă, dar să studieze puțin rezultatele pe care le-a adus în aceste 3 meciuri pe care le-a dat.
Sa mergem :
1) Pe 19/9/20 Alkmaar - Tsvole .. Tsvole nu este o catastrofă, este o echipă mică și mijlocie a ligii ... finală 1-1 ... în 38 'au pierdut 0-1 și au fugit la egalare în 68' .. Prima abatere gravă ...
2) 26/9/20 F. Sittard - Alkmaar ... Sittard iartă-mă, dar este o catastrofă normală ... 3-3 final ... în 69 'a câștigat așa-numitul 1-3 și a reușit să egaleze la 3-3 la 90 + 6 '... a doua ofensă foarte mare ...
3) Pe 4/10/20 Sparta Roth. - Alkmaar ... iartă-mă Sparta sau nu, aceasta este și o cădere foarte normală și, evident, anul viitor va juca în a doua Olanda ... finala 4-4 ... Alkmaar a câștigat 0-4 la pauză și a reușit să egaleze în 4 - 4 ... în 88 'și în 90' așa-numitul a mâncat două goluri ... orice aș spune este puțin pentru asta nu voi spune nimic ...

Vedeți acum o îmbunătățire a imaginii de mai sus a lui Alkmaar sau vedeți că merge din rău în rău? Și vă rog cine ne poate lăsa să ne amintim când Marea Favorită a fost 0-4 la pauză și a ajuns 4-4 final ...

Prima abatere gravă
A doua abatere gravă
Al 3-lea și farmacist ...

Știm că venim dintr-o pauză și că Alkmaar ar fi putut fi reorganizat. Dar nu jucăm cu „poate”. Spun că în timpul sărbătorilor ceea ce se aplică unei echipe se aplică și celeilalte ...
Respectăm tricoul lui Alkmaar, dar nu este nici Ajax, nici PSV, nici Feyenoord ...
Fenlo al nostru este o echipă mică și medie a ligii și nu voi prezenta bunătățile sale, deoarece pariul se bazează „pe machiajul celuilalt”.

Nu spunem că salvează și vom câștiga bine, dar aici dubla este pentru 8,00 și ne oferă un avantaj de 50% la 12,00 și vom juca pentru machiajul lui Alkmaar.
Pentru machiajul ei și fapte rele ...
Mai bine decât geanta dublă la 12,00 este 2dnb la 11,00 !!!
Se aplică și aici că dacă mâncăm până la 3 suntem bine, la 4 devenim rezistenți ....

Alkmaar - Phenlo 2DNB @ 11,00 (BET 365)

PS: oricine nu cunoaște cuvântul „katimas” îl va google :) .
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
    PANATHA PANATHA: Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....