Site pentru jocuri înființate

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,248
1,252
113
În plus față de spam-urile de pe facebook, observ că au fost create câteva site-uri serioase.
Desigur, ele trebuie să fie maimuțe, nu cred că există un caz, dar dacă nu sunt, logic, sunt potrivite pentru jocul OP-AP.
Cei de pe internet ne vor mânca dacă începem să jucăm Kazahstan, dar OP-AP nu poate, cu condiția ca rakeul să lase loc.

Așa că le spun următoarele și nimeni nu a răspuns până acum:
Domnilor, trimiteți-mi un eșantion codat, care îmi va permite să îl deschid după curse pentru a vedea dacă aveți dreptate.
Acest lucru s-ar putea face cu serviciile de e-mail de memento de internet disponibile, dar, din câte văd, nu reflectă data trimiterii de e-mailuri.

Există următoarele riscuri cu criptografia:
Mai întâi pentru mine: cealaltă persoană a pus mai multe mesaje în criptare și apoi îmi trimite o cheie care arată cine se potrivește, atunci când încearcă.
Apoi, pentru celălalt: Permiteți-mi să hack codul și să citesc înainte de scadență.
Dar cu o planificare adecvată, acestea sunt excluse.

Crezi că există cineva care este de acord să facă testul?

* din nou, desigur, riscul ca celălalt să fie acceptat, motivând că „dacă sunt norocos la test, am găsit o victimă, dacă nu sunt acolo, mergem pentru alta”, dar vorbim despre un test puternic - nu poate fi norocos într-un eșantion de o sută de jocuri.
  • Haha
reacţii: goal2

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,828
24,110
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
După atâția ani în kurbeti, nu există site-uri pentru set-up-uri. În căutarea unui fraier mai deștept ...
Nu-ți face griji ...
Studiați și jucați inteligent ...
Altfel distrați-vă .... sau tăiați-l dacă vă strică.
  • ca
reacţii: PANATHA

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
203
43
Evident, cine a avut o margine și ar putea găsi că este configurat, nu l-ar vinde pe Facebook (sau în altă parte) pentru 100 și 200 de euro. Departe de escroci.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,248
1,252
113
Cu toate acestea, dau explicația.
Pe de altă parte, nu trebuie să fie configurate. Vorbim mai degrabă despre „categoric” în general.

Personal nu învățat niciodată înființat.
Doar o dată, poate, la începutul anilor '80, un al doilea factor național mi-a spus să nu. Dar atunci nu a existat niciun fel de pariu, doar PROPO.
Înființat pentru care am avut suspiciuni și am verificat ulterior, desigur multe.

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,752
2,478
113
127.0.0.1
Jocuri de set sunt multe tenis speciale la evenimente joase, dar și în limba greacă cu cărți etc.
dar, evident, cine le are nu le împărtășește la dreapta și la stânga și, de obicei, cine știe că îl împărtășește 5-10 înainte de a începe jocul de unul singur.
Și, de obicei, aceste jocuri sunt marcate de bet365, care imediat te taie.

Tocmai din cauza situației economice dificile, unii oameni deștepți încearcă să-l exploateze pe altarul profitului ușor.

De exemplu, în fiecare săptămână are 35-50 de jocuri în limba engleză, de obicei 1 dintre ele are o inversare, gândiți-vă la 35-50 de oameni naivi care dau un joc diferit, are sens că va ieși cineva și cum aceste pagini solicită de obicei 20% din biletul câștigător și dvs. ei spun că primul este gratuit și plătiți după aceea, iar cel de-al doilea plătiți 1 € înainte ca un văr de-al meu să-l pășească așa că știu detaliile despre cum funcționează și dacă atunci cereți restul în fază ce s-a întâmplat, mâncați bloc.

Nu este o coincidență că „El care știe că nu vorbește „Pur și simplu a ajuns la cunoștința noastră atunci.
Dacă ai ști sau ai avea o margine, le-ai împărți la dreapta și la stânga pentru 50 € ???
  • ca
reacţii: FunBet

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
203
43
Un prieten de-al meu a căzut pe una dintre cele mai mari rate în urmă cu câteva săptămâni. Când l-a contactat pentru avarie, i-a cerut 100 de euro pentru primul joc și apoi i-ar da 2 pentru 200 de euro, dacă îmi amintesc corect.

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,752
2,478
113
127.0.0.1
iar cel mai rău este prin html / javascript, poți să te distrezi cu ușurință de oameni, de exemplu, cineva poate crede că am 23k în contul meu :D
test.PNG
  • ca
reacţii: BetLaden

makis69100

New Member
9 Apr 2020
19
1
3
Câteva pariuri mari la meciuri 500 euro 600 700 etc, sunt de la pariuri sigure, nu pescuiesc, arată câștigul, deși nu au scos un franc

panosgtr4460ab123

New Member
17 Jan 2020
29
7
3
Baieti Am pierdut un set de cinci sute din 2002 pana in 2004 in niste escroci croati. mare vom înțelege dacă este fals real Oricum

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,248
1,252
113
Proiectarea mea este de Yuri Geller la Kings College.
Când Yuri Geller a mers la colegiul King, el a fost examinat cu instrumente pentru a vedea dacă într-adevăr ar putea îndoi o lingură, dar nu a aplecat una.
Yuri Geller s-a plâns că ... mediul din laboratorul său a creat claustrofobie și de aceea nu a putut îndoi lingurile, dar experimentul s-a încheiat în mod necuviincios.

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Stuttgart - Hamburg
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Darmstadt - Greuther Firth
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Leverkusen
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    X Forum Bot: Xr_raf a lansat o nouă temă numită "Depozit-vivawallet" în ...