Site cu compoziții de grup

Kons

Membru
8 Jan 2012
87
19
8
Pentru a nu căuta individual fiecare meci, există un site care să ofere echipelor o duzină cu care să devină cunoscuți? (chiar și câteva minute mai târziu ;)) Evident, vorbesc despre ligi mari .. liga premieră, bundesliga etc.

PANATHA

Membru
14 Feb 2019
75
62
18
Pentru a nu căuta individual fiecare meci, există un site care să ofere echipelor o duzină cu care să devină cunoscuți? (chiar și câteva minute mai târziu ;)) Evident, vorbesc despre ligi mari .. liga premieră, bundesliga etc.
Îmi imaginez că vrei să spui înainte de a începe meciul ...

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
5,999
3,729
113
Alexandroupolis
în flashscore, dacă faceți clic pe fiecare meci, are o opțiune „jucători” și le arată. În ligi mari are pentru toate jocurile.
  • ca
reacţii: Kons

Kons

Membru
8 Jan 2012
87
19
8
Un pic dificil de ajuns acolo, dar pentru baschet știm de un site care apare în timp? Am verificat acum flashscore-ul și celălalt site din Canada care are o Cupă de germană și totul a scos zeci de 2-3 minute înainte de începerea jocului. Există cineva care să poată actualiza mai repede? (Cred că compozițiile sunt anunțate cu cel puțin o jumătate de oră înainte de începerea cursei)

vigoare

New Member
17 IOL 2016
7
2
3
Sofascore, în competiții mari, scoate echipele cu câteva ore înainte să se desfășoare jocurile.

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: nu le dai la ele ... le ia ori de câte ori dpg dorește ......