Skrill

răspundă: Skrill

Vești bune și sunt nou în forum și am citit paginile 94 anterioare ale subiectului și văd că există o dificultate în tranzacționare.

De asemenea, sunt interesat să câștig bani Skrill dar cu ceea ce citesc, sunt confuz.

Ceea ce înțeleg despre această perioadă este cel puțin că este mult mai credibil să depunem la adresa de e-mail germană dată de companie.

1), unul are o idee de bănci mai lungi sunt mai siguri că banii vor merge acolo unde trebuie, am conturi cu naționale (rezervoare) și preplătite Pireu.

2) De asemenea, mi-ar folosi banii pentru stoichimatismo.Eida Dar, într-un răspuns anterior că nu mai are voie să spun că este pentru stoichimatismo.Se online, un astfel de caz, ceea ce facem;

3) Pot efectua tranzacția cu un angajat al uneia dintre aceste bănci? Se efectuează numai prin remitențe de la ebanking;

Multumesc pentru care ajutor Sunt incepator!
 
Ultima editare:
răspundă: Skrill

Bună seară Bună seara.

Ca să spun adevărul, când personalul a venit la mine, primul lucru pe care l-am crezut a fost „Ce naiba mă găsesc băieții”, dar le citești și pe ale mele, ca să pot ajuta cât pot.

AlphaBank Nu am încredere în alții spun pus banii la timp și nu am încercat o dată pentru a servi germană în mișcare înainte este copilul meu nu-i așa personalul din fiecare.

Acum, dacă intri Skrill aveți cum veți trimite în acest fel. Cu un card nu ajunge așa că primim o remitere. Aici vă oferă informații.
acum întrebarea dvs. este despre BIC. Deci, dacă folosiți National dacă puneți codul IBAN, BIC îl va scoate automat din cutie pentru că vă spun. Acolo veți pune un număr pe beneficiar Skrill o veți vedea, de exemplu, în stilul 28529532 (acesta este un exemplu pe care îl spui) acolo scrieți acest număr pentru a cunoaște Skrill care va pune euro 5-10-100 pe care îl veți pune. Eu până acum vă pot ajuta pentru că nu am trimis cu Națională în loc de Pireu am trimis prea multe ori. Asteriscurile sunt obligatorii în numele național unde adresa beneficiarului nu scrie2
[FONT = "] [/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] la [/ FONT]
[FONT = "]Skrill Ltd. [/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Bank [/ FONT]
[FONT = "] Deutsche Handelsbank [/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Număr IBAN [/ FONT]
[FONT = "] DE14700111100009796037 [/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Număr cont [/ FONT]
[FONT = "] 9796037 [/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Oraș [/ FONT]
[FONT = "] Gauting [/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Țară [/ FONT]
[FONT = "] GER [/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Cod SWIFT [/ FONT]
[FONT = "] DEKTDE7GXXX


[/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Cod bancar [/ FONT]
[FONT = "] 70011110 [/ FONT]
[/ FONT]

[FONT = "][FONT = "] Monedă [/ FONT]
[FONT = "] EUR
[/ FONT]
[/ FONT]
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone13
răspundă: Skrill

Aș dori să-i mulțumesc lui Ertzan și lui Alepou pentru ajutorul și sfaturile lor Skrill și nu numai!

Ieri am făcut prima încercare de depunere a fost de succes!

Operația a reușit, dar pacientul a murit!

În timp ce am făcut bine, nu am intenționat să corectez contul bancar pe care l-am postat la sublimitatea solicitată Skrill pentru contul de adăugare a contului.

Știe cineva ce să facă în acest caz? Nu comunic cu Banca Națională sau nu vorbesc SkrillUnde suntem pe telefonul ei Skrill?
 
răspundă: Skrill

De aceea nu vă pot răspunde. Banii pe care mi-i închipui miercuri-joi vor părea logic Skrill. Cel puțin cel puțin luni am trimis miercuri părea sau miercuri a crescut vineri părea
 
  • Aprecieri
reacţii: cacambola
răspundă: Skrill

Astăzi, luni, încerc să mă aflu pe pagina ei Skrill și îmi spune că nu aveți permisiunea de a accesa această pagină (eroare interzisă http 403)

Nu ai făcut exact ce sa întâmplat?

A mai plecat altcineva?

EDIT: Totul a fost suficient de bun pentru a vă conecta la site-ul companiei
 
Ultima editare:
răspundă: Skrill

Bună seara, a trebuit să pun banii skril și am trimis 100 de la Alpha pentru a verifica dacă funcționează. Timp de o săptămână, banii nu au fost plasați. Din Alpha, tranzacția pare să fi fost executată corect. la skril Am deschis cazuri 10, am trimis chitanța tranzacției și i-am trimis-o pe cea superioară. Nu există indicații pozitive.
 
răspundă: Skrill

Bine și cred că va veni în cele din urmă, dar dacă cineva vrea să parieze trebuie să facă un buget acum o lună? Mercy. Să spunem doar băncii germane că puteți depune.
 
răspundă: Skrill

Ai grijă de interdicțiile înainte ca Alpha să iasă în evidență, le-am trimis prin Germania. Din când în când îmi amintesc că au spus că le poți trimite printr-o bancă greacă etc. De vreme ce o pot face eu, de ce să pun intermediari? 1 euro este costul prin e-banking de la Pireu. Remitențele pleacă, în general, o zi mai târziu în țările europene, astfel încât în ​​a 3-a zi intră în mod logic. În general, atunci când există „sigur” evit experimentele.
 
  • Aprecieri
reacţii: cacambola
răspundă: Skrill

două lucruri o fac foarte mult prin intermediul National deutche kai unul de mai sus, dacă le trimiteți la Alpha
Am făcut depuneri în același timp, așa că pot verifica (de trei ori)
 
  • Aprecieri
reacţii: kriapa
răspundă: Skrill

Au venit doar 99 euro (am trimis 100) prin Alpha După săptămâna 1. Deci, nu merită dacă cineva vrea să o umple relativ repede Skrill a lui. Celelalte bănci menționate mai sus sunt mai rapide decât pare.
 
răspundă: Skrill

Dacă trimiteți la Doice, banii merg la 2. Dacă trimiteți către Alpha, vă implicați.
 
răspundă: Skrill

Kalispera, te-am găsit.
Vreau să pun o întrebare, eu folosesc netteler, dar am mulți ani și nu-mi amintesc de alegere.[FONT = "] Voi folosi banii depuși cu acest card de debit / credit: [/ FONT][FONT = "] Nu este destinat jocurilor de noroc [/ FONT][FONT = "] Jocuri de noroc (cazinou, pariuri sportive, poker) .... care este cea corectă de pus ... să vă spun că cardul de debit nu este grecesc! Desigur pentru pariuri vreau să le folosesc ..

[/ FONT]
 
răspundă: Skrill

Kalispera, te-am găsit.
Vreau să pun o întrebare, eu folosesc netteler, dar am mulți ani și nu-mi amintesc de alegere.[FONT = &] Voi folosi banii depuși cu acest card de debit / credit: [/ FONT][FONT = &] Nu este destinat jocurilor de noroc [/ FONT][FONT = &] Jocuri de noroc (cazinou, pariuri sportive, poker) .... care este cea corectă de pus ... să vă spun că cardul de debit nu este grecesc! Desigur pentru pariuri vreau să le folosesc ..

[/ FONT]
2o se bazează pe jocurile de noroc. Chiar dacă nu știu dacă tranzacționarea cu carduri va fi acceptabilă.
Recent, am încercat de mai multe ori și nu am reușit niciodată să depozit.
În plus, Neteller a lansat problema cu noile taxe.
Silver statutul VIP și o taxă 2.5% pentru depozitele cu toate metodele chiar și cu o bancă.
În același timp, SkriII pe un cont non-VIP obișnuit are 1%.
La fel și celălalt. În vacanțe au efectuat dubla debitare pe o piață multi-mondială care a făcut achiziții net-mastercard.
Bătrânii buni care au recunoscut că au probleme și au revenit ieri sumele.
Plus că ultimul meu XNUMMemon a întârziat mai multe companii care au plătit, iar motivul a fost Neteller, unii dintre ei mi-au recomandat să fac următoarele retrageri cu Skrill.
Mai bine de preferat Skrill.
 
  • Aprecieri
reacţii: dimitriis

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: