Sportingbet - am fost exclus din jackpot

JohnDo666

New Member
16 și 2020
3
0
1
Bună seara. Vreau să vă întreb ce se joacă exact dacă știți pariul sportiv. M-am înregistrat și depus 5 euro și am început să joc sloturi. Doar în fiecare zi în timp ce jucam jackpot și am câștigat câteva jocuri în plus, astfel încât semnul împreună cu jackpotul a fost întotdeauna pozitiv. Deodată au decis să-mi blocheze contul din oferta jackpot-ului și să nu-l ia. La fel au făcut și unui prieten de-al meu, care joacă dintr-un alt oraș. Fără niciun avertisment. Desigur, în comunicarea cu sprijinul lor, se subînțelege că vor spune că există mai multă ambiguitate și generalizare. Știți de ce este în joc o astfel de excludere? Din moment ce nu am furat, am jucat doar după propriile lor reguli, de ce s-a întâmplat asta?

antartis

Membru activ
5 și 2003
1,148
19
38
47
ATENA-Nikea
Dacă nu găsiți o margine, pur și simplu nu le dați bani din nou, lumea este plină de companii, alegeți cea care vi se potrivește și vă acoperă, în final, toți îl avem cu Opap, dar cel puțin brânza cade.

nikos_8384

Membru bine-cunoscute
13 Nov 2012
508
401
63
Un alt aspect legat de jackpot-uri a fost deschis, nu știu dacă l-ați văzut

https://www.infobeto.com/forum/threads/sportingbet-ban-από-jackpots.135063/

Fără a dori să îi apere, dar când văd un client nou, care pune bani și joacă doar în timpul jackpot-ului, aproape constant, nu credeți că vor găsi presiune pentru a face abuzuri? În final, în acest fel, ei protejează și clienții existenți, care joacă celelalte ore, joacă pariuri, poker etc.

JohnDo666

New Member
16 și 2020
3
0
1
Așadar, rostul lor este să găsească presiune pentru a face abuzuri și pentru a te opri. Deși în lucrări sau în termenii lor se spune că acest abuz nu este considerat undeva din momentul în care le oferă ei înșiși. Ei funcționează la fel ca toate cazinourile, dacă clientul câștigă, îl taie. Corect?

nikos_8384

Membru bine-cunoscute
13 Nov 2012
508
401
63
Am făcut retrageri în ultimele trei zile, exclusiv cu profiturile cazinoului. Depozitele sunt mai mici. În jackpot sunt aproape zilnic în interior, fără să retrag imediat suma câștigătoare, deși aș putea. Concurența lor, am jucat o mulțime de pariuri în afara pieței (fără a le lovi desigur cu o limită maximă). De ce nu m-au alungat până acum?

JohnDo666

New Member
16 și 2020
3
0
1
Haide, de Niko. De aceea mă întreb. Pentru că am și cunoscuți care joacă, am observat că o fac din greșeală.

nikos_8384

Membru bine-cunoscute
13 Nov 2012
508
401
63
Nu am informații sau cunoștințe cu privire la dacă acest lucru se întâmplă din întâmplare. Dacă clientul câștigă jucând și făcând gyros în durată, cu o varietate de jocuri, piețe, pariuri etc., cu siguranță nu va avea o problemă cu specificul. - Cu o oră înainte de a izbucni și dacă face o retragere directă și, de fapt, zilnic, îmi imaginez că va avea o problemă.În ceea ce privește dacă va paria doar pe cote cu erori, în afara pieței, foarte aproape de pariul maxim. acestea sau chiar sunt suspectate.General, bine Este profilul care pare un jucător și nu un speculator. Nu, ceea ce este adevărat pentru toate acestea, cu siguranță vor exista greșeli din secțiunile de risc, la fel cum unii sunt alergici chiar și la profiturile mici ale unui jucător.

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Kiello - Arminia Bielefeld
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Nuremberg - Bochum
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Karlsruhe - San Pauli
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Schalke - Werder Bremen
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Hertha Berlin - Augsburg
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Hoffenheim
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bayern Munchen - Fortuna Dσελsseldorf
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...