Sportingbet Retragere?

123pame

New Member
17 Nov 2010
150
52
0
Bună tuturor.
Prietenul meu a câștigat peste 5000 pe sportingbet.
Vreau să vă întreb cum să le desenați (retragerea și depunerea cardurilor)
Și pentru o problemă sportivă, dar și bancară?
Ia-le pe toate împreună?

(Giorgio)

Infobeto Tipster
20 Oct 2010
889
578
0
Suburbiile nordice ale Attica
A: Retragere de la Sportingbet?

Tipule, habar n-am ...
Suma mare, ciudat și compania ...
Oricum, mulțumesc că m-ai anunțat să prind cei 300 pe care îi am, pentru că dacă prietenul tău face mai întâi o cerere, voi fi plătit până în februarie cred ...
  • ca
reacţii: patrickdrd

100

Infobeto Tipster
28 și 2007
11,698
7,449
0
Chania Krhth

Tipule, habar n-am ...
Suma mare, ciudat și compania ...
Oricum, mulțumesc că m-ai anunțat să prind cei 300 pe care îi am, pentru că dacă prietenul tău face mai întâi o cerere, voi fi plătit până în februarie cred ...
lol; Dacă acea companie ar fi avut o problemă cu rambursarea a 300 de euro, acum i-ar fi pus un lacăt

texnokratis

Membru activ
31 Oct 2010
291
174
43

Nu spun că veți avea o problemă cu Spb, dar vă sugerez să nu retrageți întreaga sumă imediat. De asemenea, mult depinde de cum a ieșit această sumă ...

texnokratis

Membru activ
31 Oct 2010
291
174
43

Și felicitări prietenului tău ... în acest moment avem nevoie de greci care ... aduc bani din străinătate : twis:
  • ca
reacţii: FREN ZENN

tns

Membru
28 Nov 2011
84
32
18

Nu spun că veți avea o problemă cu Spb, dar vă sugerez să nu retrageți întreaga sumă imediat. De asemenea, mult depinde de cum a ieșit această sumă ...

Omule texnokrati ce vrei să spui prin „De asemenea, mult depinde de cum a ieșit această sumă ...”?

Lilis

prezentator
Membru al echipei
7 Nov 2003
9,604
9,087
113

: surpriza:: surpriza:: surpriza:

a împușcat o armă și și-a despicat aripile

mișcând zbor în kilometri

Nu asta spunem !!!

bravo pentru inspirație

: bere1:

123pame

New Member
17 Nov 2010
150
52
0

: surpriza:: surpriza:: surpriza:

a împușcat o armă și și-a despicat aripile

mișcând zbor în kilometri

Nu asta spunem !!!

bravo pentru inspirație

: bere1:
din fericire, farfuria a dispărut
În general caut baschetul X și le încărc pe pagina mea

Nu știu dacă o permiteți ... dacă nu o permiteți, lăsați-o să plece deși este evident din numele de utilizator
Predictori de pariuri

Azi de exemplu ALBA BERLIN ... i-am dat 3 ciorchine
și îi spun să joace de la unii și tu ai un profit .. și el spune ok ..
dupa ce ii spun eu am spus ca pui .. si el imi spune .. 1euro.

Le spun tuturor; nici o trinitate ..
Da, da, da, nebun, ești ok cu sugestiile, dar nu atât de acceptabil.
Ei bine, spune că 1 € este .....

Așa că le-am mărit la doar 5 dolari fiecare și trio-ul cu 20 de minute de hași
Ultima editare:

(Giorgio)

Infobeto Tipster
20 Oct 2010
889
578
0
Suburbiile nordice ale Attica

lol; Dacă acea companie ar fi avut o problemă cu rambursarea a 300 de euro, acum i-ar fi pus un lacăt
Se pare că mesajul conține și o doză de umor, dar știind timpul necesar pentru o retragere de 300 de euro (multiple, alte companii din țară), dacă prietenul meu cere primele 5000, nu mă văd bine ...: Cool:

123pame

New Member
17 Nov 2010
150
52
0

Se pare că mesajul conține și o doză de umor, dar știind timpul necesar pentru o retragere de 300 de euro (multiple, alte companii din țară), dacă prietenul meu cere primele 5000, nu mă văd bine ...: Cool:
Prietenul meu va suna mâine pentru a avea asigurări că banii vor ajunge TOATE într-o perioadă de timp rezonabilă ...

Dacă credeți că a făcut doar un depozit de 10 dolari ... bine cred

primul său pariu a fost !!!!!!!!!

O să primesc și o cotă (1.000) de când i-am spus că am o șansă!

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,178
6,934
113

Prietenul meu va suna mâine pentru a avea asigurări că banii vor ajunge TOATE într-o perioadă de timp rezonabilă ...

bine !!! la etaj și la fel de drăguț, apropo ...: ochi:
  • ca
reacţii: (Giorgio)

100

Infobeto Tipster
28 și 2007
11,698
7,449
0
Chania Krhth

nicio doză de umor nu am făcut o retragere pentru că am vrut să-mi închid contul acolo din propriile motive de 537 de euro și l-am avut în 4 zile lucrătoare. De asemenea, am informații dacă doriți ca un utilizator din Grecia să retragă 450 de euro într-o săptămână acum faceți retragerea sau închiderea și nu veți preveni
  • ca
reacţii: (Giorgio)

pandragiou

interzis
5 Oct 2011
9
7
0

nicio doză de umor nu am făcut o retragere pentru că am vrut să-mi închid contul acolo din propriile motive de 537 de euro și l-am avut în 4 zile lucrătoare. De asemenea, am informații dacă doriți ca un utilizator din Grecia să retragă 450 de euro într-o săptămână acum faceți retragerea sau închiderea și nu veți preveni
ciudat, să expunem o opinie negativă companiilor de pariuri și să nu o includem aici (deloc întâmplător) .....

cel mai tare susținător din toate problemele lui bwin care nu a avut niciodată o problemă cu acestea astăzi susține că a avut o problemă cu sportul pentru 500 de ani!

100

Infobeto Tipster
28 și 2007
11,698
7,449
0
Chania Krhth

ciudat, să expunem o opinie negativă companiilor de pariuri și să nu o includem aici (deloc întâmplător) .....

cel mai tare susținător din toate problemele lui bwin care nu a avut niciodată o problemă cu acestea astăzi susține că a avut o problemă cu sportul pentru 500 de ani!
pentru că ești prost, ia-ți o lună liberă și ne vedem atunci. nici măcar nu citiți să știți că nici măcar nu am avut o problemă cu această companie și că în 4 ore lucrătoare de bani în buzunar

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,932
24,278
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com

Sunteți atât de prost și insult și părtinitor și noroios și complex încât nici nu ați observat că sportingbet este prezent pe site!

Dă drumul la colțul temniței .... Vom zdrobi întregul forum unde pierdem ajutorul tău valoros de pariere!
  • ca
reacţii: 100

100

Infobeto Tipster
28 și 2007
11,698
7,449
0
Chania Krhth

Sunteți atât de prost și insult și părtinitor și noroios și complex încât nici nu ați observat că sportingbet este prezent pe site!

Dă drumul la colțul temniței .... Vom zdrobi întregul forum unde pierdem ajutorul tău valoros de pariere!
personal mă gândesc să-i iau interdicția și să-l fac un mod în locul meu este primul care a ieșit de pe Marte : emb:

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,178
6,934
113

bine, orice.: smk1:: afro:: dope:ce beau unii ...
  • ca
reacţii: 100

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,178
6,934
113

EMPLOY 123pame! alege o mulțime de seturi

(explicați că NU fac reclamă NICIODĂ)

după cum banii sunt deja în contul meu (bun bwin)

<table class = "MyBetsRecentTable" id = "myBetsTable"> <tbody> <tr class = "FirstBet"> <td linespan = "8"> 20/12/2011 3:51 PM </td> <td linespan = " 8 "> Gemeni (2 / 8) </td> <td class = "">

</td> <td class = "">Bayern Munchen (GER) - Cedevita Zagreb (CRO) (1 x 2 (doar regulat))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">Bayern Munchen (GER)</td> <td linespan = "8">14.00</td> <td linespan = "8">-</td> <td linespan = "8" style = "text-align: right" class = "green">433.50</td> </tr> <tr class = ""> <td class = "">

</td> <td class = "">Spartacus St. Sankt Petersburg (RUS) - Benetton Treviso (ITA) (1 x 2 (doar curs normal))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">Spartacus St. Petersburg (RUS)</td> </tr> <tr class = ""> <td class = "">

</td> <td class = "">Grand Canary 2014 (ESP) - Freeport Skyliners (GER) (1 x 2 (doar regulat))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">Marele Canar 2014 (ESP)</td> </tr> <tr class = ""> <td class = "">

</td> <td class = "">Aris - Roudoupis (LTU) (1 x 2 (doar curs normal))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">X</td> </tr> <tr class = ""> <td class = "">

</td> <td class = "">Lyon-Wilberbahn (FRA) - Lukoil Academic (BUL) (1 x 2 (doar curs normal))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">X</td> </tr> <tr class = ""> <td class = "">

</td> <td class = "">Buducnost (MNE) - Berlin ALBA (GER) (1 x 2 (doar curs normal))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">ALBA Berlin (GER)</td> </tr> <tr class = ""> <td class = "">

</td> <td class = "">Nipple (CRO) - Hapoel Jerusalem (ISR) (1 x 2 (doar durata normală))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">Hapoel Ierusalim (ISR)</td> </tr> <tr class = ""> <td class = "">

</td> <td class = "">Dexia Mons (BEL) - Turov Zgorzelets (POL) (1 x 2 (doar regulat))</td> <td class = "">X</td> <td class = "">X</ Td> </ tr> </ tbody> </ table>
  • ca
reacţii: 123pame

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Atalanta - Paris Saint-Germain
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Girona - Almeria
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leipzig - Atletico Madrid
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Elche - Zaragoza
  • 23: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - rachetele Houston
  • 02: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Connecticut Sun - aripi Dallas
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • Mâine 14-08-2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Retele Brooklyn - Portland Trail Blazers
  • 12: 00
    Eurosport 2
    • Motokros Riga, prima cursă - MX2
  • 13: 00
    Eurosport 2
    • Motocross Riga, prima cursă MXGP
  • 20: 00
    Eurosport 1
    • Formula E: Berlin
  • 00: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 17: 55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • Mâine 14-08-2020
  • 00: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • McLaren17 McLaren17:
    Drumul acesta și acum acest Allen
  • P PANATHA:
    Allen este în drum oricum ... contractul său se încheie
  • McLaren17 McLaren17:
    Chiar dacă ar exista a doua gânduri după aceea, l-aș lăsa în Anglia
  • Ertzan Ertzan:
    1-1 vin copilul bolnav
  • McLaren17 McLaren17:
    el trebuie să-l anuleze
  • McLaren17 McLaren17:
    milă
  • Ertzan Ertzan:
    arbitrul ne ucide în mod nesăbuit
  • P PANATHA:
    te sacrifică .... vei face un anunț ca în Grecia? Domnul Savvas și Costas Chelsea vor face declarații ??
  • Ertzan Ertzan:
    desigur și chiar de la pauză
  • P PANATHA:
    o va scrie Kougias?
  • Ertzan Ertzan:
    Da, este un bun prieten vechi
  • P PANATHA:
    meciul merge pentru 1-1 și prelungiri
  • P PANATHA:
    Real cu nebunie ..... scor 2-1 și p
    prelungiri 3-1 / Juve 3-0
  • P PANATHA:
    Continui să înnebunesc ... mă calific pentru Juve și Real
  • Ertzan Ertzan:
    Te văd ca un Gandalf cum merge. Olympiacos, Real, Juve :p
  • P PANATHA:
    nu mama Gandalf ... cu o zi inainte am avut Shakhtar 1 si peste ..... Da 0/3, dar in detalii .... Olympiacos a meritat-o ​​.... iar Varan si-a rezervat o vacanta de astazi omul si a spus sa ajute sa nu-si schimbe programul ....
  • P PANATHA:
    Ce facem alania ?? Am următoarea problemă de întrebat .. deși sunt atât de mulți dintre noi pe acest minunat site, participațiile la Tipsters Challenge sunt puține? Cred că ceilalți copii ar trebui să încerce să ia parte la competiție ...
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Statisticile spun….„la Fotbal Predictii.
  • S Siomos1:
    Bună dimineața la toată lumea. Pentru cei care caută cuponul competiției Champions League (și Europa), după cum știți, faceți clic pe Competiție-cupon și apoi pe fila: Knock Out Phase.
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Inspiration Sevilla se califică la penalty-uri, Lupii se califică la penalități de la zece cote 5,50 ambele
  • Ertzan Ertzan:
    inspirație insaciabilă
  • P Forum Bot:
    Utilizatorul petros198711 a lansat o nouă temă numită "SETAREA GRIZITĂ ÎN NOVIBET„la Anunturi - Suport.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul swsias7 a lansat o nouă temă numită "Lista neagră„la Site-uri legitime de pariere.