Stoiximan și Limit

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.
Da, și eu sunt cu tine. Lună și apoi când te duci să joci din nou să mănânci o limită frumoasă pentru a fi tot al tău. Îți mulțumesc, dar nu voi lua. Toată lumea poate blestema OPAP, dar orice ai câștiga te va plăti. Cel puțin până acum acest lucru a arătat și plățile sale se vor ocupa de pescuit.
OPAP online reduce oricum jucătorii la fel ca restul online
 
OPAP online reduce oricum jucătorii la fel ca restul online
Da, din pacate, desi cred ca de obicei se intampla cand joci simplu sau dublu. Daca joci un combo, nu ai nicio problema. Si daca vrei sa faci un pariu mare, te duci la podea. Pe vremuri, cand nu era online, am spart bilete.
 
Da, și eu sunt cu tine. Lună și apoi când te duci să joci din nou să mănânci o limită frumoasă pentru a fi tot al tău. Îți mulțumesc, dar nu voi lua. Toată lumea poate blestema OPAP, dar orice ai câștiga te va plăti. Cel puțin până acum acest lucru a arătat și plățile sale se vor ocupa de pescuit.

Ei bine, exact asta spun, in Grecia oricum nu poti face profit din pariuri. Nu sunt de acord cu ceea ce spui. Situația nu vă permite să faceți profit.

Daca crezi ca cu randamentele OPAP poti face profit, nu sunt de acord pentru ca inevitabil va veni si variatia negativa si daca nu esti atent vei pierde foarte mult si vei ajunge invins. De ce; pentru ca profiturile de la OPAP sunt mai mici in comparatie cu ceea ce poti avea atunci cand joci valoare si rezista astfel fluctuatiei negative.

Pariurile, bursa, criptomonedele, etc nu sunt „buy baby and you will get a profit the saughter price”. Dacă nu obții cele mai bune prețuri, va veni momentul în care vei fi învins.
 
Ei bine, exact asta spun, in Grecia oricum nu poti face profit din pariuri. Nu sunt de acord cu ceea ce spui. Situația nu vă permite să faceți profit.

Daca crezi ca cu randamentele OPAP poti face profit, nu sunt de acord pentru ca inevitabil va veni si variatia negativa si daca nu esti atent vei pierde foarte mult si vei ajunge invins. De ce; pentru ca profiturile de la OPAP sunt mai mici in comparatie cu ceea ce poti avea atunci cand joci valoare si rezista astfel fluctuatiei negative.

Pariurile, bursa, criptomonedele, etc nu sunt „buy baby and you will get a profit the saughter price”. Dacă nu obții cele mai bune prețuri, va veni momentul în care vei fi învins.
Am citit ce spuneti cu totii despre valoare si sincer nu am inteles ce anume este sau mai bine zis o inteleg mai mult sau mai putin.Nu am legatura cu fotbalul si previziunile imi ies prin programe pe care le-am construit eu insumi dupa diverse tipare /filtre din propria invenție.Bănuiesc că ceea ce fac este probabil un fel de valoare care nu se bazează pe creșterea sau scăderea unei performanțe în funcție de ceea ce joacă oamenii (poate că asta înțelegeți prin valoare din ceea ce am înțeles) Deci, după ce am anulat meciurile de mai sus, principala mea problemă a fost cum să aleg, de exemplu, o echipă de succes 5 sau 6, m-am gândit nu doar să joc mai multe sisteme în același timp, dar în același timp chiar și în alegerile proaste să am sisteme de rezervă pentru acoperă capitalul de joc. De data aceasta, în SK, unde totul a mers cu susul în jos și predicțiile mele în sistemele principale au căzut, am avut copii de rezervă care returnau hash-ul fără a obține profit. Dar chiar și backup-urile, când în cazurile rare au căzut, Am creat deja o „pernă de siguranță” din câștigurile bune anterioare în SC-urile anterioare.
Deci, după cum puteți vedea, mi-am protejat sistemele în așa fel încât să am întotdeauna un fond pozitiv la sfârșitul anului. Dacă aș avea informațiile pe care le aveți aici, cele mai multe cunoștințe legate de fotbal (cum ar fi lipsa echipelor, sau schimbări de ultimă oră care joacă un rol crucial în rezultatul unui meci) , atunci l-aș fi încheiat și mi-aș fi mărit pivnița treptat.
Mă duc să joc ce joc online, știu că va fi un lucru de o singură dată și vor pune frâna pe mine de îndată ce mă vor vedea ridicând pariuri. Le am pentru unele sisteme de stil de joc pe care le-aș putea încasa o dată la 2 sau 3 ani sau si niciodata dar daca se intampla o sa primesc destui bani de la ei dar mi-e teama sa nu fiu dezamagita daca si cand va veni momentul si nu vor plati.Nu iubesc nici OPAP ci cu situatia de pana acum el este cel care ma plateste necontenit si nu pe unii dintre cei online.
 
Fără supărare, dar ce te împiedică să spui altora (și nouă) cum faci asta. Întrebarea mea poate fi naivă..dar este o întrebare reală, fără o doză de ironie.
Daca vrei, raspunde-mi si pm.
 
Fără supărare, dar ce te împiedică să spui altora (și nouă) cum faci asta. Întrebarea mea poate fi naivă..dar este o întrebare reală, fără o doză de ironie.
Daca vrei, raspunde-mi si pm.
Adică, îmi ceri să mă așez și să analizez un program care mi-a luat luni de zile să îl alcătuiesc și pe care l-am dezvoltat de ani de zile și să-ți explic ce face fiecare dintre cele 22 de filtre și cum se întâmplă. sa analizez un alt program pe care l-am pus in cateva mii de meciuri jucate cu toate statisticile lor si pe baza rezultatelor pe care le-au dat am setat filtrele de mai sus pentru a minimiza ratele de esec.Pe de o parte nu am timpul si dorinta de a o face si pe de alta parte ce rost ar avea .Sa vad daca functioneaza? Sa verific daca spun adevarul sau nu?Dar cum o sa vezi, deoarece decizia finala a ce meciuri se vor juca este pur personala.In plus, programele singure nu-i fac pe preoti ca multi sa creada daca nu ai un joc bine structurat în spatele planului tău care gestionează în mod corespunzător capitalul. Afirm doar că poți câștiga în alte moduri în afară de a face arbing. Nu ți-am cerut niciunui dintre voi să accepte ceea ce spun. Dacă crezi că singura modalitate de a câștiga pariul cuiva este arbing, nu eu sunt cel care te răzgândesc.
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
Adică, îmi ceri să mă așez și să analizez un program care mi-a luat luni de zile să îl alcătuiesc și pe care l-am dezvoltat de ani de zile și să-ți explic ce face fiecare dintre cele 22 de filtre și cum se întâmplă. sa analizez un alt program pe care l-am pus in cateva mii de meciuri jucate cu toate statisticile lor si pe baza rezultatelor pe care le-au dat am setat filtrele de mai sus pentru a minimiza ratele de esec.Pe de o parte nu am timpul si dorinta de a o face si pe de alta parte ce rost ar avea .Sa vad daca functioneaza? Sa verific daca spun adevarul sau nu?Dar cum o sa vezi, deoarece decizia finala a ce meciuri se vor juca este pur personala.In plus, programele singure nu-i fac pe preoti ca multi sa creada daca nu ai un joc bine structurat în spatele planului tău care gestionează în mod corespunzător capitalul. Afirm doar că poți câștiga în alte moduri în afară de a face arbing. Nu ți-am cerut niciunui dintre voi să accepte ceea ce spun. Dacă crezi că singura modalitate de a câștiga pariul cuiva este arbing, nu eu sunt cel care te răzgândesc.

Mi-ai stârnit curiozitatea. Nu vreau să te judec. Daca vrei, spune-mi cate meciuri ai jucat pana acum si in cat timp. Și ce procent din profit pe cifra de afaceri aveți?
 
Mi-ai stârnit curiozitatea. Nu vreau să te judec. Daca vrei, spune-mi cate meciuri ai jucat pana acum si in cat timp. Și ce procent din profit pe cifra de afaceri aveți?
Ce să vă spun; Câte meciuri am jucat în ultimii 2 ani? Nu tin asa statistici.Obisnuiam sa tin totul dar m-am plictisit pentru ca nu mai are sens.Tot ce pastrez este miscarea fiecarei luni si bineinteles totalul anului.Ma joc doar jocuri pe weekend-uri si doar ligi.Echipe,de la cele mai cunoscute la cele mai necunoscute atata timp cat am statistica generala de la inceputul sezonului.Deasupra datelor statistice orice este posibil.Permiteti-mi sa nu mai zic de ratele de profit pentru ca urmatoarea intrebare vor fi despre ce sume vorbim.Ele sunt insa in continua crestere in ultimii 2 ani.De la sisteme de returnare, in functie de categorie, de la 2-4,5 cu mize mari, pana la risc foarte mare cu cantitati de placa si se întoarce la zeu.De exemplu, 15s cu un randament de 200K pe care le fac cele 10-11 puncte.
 
Ce să vă spun; Câte meciuri am jucat în ultimii 2 ani? Nu tin asa statistici.Obisnuiam sa tin totul dar m-am plictisit pentru ca nu mai are sens.Tot ce pastrez este miscarea fiecarei luni si bineinteles totalul anului.Ma joc doar jocuri pe weekend-uri si doar ligi.Echipe,de la cele mai cunoscute la cele mai necunoscute atata timp cat am statistica generala de la inceputul sezonului.Deasupra datelor statistice orice este posibil.Permiteti-mi sa nu mai zic de ratele de profit pentru ca urmatoarea intrebare vor fi despre ce sume vorbim.Ele sunt insa in continua crestere in ultimii 2 ani.De la sisteme de returnare, in functie de categorie, de la 2-4,5 cu mize mari, pana la risc foarte mare cu cantitati de placa si se întoarce la zeu.De exemplu, 15s cu un randament de 200K pe care le fac cele 10-11 puncte.
2 ani este mult timp, faci mai mult de 2.000 pe sezon?
 
2 ani este mult timp, faci mai mult de 2.000 pe sezon?
Am făcut peste 2.000 și în 2 weekend-uri am jucat 30 de jocuri cu cote duble de 1,23. Și acesta este unul dintre sistemele cu risc mediu spre mare pe care nu mă bazez. Îl am doar pentru testare și pentru a trece timpul. Să nu, dar cuantificăm.Chiar dacă cineva joacă micile lucruri, dacă este metodic și nu este nerăbdător, poate face sume nebunești chiar și de la o bază zero.
 
Ha, dacă întrebi 10 persoane ce este valium, vei primi 15 răspunsuri. Scurt

1) Pentru cei proști, este un joc care cade la 1.30 și o casă de pariuri l-a uitat la 1.80

2) Pentru cei cu valoare, cumpărați ceva la 1.80 și lăsați-l să scadă la 1.30

3) Pentru ca nevinovat să dea un meci 1.80 în timp ce tu crezi că ar fi trebuit să dea 1.30

Nu vorbesc despre arbing, ci despre ignoranță, romantism. Deci să mergem cu exemple (pe care însă nu le adopt)

Benfica - Leipzig, pentru mine pretul corect pentru Benfica este 2.25. Pinnacle are 2.70, Opap are 2.55. Joc 1000 Benfica și câștig după ce lovesc mingea potrivită, câștig 1700 sau 1550

Olympiacos - Totenamaki. Pentru mine Olympiacos va câștiga și asul ar trebui să dea 2.80. Pinnacle are 4.25 și OPAP are 3.60. Joc 1000 și câștig. 3250 și 2600 profiturile

Deci am un profit online de 4950, offline 4150. Se vede deja o diferenta de 800 de euro, aproape 1 pariu.

Diavolul își rupe piciorul și vine fluctuația negativă. Pierd următoarele 5 pariuri fie pentru că le-am văzut greșit, fie din cauza ghinionului, penalităților ratate, barelor transversale, barelor etc. Nu contează cum, fluctuația negativă nu iartă, va veni și te va distruge. Pierzând 5 pariuri online, practic mă întorc la început, -50 de euro. Pierzând 5 pariuri OPAP, am intrat 850 de euro și trebuie să câștig de 2 ori pentru a avea din nou luxul de a paria fără stres. Deci, acesta este motivul pentru care în Grecia nu mai poți obține un profit serios din pariuri.

Notă: Profiturile și pierderile vor fi probabil mai mici pentru că undeva vă veți acoperi, undeva veți tranzacționa, dar în general, așa este.
 
Deci, acesta este motivul pentru care în Grecia nu mai poți obține un profit serios din pariuri.
Acestea nu sunt motivele pentru care nu poți obține un profit serios din pariu, ci 2 simple.
1. Nu ai jucat în compania care nu stabilește o limită, este cea mai mare din lume și are un rake în aceste meciuri de 1.5%
2. Variatia si gademia nu a fost -5 in final ci -15. Deci, pe baza pariului tău, ai vrut 20 de gâște pentru siguranță.
Acestea 2.
Cealaltă parte a opțiunii este 2.70 în loc de 2.20, deoarece o poți face pur și simplu...
 
Ha, dacă întrebi 10 persoane ce este valium, vei primi 15 răspunsuri. Scurt

1) Pentru cei proști, este un joc care cade la 1.30 și o casă de pariuri l-a uitat la 1.80

2) Pentru cei cu valoare, cumpărați ceva la 1.80 și lăsați-l să scadă la 1.30

3) Pentru ca nevinovat să dea un meci 1.80 în timp ce tu crezi că ar fi trebuit să dea 1.30

Nu vorbesc despre arbing, ci despre ignoranță, romantism. Deci să mergem cu exemple (pe care însă nu le adopt)

Benfica - Leipzig, pentru mine pretul corect pentru Benfica este 2.25. Pinnacle are 2.70, Opap are 2.55. Joc 1000 Benfica și câștig după ce lovesc mingea potrivită, câștig 1700 sau 1550

Olympiacos - Totenamaki. Pentru mine Olympiacos va câștiga și asul ar trebui să dea 2.80. Pinnacle are 4.25 și OPAP are 3.60. Joc 1000 și câștig. 3250 și 2600 profiturile

Deci am un profit online de 4950, offline 4150. Se vede deja o diferenta de 800 de euro, aproape 1 pariu.

Diavolul își rupe piciorul și vine fluctuația negativă. Pierd următoarele 5 pariuri fie pentru că le-am văzut greșit, fie din cauza ghinionului, penalităților ratate, barelor transversale, barelor etc. Nu contează cum, fluctuația negativă nu iartă, va veni și te va distruge. Pierzând 5 pariuri online, practic mă întorc la început, -50 de euro. Pierzând 5 pariuri OPAP, am intrat 850 de euro și trebuie să câștig de 2 ori pentru a avea din nou luxul de a paria fără stres. Deci, acesta este motivul pentru care în Grecia nu mai poți obține un profit serios din pariuri.

Notă: Profiturile și pierderile vor fi probabil mai mici pentru că undeva vă veți acoperi, undeva veți tranzacționa, dar în general, așa este.
Din câte am înțeles, avem abordări complet diferite ale subiectului.Voi menționați doar jocuri, mă refer la un set de sisteme.Cu alte cuvinte, vă așteptați să pierdeți sau să câștigați de la unul, aștept de la mulți și bineînțeles nu numai. Cele 5 înfrângeri consecutive pentru mine nu au nicio șansă să apară. Poate să pierzi, de exemplu, 15 cărți și în 5, dar să câștigi și să acoperi pierderea din pierdere. Îți iei cele 1000 pe care spui că le joci. buzunar sau din câștiguri? Până acum câțiva ani jucam cu banii mei.Apoi am reușit să joc cu câștigurile.La pariurile din Grecia nu fac bani nu pentru că rake-ul lui Opap este de vină, ci pentru că nimeni nu are sistem. și răbdare.Dacă cineva lasă capul în jos, cred că va găsi marginea.În zilele în care nu joc, mă așez și rezolv toate bătăliile pe care le-am pierdut și încerc să găsesc ceea ce nu am făcut bine sau dacă a fost doar ghinion.Nu mă uit la câștiguri.Nu are sens.Tot ce joc este cu banii mei, dar nu le dau atât de ușor pentru că tocmai le-am câștigat.Am luat timp să le câștig.Nimeni nu mi le-a dat, așa că le consider ceva ca o investiție.Până la urmă, când pierd,dacă aflu de ce am pierdut,îmi cer scuze.Am câștigat și nu voi face din nou în felul lui.
 
Dar poți fi sigur că asta se va întâmpla 15-5 și nu 17-3 sau 19-1 sau chiar 20-0?
Pot să vă spun că sunt absolut sigur că nu sunt distribuția sistemelor câștigate-pierdute, ci totalurile câștigate-pierdute care sunt întotdeauna în favoarea câștigătorilor.Acest lucru are de-a face cu modul în care meciurile selectate în sistemele individuale sunt distribuite folosind diverse tehnici de suprapunere.
Ca exemplu, permiteți-mi să vă spun că una dintre tehnici este dintr-un grup de potriviri selectate care au rezultat din aplicarea unor filtre specifice care are, de exemplu, o rată de succes confirmată de 80+%, adică să piardă 1 meci din 5, pentru a desemna 10 astfel de meciuri și pentru a construi 5 echipe și a face înlocuire prin schimbarea unui meci pe cartonaș. În baza 5, adică pentru a face o înlocuire câte un meci din restul de 5.
Sau dacă, de exemplu, am găsit un meci cu o performanță mare, de exemplu peste 3, pe care statisticile mi-l sugerează favorit, atunci când nu este, îl pot integra în mai mult de un bilet, fie acoperit de, pt. de exemplu a 2-a sansa, sau prin inlocuirea ei cu alta care are si ea propusa o performanta ridicata.
Așa reușesc de exemplu un meci cu o performanță mare dacă îl pierd să-l am în alt cartonaș în alt format acoperit și câștig.Desigur că nu pot acoperi toate rezultatele meciurilor dar pe baza programului de statistici am juca virtual printr-un grup de mii de jocuri deja jucate. Văd unde merge valul și unde să mă concentrez.
În esență, filtrele nu sunt altceva decât o filtrare a modelelor de comportament ale ambelor grupuri prin compararea acestora cu comportamentul corespunzător al perechilor de grupuri care au dat un anumit rezultat.
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
Oricum, dacă vrei să spui că din cele 15 cărți sunt și 3-5 care sunt coperți pentru celelalte ca să nu pierzi, atunci în esență ești arbing, așa că nu poți spune că nu este doar arb .

Este de la sine înțeles că atunci când începi să investești, cei 1000 sau orice vei juca sunt ai tăi. Dar da, nu mă joc cu banii mei, deși pentru mine totul este al meu, l-am câștigat cu cunoștințele și inteligența mea când îmi aparținea.

Acum joc 2 și 3 și ceva 4 și 10 norocos, dar mai ales 2/3 și mai puțin la simplu. Deci in exemple poti pune un duo la 2.70 si nu Benfica

Pentru a pune capăt acestei discuții, 90% dintre cei care joacă nu au timpul sau inteligența sau cunoștințele să se așeze și să construiască sisteme complexe pentru a juca sâmbătă 20 de cărți și a câștiga pe cineva și a avea profitul pe care îl au. Ceea ce fac ei este că în fiecare sâmbătă evidențiază 40-50 de evenimente pentru pariuri, le filtrează, își fac sistemele, combo-urile lor, aleg 2-3 puternice, se plictisesc și așteaptă ca mingea să ajungă unde trebuie. Deci, pentru acești jucători, în Grecia, așa cum este piața de pariuri, este imposibil să obții un profit (sau cel puțin un profit semnificativ ca înainte). Sunt sigur că dacă și tu ai putea juca biletele la Pinnacle acum ai avea de 5 ori mai mult profit.
 
Arbing din câte știu eu este să acopere toate cele 3 rezultate posibile ale unui meci 1, X și 2. Le acopăr doar în părți, dar oricum nu întotdeauna copertele mă salvează, ci de obicei alte cărți. o poveste dureroasa si in Pe termen lung, probabil vad ca nu este benefic.Dar este mai mult despre psihologie.Sa spun ca nu ai pierdut banii pe care i-ai jucat, desi sunt cam egoist si chiar si atunci vreau sa fac chiar si putin si cer un randament de 1,1.Adica pentru efortul si suferinta mea sa revin in cel mai rau caz 10% doar ca sa nu spun ca mi-am pierdut orele de japa.
 
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...