Stoiximan Monopoly Megaways - defecțiune și profituri zero

BlackCat

Membru
28 Apr 2018
29
30
13
Săptămâna trecută am jucat la mopololy megaways din Stoiximan. Pentru cei care nu cunosc jocul, voi spune pe scurt cum funcționează. Are 6 roți megaways cu 2-7 simboluri pe fiecare roată, astfel încât să puteți juca până la peste 117000 de combinații. În funcție de mărimea victoriei, domnul mopopol se deplasează în cutii, adică în trilogie, merge la a treia cutie în cvadruplă, în a patra etc., atunci dacă sunteți pe un teren, puneți o casă. În fiecare feedback suplimentar puneți o casă suplimentară. Cu toate acestea, în general, este dificil să puneți case și în medie puneți 1-3 case în 4 de împușcături (atâta timp cât l-am jucat). Dimpotrivă, puteți obține cu ușurință stații și companii de apă și energie, deoarece le obțineți numai atunci când mergeți la acea cutie. De asemenea, atunci când mergi la caseta de start, câștigi o rotire cu combinații max, în timp ce există, de asemenea, comenzile și deciziile cunoscute care, de obicei, te duc în alte casete sau dau combinații max și foarte rar dau case suplimentare sau chiar rotiri gratuite. Există câteva alte cutii, cum ar fi închisoarea, impozitele etc., care nu joacă un rol în joc. Principala modalitate de a câștiga rotiri gratuite, ca și în cazul comenzilor, este foarte rară este de a pune un hotel care să aibă 100 case pe parcela și să câștige o casă nouă acolo. În rotirile gratuite dincolo de cele 4 pe care le ai, câștigi 8 suplimentar pentru fiecare stație, adică până la +1, dar și +4 în multiplicatorul victoriei dacă ai 1 dintre companiile de apă sau energie și +1 dacă ai ambele 2. Deci, aproape întotdeauna, până când faci un hotel, ai timp să obții celelalte companii, în cele din urmă începi cu 2 rotiri gratuite și x12. Dar nu se oprește aici. Dacă în timpul rotirilor gratuite te duci la o stație ai câștigă rotiri suplimentare suplimentare în funcție de câte stații ai avut când ai început (+3 dacă ai avut toate, +4 dacă ai avut toate cele 3 etc.) în timp ce te duci la o companie de apă sau energie multiplicator în funcție de câte ați avut inițial. Dar principalul lucru este că atunci când mergi la un teren cu case pentru fiecare casă care există, multiplicatorul crește +3, adică dacă ai fost în x1 și te-ai dus la un teren cu 5 case, multiplicatorul devine x2. M-am întins pentru a juca cu un multiplicator peste x7. . Aceasta înseamnă că trebuie să aibă multe case și multe parcele pentru a avea șanse mari de a obține o victorie foarte mare. Cu toate acestea, așa cum se înțelege, trebuie mai întâi să investiți pentru a aduna toate acestea. Desigur, pe măsură ce jocul afirmă pentru fiecare nivel de pariere, economisește ceea ce aveți

Pentru că menționez toate acestea. Am început să joc jocul cu câteva case rămase din ultima dată când am jucat și după ce am adunat toate stațiile și companiile și peste 35 de case în total pe aproape toate parcelele și am fost aproape -100 de euro cu un pariu de 0,40 am primit mesaj că conexiunea a fost pierdută. Nu m-am putut autentifica 10-15 minute și m-am dus la un alt joc pentru a mă întoarce mai târziu. Când am primit înapoi, toate progresele pe care le-am făcut au fost pierdute și au fost doar 12 case implicite date de joc pentru un început la fiecare nivel de pariuri.

Am contactat chatul și am raportat ce s-a întâmplat și mi-au răspuns că s-a făcut o resetare din cauza unei defecțiuni. Mi s-a spus că, conform regulilor, defecțiunea anulează toate jucăriile. Desigur, îmi dau seama că anulează toate rotirile în acel moment, dar chiar dacă acesta este cazul, nu are sens ca ei să „fure” ceea ce aveți fără să vă compensați. Nu este posibil să investești niște bani pentru a dobândi lucruri care îi vor fi utile în viitor și a le pierde fără niciun motiv. Și cine garantează că, chiar dacă încep din nou de la început și pierd încă 100 de euro pentru a le colecta din nou că nu va mai exista „defecțiune” La un moment dat, angajatul mi-a spus în chat că va transmite o cerere de a-mi acorda un bonus, dar a lui Am menționat că vreau ca banii pe care i-am jucat să adune ceea ce mi-a fost „furat” și nu niște pomană. Am contactat din nou a doua zi și din nou la fel. În ceea ce privește solicitarea mea de 4 zile, nu am un răspuns oficial. Rezultatul este să retrag banii pe care i-am avut și să fac în prima fază o auto-excludere de 48 de ore de la companie care la sfârșitul acesteia va deveni pe termen lung. Mi-e rușine de comportamentul companiei față de un client obișnuit de multă vreme care a adus chiar și cel puțin 20 de persoane în plus (în principal datorită cunoștințelor mele de calculator, cunoștințele mele obișnuiau să mă contacteze pentru conturi de pariuri)
 
Ceea ce anulează defecțiunea este „progresul” pe care l-ați făcut în joc, care se traduce practic în bani pe care i-ați jucat, indiferent de returnări sau nu. Defecțiunea a vizat jocul specific, alte jocuri ale aceleiași companii. ? Personal, nu cred că veți găsi vreun avantaj în acest număr, oricum politica lor este mai mult sau mai puțin să răspundă corect și să nu se mai ocupe de astfel de probleme. Și această companie și-a ridicat mult nasul. îți dau un bonus de 15-20 euro, o sumă mai mare va fi o surpriză. Îmi imaginez că vor pune condiții pentru 30-35 de ori cifră de afaceri pentru dreptul de retragere, deci noapte bună.
 
Omule, nu sunt sigur care a fost problema. Nu am putut intra în acest joc niciun sfert, dar am intrat în altul. Este posibil să fi fost doar un joc sau doar un grup de jocuri. Probabil că sunt acoperite legal, dar eu nu caut în orice caz problema, pentru că pentru mine este o problemă etică. Indiferent ce spun regulile lor pentru a acoperi substanța, toate progresele mele în joc au fost furate. Nu sper la nimic și nu o voi mai urmări, vă dau doar o actualizare, astfel încât să știți cu ce aveți de-a face.
O companie serioasă care își respectă clienții i-ar fi returnat imediat suma și cel mai probabil ar fi dat un cadou, cum ar fi câteva rotiri gratuite pentru dificultate, iar clientul ar fi fost încântat. Dimpotrivă, au reușit să-și alunge clientul obișnuit și exclusiv din compania lor în ultimii 4 ani, pentru o sumă relativ nesemnificativă pentru mine, nu cu atât mai mult pentru ei (care ar lua-o înapoi și înmulți în perioada următoare). Nici măcar cadourile în stil 15-20 euro cu condiții de pariere nu mă vor păstra și nici nu le voi lua. Și 100 și 200 să fie cu condiții pe care nu le accept. Nimic mai puțin decât ceea ce am jucat și fără precondiții nu mă ține acolo.
 
Da, în mod evident problema este etică. Bineînțeles, va fi de mare interes să trimiteți un e-mail către jocurile de timp mare, care este producătorul, pentru a vedea ce spun despre defecțiuni și resetări. În orice caz, acestea ar trebui să se ocupe mai bine Problema dvs., deși mă îndoiesc foarte mult în ce măsură companiile care realizează cifre de afaceri foarte mari, vor acționa atât de personalizat, mai ales dacă sunt reglementate de reglementările lor.
 
Omule, nu am chef să mă ocup de ceea ce spune producătorul sau de orice altă problemă legală despre care aș putea avea dreptate, deoarece, așa cum am spus, problema este morală pentru mine. Cu toate acestea, dacă doriți să vedeți ce se joacă în astfel de cazuri, astfel încât să știți ce vi s-ar putea întâmpla, puteți trimite un e-mail către BTG și dacă aveți nevoie de informații de la mine, vă voi bucura să vă ofer.
 
.În cel mai bun caz pentru a vă oferi un bonus de 15-20 de euro, o sumă mai mare va fi o surpriză. Îmi imaginez că vor pune condiții de 30-35 de ori cifră de afaceri pentru dreptul de retragere, deci o noapte bună.

Și continuarea și logic sfârșitul poveștii. Adică ieri, la 1 săptămână după eveniment și de când am încetat să joc, mi-au trimis o ofertă pentru un bonus de 100% până la 200 de euro. I-am răspuns că o companie care mă fură și nu mă respectă în calitate de client nu va lua un ban de la mine
 
  • Aprecieri
reacţii: nikos_8384
Ofertă tragică. Vreau să cred că, odată cu intrarea de noi companii și returnarea unor nume mari vechi în vederea licențierii, ei și ceilalți derbenagas din zonă vor fi obligați să își îmbunătățească comportamentul față de clienți.
 
Nu ești, ci un alt caz de fraudă. M-am săturat să aud despre astfel de incidente.
Personal, mă întorc la pariurile online cu un schimb.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: