Stoiximan și Limit

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
217
107
43
Da, dar și eu, dar gândiți-vă să solicitați aceste 3000 online și să vă solicitați TVA, ID, fotocopia contului dvs. bancar, amprentă, ecografie și abdomen inferior, pentru a le face o lună și apoi când te întorci să mănânci o limită destul de mare, este a ta. Mulțumesc, dar nu o voi primi. Toată lumea poate găsi OPAP, dar ceea ce câștigi te va plăti. Cel puțin până acum s-a arătat. iar aceste plăți se vor ocupa de pescuit .
OPAP on-line taie jucătorii ca orice alt online

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,063
2,499
113
Da, dar și eu, dar gândiți-vă să solicitați aceste 3000 online și să vă solicitați TVA, ID, fotocopia contului dvs. bancar, amprentă, ecografie și abdomen inferior, pentru a le face o lună și apoi când te întorci să mănânci o limită destul de mare, este a ta. Mulțumesc, dar nu o voi primi. Toată lumea poate găsi OPAP, dar ceea ce câștigi te va plăti. Cel puțin până acum s-a arătat. iar aceste plăți se vor ocupa de pescuit .
Bine, și exact asta spun, în Grecia nu puteți obține profit dintr-un pariu. Nu sunt de acord cu ceea ce spui. Situația nu vă permite să obțineți profituri.

Dacă credeți că, odată cu returnările OPAP, puteți obține un profit, nu sunt de acord că va veni variația negativă și dacă nu acordați atenție veți pierde prea mult și veți ajunge să pierdeți. De ce deoarece veniturile OPAP sunt mai mici decât cele pe care le puteți obține atunci când jucați valoare și rezistați astfel la fluctuațiile negative.

Jocurile de noroc, bursele, criptomonedele etc. nu sunt „cedate și veți obține prețul de sacrificare pe care îl veți câștiga”. Dacă nu ajungi la cele mai bune prețuri, va veni momentul în care ești pierdut.

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
89
28
Bine, și exact asta spun, în Grecia nu puteți obține profit dintr-un pariu. Nu sunt de acord cu ceea ce spui. Situația nu vă permite să obțineți profituri.

Dacă credeți că, odată cu returnările OPAP, puteți obține un profit, nu sunt de acord că va veni variația negativă și dacă nu acordați atenție veți pierde prea mult și veți ajunge să pierdeți. De ce deoarece veniturile OPAP sunt mai mici decât cele pe care le puteți obține atunci când jucați valoare și rezistați astfel la fluctuațiile negative.

Jocurile de noroc, bursele, criptomonedele etc. nu sunt „cedate și veți obține prețul de sacrificare pe care îl veți câștiga”. Dacă nu ajungi la cele mai bune prețuri, va veni momentul în care ești pierdut.
Am citit ce spuneți cu toții despre valoare și, sincer, nu mi-am dat seama exact despre ce este vorba sau o să spun mai bine despre asta. Nu sunt legate de fotbal și prezicerile mele apar din programe pe care le-am construit pe baza mea pe diverse modele / filtre Bănuiesc că ceea ce fac este un fel de valoare care nu se bazează pe creșterea sau scăderea unei performanțe bazate pe ceea ce joacă oamenii (cel puțin tu înseamnă valoarea pe măsură ce o înțeleg). luptă mai sus Problema mea principală a fost cum să aleg un 5 sau 6ada de succes, nu numai că m-am gândit să joc mai multe sisteme în același timp, dar, în același timp, chiar și în alegeri slabe, am avut un sistem de jocuri de noroc în rucsac. iar prognozele mele erau scăzute pe sistemele de bază, aveam backup-uri care au returnat gash-ul fără să obțină profit. Dar chiar și backup-urile, când în cazuri rare au renunțat, deja am creat „plăcuțe de securitate din precedentul bun nike. SP precedent.
Așa cum înțelegeți, mi-am protejat sistemele în așa fel încât să am întotdeauna un fond pozitiv la sfârșitul anului. Dacă am avut informațiile pe care le aveți aici sunt cele mai multe cunoștințe legate de fotbal (cum ar fi lipsa echipelor sau schimbări de ultim moment joacă un rol crucial în rezultatul unei curse), atunci aș fi încheiat-o și mi-aș fi crescut pivnița la pas.
Merg să joc ceea ce joc online, știu că va fi o dată și mă vor frâna imediat ce vor vedea mai multe pariuri. și niciodată, dar dacă se va întâmpla, voi primi destui bani, dar îmi este teamă să nu fiu dezamăgit dacă și când va veni momentul și nu plătesc.

qazdas

Membru
14 Aug 2018
71
71
18
Nici o jignire, dar ceea ce te împiedică să spui altora (și noi) modul în care o faci. Întrebarea mea poate fi naivă ... dar este o întrebare reală, fără o doză de ironie.
Dacă vrei, poți să-mi răspunzi pm.

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
89
28
Nici o jignire, dar ceea ce te împiedică să spui altora (și noi) modul în care o faci. Întrebarea mea poate fi naivă ... dar este o întrebare reală, fără o doză de ironie.
Dacă vrei, poți să-mi răspunzi pm.
Adică îmi spuneți să mă așez pentru a analiza un program care mi-a luat luni întregi pentru a repara și a continua să evoluez de ani de zile și pentru a vă explica fiecare dintre filtrele aproximativ 22 ce face și cum face. Am introdus câteva mii de meciuri jucate cu toate statisticile lor și pe baza rezultatelor pe care le-am oferit am ajustat filtrele de mai sus pentru a minimiza ratele de eșec. Pentru a vedea dacă funcționează? Pentru a verifica dacă spun adevărul sau nu? Dar cum îl vedeți, după ce decizia finală cu privire la meciurile de jucat este pur personală, întrucât programele în sine nu fac ca papii să se gândească dacă nu aveți spatele și un joc bine structurat intenționați să gestionați capitalul în mod corespunzător. Spun doar că puteți câștiga alte modalități decât doar arbingul. Nu am cerut niciunuia dintre voi să accepte ceea ce spun. Dacă credeți că singurul mod de a câștiga este pariul. , nu sunt eu U va schimba opinia dumneavoastră.
  • ca
reacţii: qazdas

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
581
513
93
lac din penthouse
Adică îmi spuneți să mă așez pentru a analiza un program care mi-a luat luni întregi pentru a repara și a continua să evoluez de ani de zile și pentru a vă explica fiecare dintre filtrele aproximativ 22 ce face și cum face. Am introdus câteva mii de meciuri jucate cu toate statisticile lor și pe baza rezultatelor pe care le-am oferit am ajustat filtrele de mai sus pentru a minimiza ratele de eșec. Pentru a vedea dacă funcționează? Pentru a verifica dacă spun adevărul sau nu? Dar cum îl vedeți, după ce decizia finală cu privire la meciurile de jucat este pur personală, întrucât programele în sine nu fac ca papii să se gândească dacă nu aveți spatele și un joc bine structurat intenționați să gestionați capitalul în mod corespunzător. Spun doar că puteți câștiga alte modalități decât doar arbingul. Nu am cerut niciunuia dintre voi să accepte ceea ce spun. Dacă credeți că singurul mod de a câștiga este pariul. , nu sunt eu U va schimba opinia dumneavoastră.
Ai curiozitatea. Nu vreau să te judec. Dacă vrei să-mi spui câte curse ai jucat până acum și cât timp. Și ce procent din câștigul dvs. în tură?

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
89
28
Ai curiozitatea. Nu vreau să te judec. Dacă vrei să-mi spui câte curse ai jucat până acum și cât timp. Și ce procent din câștigul dvs. în tură?
Ce pot să vă spun? Câte meciuri am jucat în ultimii ani 2? Nu păstrez statistici de genul acesta. Am păstrat totul, dar m-am plictisit pentru că nu mai are sens. Tot ce țin se mișcă în fiecare lună și, desigur, tot anul. Atâta timp cât am statisticile generale de la începutul sezonului. Deasupra statisticilor, este făcut. Rata de rentabilitate nu permite să spun de ce următoarea întrebare va fi despre ce vorbim, dar este în continuă creștere în ultimii ani 2. De la randamentele sistemului, pe categorii, de la mize mari 2-4,5 până la riscuri foarte mari cu sume de plăci și cote date de zeu. De exemplu, 15 cu performanță 200K pe care am punctat puncte 10-11.

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
581
513
93
lac din penthouse
Ce pot să vă spun? Câte meciuri am jucat în ultimii ani 2? Nu păstrez statistici de genul acesta. Am păstrat totul, dar m-am plictisit pentru că nu mai are sens. Tot ce țin se mișcă în fiecare lună și, desigur, tot anul. Atâta timp cât am statisticile generale de la începutul sezonului. Deasupra statisticilor, este făcut. Rata de rentabilitate nu permite să spun de ce următoarea întrebare va fi despre ce vorbim, dar este în continuă creștere în ultimii ani 2. De la randamentele sistemului, pe categorii, de la mize mari 2-4,5 până la riscuri foarte mari cu sume de plăci și cote date de zeu. De exemplu, 15 cu performanță 200K pe care am punctat puncte 10-11.
2 este un an grozav. Pleci din 2.000 în fiecare sezon?

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
89
28
2 este un an grozav. Pleci din 2.000 în fiecare sezon?
De asemenea, am făcut 2.000 + în week-end-urile 2 jucând 30 duble șanse la 1,23. Acesta este unul dintre sistemele de moderare cu risc ridicat pe care nu mă bazez. Chiar și să joci piesele cuiva, dacă este metodic și nu este nerăbdător, poate face bani nebuni chiar și de la o sumă zero.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,063
2,499
113
Dacă întrebi oamenii 10 care este valium, vei primi răspunsuri 15. pe scurt

1) Pentru valium pushher, există o scădere a 1.30 și o casă de pariuri a uitat-o ​​în 1.80

2) Pentru Valium Arberes, cumpărați ceva pe 1.80 și aruncați-l pe 1.30

3) Pentru jucătorii puri să ofere 1.80 un meci în timp ce credeți că ar trebui să 1.30

Nu vă vorbesc despre armătura, vorbesc despre puritate, romantism. Așadar, să mergem cu exemple (pe care încă nu le adopt)

Benfica - Leipzig, pentru mine prețul corect Benfica este 2.25. Pinakl are 2.70, opapul are 2.55. Juc Beneficiile 1000 și câștig după înțepături Valium drept, 1700 sau câștiguri 1550

Olympiacos - Totenamaki. Pentru mine Olympiacos ar câștiga și asul trebuia să meargă 2.80. Are 4.25 panoul și 3.60 OPAP. Eu joc 1000 și câștig. Venituri 3250 și 2600

Deci, am câștiguri 4950, volum 4150. Vedeți deja o diferență 800 Euro, aproape un pariu 1.

Dracul îi rupe piciorul și vine fluctuația negativă. Îmi lipsesc următoarele pariuri 5, fie din cauza lucrurilor proaste, fie din nefericiți, învinși, grinzi, bărci etc. Nu contează dacă fluctuația negativă nu te iartă că va veni și te va distruge. Pierdând pariurile online 5, practic mă întorc la -50 Euro. După ce am pierdut pariurile 5 pe OPAP, am intrat în 850 Euro și trebuie să câștig de 2 ori pentru a recâștiga luxul de a paria fără reținere. Așadar, acesta este motivul pentru care în Grecia nu puteți obține un profit serios din pariu.

Notă: Profiturile și pierderile vor fi probabil mai mici, deoarece veți fi acoperite undeva, veți fi tranzacționate undeva, dar în general vorbind, este.

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
581
513
93
lac din penthouse
Așadar, acesta este motivul pentru care în Grecia nu puteți obține un profit serios din pariu.
Acestea nu sunt motivele pentru care nu puteți obține un profit serios din pariu, ci pur și simplu 2.
1on Nu ați jucat în compania de lumină este cea mai mare din lume și s-a distrat în aceste jocuri 1.5%
2on Fluctuația și glandemia nu au fost -5 în cele din urmă, ci -15. Așadar, pe baza pariului tău, ai dorit gâște 20 pentru siguranță.
Aceste 2.
Cealaltă parte a 2.70 în loc de 2.20, deoarece puteți face doar ...

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
89
28
Dacă întrebi oamenii 10 care este valium, vei primi răspunsuri 15. pe scurt

1) Pentru valium pushher, există o scădere a 1.30 și o casă de pariuri a uitat-o ​​în 1.80

2) Pentru Valium Arberes, cumpărați ceva pe 1.80 și aruncați-l pe 1.30

3) Pentru jucătorii puri să ofere 1.80 un meci în timp ce credeți că ar trebui să 1.30

Nu vă vorbesc despre armătura, vorbesc despre puritate, romantism. Așadar, să mergem cu exemple (pe care încă nu le adopt)

Benfica - Leipzig, pentru mine prețul corect Benfica este 2.25. Pinakl are 2.70, opapul are 2.55. Juc Beneficiile 1000 și câștig după înțepături Valium drept, 1700 sau câștiguri 1550

Olympiacos - Totenamaki. Pentru mine Olympiacos ar câștiga și asul trebuia să meargă 2.80. Are 4.25 panoul și 3.60 OPAP. Eu joc 1000 și câștig. Venituri 3250 și 2600

Deci, am câștiguri 4950, volum 4150. Vedeți deja o diferență 800 Euro, aproape un pariu 1.

Dracul îi rupe piciorul și vine fluctuația negativă. Îmi lipsesc următoarele pariuri 5, fie din cauza lucrurilor proaste, fie din nefericiți, învinși, grinzi, bărci etc. Nu contează dacă fluctuația negativă nu te iartă că va veni și te va distruge. Pierdând pariurile online 5, practic mă întorc la -50 Euro. După ce am pierdut pariurile 5 pe OPAP, am intrat în 850 Euro și trebuie să câștig de 2 ori pentru a recâștiga luxul de a paria fără reținere. Așadar, acesta este motivul pentru care în Grecia nu puteți obține un profit serios din pariu.

Notă: Profiturile și pierderile vor fi probabil mai mici, deoarece veți fi acoperite undeva, veți fi tranzacționate undeva, dar în general vorbind, este.
De aceea avem o abordare complet diferită a subiectului. pierdeți, de exemplu, cărțile 5 și 15, dar și câștigați și acoperiți învinși de la învinși. 5Ce spuneți că jucați că vă puneți din buzunar sau din învinși? Până acum câțiva ani mă lăudam pe ai mei, apoi am putut să mă joc cu câștigurile. În Grecia pariurile nu fac bani nu din cauza rakei lui Opap, ci pentru că nu are sistem și răbdare. În zilele în care nu joc, mă dau jos și aleg toate luptele pe care le-am pierdut și caut ceea ce nu am făcut corect sau dacă a fost doar nefericit. Nu privesc câștigurile. Nu are sens. Banii pe care îi joc sunt în banii lor. dar le dau ca să pot câștiga cu ușurință doar din cauza lor. timpul rosa pentru a-mi kerdiso.Den cadouri ori de câte ori cineva ceva ependysi.Stin considerată finală atunci când am pierdut dacă mi găsesc am pierdut halal tou.Kerdisa Eu spun că nu aș apăsat din nou în același mod.

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
89
28
puteți fi sigur, însă, că acest 15-5 se va întâmpla și nu 17-3 sau 19-1 sau chiar 20-0?
Pot să vă spun că nu sunt absolut sigur de distribuția sistemelor câștig-pierdere, dar sumele totale câștig-pierderi care sunt întotdeauna în favoarea câștigătorilor, asta are legătură cu modul în care cursele sunt selectate în sistemele individuale folosind diverse tehnici de suprapunere.
Pentru a ilustra, una dintre tehnici provine dintr-un ansamblu de meciuri selectate care au ieșit din aplicarea unor filtre specifice cu un succes confirmat de 80 +%, și anume de a pierde cursa 1 pe 5, de a alege 10 astfel de meciuri și de a seta 5 prin mutarea unei curse pe bilet.În grupul de bază 5, adică înlocuirea unei curse la un moment dat cu restul 5.
Sau dacă am găsit un meci de înaltă performanță peste 3 pe care statisticile mele sugerează că este unul preferat în timp ce nu este, îl pot încorpora în mai multe buletin, fie acoperit de oportunitatea 2, fie îl pot înlocui cu un alt performant. propus.
Așa reușesc să administrez o cursă de înaltă performanță, dacă o pierd pe o altă carte, într-o altă formă acoperită și câștigă. Desigur, nu pot acoperi toate rezultatele jocurilor, dar pe baza statisticilor pe care o joc practic printr-un set de mii deja jucând jocuri văd cântarul inclinându-se și concentrându-se.
În esență, filtrele nu sunt altceva decât o filtrare a modelelor de comportament ale ambelor grupuri, comparându-le cu comportamentul corespunzător al grupurilor de grupuri care au dat un rezultat specific.
  • ca
reacţii: qazdas

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,063
2,499
113
Cu toate acestea, dacă vrei să spui că în buletinele 15, există 3-5 care sunt coperta altora, așa că nu pierdeți, chiar și atunci când efectiv faceți camping, nu puteți spune niciodată că nu este singurul ARB.

Este de la sine înțeles că atunci când începi să investești, 1000ariko sau orice joci este al tău. Dar da nu mă mai joc cu banii mei, deși pentru mine sunt tot ai mei, i-am câștigat cu cunoștințele și inteligența mea ori de câte ori o dețin.

Acum joc atât 2 și 3 și nici 4 și 10 norocoase, dar mai ales 2 / 3 și mai puțin singure. Ori de câte ori în exemple poți pune o coșul de joc pe 2.70 și nu pe Benfica

Pentru a pune capăt acestei discuții, 90% dintre cei care joacă nu au nici timpul, nici inteligența să facă sisteme complexe pentru a juca bilete 20 sâmbătă și să câștige unele și să obțină profit. Ceea ce fac în fiecare sâmbătă este să alegi evenimentele de pariere 40-50, să le filtrezi, să-și creeze propriile sisteme, să aleagă 2-3 suficient de tare ca să te plictisești și să aștepți ca mingea să ajungă acolo. Prin urmare, pentru acești jucători, în Grecia, deoarece este o piață de pariuri, este imposibil să obțină un profit (sau cel puțin un profit semnificativ așa cum era până acum). Sunt sigur că, dacă îți poți juca cărțile la masă, acum vei avea 5 mai mult profit.

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
201
89
28
Arborele din câte știu este să acopere rezultatele posibile ale 3 ale unui meci 1, X și 2. Le acoper doar în părți, dar nu întotdeauna copertile care mă salvează, ci de obicei alte versiuni. Copertele sunt o poveste cam dureroasă și în Nu văd mare diferență în profunzimea timpului, dar este vorba mai mult despre psihologie. Spuneți că nu ați pierdut banii pe care i-ați jucat, deși sunt un pic egoist și vreau totuși să scăpați puțin și apoi cereți performanța 1,1. eu și necazul meu să mă întorc mâncare în cel mai rău 10% să nu spun că mi-am pierdut orele.
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Zorian: Belgia asta ...... bucuros să te văd copilul meu !!!!!!!!!!