Suportul Stoiximan

Răspuns: Suport Stoiximan

ceva irelevant, dar acești „prietenoși” Nikos, Giannis etc. folosiți de stoiximan sunt dezgustători. mai ales când există astfel de cazuri.
 
Răspuns: Suport Stoiximan

hmmm, și sfântul își dorește teribil ... Mândru tipule pentru mutarea ta, dacă a ajuns mult aer acolo ...
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Stihiman a arătat de la începutul carierei sale ce va face în viitor, când a fost întrebat de jucători dacă intenționează să introducă handicapuri asiatice și / sau opțiunea de a „închide” un pariu, răspunsurile sale nu au fost decât încurajatoare.

Sper - de dragul acesteia - că se vor răzgândi în curând, pentru că sunteți bine să promovați reclame de avangardă cu Papavassiliou, dar nu cred că este suficient.
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Și după câți ani de funcționare a ieșit cashXXXX?

Mă așteptam să spui asta. Deci previzibil. Vedeți numele ... Esența este disponibilitatea de a coopera / asculta cererile clienților pe care stichiman (nu le-a arătat) și nu câți ani a durat 365 pentru a adăuga banii ca opțiune.
Te așezi, mai întâi așteaptă ca stihimanul să închidă 15 ani de operație și apoi să vezi ce a făcut și ce nu a realizat. Iartă-mă, dar eu zic să nu aștept. Îmi permiți?
Sper ca da.

În întrebările următoare - dezorientante - îmi imaginez că vei avea gata, altcineva va răspunde, nu eu. Deja am pierdut 5l. Prefer să văd tenis.

Bună ziua
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Ah, fratele meu, de ce îl iei personal? Vorbim și vă văd negativ pentru această companie pentru lucruri care nu prea au sens ...

Personal, pentru că sunt destul de mult în jocuri de noroc, nu joc acolo din cauza unei trai precare în sporturi precum baschetul (care îmi place) și așa mai departe. Dar să fii negativ într-o companie 2 pentru că nu are cash out este exagerat, nu-i așa?

Oricum, poate că am fost puțin brusc la a doua postare pe site, sincer am vrut să vorbesc, nu cred că întrebarea mea a fost dezorientantă, cred doar că retragerea este o platformă care necesită multă muncă și Stoiximan trebuie mai întâi să îmbunătățesc (multe) alte lucruri ...

PS Și prefer tenisul să scriu pe forumuri :p
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Nu poate vreunul dintre manageri să contacteze compania? Când există o problemă cu o companie și înghețează banii, încearcă să o contacteze, astfel încât propria parte să poată fi auzită pentru a vedea cine are dreptate și cine greșește. De ce nu la fel cu pariorul?
Îmi pare rău, dar am observat un comportament complet diferit atunci când vine vorba de pariuri. Vedeți ce se întâmplă atunci când problemele sunt deschise cu reclamații și înghețarea banilor de la alte companii și ce se întâmplă atunci când pariul în sine are loc.

Pariul începe și este expus la fel de mult ca unii oameni îl acoperă pe forum. Totuși, foarte insidios din partea lor.

Ești răuvoitor și se pare. Dacă ai fi intrat pentru prima dată astăzi, te-aș fi îndreptățit să-ți placă molii clasici care zboară noroi fără să știi situații.
Dar ați fost aici de mult timp și știți ce facem ca INFOBETO PENTRU JOCATOR, în nenumărate cazuri și câte intervenții facem fără să-l formulăm, ar trebui să fiți atenți la ceea ce spuneți și la ceea ce nu este în regulă cu noi.
Așadar, din moment ce ne considerați o privire nebună, vă protejăm de interferențele noastre și vă rugăm să nu vă mai ocupați cu noi.
 
Răspuns: Suport Stoiximan

De fapt, deoarece pariul a fost jucat cu o jumătate de oră înainte ca toată lumea să aibă timp să-l anuleze, deoarece nu a respectat condițiile lor, dar au lăsat pariurile să treacă în mod normal și, dacă ar pierde totul în regulă, nu ar mai fi returnat un pariu inițial. avocat, faptul că au pus imediat banii din pariuri înseamnă că și-au avut cuibul murdar și borcan umed pe care și-l doresc.
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Încă aștept, mi-am înghețat contul și profiturile.
De asemenea, mi-au cerut să le trimit imediat celelalte înregistrări. Mi-au spus că departamentul competent le-a acceptat.
Contul lor închis Îl întreb ce se întâmplă și mi-au spus '' le-am transmis către departamentul responsabil și așteptăm cu nerăbdare răspunsul tău ''.
Se uită parțial ca să nu mă plătească, foarte urât într-adevăr ...
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Eu și copiii mei tocmai am descoperit că contul meu a fost închis și cercetat, la fel cum se plângeau de retragerea întârziată.
Proprii, nu știm cât va dura, nu știm de ce s-a terminat ...
Ce sunt acestea ??
Ne vor păstra banii astfel încât să câștigăm?

Am fost lăudat luni întregi, pragurile mele au fost reduse mai devreme.
Pariuri live pe fotbal ..
A trecut o săptămână, ce este cu adevărat ... Să așteptăm doar ...

Încă aștept, mi-am înghețat contul și profiturile.
De asemenea, mi-au cerut să le trimit imediat celelalte înregistrări. Mi-au spus că departamentul competent le-a acceptat.
Contul lor închis Îl întreb ce se întâmplă și mi-au spus '' le-am transmis către departamentul responsabil și așteptăm cu nerăbdare răspunsul tău ''.
Se uită parțial ca să nu mă plătească, foarte urât într-adevăr ...


Cum te raportezi la cele de mai sus?
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Cum nu te poți raporta atunci când ai același ip?

ce ip baby, irlanda digiweb folosesc și agit dopurile și modemul din polipropilenă.
Cel mai ieftin care joacă aici, nu știu ce îmi spui acum ...
Și contul meu de internet l-a solicitat, atât autentic, cât și tipărit și toate.
 
Răspuns: Suport Stoiximan

Suficient că înțelegem pe toți ceilalți

Deci băieți ... De luni, pe sonetele mele, mă voi gândi foarte mult la cursul de asistență la INFOBETO.
Cu toate acestea, cu siguranță vom avea schimbări, deoarece mă plictisesc….
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...