Suportul Stoiximan

GiannisD

Membru bine-cunoscute
23 Apr 2010
1,479
617
113
răspundă: Stoiximan a sustine

nimic irelevant, dar aceste "prietenoase" nico, yannis etc folosite de stoiximan sunt dezgustătoare. mai ales când există astfel de cazuri.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,818
2,694
113

Pentru ce va merge viitorul stoichiman el a arătat-o ​​încă de la începutul carierei sale, când întrebările jucătorilor dacă intenționează să introducă handicapuri asiatice și / sau o opțiune de pariere „aproape” erau toate, dar încurajatoare.

Sper - de dragul acesteia - că se vor răzgândi în curând, pentru că sunteți bine să promovați reclame de avangardă cu Papavassiliou, dar nu cred că este suficient.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,818
2,694
113

Și după câți ani de funcționare a ieșit cashXXXX?
Mă așteptam să spui asta. Deci previzibil. Numele pe care îl vedeți ... Esența este de a coopera / asculta solicitările clienților care (nu au fost) arătate de stoichiman și nu câți ani a durat 365 să adauge bani ca opțiune.
V-ați așezat întâi pentru a închide sistemul de operare 15 stoichiman Și apoi uită-te la ce a făcut și ce nu a făcut. Îmi pare rău, dar zic să nu aștepți. Îmi permiteți?
Sper ca da.

În întrebările următoare - dezorientante - îmi imaginez că vei avea gata, altcineva va răspunde, nu eu. Deja am pierdut 5l. Prefer să văd tenis.

Bună ziua
1 IOL 2014
5
2
0

Ah, fratele meu, de ce îl iei personal? Vorbim și vă văd negativ pentru această companie pentru lucruri care nu prea au sens ...

Personal, pentru că sunt destul de mult în jocuri de noroc, nu joc acolo din cauza unei trai precare în sporturi precum baschetul (care îmi place) și așa mai departe. Dar să fii negativ într-o companie 2 pentru că nu are cash out este exagerat, nu-i așa?

Oricum, poate am fost un pic abrupt pe postarea mea 2 de pe site, sincer am vrut să vorbesc, nu cred că întrebarea mea a fost dezorientată, cred că cash out este o platformă care face multă muncă și Stoiximan mai întâi trebuie să îmbunătățească (multe) alte lucruri ...

PS Și prefer tenisul să scriu pe forumuri :p

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,932
24,278
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com

Unul dintre manageri nu poate contacta compania? Când există o problemă cu o companie și îngheață bani, încearcă să ajungă la ea și la partea ei pentru a vedea cine are dreptate și cine greșește. Pentru că nu este la fel cu ea joc de noroc cu ?
Scuze și toate, dar am observat un comportament complet diferit atunci când vine vorba de ea joc de noroc cu. Vedeți ce se întâmplă când lucrurile se descurcă cu plângerile și înghețarea de bani de la alte companii și ce se întâmplă când se întâmplă ea însăși joc de noroc cu.
Începe și se extinde joc de noroc cu oricât de mulți oameni o acoperă pe forum. Foarte insidios din partea lor.
Ești răuvoitor și se pare. Dacă ai fi intrat pentru prima dată astăzi, te-aș fi îndreptățit să-ți placă molii clasici care zboară noroi fără să știi situații.
Dar ați fost aici de mult timp și știți ce facem ca INFOBETO PENTRU JOCATOR, în nenumărate cazuri și câte intervenții facem fără să-l formulăm, ar trebui să fiți atenți la ceea ce spuneți și la ceea ce nu este în regulă cu noi.
Așadar, din moment ce ne considerați o privire nebună, vă protejăm de interferențele noastre și vă rugăm să nu vă mai ocupați cu noi.

agriogatos

New Member
28 și 2012
282
130
0

Chiar dacă pariul s-a jucat cu o jumătate de oră înainte ca toată lumea să aibă timp să îl anuleze, deoarece nu era în conformitate cu termenii lor, dar au lăsat pariurile să meargă bine și dacă ar pierde toate, nu ar exista nicio prezumție a unui pariu inițial. avocat, faptul că imediat de la el stoichiman punerea banilor înseamnă că au avut cuibul lor murdar, un fluier umed pe care și-l doresc.

thordin

New Member
30 Ion 2014
5
1
0

Încă aștept, mi-am înghețat contul și profiturile.
De asemenea, mi-au cerut să le trimit imediat celelalte înregistrări. Mi-au spus că departamentul competent le-a acceptat.
Contul lor închis Îl întreb ce se întâmplă și mi-au spus '' le-am transmis către departamentul responsabil și așteptăm cu nerăbdare răspunsul tău ''.
Se uită parțial ca să nu mă plătească, foarte urât într-adevăr ...

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
37,932
24,278
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com

Eu și copiii mei tocmai am descoperit că contul meu a fost închis și cercetat, la fel cum se plângeau de retragerea întârziată.
Proprii, nu știm cât va dura, nu știm de ce s-a terminat ...
Ce sunt acestea ??
Ne vor păstra banii astfel încât să câștigăm?
Am fost lăudat luni întregi, pragurile mele au fost reduse mai devreme.
Pariuri live pe fotbal ..
A trecut o săptămână, ce este cu adevărat ... Să așteptăm doar ...
Încă aștept, mi-am înghețat contul și profiturile.
De asemenea, mi-au cerut să le trimit imediat celelalte înregistrări. Mi-au spus că departamentul competent le-a acceptat.
Contul lor închis Îl întreb ce se întâmplă și mi-au spus '' le-am transmis către departamentul responsabil și așteptăm cu nerăbdare răspunsul tău ''.
Se uită parțial ca să nu mă plătească, foarte urât într-adevăr ...

Cum te raportezi la cele de mai sus?

thordin

New Member
30 Ion 2014
5
1
0

Cum nu te poți raporta atunci când ai același ip?
ce ip baby, irlanda digiweb folosesc și agit dopurile și modemul din polipropilenă.
Cel mai ieftin care joacă aici, nu știu ce îmi spui acum ...
Și contul meu de internet l-a solicitat, atât autentic, cât și tipărit și toate.

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
37,932
24,278
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com

Suficient că înțelegem pe toți ceilalți

Deci băieți ... De luni, pe sonetele mele, mă voi gândi foarte mult la cursul de asistență la INFOBETO.
Cu toate acestea, cu siguranță vom avea schimbări, deoarece mă plictisesc….

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Atalanta - Paris Saint-Germain
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Girona - Almeria
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leipzig - Atletico Madrid
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Elche - Zaragoza
  • 23: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - rachetele Houston
  • 02: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Connecticut Sun - aripi Dallas
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • Mâine 14-08-2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Retele Brooklyn - Portland Trail Blazers
  • 12: 00
    Eurosport 2
    • Motokros Riga, prima cursă - MX2
  • 13: 00
    Eurosport 2
    • Motocross Riga, prima cursă MXGP
  • 20: 00
    Eurosport 1
    • Formula E: Berlin
  • 00: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 17: 55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • Mâine 14-08-2020
  • 00: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • McLaren17 McLaren17:
    Drumul acesta și acum acest Allen
  • P PANATHA:
    Allen este în drum oricum ... contractul său se încheie
  • McLaren17 McLaren17:
    Chiar dacă ar exista a doua gânduri după aceea, l-aș lăsa în Anglia
  • Ertzan Ertzan:
    1-1 vin copilul bolnav
  • McLaren17 McLaren17:
    el trebuie să-l anuleze
  • McLaren17 McLaren17:
    milă
  • Ertzan Ertzan:
    arbitrul ne ucide în mod nesăbuit
  • P PANATHA:
    te sacrifică .... vei face un anunț ca în Grecia? Domnul Savvas și Costas Chelsea vor face declarații ??
  • Ertzan Ertzan:
    desigur și chiar de la pauză
  • P PANATHA:
    o va scrie Kougias?
  • Ertzan Ertzan:
    Da, este un bun prieten vechi
  • P PANATHA:
    meciul merge pentru 1-1 și prelungiri
  • P PANATHA:
    Real cu nebunie ..... scor 2-1 și p
    prelungiri 3-1 / Juve 3-0
  • P PANATHA:
    Continui să înnebunesc ... mă calific pentru Juve și Real
  • Ertzan Ertzan:
    Te văd ca un Gandalf cum merge. Olympiacos, Real, Juve :p
  • P PANATHA:
    nu mama Gandalf ... cu o zi inainte am avut Shakhtar 1 si peste ..... Da 0/3, dar in detalii .... Olympiacos a meritat-o ​​.... iar Varan si-a rezervat o vacanta de astazi omul si a spus sa ajute sa nu-si schimbe programul ....
  • P PANATHA:
    Ce facem alania ?? Am următoarea problemă de întrebat .. deși sunt atât de mulți dintre noi pe acest minunat site, participațiile la Tipsters Challenge sunt puține? Cred că ceilalți copii ar trebui să încerce să ia parte la competiție ...
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Statisticile spun….„la Fotbal Predictii.
  • S Siomos1:
    Bună dimineața la toată lumea. Pentru cei care caută cuponul competiției Champions League (și Europa), după cum știți, faceți clic pe Competiție-cupon și apoi pe fila: Knock Out Phase.
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Inspiration Sevilla se califică la penalty-uri, Lupii se califică la penalități de la zece cote 5,50 ambele
  • Ertzan Ertzan:
    inspirație insaciabilă
  • P Forum Bot:
    Utilizatorul petros198711 a lansat o nouă temă numită "SETAREA GRIZITĂ ÎN NOVIBET„la Anunturi - Suport.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul swsias7 a lansat o nouă temă numită "Lista neagră„la Site-uri legitime de pariere.