Survivor 2017 (Alertă Spoiler !!!)

Survivor 2017 câștigător

  • George Aggelopoulos

    voturi: 3 13.0%
  • Marios Ioannidis

    voturi: 4 17.4%
  • Stelios Hantabakis

    voturi: 0 0.0%
  • Konstantinos Vasalos

    voturi: 0 0.0%
  • Orestis Chag

    voturi: 3 13.0%
  • Kostas Anagnostopoulos

    voturi: 0 0.0%
  • Sarah Eskenazi

    voturi: 1 4.3%
  • Evridiki Valavani

    voturi: 4 17.4%
  • George Hraniotis

    voturi: 2 8.7%
  • Άλλος

    voturi: 6 26.1%

  • Totalul alegătorilor
    23
  • Sondajul a fost închis .
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Deși, după ce sindicatul a votat poporul, cred că Khadabakis va lua puloverul la un moment dat. Imposibilă pierdere de imunitate Văd bine gh bine nu știu ce pot vota oamenii și, în al doilea rând, pot lua imunitatea individuală a lui Ernie și apoi strânge laptele.

Dar acum am vazut videoclipurile disponibile cu Panos vorbesc cu Bo, bine ce lalakas este că nu-i așa, tocmai a văzut că umărul nu este împuns pentru a intra în pareaki de îndată la unghii și, desigur, după (dar chiar și l-am vazut) I sigur că îl îmbrățișa și că domnul meu a jucat etc. și cât de bine ai venit cu ...

Bineînțeles că nu clipa celeilalte jumătăți este mai bună, cu elisabet etc ...

Cu toate acestea cred că candidații după unirea nu va ieși din voturi, spunând GM prefera să nu le vezi face clici bazate pe mai puternic dacă, probabil, au existat voturi pentru a avea grijă de ei este de a avea aliații lor, în măsura în care este posibil. Aceasta poate fi o rușine pentru mine, desigur.
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Angelopoulos vedea l-a atenuat comportamentul acum nu și-a pierdut tairi.An azil la celebrul răul va deveni chamos.An Pace vrea să plece, nu va trebui să câștige asylia.Se eveniment și personal, care a câștigat azil a se vedea VIZUALIZAREA 99% și boulingk până când picătură, ceea ce va cauza șopârle, șerpi, șoareci etc. să plece mergând de la paralia.Episis dacă pierdeți azilul individuale și Angelopoulos și pacea, va fi în mod logic și două propus să se retragă, unde va pleca persoana a treia, oricare ar fi s și einai.An Chraniotis nu ajuns solicitanții, crede că va fi tritos.Isos Angelopoulos pierde interesul pentru azil individual, deoarece dacă vei da alte peste Pace și Chranioti va deveni vides.Nomizo că lui sextet va rupt numai cu Irene și Aggelopoulo împreună propuse pentru pensionare.

Fighters, se încadrează în mod logic voturile în Chagos, bazalt, Elizabeth, Costas în funcție de clicurile pe care le yperischysei.O umăr va face haz de grup, ușor achizițiile lor și vinde tot de fiecare dată când thelei.Ton au ajuns în toată lumea și chavale Aceasta este o situație favorabilă câștigului, pariul pariu perfect Dacă, în cazul în care câștigă imunitate, cred că cel care va ieși să plece va dispărea Tang, Elizabeth, Sara nu votează pentru ei, deci există și alte două.

Mega Managerul valorificat deja prezentarea mesajelor sale personale pe pagina de cunoscut atât de mare foumpou.Xekinaei cariera sa în limba greacă mintia.Tha renuntat publice de a trăi tou.Archigos vis!
 
  • Aprecieri
reacţii: KOUVADOKINIGOS
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Aggelopoulos, văd, și-a moderat comportamentul acum că nu are un meci. Dacă imunitatea este pierdută față de celebrul popor, răul va fi rău.Dacă Pacea dorește să plece, nu va trebui să obțină imunitate individuală.În cazul în care solicitanții câștiga, văd% și 99 Se afișează boulingk până când picătură, ceea ce va duce la șopârle, șerpi, șoareci etc. să plece mergând de la paralia.Episis dacă pierdeți azilul individuale și Angelopoulos și pace, va fi în mod logic și cele două propuse pentru pensionare, astfel încât aceasta va părăsi a treia, care și einai.An Chraniotis nu ajuns solicitanții, crede că va fi tritos.Isos Angelopoulos pierde interesul pentru azil individuale, pentru că dacă cineva care da dincolo Irene și Hrani, vor fi înșfăcați Sextet va rupe doar în pace și Angelopoulos împreună preferate pentru pensionare.

Fighters, se încadrează în mod logic voturile în Chagos, bazalt, Elizabeth, Costas în funcție de clicurile pe care le yperischysei.O umăr va face haz de grup, ușor achizițiile lor și vinde tot de fiecare dată când thelei.Ton au ajuns în toată lumea și chavale Aceasta este o situație favorabilă câștigului, pariul pariu perfect Dacă, în cazul în care câștigă imunitate, cred că cel care va ieși să plece va dispărea Tang, Elizabeth, Sara nu votează pentru ei, deci există și alte două.

Marele manager își răscumpără deja capul, cu un mesaj personal pe pagina familiară a mulțimii.Așa că își începe o mare carieră în midia greacă, va observa publicul pentru a-și trăi visul.

Dacă ar vrea să se retragă, ar fi plecat deja în mod voluntar.
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Nu o am pentru o persoană care va pleca de bunăvoie după luni 2, a văzut situația, nu se joacă unde este, și există posibilitatea de a merge la celălalt grup sau va alege să piardă imunitatea și să iasă propunere, cu care risc de persecuție din lume sau de producție, sau pentru a obține unele azil individuale și pentru a face șuruburile chantampaki și faceți clic pe stânga și după pentru a vedea dacă ceva nu se născoci și Marios primul candidat pentru a merge la o altă echipă.

Am citit undeva că, în americană, jucătorii au avut dreptul la auto-mascaradă și să facem asta în a noastră.
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Există întotdeauna posibilitatea de a relua luptătorii și de a persecuta un alt jucător atunci când el sau ea poate re-voteze pentru a persecuta celălalt (în același grup) celebrul
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Bunătatea mea față de toți!

În concluzie, au existat o serie de opțiuni de la începutul competiției, care au cerut banii noștri ca și în competițiile similare, comercianții nu au volumul abundent de date pe care îl au în alte sporturi pentru a cunoaște probabilitățile exacte ale câștigătorului și pentru a juca, poate au lăsat câteva sloturi pentru pariurile valoroase, cum ar fi Crawling, de exemplu, Kolada care avea o companie specifică și performanță 35, cu puțin înainte ca evenimentul să fi căzut la 7.5.

Știe cineva ce se întâmplă cu aceste pariuri acum că a părăsit jocul?

Mulțumesc
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Nu te trezesc.
daca bantuirea pleaca, voi iesi si sarbatoresc, vom trai in Euro 2004
 
Ultima editare:
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

 
Ultima editare:
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

astfel de ore vreau să pariez pentru a vedea cote
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

GEORGE LEONIDIS Înainte de orele 6 (modificate) Toate acestea, cu Laura, care îl hrănesc și îl au imaculat, este cu siguranță planul lui Bo pentru sacrificarea Paștelui. Nu este explicat altfel. "
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Bunătatea mea față de toți!

În concluzie, au existat o serie de opțiuni de la începutul competiției, care au cerut banii noștri ca și în competițiile similare, comercianții nu au volumul abundent de date pe care îl au în alte sporturi pentru a cunoaște probabilitățile exacte ale câștigătorului și pentru a juca, poate au lăsat câteva sloturi pentru pariurile valoroase, cum ar fi Crawling, de exemplu, Kolada care avea o companie specifică și performanță 35, cu puțin înainte ca evenimentul să fi căzut la 7.5.

Știe cineva ce se întâmplă cu aceste pariuri acum că a părăsit jocul?

Mulțumesc

Ceva oficial nu există până acum. Dacă comisia a considerat că a existat o manipulare și totul a fost înființat, cred că toate pariurile vor fi anulate, dar mi se pare dificil să o fac.
Ciorchinele mele de pe bord rămân deschise. Chiar și cel al lui Hutu să câștige imunitatea individuală, care a fost judecată și pierdută. Pentru Collida, odată ce am plecat (oficial) în mod voluntar, presupun că pariurile vor fi considerate pierdute dacă toate pariurile deschise nu sunt anulate.
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Ar fi ușor să explici puțin mai jos?

„Pentru Kolida, din momentul în care a plecat (în mod oficial) voluntar, cred că pariurile vor fi considerate pierdute”

Oricine dintr-o anumită competiție are un fel de experiență, să-i spună ce sa întâmplat în cazul său.
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Ar fi ușor să explici puțin mai jos?

„Pentru Kolida, din momentul în care a plecat (în mod oficial) voluntar, cred că pariurile vor fi considerate pierdute”

Oricine dintr-o anumită competiție are un fel de experiență, să-i spună ce sa întâmplat în cazul său.

De asemenea, am răspuns la mesajul dvs. personal.

Regulile în joc erau cel puțin clare. Dacă pleacă de bună voie, jucătorul este pierdut. Regulile pentru site-ul supraviețuitor au fost încărcate din nou, citez fragmentul relevant.

3.26 Distracție
Supravieţuitor
3.26.1 Winner Markets / H2H / Câștigătorul Premiului-Quiz-Atomic Immunity

Pariurile pentru opt-outs și cei care părăsesc altfel (de exemplu, din cauza bolii) vor fi decontate ca pierdute dacă nu se specifică altfel.

În mod obișnuit, miza în Kolidas va fi considerată pierdută, cel puțin în cazul în care comisia de jocuri nu consideră jocul că este pariat pe pariu.
Așa cum pariurile pentru Spaliaras au / vor fi anulate pentru că și-a schimbat echipa, cel puțin ei au pariat pe el.
 
Ultima editare:
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

În cele din urmă, plecarea lui Papadopoulos este definitivă? Pentru că am citit în tweeter că i sa dat ocazia să se gândească și să se întoarcă. Are cineva mai multe informații?

Sper ca este finala, desi pentru mine este cel mai frumos jucator MAKRAN !, pentru bunul meu buchet, pentru ca acum are un stream groaznic pentru public
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Kavajim
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Dacă lasă într-adevăr Papadopoulos, jucătorii 12 joacă, așa că după Easter echipa se va alătura
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Din remorcă se pare că e definit


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Raspuns: Survivor 2017 (Alerta Spoiler !!!)

Dacă Kokkinakis nu ar fi fost un candidat, aș spune că amar amar și aș face oa doua înviere.

Am fost surprins de faptul că Laura nu a votat pentru Aggelopoulos, deși această mișcare o poate salva și toți vor să conducă șeful adjunctului


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: