TOMAHAWKS TRADING

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Locul este plin de forumuri pe care le botezi, dar singurul lucru pe care îl reușesc este să-l conducă pe jucător spre cădere și înfrângere. Tot ce le pasă este publicitatea și nu profitul jucătorului. Tot ceea ce le pasă este sămânțarea ruffienilor și războinicilor, astfel încât să poată lovi orice ar încerca să facă. Se supune la stânga și la dreapta și jucătorul ermeo lor. Dacă totuși jucătorul nu are minte, este vina lui. Hai să ne trezim pentru a câștiga, altfel lăsați-l să fie distruși de falsii promotori ai genului, UN BETTOR ar trebui să nu aibă minte doar pe pariu, ci mai ales pe papagalii din jurul său.

Înainte de a continua, doriți să ne clarificați dacă aceasta are vreo legătură cu INFOBETO?
 
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Dacă ar fi relevant, aș veni să scriu din nou aici și chiar pentru tranzacționare .... ???????

Dar observ ceva.

Că unele nume cutremurătoare încearcă să scape de mine.

Nu le voi face niciun favor.
 
Ultima editare:
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Și dacă ați găsit articole în altă parte, a fost pentru că m-ați avut timp de o lună din pedeapsă și din echipa mea am vrut să scriu în altă parte.

Așa că după aceea voi spune ceva. Din acest moment, Theodoris va scrie în arhivele sale toate criticile și fanii lor.

Într-un cuvânt, va exista IGNORANȚĂ.
 
Ultima editare de administrator:
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Nu este vina ta,
O spui bine și o faci
Este vina lui Aris că Dromokaitio a făcut asta aici și le permite psihedelicilor ca tine, nu numai să scrie, ci și să ne blesteme.
 
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Și dacă ați găsit articole în altă parte, a fost pentru că m-ați avut timp de o lună din pedeapsă și din echipa mea am vrut să scriu în altă parte.

Nu ne deranjează să scriem altul. Nu ne pasă dacă pleci pentru alte forumuri. : semn:
 
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Personal, nu mă interesează deloc dacă vorbește despre infofeto și, dacă da, despre faptul că fac parte dintre papagali, etc etc ...

Dar ea vorbește despre pseudo-promotori pe forumurile care există și despre persoanele care au un motto de viață totul pentru că l-am văzut ciudat.

Acolo învățați pariurile, nebunii am vândut acum? Și la final, dacă cineva nu îi place sugestiile și opiniile, să nu deschidem un fir într-un forum.
 
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

și cine judecă restul,
cel care îi critică pe cei care joacă mici cote dar în același timp dă 1.20
cel care îi acuză pe cei care nu au ținut un fond. Dar al său dispare dacă nu este pozitiv
cel care de atâția ani nu a venit cu un mod de a juca și se schimbă la fiecare trei și ceva și în același timp cine nu joacă că este și o soră în cel mai bun caz


Oh Marte .....
 
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

și cine judecă restul,
cel care îi critică pe cei care joacă mici cote dar în același timp dă 1.20
cel care îi acuză pe cei care nu au ținut un fond. Dar al său dispare dacă nu este pozitiv
cel care de atâția ani nu a venit cu un mod de a juca și se schimbă la fiecare trei și ceva și în același timp cine nu joacă că este și o soră în cel mai bun caz


Oh Marte .....

Nu pot înțelege, Giannis, că Marte este de vină pentru toate acestea
 
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Deoarece descrierea pe care ai făcut-o spune că nu ești pentru infobeto, vrei să-mi spui la ce forum te referi?
pentru că ceea ce am înțeles, deoarece nu există alte forumuri de pariuri mari decât infobeto, sunt sigur că vă referiți la noi și nu îndrăzniți să ne spuneți în față.
m-ai înstrăinat că nu ai răspuns la fel. m-ai înstrăinat să vorbesc din nou cu cuvinte rele și m-ai înstrăinat să-ți dau dreptul de a fi vorbit rău de colegii deținuți.

Orice ai răspunde acum. ... Am răspunsul tău. te afli într-un loc care te-a respectat în toate etapele vieții tale. Cu dezgustul tău de a paria, cu amănuntul cu Astrologia, cu teologic cu Nephilim în detrimentul lumii și cu toate bârfele tale despre noi, fie pentru că ne-am jucat, fie pentru că am avut bannere, fie pentru că acceptăm decât membri sau pentru politică. ... și o grămadă îmi imaginez că îți amintești.
Și cu toate acestea, în loc să-l vezi din partea dreaptă și să te alăture din nou companiei așa cum eram în primii ani, ne treci ca niște idioți și îi pui în altă parte și aici o joci înnebunită.
 
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Era foarte ușor să arăți ca ARIS.

Am spus ce trebuia să spun foarte clar.

Nu-mi pasă dacă știi să le pui în minte.

Nu mă voi baza pe răspunsurile celorlalți.

Am spus înainte că va fi IGNORANȚĂ din partea mea.

SFÂNTUL COMPLET

Este necesar să vorbim despre forumuri grecești ... ???????

Sau poate nu știi ce se întâmplă.

Nu face părul, păcălele în mintea ta despre cum văd infofeto.

Dar nu credeți că nu există site-uri mai bune decât infobeto.

Ceea ce avem de-a face este o problemă pentru mine.


În timp ce mă ocup de profeții etc., mă ocup de 1.60 și 1.40.

O pui pe mine și vrei să mănânc pe hartă ceea ce pui în mine.

Așa că o spun deschis tuturor

IGNORANŢĂ. Mă voi înarma cu IGNORANȚĂ atât în ​​profanități, cât și în noroi, etc., etc.

IGNORANŢĂ

M-am saturat sa stau impreuna cu niste oameni.


: semn:



PS .... Alții au vorbit cu cuvinte rele, dar probabil că nu le vezi.






 
Ultima editare:
Răspuns: TRADING TOMAHAWKS

Și să știu altceva.

Orice ar fi să-ți spun, îți spun contrariul când mi-ai făcut căpușe ..

Nu am absolut nicio problemă să vorbesc și nu sunt blocat nicăieri.

Și nu mizez pe nimic care să-i împingă.

De acolo, dacă vrei să rămân, spune-i clar.

În caz contrar, nu vă obosiți prea mult subiectul.

Voi trăi în cazul opus.

Am un mod de a-mi găsi marginea pentru a obține ceea ce simt și vreau.

Întreaga mea viață nu este infinitivă.

Nu te înnebuni deloc.


Nici măcar nu vreau să confund ******-urile mele cu unele de aici.


: semn:


 
Ultima editare:
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...