@@@@ TRADING @@@@

in principiu, saimon, dupa mine, lumea nu s-a imbogatit. Dacă vrei să spui ce spun: OK, în Grecia s-ar putea să fi câștigat, atunci mergeți mai departe și aruncați o privire la începutul subiectului Piratul a spus că pe pagina principală a forumului, lumea este câștigătoare .Nu am fost de acord si ce am vrut?? Am intrat intr-o confruntare.De aceea in postarea mea anterioara ma adresez piratului daca ai observat.Si ii spun: In Grecia poate au castigat (ca confruntarea sa nu mai continue) dar nu ca asta sunt stirea mea.

Scrisorile tale nu m-au deranjat și nu joacă chineză (și tu ești bătrân)

Prea mulți oameni fac litere mari aici.

Am fost tachinat de cuvintele pe care le spun aceste litere mari.

Dacă vrei, pune litere și mai mari.Nu ocupă spațiu în camera mea și nici nu blochează semnul magazinului meu.

fii bine
 
mxboy a spus:
În cele din urmă, tipule g10vanni am văzut și o grămadă de jucători brazilieni ... l-am văzut pe Ronaldinho ..... minunat !! 5 goluri marcate !! Mai bine să vezi viața bună sau strălucirea !! Treviso ar fi cel mai bine lăudat !!

și nu-mi spuneți acum că jocul Anglia-Portugalia și Brazilia-Franța pe care toți oamenii din lume încărcați pe fund au fost stivați?

-Și încă ..... acestea nu sunt făcute în astfel de jocuri !!! (propriile tale cuvinte)
.... a murit ea ??

Că știți că totul se poate întâmpla, nimic ciudat și nimic extrem.

În găleată și comercianți, în găleată și Billaras, în găleată și „magii predicțiilor”, în găleată și jucători, în găleată și șchioapă Maria, în găleată și doamna Katina, în găleată și toată lumea !! !

Oricum am câștigat mulți bani. Știi de ce? Pentru că nu am atins deloc aceste jocuri !!!

prieten mxboy, în primul rând, în meciul Brazilia-Franţa, am jucat mare în X2.
În al doilea rând, nu am crezut niciodată [ca majoritatea, îmi imaginez] că Ronaldinho va fi primul marcator. Am jucat Klose [ca toată Grecia!] și Henri.
În al treilea rând, desigur, insist că potrivirile pe care le menționezi nu au fost reparate. În plus, N-am susținut NICIODATĂ că dacă un favorit nu trece de Cupa Mondială, meciul va fi fix. Mă întreb cum ai ajuns la o asemenea concluzie.
 
mxboy a spus:
prieten piravle:
tema ouzo nu este o ironie, ci un umor, un experiment de bună dispoziție. Ca și cum te-aș cunoaște în acel an (de fapt nu mi s-a părut rău, aș dori ca toți copiii de aici să se simtă așa). de fiecare dată când spun despre uzz adaug la final unul (heck) sau (mă tachinez) este nu? Lasă-i pe toți copiii să-l citească și anunță-i. Această glumă indică o bună intenție și dispoziție pentru porumb. oamenii (ceea ce are sens atunci când nu cunoști pe nimeni) că ești un clic mai sensibil la subiectul neînțelegerii (pentru că umorul cu neînțelegere este prea scurt). Dacă da ... atunci îți cer o mie de scuze prin inima ta mă.

DUMNEZEU de ce să fac asta ??? De ce te glumesc? Dă-mi un logo. Avem ceva înainte? Nu cred că mi-ai făcut vreun rău ?? Nu. Nimic deloc.

Îți spun că în Germania și Franța, mulți oameni au mers la găleată. Chiar în Grecia ar putea câștiga.

Inițial cei 55.000 nu i-am câștigat din tranzacționare, ci dintr-un pariu pe deplin și v-am spus asta și chiar v-am spus că dacă aveți un al doilea obiectiv, voi pierde bani nebuni, pentru că nu vând și nu am avut niciodată un obiectiv de vânzare. Deci nu este tranzacționare.

Nu am spus în niciun caz „nu tranzacționați”. Am spus că tranzacționarea este foarte periculoasă și necesită atenție, are capcane. Dacă se găsește chiar unul care să-mi spună că nu a pierdut niciodată bani de la niște idioți pe care i-a făcut în tranzacționare ... Voi ridica apoi mâinile. Adică vrea să fii bine informat, dorește și un pic de viclenie și bineînțeles că jocul îți va merge bine. În caz contrar, în niciun alt caz nu ar trebui să se implice cineva în tranzacționare. punctul să-mi aduc Z & K în toate cele trei puncte cu ceva 8.000 și ceva 9.000 de euro în roșu. Adică ce te face să crezi că toate acestea pot fi minciuni.

Pentru mine ??? Faceți tranzacționarea oricând doriți și cât doriți. Jucați-vă și casele dvs. Am vreo putere? ... Nu înțeleg.

Adică vreau să spun și mă anunți.

Acum despre cele 4-5 contradicții, am spus că greșeala mea de la început (și din nou îmi pare rău) că nu am spus ok copii că am câștigat atât de mult, este logic că există contradicții.

a fi bun

Du-te de la început. corecteaza-ma unde gresesc. În primul tău mesaj ai scris „trading-ul este cel mai periculos lucru care există” acum o spui din nou dar mai adaugi că necesită atenție și ascunde capcane. Nu sunt de acord cu faptul că are nevoie de atenție și ascunde capcane, dar asta are alt sens și „cel mai periculos lucru” are alt sens. apoi ne-ai scris ca ai castigat 20.000 euro din tranzactionare plus 10.000 pentru pariu si cand ti-am scris ca ai castigat asta din tranzactionare ai raspuns "da dar cat am pierdut". Din câte ne-ai spus, totuși, ai câștigat acești 30.000 risipind doar 200 de euro. asta înseamnă că, chiar dacă doar 1 dată din 150 ești salvat prin tranzacționare, nu pierzi bani. deci unde le-ai pierdut?
Ți-am scris că infobeto-ul central al acestor 2 grupuri avea +25 de unități și mi-ai răspuns că unii dintre prietenii tăi francezi au pierdut și pe cine au scris ziarele că s-ar califica. și mi-am pierdut prietenii în Brazilia - Ghana pentru că jucau la dublu. Ce înseamnă asta? că ori de câte ori prietenii noștri se pierd și ori de câte ori scad ziarele (care scriu întotdeauna doar evidentele) economia Europei se scufundă? Dacă ar fi așa, nu ar mai exista Europa din 2004.
Ai mai scris că punctele pot fi afectate de lipsa unor jucători sau a unor informații. Betfair nu are doar un pariu de 12x, ci și alții care nu sunt afectați de NIMIC : ochi:

Spui că poate știi scorul din Germania - Italia. Îți spun că știu deja. și îți pot spune și drumul. Voi da un scor improbabil (după părerea mea) și dacă voi câștiga va trebui să arăt un profit pe scorul exact. Acest lucru cu siguranță nu înseamnă că meciul a fost fixat și nici că am ghicit scorul : ochi:

Din câte știu, betfair acceptă pariuri de până la 10.000 de euro, cu excepții minime : semn:
 
mxboy a spus:
in principiu, saimon, dupa mine, lumea nu s-a imbogatit. Dacă vrei să spui ce spun: OK, în Grecia s-ar putea să fi câștigat, atunci mergeți mai departe și aruncați o privire la începutul subiectului Piratul a spus că pe pagina principală a forumului, lumea este câștigătoare .Nu am fost de acord si ce am vrut?? Am intrat intr-o confruntare.De aceea in postarea mea anterioara ma adresez piratului daca ai observat.Si ii spun: In Grecia poate au castigat (ca confruntarea sa nu mai continue) dar nu ca asta sunt stirea mea.

N-am scris NICIODATĂ că din moment ce infobeto-ul central este câștigat, înseamnă toată Grecia. Pur și simplu nu am fost de acord cu tine că au pierdut, ai răspuns așa cum ai spus și ți-am dat și un exemplu al celui central, pe care ai evitat cu înțelepciune să-l comentezi în următorul tău mesaj : ochi:
 
g10vanni a spus:
prieten mxboy, în primul rând, în meciul Brazilia-Franţa, am jucat mare în X2.
În al doilea rând, nu am crezut niciodată [ca majoritatea, îmi imaginez] că Ronaldinho va fi primul marcator. Am jucat Klose [ca toată Grecia!] și Henri.
În al treilea rând, desigur, insist că potrivirile pe care le menționezi nu au fost reparate. În plus, N-am susținut NICIODATĂ că dacă un favorit nu trece de Cupa Mondială, meciul va fi fix. Mă întreb cum ai ajuns la o asemenea concluzie.

Da prietenul meu g10vanni doar intr-o postare despre care am vorbit, daca iti aduci aminte, mi-ai spus ca Brazilia, chiar daca Ronaldinho se intoxica, are foarte multi jucatori si ai spus-o cu mare incredere...nu-i asa ?? Și acum ce s-a întâmplat? Ești brusc împotriva Braziliei? Cu alte cuvinte, le numim așa și apoi le schimbăm?

Acum, în ceea ce privește meciurile fixe, ei bine, fiecare are părerea lui.
Daca merg pe logica ta, pot sa iti spun si: ma intreb cum ai ajuns la concluzia ca meciurile nu au fost reparate.Deci asta nu se va termina.O sa spui alb, eu voi spune negru.
 
darkside222 a spus:
File mxboy me olh thn kalh diathesh, (den diafwnw me auta pou les) o tropos pou ta les exei ligo to problhma tou. Mpes sto forum kai pes mia kalhspera sto prwto sou post. Au echipament de întreținere, fără ktl de scrumieră. Pisteuw katalabaineis ti ennow. Siga siga, erxetai kai auto, to san na se kserw xronia. Edw eimaste mia polu kalh parea prwta sau antrwpous pou einai filarakia kai meta sau stoixhmatitzides. Edw einai to idio gia emas an capoioos epiase 10e stoixhma h 100k ...

Sou euxomai kalh diamonh sto forum loipon, kai edw eimaste ....: semn:



: semn:
 
mxboy a spus:
Da prietenul meu g10vanni doar intr-o postare despre care am vorbit, daca iti aduci aminte, mi-ai spus ca Brazilia, chiar daca Ronaldinho se intoxica, are foarte multi jucatori si ai spus-o cu mare incredere...nu-i asa ?? Și acum ce s-a întâmplat? Ești brusc împotriva Braziliei? Cu alte cuvinte, le numim așa și apoi le schimbăm?

Franta nu o are?

Acum, în ceea ce privește meciurile fixe, ei bine, fiecare are părerea lui.
Daca merg pe logica ta, pot sa iti spun si: ma intreb cum ai ajuns la concluzia ca meciurile nu au fost reparate.Deci asta nu se va termina.O sa spui alb, eu voi spune negru.

Cei care spun că extratereștrii nu există nu trebuie să demonstreze asta. Cei care spun că există trebuie să demonstreze. Dă-mi o configurație înainte să te pot recunoaște.

..
 
mxboy a spus:
Da prietenul meu g10vanni doar intr-un alt post am vorbit despre asta ține minte că mi-ai spus că chiar dacă Ronaldinho se otrăvește, Brazilia are mulți jucători și ai spus-o cu mare încredere... până acum?? Și acum ce s-a întâmplat? Ești brusc împotriva Braziliei? Cu alte cuvinte, le numim așa și apoi le schimbăm?

Acum, în ceea ce privește meciurile fixe, ei bine, fiecare are părerea lui.
Daca merg pe logica ta, pot sa iti spun si: ma intreb cum ai ajuns la concluzia ca meciurile nu au fost reparate.Deci asta nu se va termina.O sa spui alb, eu voi spune negru.

Din pacate, prietene, nu ma intelegi deloc!
Am adus asta cu Ronaldinho ca exemplu, că absența unui jucător nu schimbă SERIOS balanța meciului.
Același lucru se întâmplă și când Zidane pleacă din Franța sau Real.
La fel și când Rivaldo lipsește de la Olympiakos. etc etc

Gata, pentru că fie nu mă înțelegi, fie nu vrei să mă înțelegi, nu mai continui dialogul cu tine. Nu gasesc un motiv sa continui...

Întotdeauna prietenos.: semn:
 
Deci, prietene, pirat, să începem de la început.
Cand spun comertul este periculos...si ce este periculos nu inseamna ca ascunde capcane?(altfel unde este pericolul?).Cand vezi semnul de circulatie pe care scrie: ATENTIE PERICOL! Înseamnă că se întâmplă ceva, că va fi vreo capcană și ar trebui să fiu atent? Sau poate acest semn ar trebui să vă spună în detaliu despre ceea ce se întâmplă.Adică ar trebui să însoțesc cuvântul periculos cu următorul de la sine înțeles?? Asta îmi spui.

Să mergem mai departe.Acum, ca referință la tranzacțiile pe care le-am făcut, vă spun că uneori am câștigat și alteori am pierdut.Alteori am băgat puțin și am primit mult pentru că am lovit niște inversări și alteori, totuși, Am băgat mult și am pierdut sau am primit puțin. Acum despre specificul unui joc cu 30.000 a fost pur și simplu o chestiune de mare noroc. Acum am norocul să pariez 15.000 de euro la pauză pe o echipă care câștiga la acel moment 0-1.Așa că am pariat ce spui tu la cotă de 2.20 cu scopul de a-l vinde după 10 minute pentru că echipa câștigătoare era puternică și eram sigur că va ține 0-1, dacă nu până la final, dar cel putin 10 minute.Pai incepe repriza secunda si in minutul 46 devine 1-1!!Saltara.Acum ?? daca il vand o sa pierd pentru ca dublu a trecut la 6.4 sau cam asa ceva.eu zic sa o pastram in caz ca se intoarce iar si devine 1-2. Totuși, în minutul 53, devine 2-1. O inversare, adică.dubla în 24. L-am omorât de când îmi amintesc, am pierdut undeva undeva în jur de 12-13.000 XNUMX. Și multe altele.

Acum, în ceea ce privește ziarele de aici, de obicei nu ies în sondaje. Când spun că lumea a câștigat, înseamnă câștigat (vorbim mereu de majorități așa?) Când se spune pierdut... pierdut. nu pot spune altceva despre asta.

Da, betfair acceptă pariuri de până la 10.000. Cu toate acestea, această limită de expunere poate fi mărită (cum am crescut-o și eu) atât cât doriți, atâta timp cât o convorbire telefonică precedă și ei văd niște mișcări ale contului și băncii dvs. Dacă doriți, ridicați un telefon mâine și intreaba-i.Ei iti vor spune atat.

Acum, în ceea ce privește meciurile fixe, e în regulă băieți, nu vă faceți griji, am făcut un gând prostesc și acum că mă gândesc din nou, probabil că aveți dreptate. Nu există potriviri fixe. Acum cu siguranță aud câteva scoruri, dar așa cum a spus un alt prieten, nimic nu poate fi sigur.

PS Este de preferat să tranzacționăm cu o oră și jumătate înainte, decât în ​​timpul jocului.Când se face înainte este mult mai puțin riscant.Cu alte cuvinte, dacă pierdem, pierdem foarte puțin.
 
Ultima editare:
g10vanni a spus:
Din pacate, prietene, nu ma intelegi deloc!
Am adus asta cu Ronaldinho ca exemplu, că absența unui jucător nu schimbă SERIOS balanța meciului.
Același lucru se întâmplă și când Zidane pleacă din Franța sau Real.
La fel și când Rivaldo lipsește de la Olympiakos. etc etc

Gata, pentru că fie nu mă înțelegi, fie nu vrei să mă înțelegi, nu mai continui dialogul cu tine. Nu gasesc un motiv sa continui...

Întotdeauna prietenos.: semn:

Prietene, îmi pare rău. Ai spus despre jucătorii brazilieni și ești împotriva Braziliei. Am văzut asta. Acum dacă ai adus Brazilia doar ca exemplu, atunci da, ai dreptate, am înțeles greșit.

iar imi pare rau
 
mxboy Va multumesc ca mi-ati raspuns la mesajul privat, va doresc o sedere buna pe site-ul Infobeto : semn:
 
Vrei o potrivire fixă, o spun mai târziu cu siguranță dar ce pot face.......... Red Bull Salzburg0 - 1Banska Bystrica
S-a întâmplat astăzi cu 7,75 dublu: semn:
 
mxboy a spus:
Deci, prietene, pirat, să începem de la început.
Cand spun comertul este periculos...si ce este periculos nu inseamna ca ascunde capcane?(altfel unde este pericolul?).Cand vezi semnul de circulatie pe care scrie: ATENTIE PERICOL! Înseamnă că se întâmplă ceva, că va fi vreo capcană și ar trebui să fiu atent? Sau poate acest semn ar trebui să vă spună în detaliu despre ceea ce se întâmplă.Adică ar trebui să însoțesc cuvântul periculos cu următorul de la sine înțeles?? Asta îmi spui.

Voi împrumuta expresia lui G10vanni, fie nu înțelegi, fie nu vrei să înțelegi
Expresia „cel mai periculos lucru care există” înseamnă că nu există nimic mai periculos.
expresia „ascunde capcane și are nevoie de atenție” înseamnă că este periculos DOAR DACĂ NU EȘTI ATENȚIE ȘI PIRAȚI INDEPENDENT ȘI ORIUNDE

Nu pot să o spun mai simplu. daca nu intelegi, imi dau demisia acum

Întotdeauna ai evitat să comentezi ceva ce nu-ți place, poți trece cu ușurință pe lângă asta : twis: : twis: : twis:
 
piravlos a spus:
Voi împrumuta expresia lui G10vanni, fie nu înțelegi, fie nu vrei să înțelegi
Expresia „cel mai periculos lucru care există” înseamnă că nu există nimic mai periculos.
expresia „ascunde capcane și are nevoie de atenție” înseamnă că este periculos DOAR DACĂ NU EȘTI ATENȚIE ȘI PIRAȚI INDEPENDENT ȘI ORIUNDE

Nu pot să o spun mai simplu. daca nu intelegi, imi dau demisia acum

Întotdeauna ai evitat să comentezi ceva ce nu-ți place, poți trece cu ușurință pe lângă asta : twis: : twis: : twis:

Da, ai dreptate. În felul în care mi-ai explicat, iar acum că văd propozițiile una lângă alta, văd că există o diferență. Într-adevăr. Nu am spus-o corect de la început. Bine, eu Nici eu nu sunt scriitor. Cu toții putem face cuvinte greșite la un moment dat și apoi le corectăm.

Cea corectă este cea de-a doua: „ascunde capcane și are nevoie de atenție” înseamnă că este periculos DOAR DACĂ NU EȘTI ATENȚIE ȘI PRIEZI INCLUSIV ȘI ORIUNDE ESTE.
În esență, am înțeles asta de la început. Doar scrie de aici, scrie de acolo, cuvintele au scăpat puțin, s-au întors din nou etc. E în regulă, sunt de 10 ani în străinătate și e rezonabil ca la un moment dat unele cuvintele s-ar putea să nu fie puțin sau s-ar putea să fac niște greșeli de ortografie și dacă ai observat de multe ori îmi văd greșelile și fac deseori corecturi la postările mele.În ceea ce privește tranzacționarea... Dacă arzi în lapte atunci sufli și iaurtul Acum sunt mai atent la tranzacționare.

Ce m-am abținut să comentez și am ratat??
 
Ultima editare:
g10vanni a spus:
Învechim în cazuri rare. Pentru că acest jucător accidentat trebuie să fie la nivelul Ronaldinho pentru a influența pariul. Dar chiar dacă Ronaldinho este accidentat cu o zi înainte de Brazilia-Ghana, credeți că performanța Braziliei va crește? Eu personal o exclud. Brazilia are o mulțime de jucători.
.

mxboy, dacă din textul meu anterior ați concluzionat că Brazilia este invincibilă, atunci ce să spun?...: surpriza:
 
de multe ori ultima propoziție este cea care se amintește

Brazilia are o mulțime de jucători.
 
Răspuns: @@@@ TRADING @@@@

Scot asta pentru că vreau AJUTOR. Am zis să încerc betfair... Apoi acum ceva timp am jucat calificarea din supergrupa Mexicului cu 2.5 euro la o performanță de 2.63. Acum că performanța a ajuns la 1.68. Pot face profit? Si cum;
 
Răspuns: @@@@ TRADING @@@@

a jucat 3.93 împotriva Mexicului la 1,68. faci profit indiferent de ce se întâmplă 1,36
 
Răspuns: @@@@ TRADING @@@@

Mulțumesc pentru răspuns, dar cum ați calculat 3.93? și dacă aș pune mai puțin sau mai mult?
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...