UFC

Răspuns: UFC

Scoateți conspirația din mentalitate, nu vă va face decât bine. Azi e cam ciorba, programul de maine e bun.
 
  • Aprecieri
reacţii: salonicafan
Răspuns: UFC

Să spun adevărul...

Rafael dos Anjos - Eddie Alvarez

[video]http://rutube.ru/video/ea744bdd13d42f8adb97f360587331d2/?pl_type=user&pl_id=1150018[/video]


: eleos:: eleos:: eleos:: eleos:: eleos: :|:|:|
 
  • Aprecieri
reacţii: salonicafan
Răspuns: UFC

Ai înțeles ideea, dar următoarele nu se aplică deloc haha
De exemplu, Rockhold (dacă îmi amintesc bine) este singurul din divizia lui care are centură neagră la bjj, dar nu câștigă întotdeauna, sau cel puțin nu poate merge întotdeauna la pământ, așa că nu face neapărat sens să parieze 1,20 dacă joacă cu cineva rău la sol, ar putea la fel de bine să piardă în picioare.
Multi au centura neagra in bjj, mai ales jacare daca il pune pe pamant este confortabil. Dar de multe ori nu ai nevoie de ei pentru a fi centură neagră în bjj, deoarece învață tehnici similare din lupte și judo.

Doar pentru azi pentru că sunt în vacanță
Valentina Shevchenko Pariuri 3.05
Frankie Saenz 1.62 bet365
Edson Barboza 1.50 vet365 chiloți
Alex Oliveira 1.50 pantipower
 
  • Aprecieri
reacţii: fidodido
Răspuns: UFC

Ai înțeles ideea, dar următoarele nu se aplică deloc haha
Multi au centura neagra in bjj, mai ales jacare daca il pune pe pamant este confortabil. Dar de multe ori nu ai nevoie de ei pentru a fi centură neagră în bjj, deoarece învață tehnici similare din lupte și judo.

Doar pentru azi pentru că sunt în vacanță
Valentina Shevchenko Pariuri 3.05
Frankie Saenz 1.62 bet365
Edson Barboza 1.50 vet365 chiloți
Alex Oliveira 1.50 pantipower
Valentina Shevchenko Pariuri 3.05
Frankie Saenz 1.62 bet365
Edson Barboza 1.50 vet365 chiloți
Alex Oliveira 1.50 chiloți


bătăuşul mi-a stricat al 4-lea
Valentina Shevchenko merge cu viteza maxima pentru centura, nimeni nu o are in picioare
 
Ultima editare:
Răspuns: UFC

Ai înțeles ideea, dar următoarele nu se aplică deloc haha
Multi au centura neagra in bjj, mai ales jacare daca il pune pe pamant este confortabil. Dar de multe ori nu ai nevoie de ei pentru a fi centură neagră în bjj, deoarece învață tehnici similare din lupte și judo.

Doar pentru azi pentru că sunt în vacanță
Valentina Shevchenko Pariuri 3.05
Frankie Saenz 1.62 bet365
Edson Barboza 1.50 vet365 chiloți
Alex Oliveira 1.50 pantipower

Poate ii incurc in minte pentru ca nu ma uit foarte mult si se schimba categoriile si sportivii, dar acum vreo 6 luni am citit despre un articol care spunea pentru o categorie ca un singur sportiv avea centura neagra. Nu că sunt impresionat de acest lucru, deoarece mulți dintre ei sunt destul de tineri. De asemenea, există multă muncă în culise, indiferent de examene și centură. De exemplu, tehnic s-ar putea să fii la nivelul cafelei și pentru că ești în mov de 2 ani nu-ți dau cafea pentru că ești „nou” în zona ta.

Judo mai ales, dintre cei pe care i-am observat care au început de acolo, ajută în principal să coboare, adică să faci takedown-ul pentru a obține o poziție etc. În materialul modern de bjj, există și tehnici de judo în aruncări, takedowns etc. .
 
Răspuns: UFC

Poate ii incurc in minte pentru ca nu ma uit foarte mult si se schimba categoriile si sportivii, dar acum vreo 6 luni am citit despre un articol care spunea pentru o categorie ca un singur sportiv avea centura neagra. Nu că sunt impresionat de acest lucru, deoarece mulți dintre ei sunt destul de tineri. De asemenea, există multă muncă în culise, indiferent de examene și centură. De exemplu, tehnic s-ar putea să fii la nivelul cafelei și pentru că ești în mov de 2 ani nu-ți dau cafea pentru că ești „nou” în zona ta.

Judo mai ales, dintre cei pe care i-am observat care au început de acolo, ajută în principal să coboare, adică să faci takedown-ul pentru a obține o poziție etc. În materialul modern de bjj, există și tehnici de judo în aruncări, takedowns etc. .
Nu există categorie cu o singură centură neagră.
Bănuiesc că ceea ce încearcă să spună articolul este că curelele nu sunt importante în ufc. Dar există și o diferență între zone, vreau să spun că colțul tangibil negru al domnului Babi are altă valoare, iar cel negru al lui Marcelo Garcia are altă valoare.
 
Răspuns: UFC

În MMA, bjj pur nu poate oferi un avantaj clar pentru că există lovituri. De asemenea, fără gi = o mulțime de tehnici în afara jocului.

O abordare complet diferită, cei care au lucrat mai mult în astfel de situații sunt mai buni, adică încearcă să facă swipe, tranziții etc. într-o situație în care mănânc ciorchini sau încerc să le evit în finală. A existat un avantaj în vechiul UFC pe care unii îl știau, iar alții nu. De asemenea, ajutați-mă dacă îl cunoașteți, a existat un negru în urmă cu câțiva ani care a jucat apărare groaznică la sol, dar a câștigat doar cu pumni, aproape niciodată cu supunere. Nu a încercat să piardă meciul pentru că a rămas în urmă, dar dacă a mers în defensivă a fost excelent.
 
Răspuns: UFC

Kimbo Slice vrei să spui? Mulți fac asta.

Astăzi, din păcate, îi văd pe toți favoriți.
Le voi împerechea și le voi paria liber.
Nu vom ieși ca învinși, dar profitul va fi mic.
 
Răspuns: UFC

https://www.youtube.com/watch?v=SxwE4fPLU3c

Ufc pentru prima dată la New York și totul merge foarte bine pentru companie. Donald Trump este un prieten apropiat al Danei White (președinte ufc) și pe hârtie ufc 205 este cel mai puternic pe care l-am văzut vreodată. Sunt în joc 3 titluri și chiar și meciurile preliminare ar putea fi evenimente principale pe altă carte.
Vin previziunile...
 
Ultima editare:
Răspuns: UFC

Scos afara +15 profit astăzi, dar am dormit cu un sentiment ciudat de bucurie temperată și dezamăgire. La 3 dimineata eram la -30 pentru luna decembrie. La 6 dimineața și cu 6 pariuri câștigătoare consecutive fie el -30 +4! Apoi, a venit haosul, suișurile și coborâșurile, cele 2 pariuri pe care le credeam mai multe s-au pierdut și am închis luna și anul cu -10. Voi încerca să învăț din greșelile mele, să ofer analize mai bine direcționate și, cel mai important, să fac alegeri mai bune.
La multi ani tuturor!
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...