CONFIDENȚA BANILOR UNIBET

STERKAR

New Member
15 Nov 2010
13
4
0
CONT DESCHIS ÎN UNIBET 14 / 9 / 10 CU 100% BONUS. CÂND CONTUL MEU ATINS 780 650 incasare (ANTERIOR a avut deja să retragă 250 și închis pentru o zi, pe motiv că EROARE TERMINAT) contul meu închis, și a spus că BE am fost CONTROL CONVOCARE MEI ALTE LUCRARI (identitate, CONT BANCAR , ACCOUNT OTE sau PPC sau EYDAP CU NUMELE MEU). REZULTATUL CONTROLULUI A FOST ULTIMELE MESAJE. VĂ rugăm să vă rugăm să cereți KA.UNIBET PE CARE. Îmi pot închide dacă nu doresc bani pentru clientul meu?


Vineri, octombrie 29, 2010 12: 29: 23 PM
RE:



Din:"[e-mail protejat]" <[e-mail protejat]>

Adaugă la contacteLa:[e-mail protejat]




Stimate domn, hhhhhhh,

Vă mulțumim că ne-ați contactat.

Dorim să vă informăm că închiderea contului dvs. va rămâne pentru că ați încălcat termenii și condițiile din secțiunea de securitate a companiei. Dacă aveți bani în contul dvs. Unibet, în curând va fi depusă o depunere în contul dvs. bancar. Suma la care aveți dreptul este 442.88 EUR. Soldul 337.66 EUR rămâne înghețat în cont.

Vă rugăm să rețineți că aceasta este decizia finală a companiei asupra căreia nu putem furniza informații suplimentare, în conformitate cu Termenii și condițiile 2.3, și mai precis:


Η Unibet își rezervă dreptul, la discreția sa, în orice moment să:
  • Refuză să deschidă un cont Unibet și / sau închideți un Cont existent Unibet, fără nicio explicație,
  • Refuză să accepți depozitele fără nicio explicație.
Pentru orice reclamație, puteți contacta LGA.
http://www.lga.org.mt/lga/home.aspx

Cu stimă,

Sofia
Serviciu clienți Unibet



Contactați-ne:
00800 441 446 85 (fără taxă)
00 44 207 949 0088 (apel mobil)
00 356 2133 3577 (Trimite fax)



Informațiile din acest e-mail sunt confidențiale și pot fi privilegiate în mod legal.
Dacă nu sunteți destinatarul intenționat, nu trebuie să citiți, să utilizați sau să difuzați informațiile respective
și la recepție, ștergeți definitiv originalul și distrugeți copii.
Deși se consideră că acest e-mail și orice atașamente sunt lipsite de orice virus
sau orice alt defect care ar putea afecta orice computer sau sistem informatic în care
acestea sunt primite și deschise, este responsabilitatea destinatarului
asigurați-vă că sunt fără virus și că Unibet nu acceptă nici o răspundere
pentru orice pierdere sau pagubă care rezultă în orice mod din primirea sau utilizarea lor.


Mar, Noiembrie 2, 2010 11: 05: 37 AM
UNIBET



Din:"[e-mail protejat]" <[e-mail protejat]>

Adaugă la contacteLa:[e-mail protejat]


Stimate client,

Contul dvs. la
Unibet va rămâne închis. Astăzi departamentul nostru de finanțe a plătit în contul bancar pe care ni l-ați trimis suma de 442.88 Euro care corespunde veniturilor dvs., dar contul dvs. va rămâne închis și nu veți mai putea juca. Acești bani vor fi în contul dvs. bancar în 3 cu 5 zile lucrătoare.
Conform regulii
2.3
Η Unibet își rezervă dreptul, la discreția sa, în orice moment să:
  • Refuză să deschidă un cont Unibet și / sau închideți un Cont existent Unibet, fără nicio explicație

Vă rămânem la dispoziția dvs. pentru orice informații suplimentare.

Cu stimă,

Fotis


Contactați-ne:
00800 441 446 85 (fără taxă)
00 44 207 949 0088 (apel mobil)
00 356 2133 3577 (Trimite fax)
Informațiile din acest e-mail sunt confidențiale și pot fi privilegiate în mod legal.
Dacă nu sunteți destinatarul intenționat, nu trebuie să citiți, să utilizați sau să difuzați informațiile respective
și la recepție, ștergeți definitiv originalul și distrugeți copii.
Deși se consideră că acest e-mail și orice atașamente sunt lipsite de orice virus
sau orice alt defect care ar putea afecta orice computer sau sistem informatic în care
acestea sunt primite și deschise, este responsabilitatea destinatarului
asigurați-vă că sunt fără virus și că Unibet nu acceptă nici o răspundere
pentru orice pierdere sau pagubă care rezultă în orice mod din primirea sau utilizarea lor.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Aceasta este prima mea reacție. MI-AM fost FRICĂ CĂ DACĂ AȚI ZIC CEVA CE AȚI PIERDE ȘI 442E CARE AU DECID SĂ ME DĂ. CÂND MAI TÂRZI AM CERUT EXPLICAȚII, AM FOST „TRIMIS” LA MALTA. CE SE ÎNTÂMPLĂ COPII, FĂ CE ÎI PLACE. CU PRIVIREA PROBLEMEI ANTERIOARE CU MYVET, AM DECIS SĂ ÎL DISPARTIZEZ
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

într-adevăr ... focarele se înmulțesc (aș spune periculos)
Există vreun motiv pentru ca acest lucru să se întâmple? Punctul comun pe care l-am citit este acela că există un profit din partea deținătorilor de cont.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

PROFIT DE LA CASH-IN KAI MAI MULTE DE LA PROFITUL MEU A FOST ULTIMA RĂZBOI ÎN STOIXHMA ÎN O ALTĂ CARTE UNIBET TON EXE LIVE (DECADAT ACOPERIT)
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

AȚI ȘTIUT CĂ S-A FACUT FĂCUT? ACEST LUNE PENTRU BONUS? ULTIMILE ZILE UNIBET A FOST MULTE ÎN MULTE SIGURURI BAY TAYTOXRONS ANUNȚĂ NOU BONUS
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

NU STIU NICI UN BONUS NU A FOST ANUNCAT. AM FOST 100% 100E MAX. ACUM VĂZUT că are 50% cu 100E ridicat. ASIGURĂ PĂRĂȚI NU STIU CE ESTE. CE AM FACUT ESTE CE CÂND Ești BUN ȘI VOR FI PENTRU A VĂ PĂSTRI.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

De fapt, multe cazuri și enervante ... noroc amintesc de problema pe care o aveți. Mi-aș dori să primiți toți banii.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

ASTEPT ORICE DINTRE PROPRIETATII FORUMULUI DACA POT FAC ORA!
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

ASTEPT ORICE DINTRE PROPRIETATII FORUMULUI DACA POT FAC ORA!

Omule trimite pm numele de utilizator pe care îl utilizați unuia dintre managerii infobeto pentru a contacta unibet.

Practic de când am înțeles că nici nu ai explicat de ce ți-au închis contul. Tocmai l-au scris ABUZIVA și ridicol te rog condiționează
Refuză să deschidă un cont Unibet și / sau închideți un Cont existent Unibet, fără nicio explicație,

Ce este asta? Spune cel puțin cuvântul meu să mă închidă ...

Banii care au fost reținuți de la dvs. pentru a înțelege sunt un profit din utilizarea bonusului?
 
  • Aprecieri
reacţii: patrickdrd
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Cu toate acestea, am mici îndoieli că majoritatea problemelor au apărut persoanelor care au scris aici doar pentru a-și spune problema. Și pentru cei mai mulți are de-a face cu bonusul.

S-ar putea să mă înșel, dar mi se pare ciudat.

: semn:
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Am citit doar mesajul și informațiile pe care le-ați trimis.
Voi vorbi cu unibet și vă voi anunța ce se întâmplă. Cu toate acestea, nu am niciun indiciu despre ceea ce făceați și motivul pentru care nu vi s-a dat. Cred că a fost sau cred că bonusul a fost folosit greșit. În aceste cazuri, nu vă așteptați ca un terț să găsească un avantaj, deoarece nu vor avea niciodată toate cunoștințele și informațiile pentru a judeca și presa situațiile.

Irelevant, dar ceea ce prevăd eu este că companiile nu vor da în plus niciun bonus. Abuzul are întotdeauna rezultate proaste.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Punctele bonus vor curge întotdeauna. Brânza este esențială pentru ca toți șoarecii să intre în cristalin. Desigur, dacă ajungem în situații în care aceeași persoană deschide conturi diferite pentru a obține bonusul într-un anumit timp, atunci și ei vor găsi modalități de a le alunga. Nicio carte nu este o caritate
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Da ... cazurile nu sunt întâmplătoare ... uitați-vă la modul în care funcționează logica lor și veți înțelege: dacă vedeți că câștigați și, în același timp, din mișcările dvs. arătați că veți trage multe împreună, nu vă vor lăsa să plece .. .. au dreptul la propriile lor reguli!
Deci, tipule și prieteni, ai luat banii cu întârziere. ... așa că nu înțeleg intențiile tale!
Imaginați-vă că mi s-a întâmplat așa ceva la: BWIN! ~ !!!!!!!!

ok ??? ... bun gunoi !!
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Am trimis o notă de încredere celor doi preocupați de poziția unibetului pe subiectul tău. Privește-le, știi acum cine are dreptate și cine nu.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

SEARA
LITERATURĂ ȘI SUBIECT.
CE BONUS GĂSEȘTE COPII. SUNT DE CE AM FOST CLIENT ÎNTR-DE MAI MULTE DE ANI 2. CONTABILITATE ÎN COMPANIE NUMAI 15 / 2 / 09. CÂND CONTAȚIA DE LA NEGATIV CU POSITIVUL GOT (DESPRE 1600E), ei au arătat PORTA ȘI ÎN CĂTRE CARE S-AU POSIT ȘI 270E.
CARACTERIZATE ȘI SCURTATE (CONȚINUTUL DE SIGURANȚĂ).
SUNT PROTEJATE ÎN DIFERENTE ȚĂRI MULȚI ........... CINE ÎN PROTECTEAZĂ. L-AM DROPPAT DE UNDE S-A GĂSIT PROPRIETATEA DE E-MAIL A SITE-ului ȘI S-A ÎNVĂȚIT CINE A FACUT. FĂ-ȚI ȘI TU. PENTRU A VEDEA SIGA-SIGA uscată din CHLORA.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Am trimis o notă de încredere celor doi preocupați de poziția unibetului pe subiectul tău. Privește-le, știi acum cine are dreptate și cine nu.

Faci o mare greșeală din Betladen. Suntem interesați de toți. Scrieți răspunsul companiei aici, astfel încât să putem judeca cu toții ce s-a întâmplat.

Dacă este o greșeală și un abuz al jucătorilor pentru a șterge credibilitatea companiei sau dacă jucătorii au dreptate să fie atenți.

Misticismul în aceste cazuri nu funcționează bine, dar, în același timp, te afectează și în diverse suspiciuni ...
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Yannisss

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: