CONFIDENȚA BANILOR UNIBET

A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

OK AI DREPTATE. EU SUNT UNU (CINEVA). NU ȘTIAM EXISTENȚA VOASTRĂ. PRIN CONVERSIȚII CU PRIETENII M-AM CAUTAT SUS ȘI MI-AM RAPPORTAT PROBLEMA. ȘTII CÂȚI NU ȘTIU DE EXISTENȚA VOASTRA ȘI NU POSTEAȚI AICI PROBLEMA LOR (CINE AR FACE UN SUBIECTUL PENTRU 100, 200, 300E). CU toate acestea, RĂSPUNSURILE COMPANIEI NU VA PROBLEMEAZĂ.
DACĂ AR FI CINEVA AȚI CONTINUA PUBLICITATEA?
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Aș dori, de asemenea, să-mi transmit părerea.

Infobeto face publicitate diferitelor companii de pariuri pentru conținutul și serviciile de care nu avem nicio responsabilitate, dar pe de altă parte nu intenționăm să reducem la tăcere vizitatorii care au reclamații de la aceștia. Din acest motiv, există această categorie în forum.

Cred că acest lucru este de la sine înțeles, vrei reclame. Site-ul este foarte ușor de lucrat

Dincolo de aceasta, însă, nu mi se pare logic, deoarece a fost găsit cineva care susține că a fost înșelat de o companie, să nu mai lucreze cu ea. La urma urmei, nu vorbim despre nicio companie de comete pe care mama sa nu o cunoaște. Reclamații există pentru aproape toate companiile. Deci ce să fac? Pentru a descărca toate bannerele pentru că cineva a fost găsit plângându-se că nu știm în final dacă are dreptate; Asta nu are nici un sens.

Deoarece nu poate face asta, nu ar trebui să fie judecător în fiecare pariu atunci când dă răspunsuri similare. Mi s-a părut rău și când, în același timp în care are loc această conversație, se deschide un subiect în central pentru un joc de publicitate unibet. Mi-a amintit de supermarketurile care pun lucrurile în partea de sus a culoarului pentru ca clienții să le vadă mai întâi

Logica este ceea ce am adoptat ca infobeto. Permitem vizitatorilor să își scrie reclamațiile cu privire la toate companiile, chiar și la cele publicitate și, în multe cazuri, intermediem, deoarece avem contact direct cu reprezentanții companiei pentru a le ajuta să le soluționăm. Dar dacă în cele din urmă trebuie acuzați de sus că ascundem informații și luăm partea companiilor, atunci este mai bine să închidem această secțiune.

: semn:


Răspunsurile mele sunt în albastru, am de gând să beau o cafea pentru că nu o să iasă, pentru mine forumul nu a fost niciodată o treabă.
Buna ziua: semn:
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

ACESTA ESTE RĂSPUNSUNUL UNUI SITE SUPERIOR (DEsigur ÎN MOMENTUL URMĂTOR NU A FOST NU A FOST PUBLICITATE) CÂND AM DAT TOATE DETALIILOR ȘI AM CĂUTAT)
TRAGAȚI PROPRIILE CONCLUZII
(ȘI EU NU SUNT Cineva, AVEȚI DETALELE MELE. DECI CE SUNT SUNT ÎN DEPUNS CU ȘTIINȚA CONSECINȚEI)

DOMNUL XXXXXX

CHIAR CU O ÎNTÂRZIERE NE-A RĂSPUNS DE LA UNIBET PE SUBIECTUL CĂ
A FOST CREAȚI CU TINE, DECI ÎN EXPLICAȚIA NE-A DATĂ PENTRU CĂ NU A FOST
CONVINS, I-AM INFORMAT CĂ SUNTEM ÎNCHEIAȚI CU PARTICULAR
COMPANIA CA SUNTEM NOI CU PARTEA JUCĂTORULUI ȘI NU CU FIRMELE
CARE NU PLATESTE CORECT.

ESTE CEL MAI MAI MAI PUTEM FACE, PENTRU CĂ PESTE PROFIT CĂ
AVEȚI SITE-UL NOSTRU DE LA O COMPANIE PARTICULARITĂ, TRANSPARENȚA ESTE LOCALIZATĂ ȘI
ÎNTÂI DE TOATE VREM SĂ MULȚUMIM CITITORILOR NOȘTRI.

CU EVALUARE
HHHHHHHHHHHHHHHHHHH
 
  • Aprecieri
reacţii: Sonik
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Aș dori, de asemenea, să-mi transmit părerea.

Infobeto face publicitate diferitelor companii de pariuri pentru conținutul și serviciile de care nu avem nicio responsabilitate, dar pe de altă parte nu intenționăm să reducem la tăcere vizitatorii care au reclamații de la aceștia. Din acest motiv, există această categorie în forum.

Dincolo de aceasta, însă, nu mi se pare logic, deoarece a fost găsit cineva care susține că a fost înșelat de o companie, să nu mai lucreze cu ea. La urma urmei, nu vorbim despre nicio companie de comete pe care mama sa nu o cunoaște. Reclamații există pentru aproape toate companiile. Deci ce să fac? Pentru a descărca toate bannerele pentru că cineva a fost găsit plângându-se că nu știm în final dacă are dreptate; Asta nu are nici un sens.

Logica este ceea ce am adoptat ca infobeto. Permitem vizitatorilor să își scrie reclamațiile cu privire la toate companiile, chiar și la cele publicitate și, în multe cazuri, intermediem, deoarece avem contact direct cu reprezentanții companiei pentru a le ajuta să le soluționăm. Dar dacă în cele din urmă trebuie acuzați de sus că ascundem informații și luăm partea companiilor, atunci este mai bine să închidem această secțiune.

: semn:

Când există astfel de reclamații (vorbim în esență despre furtul de bani) și nici măcar nu există o scuză din partea companiei, da, asta ar trebui să faci. Descărcați măcar bannerul. Dacă nu vrei să faci reclamă la hoți.
Și subliniez asta. Nu vorbim despre nicio reclamație sau dispută. Când te-a acuzat de așa ceva și nu dai un răspuns, ce se întâmplă...
 
Ultima editare:
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

ȘI NU UITAȚI DOMNUL NEKTAR CĂ FIRMELE DE AOLO SUS VA CARACTERIZAȚI CA UN MARE FORUM (BETCLIC) PENTRU PUTEREA PE CARE O OBȚI DE LA NUMĂRUL DE CLIENȚI PE CARE ÎI AVEȚI. I.E. MAI AU FOST CLIENȚII DVS. (UTILIZATORII ÎNREGISTRAȚI) ȘI APOI AU VENIT FIRMELE... ADĂ ȚI DATORȚI EXISTENȚA NU ÎN PRECEPTOR FIRMELOR.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

ȘI NU UITAȚI DOMNUL NEKTAR CĂ FIRMELE DE AOLO SUS VA CARACTERIZAȚI CA UN MARE FORUM (BETCLIC) PENTRU PUTEREA PE CARE O OBȚI DE LA NUMĂRUL DE CLIENȚI PE CARE ÎI AVEȚI. I.E. MAI AU FOST CLIENȚII DVS. (UTILIZATORII ÎNREGISTRAȚI) ȘI APOI AU VENIT FIRMELE... ADĂ ȚI DATORȚI EXISTENȚA NU ÎN PRECEPTOR FIRMELOR.

Adică întrebarea de a înțelege ce este? Ar trebui să dăm jos bannerul sau să lăsăm vizitatorii să fie informați despre problema ta și să tragă propriile concluzii?
Reclamații există ÎNTOTDEAUNA pentru toate produsele. De atunci, fiecare citește, cercetează și alege după propriile criterii și este responsabil de alegerea sa. Nu mediul care afișează produsul. Nu am forțat pe nimeni să se alăture vreunei companii.

PS În mod clar ne datorăm existența oaspeților noștri și de aceea facem acest pas pentru ca aceștia să își poată scrie reclamațiile. Există multe site-uri care fac asta?
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Să mergem din nou pentru cei care nu au înțeles....



Puteți face public și răspunsul pe care vi l-au trimis prin Betladen?

Nimeni nu l-a făcut public încă. Următorul este un răspuns vechi direct lui Kostas.
Nu că ar fi ceva ciudat la celălalt răspuns, dar clarific că nimeni de aici nu l-a scris încă.

Din:"[e-mail protejat]" <[e-mail protejat]>

Vizualizați contactul</[e-mail protejat]> La: ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ



Dragă ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ,

Dorim să vă informăm că închiderea contului dvs. va rămâne deoarece, conform departamentului de securitate al companiei, ați încălcat termenii și condițiile sale și unele dintre câștigurile dvs. provin din acțiuni ilegale în pariuri. De asemenea, 267 de euro din contul dvs. Unibet sunt înghețați și vi se va plăti suma de 152.14 euro. Vă rugăm să rețineți că aceasta este decizia finală a companiei cu privire la care nu putem furniza mai multe informații și în conformitate cu termenul 2.3 din Termeni și condiții și mai precis:

Η Unibet își rezervă dreptul, la discreția sa, în orice moment să:


  • [*]Refuză să deschidă un cont Unibet și / sau închideți un Cont existent Unibet, fără nicio explicație,
    [*]Refuză să accepți depozitele fără nicio explicație.
Vă rămânem la dispoziția dvs. pentru orice informații suplimentare.

Cu stimă,

Fotis


Contactați-ne:
00800 441 446 85 (fără taxă)
00 44 207 949 0088 (apel mobil)
00 356 2133 3577 (Trimite fax)
Informațiile din acest e-mail sunt confidențiale și pot fi privilegiate în mod legal.
Dacă nu sunteți destinatarul intenționat, nu trebuie să citiți, să utilizați sau să difuzați informațiile respective
și la recepție, ștergeți definitiv originalul și distrugeți copii.
Deși se consideră că acest e-mail și orice atașamente sunt lipsite de orice virus
sau orice alt defect care ar putea afecta orice computer sau sistem informatic în care
acestea sunt primite și deschise, este responsabilitatea destinatarului
asigurați-vă că sunt fără virus și că Unibet nu acceptă nici o răspundere
pentru orice pierdere sau pagubă care rezultă în orice mod din primirea sau utilizarea lor.


Am scris despre acest răspuns mai sus


Maci Maritsa mea.

Comentează originalul și nu privele.

Aș dori, de asemenea, să-mi transmit părerea.

Infobeto face publicitate diferitelor companii de pariuri pentru conținutul și serviciile de care nu avem nicio responsabilitate, dar pe de altă parte nu intenționăm să reducem la tăcere vizitatorii care au reclamații de la aceștia. Din acest motiv, există această categorie în forum.

Dincolo de aceasta, însă, nu mi se pare logic, deoarece a fost găsit cineva care susține că a fost înșelat de o companie, să nu mai lucreze cu ea. La urma urmei, nu vorbim despre nicio companie de comete pe care mama sa nu o cunoaște. Reclamații există pentru aproape toate companiile. Deci ce să fac? Pentru a descărca toate bannerele pentru că cineva a fost găsit plângându-se că nu știm în final dacă are dreptate; Asta nu are nici un sens.

Logica este ceea ce am adoptat ca infobeto. Permitem vizitatorilor să își scrie reclamațiile cu privire la toate companiile, chiar și la cele publicitate și, în multe cazuri, intermediem, deoarece avem contact direct cu reprezentanții companiei pentru a le ajuta să le soluționăm. Dar dacă în cele din urmă trebuie acuzați de sus că ascundem informații și luăm partea companiilor, atunci este mai bine să închidem această secțiune.

: semn:

Ne identificăm.


OK AI DREPTATE. EU SUNT UNU (CINEVA). NU ȘTIAM EXISTENȚA VOASTRĂ. PRIN CONVERSIȚII CU PRIETENII M-AM CAUTAT SUS ȘI MI-AM RAPPORTAT PROBLEMA. ȘTII CÂȚI NU ȘTIU DE EXISTENȚA VOASTRA ȘI NU POSTEAȚI AICI PROBLEMA LOR (CINE AR FACE UN SUBIECTUL PENTRU 100, 200, 300E). CU toate acestea, RĂSPUNSURILE COMPANIEI NU VA PROBLEMEAZĂ.
DACĂ AR FI CINEVA AȚI CONTINUA PUBLICITATEA?

Este nevoie doar de unul pentru a fi înșelat. Dar va trebui să avem informații de la cineva. Cu aceeași logică, cineva poate intra în fiecare zi și dă vina pe toate companiile. Ar trebui să le scoatem pe toate fără dovezi? Până acum, repet infobeto A Șters și, chiar mai important, A REFUZAT să introducă rezervari care au un comportament evident prost sau sunt periculoși pentru membrii noștri.


Răspunsurile mele sunt în albastru, am de gând să beau o cafea pentru că nu o să iasă, pentru mine forumul nu a fost niciodată o treabă.
Buna ziua: semn:

Toată chestia asta despre performanța unibet, dacă te-ai uita puțin la ea ai înțelege că sponda pe care o cauți frenetic pentru a intra în ea a fost greșită. Vezi cotele jocului de dublu:

Din instrumentul de cote http://www.infobeto.com/betting-tools/odds

Companii de pariuri
spc.gif
Acasă
spc.gif

A desena
spc.gif

Departe
spc.gif

Schimbat
3000271.gif
spc.gif
2.99 3.20 2.37 17/11 15:58
3000181.gif
spc.gif
2.90 3.25 2.40 16/11 14:41
3000255.gif
spc.gif
3.00 3.20 2.30 16/11 14:03
3000006.gif
spc.gif
3.00 3.20 2.30 16/11 14:03
3000028.gif
spc.gif
2.80 3.05 2.40 15/11 19:25
3000277.gif
spc.gif
2.75 3.20 2.40 15/11 14:33
3000004.gif
spc.gif
3.00 3.00 2.30 17/11 14:51
3000382.gif
spc.gif
2.75 3.20 2.40 15/11 14:32
3000012.gif
spc.gif
2.85 3.20 2.30 17/11 14:14
3000015.gif
spc.gif
2.90 3.15 2.45 16/11 20:12
3000021.gif
promoRedirect
spc.gif
3.10 3.10 2.40 16/11 19:35

Când recomanzi un joc, îl recomanzi la performanța maximă a pieței. Cel care a avut-o intrat.
Dacă nu vrei să ne spui că ne-am așezat și am căutat în toată piața pentru a vedea unde este cel mai bun unibet, ca să putem să stăm și să analizăm acea cursă în așa fel încât să putem recomanda dubla și să ne împingem partenerul unibet!! ! Și, desigur, în acest fel vom primi și creditul de la prietenii noștri de la unibet că am acoperit-o pentru a fura bani de la semenii noștri! : preot:: preot:: preot:



ACESTA ESTE RĂSPUNSUNUL UNUI SITE SUPERIOR (DEsigur ÎN MOMENTUL URMĂTOR NU A FOST NU A FOST PUBLICITATE) CÂND AM DAT TOATE DETALIILOR ȘI AM CĂUTAT)
TRAGAȚI PROPRIILE CONCLUZII
(ȘI EU NU SUNT Cineva, AVEȚI DETALELE MELE. DECI CE SUNT SUNT ÎN DEPUNS CU ȘTIINȚA CONSECINȚEI)

DOMNUL XXXXXX

CHIAR CU O ÎNTÂRZIERE NE-A RĂSPUNS DE LA UNIBET PE SUBIECTUL CĂ
A FOST CREAȚI CU TINE, DECI ÎN EXPLICAȚIA NE-A DATĂ PENTRU CĂ NU A FOST
CONVINS, I-AM INFORMAT CĂ SUNTEM ÎNCHEIAȚI CU PARTICULAR
COMPANIA CA SUNTEM NOI CU PARTEA JUCĂTORULUI ȘI NU CU FIRMELE
CARE NU PLATESTE CORECT.

ESTE CEL MAI MAI MAI PUTEM FACE, PENTRU CĂ PESTE PROFIT CĂ
AVEȚI SITE-UL NOSTRU DE LA O COMPANIE PARTICULARITĂ, TRANSPARENȚA ESTE LOCALIZATĂ ȘI
ÎNTÂI DE TOATE VREM SĂ MULȚUMIM CITITORILOR NOȘTRI.

CU EVALUARE
HHHHHHHHHHHHHHHHHHH


Fiecare, prietene, acționează după propria logică. Nu vom condamna niciodată pe nimeni fără dovezi. Nici nu vom face fapte impresionante pentru a impresiona pe oricine și a arăta bine sau rău. Noi suntem cei cu propriile noastre principii și propriul nostru fel.



Când există astfel de reclamații (vorbim în esență despre furtul de bani) și nici măcar nu există o scuză din partea companiei, da, asta ar trebui să faci. Descărcați măcar bannerul. Dacă nu vrei să faci reclamă la hoți.
Și subliniez asta. Nu vorbim despre nicio reclamație sau dispută. Când te-a acuzat de așa ceva și nu dai un răspuns, ce se întâmplă...

Există o justificare,
dovezile nu există. Nici de la una, nici de la alta. Dacă aveți, vă rugăm să ne lăsați să luăm măsurile necesare.
 
Ultima editare:
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

ȘI NU UITAȚI DOMNUL NEKTAR CĂ FIRMELE DE AOLO SUS VA CARACTERIZAȚI CA UN MARE FORUM (BETCLIC) PENTRU PUTEREA PE CARE O OBȚI DE LA NUMĂRUL DE CLIENȚI PE CARE ÎI AVEȚI. I.E. MAI AU FOST CLIENȚII DVS. (UTILIZATORII ÎNREGISTRAȚI) ȘI APOI AU VENIT FIRMELE... ADĂ ȚI DATORȚI EXISTENȚA NU ÎN PRECEPTOR FIRMELOR.



Întreaga lume știe asta. Și mult mai mult noi înșine care facem tot ceea ce facem pentru tine.
De ce repetarea acestui dat?
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Adică întrebarea de a înțelege ce este? Ar trebui să dăm jos bannerul sau să lăsăm vizitatorii să fie informați despre problema ta și să tragă propriile concluzii?
Mai presus de orice, cererea este de a proteja jucătorii de hoți. Nu le face publicitate peste tot.

Reclamații există ÎNTOTDEAUNA pentru toate produsele. De atunci, fiecare citește, cercetează și alege după propriile criterii și este responsabil de alegerea sa. Nu mediul care afișează produsul. Nu am forțat pe nimeni să se alăture vreunei companii.
Nu ai forțat pe nimeni să se înscrie, dar din moment ce un site de dimensiunea infobeto încă îi face reclamă, cineva poate fi indus în eroare. Nu-ți pasă de asta?
Cât despre reclamațiile care există întotdeauna, trebuie să separați situațiile. Încă o plângere și încă o plângere despre furtul de bani fără NICIO justificare.

PS În mod clar ne datorăm existența oaspeților noștri și de aceea facem acest pas pentru ca aceștia să își poată scrie reclamațiile. Există multe site-uri care fac asta?
Ar fi bine să-i protejăm și pe ei...

Există o justificare, dovezile nu există. Nici de la una, nici de la alta. Dacă aveți, vă rugăm să ne lăsați să luăm măsurile necesare.

Nu am auzit-o încă și mă întreb de ce...
 
Ultima editare:
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

cele de mai sus a fost un răspuns la ceea ce ați șters

Cât despre reclamațiile care există întotdeauna, trebuie să separați situațiile. Încă o plângere și încă o plângere despre furtul de bani fără NICIO justificare.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Cât de greu ne este să învățăm raționamentul? Chiar și fără dovezi poți trage concluzii. Subiectul s-ar putea termina dacă nu ar fi acest secret.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Îi spui secret, iar pentru că o spui din nou și ignori ce am spus, arată multe....

Și în sfârșit, de ce mi-ai cerut asta?
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Copiii care se plâng au menționat ce le-a trimis compania. Nu am aflat încă răspunsul pe care ți l-au dat (și din câte văd, nu este cazul)
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Nu ai forțat pe nimeni să se înscrie, dar din moment ce un site de dimensiunea infobeto încă îi face reclamă, cineva poate fi indus în eroare. Nu-ți pasă de asta?
Cât despre reclamațiile care există întotdeauna, trebuie să separați situațiile. Încă o plângere și încă o plângere despre furtul de bani fără NICIO justificare.

Ar fi bine să-i protejăm și pe ei...

Dragi vizitatori, îi protejăm oferindu-le posibilitatea de a-și exprima opinia. Deoarece nu există dovezi, nu cred că are sens să dai jos bannerele unibet. Prietenul care a deschis problema poate avea 100% dreptate, dar și 100% greșit. Ce să facem, adică să credem acuzațiile la adresa companiilor fără dovezi? Nu suntem o instanță. Suntem încă un pas pentru ca fiecare vizitator să-și exprime părerea.

Adică, dacă singura bancă binecunoscută vă mănâncă banii, veți suna canalele pentru a nu mai face reclamă pentru că v-au indus în eroare să vă depuneți banii acolo? Poate că exemplul este puțin gros, dar cred că înțelegi ce vreau să spun.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

Nu urmărești ce se întâmplă și ai o părere! si nu doar o parere, ci si critici!!!!!

Am trimis raspunsul primit direct celor 2 copii. Răspunsul are justificare, dar nu are dovezi. Deci, dacă cei doi copii vor, lăsați-i să scrie acest răspuns. Nu am niciun motiv în afară de ceea ce am menționat pentru republicarea lui. iar motivul nu este despre companie, ci despre copii.

Dacă nu ți-ai dat seama, chiar nu vreau să rămân pe acest subiect și să te ascult răvășind.
 
  • Aprecieri
reacţii: johnbill
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

SCUZE DOMNUL BETLADEN CE ALTE DETALII ASTEPTATI. AM UN CONT PE CARE POT DESCHIDE SI NU ÎL DESCHID. CINE ÎMI RĂSPUNDE ÎN GENERAL ȘI INDEFINIT? NU ESTE FIRMA CEA CARE NU DĂ EXPLICAȚII? DECI ÎN CONCLUZIE CINE ARE CEVA DE ASCUNS? TU SINGUR A spus CĂ UN REPREZENTANT A VORBIT CU MYVET CU TINE PE FORUM. UNDE ESTE REPREZENTANTUL UNIBET. CINE ESTE MOTIVUL CARE NU VORBE? NU DEVENI PREA SURDA...
¨)))
IN SFÂRȘIT DIN TOATE FAZA O VOI DESCHI UN CONT PE MYVET MI-A PLACUT. ATENȚIE DOMNII AM DESCHIS DEJA IERI LA VETCLIC. L-am considerat OBLIGAȚIA MEA DE FĂCUT DE PE SITE-UL DVS.
 
A: CONFISCAREA BANILOR UNIBETE

SCUZE DOMNUL BETLADEN CE ALTE DETALII ASTEPTATI. AM UN CONT PE CARE POT DESCHIDE SI NU ÎL DESCHID. CINE ÎMI RĂSPUNDE ÎN GENERAL ȘI INDEFINIT? NU ESTE FIRMA CEA CARE NU DĂ EXPLICAȚII? DECI ÎN CONCLUZIE CINE ARE CEVA DE ASCUNS? TU SINGUR A spus CĂ UN REPREZENTANT A VORBIT CU MYVET CU TINE PE FORUM. UNDE ESTE REPREZENTANTUL UNIBET. CINE ESTE MOTIVUL CARE NU VORBE? NU DEVENI PREA SURDA...
¨)))
IN SFÂRȘIT DIN TOATE FAZA O VOI DESCHI UN CONT PE MYVET MI-A PLACUT. ATENȚIE DOMNII AM DESCHIS DEJA IERI LA VETCLIC. L-am considerat OBLIGAȚIA MEA DE FĂCUT DE PE SITE-UL DVS.

Vă rugăm să ne spuneți, Kostas, ce ți-a trimis Benladen ca justificare pentru companie, pentru că nu vom primi niciun cuvânt de la celălalt : twis:
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Paris Saint Germain - Barcelona
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Atletico Madrid - Dortmund
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Swansea - Stoke
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Dundee - Rangers
  • 22:00
    MEGA
    • Paris Saint Germain - Barcelona
  • Mâine 11-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Atletico Mineiro - Rosario Central
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Peristeri - Bonn
  • Mâine 11-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Miami Heat - Dallas Mavericks
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Milwaukee Bucks - Orlando Magic
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Τόμας Μάρτιν Ετσεβέρι - Στέφανος Τσιτσιπάς
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    ok e dragut
  • Ertzan Ertzan:
    mulți se așteptau să rămânem doar în scris și cuvinte și totuși echipa Fenerbahce U19 a plecat în orașul Urfa pentru Supercupă
  • PANATHA PANATHA:
    AEK - PAOK....Derby intre primele doua echipe din clasament...si dau randamente de 1. 80 / X. 380 /2. 4.90 sau cam asa ceva.....cred ca ar trebui sa fie mai impartite...
  • PANATHA PANATHA:
    În Olanda, Feyenoord nu va arăta milă...
  • Ertzan Ertzan:
    Vestea zilei este că Panionios, care a jucat cândva pentru Recomba în Super League 2, se întoarce
  • PANATHA PANATHA:
    În ce altă țară ai avea un campionat atât de palpitant, am intra în playoff și ar trebui să faci zapezi pentru a vedea două meciuri importante.... la urma urmei, agenților noștri le pasă de sport..
  • Ertzan Ertzan:
    Spune ce vrei, dar lumea va înțelege, ei stau și privesc englezii și germanii : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Gol extraordinar de jucător de Sporar...
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis va mai înscrie cu un penalty...
  • Ertzan Ertzan:
    De ce a fost suspendat la pauză? L-am pierdut pe undeva
  • PANATHA PANATHA:
    te uiti la meci?
  • PANATHA PANATHA:
    intr-o faza cand a avut mingea si a facut o mica impingere si a fost marcat in rand de 3 jucatori si a chemat fault.....care l-a alungat pe arbitru protestand....Mantzios i-a strigat sa nu plonjeze. ...si la pauza m-am dus si i-a spus.....
  • Ertzan Ertzan:
    da, am si AEK pe tableta
  • Ertzan Ertzan:
    Da, la pauză am văzut huiduielile și nu am înțeles de ce s-a întâmplat
  • Ertzan Ertzan:
    Cu Manzio s-a dus să fie prins în brațe și l-au ținut cu forța?
  • PANATHA PANATHA:
    Da cu Manzio
  • Ertzan Ertzan:
    Îl văd pe Gumas din Turcia ca pe un luptător, s-a adaptat și el
  • Ertzan Ertzan:
    oricum mi se pare foarte relaxat
  • Ertzan Ertzan:
    și a început „derby-ul”.
  • Ertzan Ertzan:
    Gol de bună dimineața pentru Galata
  • Ertzan Ertzan:
    si plecam : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    ce s-a întâmplat, s-au stins luminile în Hagia Sofia? : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Macara!
  • Ertzan Ertzan:
    stai și vezi Manchester-Liverpool, apoi de ce să nu urmărești Titicaca?
  • PANATHA PANATHA:
    Liga noastră este în regulă... nu vrem transferuri de jucători, ci de agenți
    PANATHA PANATHA: Liga noastră este în regulă... nu vrem transferuri de jucători, ci de agenți