US Open 2019

BlackCat

Membru
28 Apr 2018
29
30
13
Salut compania. Nou pentru site, deși am citit opiniile de mai multe ori în trecut. Privesc foarte mult tenisul - atât cât îmi permite relativ puțin timpul liber - mult mai mult pentru femeie. Desigur, pariez și eu.

Pariurile câștigătoare pe termen lung nu mă deranjează adesea, deoarece de multe ori șansele nu sunt la fel de bune, deoarece dau mai puțin decât dacă pariez că jucătorul sau jucătorul câștigă toate jocurile individual. Totuși, aici voi face o excepție, deși extragerea nu a fost încă făcută, ceea ce va duce, desigur, la modificări ale cotei.

Așadar îl găsim pe Andreescu la 18 pentru a câștiga turneul. Românca în vârstă de 18 cu rădăcini românești are un an extraordinar. A început sub clasamentul 150 la începutul anului și a fost pe 14. Jucând multe lupte, întrucât a fost obligat să înceapă calificările, a ajuns la Indian Wells în martie și a plecat din cauza unei accidentări la Xiamum Mayo. din luptele numeroase și continue. Ea a revenit la Roland Garros unde, în ciuda victoriei din prima rundă, nu a continuat turneul, deoarece nu și-a depășit accidentarea. Noua ei revenire a venit în urmă cu câteva săptămâni în orașul natal, unde a câștigat turneul de la Toronto. Are un record 4-40 în acest an, și mai impresionant este recordul 4-7 față de jucătorii de top 0,

Deci, 18 pe care îl găsim în Stoiximan pentru câștigarea US Open cred că este foarte mare. Mult mai interesant și de preferat este 12 pe care aceeași firmă îl dă pentru a ajunge la Andrescu în finală și dacă va reuși este aproape sigur că îl vom găsi la cote peste 1.50 în finală pentru a transforma 12 în ceva mai mare decât 18 pe care îl dă. cucerirea (dacă bineînțeles că vrem să pariem)

BlackCat

Membru
28 Apr 2018
29
30
13
H2H Maria Sakari vs Coco Vandevege

Un alt pariu deschis pe termen lung al SUA încă disponibil pentru tragerea la sorți. Datele sunt următoarele:

Maria se află în cel mai bun sezon al carierei sale până acum și se află în clasamentul mondial No31 chiar acum și în primele douăzeci de curse pentru 2019. No31 îl plasează automat în capetele de tragere 32, ceea ce înseamnă că nu va înfrunta niciunul dintre celelalte 31 în primele runde 2 ale evenimentului. Aceasta înseamnă că va desena împreună cu unele dintre celelalte placi principale ale 96 în primele runde 2. Cu jucătoarele 80-85 din ele, Maria este marea favorită a victoriei și dacă se găsește cu unele din rest, lucrurile vor fi mai echilibrate fără ca Maria să fie o străină, chiar dacă este atrasă sub nume precum Venus Williams sau Sharapova. Dar cheia este că anul acesta, Sakarya nu va fi surprins cu ușurință

America, pe de altă parte, 2 în urmă cu ani a ajuns în semifinalele US Open și în topul clasamentului mondial 10, dar a urmat un 2018 prost care s-a încheiat cu înfrângerile din seria 10. Ea, desigur, a spus că a fost rănită de Wimbledon și a fost în sfârșit tratată anul acesta. S-a întors în urmă cu o lună pentru a câștiga primul său joc, urmat de 3 înfrângeri ușoare în seturile 2 cu cele mai recente duminică la New York de la Blaknova (chiar sub 100) cu 6-3 6-0. Bineînțeles că nu sunt în frunte și se vor confrunta cu unul dintre primele 32 în primele runde 2, cu șanse mici de reușită. Chiar dacă nu găsește cap în primul tur, cred că ar trebui să aibă un adversar foarte ușor de trecut (despre 25-30% în opinia mea)

Așa că pe baza tuturor astea, dând 2,08 la H2H la Maria și 1,70 la Vandeweghe la stoiximan mi se pare complet greșit și provocator și deja pariez greu pentru datele mele.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,164
20,007
113
38
CARE ESTE FENERUL
Acest 2.60 al lui Rublev împotriva lui Stefanos în primul meci strălucește doar pe mine ca pe o oportunitate sau pe tine. Stefanos se târăște în ultima vreme, trebuie să vedem înapoi în capătul drept, de când nici măcar nu-mi amintesc, pentru a spune că este ca cei mari care „experimentează” în turnee și în Grand Slam este în stare de alertă și fiecare copil de râs va râde, dimpotrivă Rublev este în formă și, cu un forum care vine, îl poate exclude. Tu spui?

BlackCat

Membru
28 Apr 2018
29
30
13
Înainte de a intra în grătarul principal, adică în jocurile din prima rundă, să aruncăm o privire asupra pariurilor speciale 2 pe care le-am făcut. Andresescu a avut o remiză în general bună. 2 adversari ușori în primele etape și apoi Wozniak care nu a făcut nimic anul acesta și cel mai probabil deja a exclus. Cel mai dificil meci va fi după găsirea lui Halep. Acolo, s-ar putea să mă retrag, deși continuarea finalului pare foarte emoționantă, întrucât găsește o parte din Stevens-Quitova pe care Stevens a avut rezultate tragice în acest an, iar Quitova nu pare să se fi recuperat din accidentarea ei. Foarte probabil că au fost deja excluse. Ultimul obstacol va fi fie Osaka, care a avut și o problemă cu accidentarea 2 în urmă cu câteva săptămâni, fie un alt adversar formidabil. Deja 12 care a devenit deja 8.

În cealaltă specială 2.08 de la Saknar pe H2H cu Vandevege, pot deja acoperi și dacă cineva urmărește pariul, sugerez să fac acest lucru, deoarece avem o victorie sigură. Este posibil ca Vandewege să fi fost atras de Kenin în acest an foarte formidabil și s-ar putea pierde cu ușurință, dar Giorgi pe drumul Mariei este un adversar dur, Persia a avut cel mai bun sezon în acest an, dar a avut unele probleme de accidentare și a fost de ceva vreme. revin. Maria ar fi putut să o câștige cu ușurință înainte de săptămânile 2 cu 6-3 6-0, dar italianul de săptămâna aceasta se află în finala de la New York (joacă astăzi). Câștigurile ei sunt împotriva adversarilor mai ușori, dar este și un semn că este înapoi și capabil să facă daune.

Deci, cum asigurăm profitul? Să presupunem că pariem unități 10 pe H2H. Am pariat puncte 4 pe victoria de la Vandevenge cu puncte 5 și 3 pe perechea Kenyan-Giorgi cu cote 1,17 și 2.45. Deci, avem un total de pariuri 17.

Deci, dacă pierdeți ambele 2, vom fi plătiți 1,17X2,45X3 = puncte 8,60 și vom recupera înapoi unitățile 10 ale H2, adică unitățile 18,6 (+ 1,6)
Dacă doar Maria pierde, vom primi victoria lui Vandevenge 4 * 5 = 20 puncte (+ 2)
Dacă se pierde doar Vandewege, atunci suntem plătiți H2H 2,08X10 = 20,8 (+ 2,8)
În cel mai bun caz dacă învingeți 2, atunci vom plăti victoria Vandevenge 4X5 = 20 puncte în timp ce H2 rămâne în joc pentru runda următoare, unde putem vedea ce trebuie să facem (+ 2 cel puțin)

• Aprecieri
  • Wow
reacţii: Coria și BLIZARD

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
8,430
3,466
113
ECtsxoZXUAAqQ6n.png

ECtsxorXoAEUj9C.jpg
ECtsxoaXYAAvewv.jpg
ECttT_IXkAA2dpy.jpg
ECttT_5X4AEmajo.jpg
ECttUAfXUAIsB8-.jpg

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
5,584
1,870
113
Din moment ce sunt într-o stare de „vacanță”, îmi spun doar gândurile și voi veni ici-colo să citesc și să comentez și să sugerăm puțin până când ne vom găsi ritmurile ...

Pe măsură ce precedentele slamuri 3 au mers, nu voi spune nimic groaznic. Cred că celebra 3ada va ajunge în semifinale ...

Teoretic, Nadal-RF are sarcina mai ușoară, din moment ce marile amenințări Wawrinka-Cilic-Nishikori-Zverev și bombardierele Raonic-Isner nu mai sunt luna. Din partea tinerei generații și a lui Tsitsipas-Medvedev-Kyrgios, cred că rusul este în prezent pe lună pentru ceva bun, dar nu cred în final, iar singura amenințare teoretică din ochii mei este australianul ... dacă vrea ..

asa:

Nadal: Finalist (2,5) Stoiximan (6/10)
Kyrgios: Finalist (35) Stoiximan (1/10)
RF: Câștigătorul celui de-al doilea Q (2) Stoiximan (2/6)

Shapovalov-FAA: 2 (2,05) Unibet (3,5 / 10)
Mannarino-Evans: 1 (2,2) Stoiximan (2,5 / 10)
Sock-Cuevas: 1 (câștigător al primului set) (1) Stoiximan (2,2/3)
Sock-Cuevas: 1 / 2 (6) Bet365 (1 / 10)

BlackCat

Membru
28 Apr 2018
29
30
13
În meciurile de luni nu există nimic care să merite un pariu bun și este bine ca unii jucători să joace și să aibă o idee mai bună despre ce sunt ei și despre cum s-au adaptat la US Open înainte să pariem mai serios. Deci, ce merită?

Magdalena Fretz - Laura Siegemund (Siegemund 1,80 Stoiximan)
Fretz concurează aproape întotdeauna în tururile de calificare în toate turneele și fără succese majore când reușește să intre în tabloul principal. Siegemund oferă, de asemenea, multe meciuri în calificare, dar datorită clasamentului le evită adesea. De asemenea, are, în general, rezultate mai bune și este capabil să provoace sau să câștige jucători cu mult peste clasament. Deci cred că 1,80 este un pariu bun, un pariu liber.

Saisai Zeng - Vinus Williams (Zeng 2,55 Stoiximan)
Williams îmbătrânește și asta pare să fie acum. În acest an el pierde în general primele runde, deși are puține flashback-uri în unele turnee. Zeng nu este ceva special, deși este situat pe 40 de top. Joacă tenis neortodox, dar își îngrijorează adesea adversarele ca Maria în semifinalele de la New Haven, unde Zeng a câștigat și în cele din urmă a câștigat turneul. El urmărește fiecare minge cu mare succes și, cel mai adesea, transformă mingea doar pentru a continua punctul. Dar această tactică împotriva reginei Williams Williams fără efort ne oferă o șansă mare de a fi plătit 2,55

După cum am spus, punctele 2 sunt pentru pariuri slabe. Pariurile mai slabe ar putea merita reculul lui Kerber și Sevastova, care este rău anul acesta. Dar răul este că adversarii lor, și anume Mladenovic și Bousar, sunt într-o formă proastă, cu excepția începutului de an. Dar poate pentru 3,75 și 4,20 ar putea merita să pariați puțin.

În cele din urmă avem meciul zilei cu Serena împotriva lui Sarapova. Dacă am găsi Serena în 1,35-1,40, ar fi puternic și puternic, dar 1,26 este extrem de mic. Meciul lor a început 2004 cu Serena câștigând primul meci, pierzând următorul 2 și apoi câștigând următoarea lor expunere 18 înainte ca Sarapova să ia o victorie a cărții de la retragerea Serenei în Franța anul trecut. Așadar, este clar cine are mâna superioară, fără să-și dea seama chiar că Serena a intrat adânc în turnee (deși se vede clar pe drum) de la întoarcere, în timp ce Sarapova nu a arătat nimic special. Ar putea merita să pariați scorul 2-1 sau Sarapova pentru a obține primul set și a pierde meciul, deoarece Serena obișnuiește să nu înceapă bine meciurile și să piardă primul set chiar și cu jucători mult mai răi. Desigur, dacă Serena nu începe bine, ar fi de preferat să parieze pe câștigul ei în cotă în loc de scor, dar este hotărât să rămână treaz până târziu. Dacă oricum cineva se trezește și pariază și pariul său merge bine, lasă-i să aibă banii în minte, precum și 2 sunt mari la vârstă și predispuși la răni cu mult abandon și înainte și în timpul curselor de la revenirea la acțiune.

• Aprecieri
reacţii: BLIZARD

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
Lent și prudent, dar voi paria că 313 negru arată foarte bine.
Serenade 2-0 pentru 1.73 pentru că ea este cu siguranță motivată să nu lase nimic ;) și poate pariu distractiv -6.5 jocuri ..

Un alt pariu amuzant este răsturnarea în Berdych v Brooksby (de la 8 la 41 la 2-3) ... Nu am jucat astfel de pariuri, dar am fost gelos :)
Jucător de calitate foarte scăzută, deși pare ușor 3-0, dar birdy are o problemă serioasă cu talia lungă, nu are multe lupte, câteva antrenamente și nu pare că joacă 33 ... poate nu stai dacă celălalt luptă în fiecare punct.

Avem și Maria Shakari 1.47 Camilla Giorgi 2.60 (2: 30) Ea a câștigat recent cu ușurință și o are, dar numai dacă obține o performanță bună .... aceasta din urmă este o problemă pentru noi, deoarece Camilla este stabilă,

• Aprecieri
reacţii: PANATHA

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
291
359
63
Salut compania. Nou pentru site, deși am citit opiniile de mai multe ori în trecut. Privesc foarte mult tenisul - atât cât îmi permite relativ puțin timpul liber - mult mai mult pentru femeie. Desigur, pariez și eu.

Pariurile câștigătoare pe termen lung nu mă deranjează adesea, deoarece de multe ori șansele nu sunt la fel de bune, deoarece dau mai puțin decât dacă pariez că jucătorul sau jucătorul câștigă toate jocurile individual. Totuși, aici voi face o excepție, deși extragerea nu a fost încă făcută, ceea ce va duce, desigur, la modificări ale cotei.

Așadar îl găsim pe Andreescu la 18 pentru a câștiga turneul. Românca în vârstă de 18 cu rădăcini românești are un an extraordinar. A început sub clasamentul 150 la începutul anului și a fost pe 14. Jucând multe lupte, întrucât a fost obligat să înceapă calificările, a ajuns la Indian Wells în martie și a plecat din cauza unei accidentări la Xiamum Mayo. din luptele numeroase și continue. Ea a revenit la Roland Garros unde, în ciuda victoriei din prima rundă, nu a continuat turneul, deoarece nu și-a depășit accidentarea. Noua ei revenire a venit în urmă cu câteva săptămâni în orașul natal, unde a câștigat turneul de la Toronto. Are un record 4-40 în acest an, și mai impresionant este recordul 4-7 față de jucătorii de top 0,

Deci, 18 pe care îl găsim în Stoiximan pentru câștigarea US Open cred că este foarte mare. Mult mai interesant și de preferat este 12 pe care aceeași firmă îl dă pentru a ajunge la Andrescu în finală și dacă va reuși este aproape sigur că îl vom găsi la cote peste 1.50 în finală pentru a transforma 12 în ceva mai mare decât 18 pe care îl dă. cucerirea (dacă bineînțeles că vrem să pariem)
Nu am mai avut contact cu tenisul feminin de ani de zile (ultimul meu contact când Steph Graf juca !!!), dar dă-mi o lovitură lungă și ia-mi sufletul ..... Îți spun să urmărești .... dacă sunt deschise cumpărături chiar acum ....

Coria

Membru bine-cunoscute
31 Dec 2012
7,343
1,788
113
Larisa City
Fuksovic - Basilovic

Basilville (Asi)
Andrew 7.5 @1.87
1.5 / 10

Basilville (erori duble)
Deasupra 6.5 1.75
1.6 / 10

• Aprecieri
reacţii: BLIZARD

BlackCat

Membru
28 Apr 2018
29
30
13
Pariul complet liber al 2 a fost pentru Mladenovic, care a lăsat anul acesta un Kerber rău, dar Sevastova a câștigat ușor. Pe celălalt 2, care era ceva mai bine, Venus i-a adus pe chinezi și pe mine împreună, dar este un fapt că sarcina a fost dificilă, deoarece am bătut favoritul. Dacă Siegemund trece, va exista un câștig mic, altfel un mic decalaj. În meciurile de până acum am văzut că marile favorite le ies în cale și asta ne oferă speranțe bune de a obține ceva bun în direct. În live azi, desigur, m-am descurcat bine acolo unde nu mă așteptam. Un 200 georgian în clasament a jucat cu Beyond the 65 și face unde și cine câștigă niște câștiguri bune sau preocupări pentru jucători mai buni. Georgianul a fost în fața primului set de 5-3 și am fost încântat să văd meciul. El a obținut primul set și în cel de-al doilea și-au păstrat serviciul până la 4-3, dar cu georgiana amenințând mai mult cu o pauză, în timp ce Pera a avut doar punct de pauză 0 / 1 în primul serviciu al adversarei sale în meci. Citind toate acestea, este evident că georgianul este mai bun în meci, dar când vedeți că jocul a fost pierdut de Pera cu numeroasele și ușor greșelile sale fără efort, iar adversarul nu l-a câștigat. Așa că, atunci când georgienul a făcut o pauză, a precedat 5-3 și a pariat un mic pariu pe 7 de Pera pentru meci. Se aștepta ca eu să pariez că a primit seria 6 de jocuri, cucerind setul 2 cu 7-5 și 2-0 anterior la 3 și performanța ei a scăzut la 1.02 !!! Undeva înăuntru mă încasasem pentru că primisem aproape toți banii (undeva 95%) și pentru că georgiana avea ambele picioare 2 legate și am primit o bandă medicală după al doilea set și mi-a fost teamă să nu renunț. Pentru povestea Georgian a primit meciul după !!!

Haideți să ajungem la chiflele proaspete, deși mâine are un program mult mai bun și merită un pariu un pic mai bun decât astăzi, dar din nou la liber, deoarece sunt primul meci. Doar un clic de mai sus.

Riske - Mongrose (1 / 2,17)
Riske a crescut, deși nu joacă pe suprafața sa favorită, care este iarbă, dar împotriva lui Muguruza, care nu arată nimic special și anul acesta merită să pariezi ca outsider, merită să pariezi și pentru a merge la meci în seturile 3 sau la multe jocuri. (25 +), deoarece Risky merge la meciurile din seturile 3 foarte des.

Collins-Herzog (1 / 1,65)
Collins este mult mai bun și a trecut deja în sferturile de finală din Australia și Franța. 1,65 este suficient de mare din punct de vedere al diferenței lor. De asemenea, merită scorul 2-0 pentru oricine dorește să joace mai sus.

Wozniak-Woug (2 / 3,10)
Wozniak are un an prost și de multe ori pierde și mai puțini adversari. Wagg este destul de mare în acest an (nu este bine Wagg, deoarece există 3 în turneu) și el ne poate da cu siguranță 3.10

Potapova-Goff (1 / 2,17)
Goff, în vârstă de 15, a învins-o pe Venus la Wimbledon și a devenit imediat următorul mare lucru în mass-media americană. A mai primit un meci 2, înainte de a putea pierde cu ușurință în fața lui Halep, dar a fost un meci pe care mulți alți jucători de tenis l-ar putea obține. Nu am văzut nimic impresionant în el și nu văd de ce sunt favoriți în acest meci.

Bamboo-Suarez Navarro (2 / 1,57)
Bambusul nu este ceva special și chiar a ajuns la unele meciuri de calificare. Spaniolul va câștiga rezonabil confortabil și, în general, arată o față bună la evenimentele majore. Și 0-2 pentru oricine dorește să joace. Merită, de asemenea, să-i bagi pe Babos în serviciul ei de jocuri, deoarece rupe cu ușurință serviciul.

Sampalenka-Azarekna (2 / 2,15)
Sampalenka a scăzut anul acesta și nu seamănă cu jucătorul care a intrat comod în top10 anul trecut. Azarenka nu a ajuns niciodată la nivelul la care a fost de când s-a întors de la naștere, dar câștigă adesea jucători de tenis de top și, desigur, poate obține dansatoare de burtă.

Predictii

• 16: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Conferință de presă
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Real Madrid - Eintracht Frankfurt
  • 22: 00
    MEGA
  • Mâine 11-08-2022
  • 01: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ceara - Sao Paulo
  • 01: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
  • 03: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Palmeiras - Atlético Mineiro
  • 03: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Independiente del Valle - Deportivo Tachira
  • 03: 45
    Novasports Prime
    • MLS All Star Game
  • Mâine 11-08-2022
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 18: 00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Toronto
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2022
  • 20: 30
    ERT Sports 1
    • Grecia - Cipru
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2022
  • Mâine 11-08-2022
  • 03: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2022
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    da imi amintesc....Musesem pe ea intr-un meci cu campioni....si anul acesta am pariat din nou pe ea....nici ea nu are Europa asa ca va fi odihnita!
  • PANATHA PANATHA:
    Am scris scorul final al lui Liverpool invers...daca cineva de pe site vrea sa-l corecteze...cred ca nu ma lasa...
  • PANATHA PANATHA:
    ce se va întâmpla cu ticălosul ăsta Dimitris?
  • PANATHA PANATHA:
    Luna fericita alania
  • McLaren17 McLaren17:
    o luna buna tuturor!!!
  • Ertzan Ertzan:
    O luna fericita dragi
  • FIRESPORTBET FIRESPORTBET:
    Buna dimineata
  • McLaren17 McLaren17:
    bună dimineață
  • PANATHA PANATHA:
    Ai citit ca in seara asta joaca Maccabi - Aris si inevitabil iti vin in minte luptele epice ale celor doua echipe la baschet de acum cativa ani.....
  • McLaren17 McLaren17:
    ne-am prins din urmă...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „IFC # 19 sezon 2022-23: Înregistrați-vă!" în Concursul IFC.
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia Premier League Crystal Palace - Arsenal 0-1 în minutul 77.....Cred că va mai fi un gol...Peste 1,5 la 2.30
  • PANATHA PANATHA:
    Fotbal Anglia Premier League Fulham - Liverpool 2-1 în minutul 79.....Cred că va mai fi un gol în meci...Peste 3,5 @1.75
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia Premier League Fulham - Liverpool 2-2 în minutul 82....Cred că meciul va mai avea un gol....Peste 4,5 @2.32
  • McLaren17 McLaren17:
    era aproape de 2-3 cu bara transversală la 90 de alergări
  • McLaren17 Chat Bot:
    McLaren17 a parasit camera.
  • McLaren17 Chat Bot:
    McLaren17 a intrat in camera.
  • PANATHA PANATHA:
    Everton - Chelsea Scor cu alegere multiplă (1-2) (1-3) sau (1-4) cu cote 6.80 pe Stoiximan...nu am avut timp să-l scriu dar îmi place mult...
  • Ertzan Ertzan:
    Meci amical Lamia-Levadian, nu cred că îi va vedea cineva pe germanii titulari și Dortmund-Leverkusen : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Sivasspor-Gaziadep incepe acum X jumatate 2,05 3/10 stoiximan
  • N navagos:
    baieti, si-a facut cineva recent cont verde!!! recent ma refer acum doua zile si apoi!!!
  • S Chat Bot:
    SERRES a părăsit încăperea.
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul KEX a început un nou subiect numit „Sfaturi de la un parior profesionist" în Sisteme de pariuri.
    K Forum Bot: Utilizatorul kex a început un nou subiect numit „Sfaturi de la un jucător profesionist...