Valoare sau Sigur?

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.
Pentru că s-ar putea să am predicții prea bune și să le joc pe Opap pentru că s-ar putea să fiu tipster și să vând ponturi, pentru că s-ar putea să le joc Asia pentru că s-ar putea să le joc pe burse

ai previziuni excesiv de bune?
unde te joci
esti topster
 
Hai sa ne indepartam de baieti 1 minut, sa ne uitam la SUBSTANTA cu logica, spuneti-mi daca nu sunteti de acord cu substanta.
Să nu ne împotmolim în detaliile fiecărei piețe și tip de carte, fiecare are felul lui și este un avantaj serios să îl înțelegem, dar mai întâi să înțelegem în general și simplu cum funcționează pariurile în meciurile mari.

1) La marile meciuri este o MULTE URIASA care joaca si NU are cunostinte... cartea STIE unde vor juca si CAND vor aparea in masa, iar cand parerea lor nu se potriveste cu realitatea (foarte des) avem o pierdere și o valoare nebună,

De exemplu, SAY ... în meciul Paok Ajax, el știa că masa va apărea pe măsură ce zilele trec și îi va plăcea ajax și știa că valoarea era la 3.0 ... (SPUNEȚI faceți ipoteza pentru a înțelege)

2) Începe Ajax la 2.45....știe că mulți oameni vor vedea valoarea și vor juca PAOK...și știe că masa încă nu s-a adunat așa că nu este îngrijorat dacă strânge mulți bani în favoarea de PAOK nici nu va căuta în altă parte.

3) Odată cu trecerea timpului, vede că vine masa că poftești după Ajax, și trebuie să scadă... Aș vrea să o țină până la capăt, știi ce masă și cifră de afaceri ar strânge în 2.45 ??? dar masa nu este împotriva ta, nu există bani pentru jucătorii buni și așa faci valoarea nebună.

4) Așa că aruncă ajaxul la 2.25, și așteaptă că știe că lumea va veni și îi va egala pe Paoktzide care au văzut valoarea la început și au jucat mult și chiar cu 2.25 și nu .245... acesta este INAMUL lui Grebla

Pe scurt, în jocurile mari, în masă crește performanța... cartea știe, jucăm la Sfârșit, ultima zi pentru o valoare mai mare și OPPUZĂ mișcării pieței în general.
Nu dăm vina pe toate cărților că pur și simplu au interpretat greșit, ei știu ce fac.

Iata concluzia... tu spui contrariul dar nu stiu de ce si practic nu are rost.

VOOK NU se teme de jucătorii buni în meciurile mari, își dorește banii și poate acoperi tot ce merge prost, profituri nebunești pentru toată lumea din cauza masei mari care este gata să joace cu cote greșite, atâta timp cât nu dormim și ne place de ea


PS
Mai sunt și jucătorii care așteaptă la final, performanța lor poate crește temporar, nu totul este unisens de la început până la sfârșit, dar acesta este drumul... spune-mi cu exemple cum crezi că merge... cam simplu ca și al meu, pentru un caz în care valoarea este așa cum am spus, ce se va întâmpla?
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: stxma
Citiți sau nu comentariile celor care scriu aici? V-am explicat cât am putut de simplu despre cum funcționează Asia și cum funcționează Europa, continuați să-mi spuneți despre lupta PAOK.

Jucați la cotă de 2.40 cu un pariu de 100 € pe Ajax.
Majoritatea jucătorilor, totuși, joacă Ajax fie înaintea ta, fie după tine, iar apoi compania are un randament diferit de 2.00 sau 1.90.
De fiecare dată când joci un scor ca Ajax și ei trec, compania îți va plăti 240 €.
Îi va plăti pe ceilalți cu 200 sau 190 de euro.
CE NU INTELEGI?
 
Ultima editare:
Hai sa ne indepartam de baieti 1 minut, sa ne uitam la SUBSTANTA cu logica, spuneti-mi daca nu sunteti de acord cu substanta.
Să nu confundăm detalii în fiecare piață și tip de carte, fiecare are felul lui și este un avantaj serios să le înțelegi dar totul este conectat, vor găsi banii de acoperit, să înțeleagă în general și simplu cum funcționează pariurile în meciurile mari .

1) La marile jocuri este o MULTIME URIASA care joaca si NU are cunostinte... vook-ul STIE unde vor juca si CAND vor aparea in masa.

De exemplu, SAY ... în meciul Paok Ajax, el știa că masa va apărea pe măsură ce zilele trec și îi va plăcea ajax și știa că valoarea era la 3.0 ... (SPUNEȚI faceți ipoteza pentru a înțelege)

2) Începe Ajax la 2.45....știe că mulți oameni vor vedea valoarea și vor juca PAOK...și știe că masa încă nu s-a adunat așa că nu este îngrijorat dacă strânge mulți bani în favoarea de PAOK nici nu va căuta în altă parte.

3) Pe măsură ce trece timpul, vede că vine o masă pe care o poftești după Ajax și trebuie să arunce... Aș vrea să o poată păstra până la final, știi la ce masă și cifră de afaceri ar strânge 2.45 ??? dar masele nu se luptă, nu există bani pentru jucătorii buni

4) Așa că aruncă ajaxul la 2.25, și așteaptă că știe că lumea va veni și îi va egala pe Paoktzide care au văzut valoarea la început și au jucat mult și chiar cu 2.25 și nu .245... acesta este INAMUL lui Grebla

Pe scurt, la jocurile mari, masa trage de performanță... cartea o știe, jucăm la FINAL, ultima zi pentru mai multă valoare, și OPPUZĂ mișcării pieței desigur.
Nu dăm vina pe toate cărților că pur și simplu au interpretat greșit, ei știu ce fac.

Iată concluzia... spui contrariul și nici măcar nu știi de ce.

VOOK NU se teme de jucătorii buni în meciurile mari, își dorește banii și poate acoperi tot ce merge prost, profituri nebunești pentru toată lumea din cauza masei mari care este gata să joace cu cote greșite, atâta timp cât nu dormim și ne place de ea


PS
Desigur, sunt și jucătorii care așteaptă la final, performanța lor poate crește temporar, nu totul este un sens unic de la început până la sfârșit, dar acesta este drumul... spune-mi cu exemple cum crezi că merge ... aproximativ la fel ca al meu, pentru un caz în care valoarea este așa cum am spus, ce se va întâmpla?
Să mergem astăzi
Hai sa ne indepartam de baieti 1 minut, sa ne uitam la SUBSTANTA cu logica, spuneti-mi daca nu sunteti de acord cu substanta.
Să nu confundăm detalii în fiecare piață și tip de carte, fiecare are felul lui și este un avantaj serios să le înțelegi dar totul este conectat, vor găsi banii de acoperit, să înțeleagă în general și simplu cum funcționează pariurile în meciurile mari .

1) La marile jocuri este o MULTIME URIASA care joaca si NU are cunostinte... vook-ul STIE unde vor juca si CAND vor aparea in masa.

De exemplu, SAY ... în meciul Paok Ajax, el știa că masa va apărea pe măsură ce zilele trec și îi va plăcea ajax și știa că valoarea era la 3.0 ... (SPUNEȚI faceți ipoteza pentru a înțelege)

2) Începe Ajax la 2.45....știe că mulți oameni vor vedea valoarea și vor juca PAOK...și știe că masa încă nu s-a adunat așa că nu este îngrijorat dacă strânge mulți bani în favoarea de PAOK nici nu va căuta în altă parte.

3) Pe măsură ce trece timpul, vede că vine o masă pe care o poftești după Ajax și trebuie să arunce... Aș vrea să o poată păstra până la final, știi la ce masă și cifră de afaceri ar strânge 2.45 ??? dar masele nu se luptă, nu există bani pentru jucătorii buni

4) Așa că aruncă ajaxul la 2.25, și așteaptă că știe că lumea va veni și îi va egala pe Paoktzide care au văzut valoarea la început și au jucat mult și chiar cu 2.25 și nu .245... acesta este INAMUL lui Grebla

Pe scurt, la jocurile mari, masa trage de performanță... cartea o știe, jucăm la FINAL, ultima zi pentru mai multă valoare, și OPPUZĂ mișcării pieței desigur.
Nu dăm vina pe toate cărților că pur și simplu au interpretat greșit, ei știu ce fac.

Iată concluzia... spui contrariul și nici măcar nu știi de ce.

VOOK NU se teme de jucătorii buni în meciurile mari, își dorește banii și poate acoperi tot ce merge prost, profituri nebunești pentru toată lumea din cauza masei mari care este gata să joace cu cote greșite, atâta timp cât nu dormim și ne place de ea


PS
Desigur, sunt și jucătorii care așteaptă la final, performanța lor poate crește temporar, nu totul este un sens unic de la început până la sfârșit, dar acesta este drumul... spune-mi cu exemple cum crezi că merge ... aproximativ la fel ca al meu, pentru un caz în care valoarea este așa cum am spus, ce se va întâmpla?
Să mergem astăzi? Ce spune mulțimea? Casa de pariuri? Și în sfârșit unde este valoarea? 1.87 4.30 4.25
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD
La primul meci l-am văzut pe Paok de mare valoare, pentru că a fost la început, înainte să vină masa... aici nu avem asemenea dovezi.

Performanța este scăzută... adică nu văd jucătorii jucând PAOK serios... dar există un semn de întrebare, cum naiba vede meciul masa de oameni din străinătate?

Îl vede pe Paok ca pe vreo a 4-a echipă scoțiană care s-a întâmplat să câștige campionatul și nu a mestecat de la 2-2? nu mai distracție... lasă-i să se joace terma dld asso ca și cum ar fi sigur.
O sa ma uit acum sa inteleg din predictiile diverselor persoane, sper sa fie masa cea care il trage in jos pe Paok desi l-am vazut jucandu-se foarte bine cu ochii mei

PS
Spuneți-o și băieți.. ajută enorm
Și să pierzi și să nu știi mare lucru ajută enorm la 0 rake... acest jucător este mai valoros, nu ar trebui să ne uităm la cine este mai bun, ci să ne îmbunătățim.
 
Ultima editare:
.
La primul meci l-am văzut pe Paok de mare valoare, pentru că a fost la început, înainte să vină masa... aici nu avem asemenea dovezi.

Performanța este scăzută... adică nu văd jucătorii jucând PAOK serios... dar există un semn de întrebare, cum naiba vede meciul masa de oameni din străinătate?

Îl vede pe Paok ca pe vreo a 4-a echipă scoțiană care s-a întâmplat să câștige campionatul și nu a mestecat de la 2-2? ... să joci un gol, adică un as ca un insistent.
O sa ma uit mai departe sa inteleg din previziunile altora, sper sa fie masa cea care il trage in jos pe Paok desi l-am vazut jucandu-se foarte bine cu ochii mei
Apoi spui de ce ne enervăm.Încă un comentariu de genul ăsta și o să ajungi pe nervi pe bărbat.
Set cu 1.87 după cum a menționat căpitanul, așa că s-a referit la meciul lui Olympiakos și nu al PAOK.
 
SOOOOOO fac si alte lucruri impreuna ΄)) O sa ma uit mai tarziu, dar am spus ca valoarea a fost la turci in prima cursa, deci bineinteles ca nu au facut.... nu m-am ocupat de asta încă, dar nici eu nu l-am văzut.
 
Eu, căpitanul Basakatatetoia, am jucat pentru că sunt Panathinaikos. Pot spune că joacă mai bine în deplasare decât în ​​interior, că lovesc bine la contraatac și că Olympiacos permite să se întâmple ocazii ori de câte ori se plătește, dar în esență o joc pentru că sunt Panathinaikos. Și lăsați-i pe playboy și masele să se tundă.

Întrucât companiile nu ne pun o limită pentru că câștigăm (pentru că vor să jucăm și să plătim rake-uri), atunci nu putem discuta altceva. Atinge perfectiunea
 
Repetă sursa de învățare... NU, ei nu îți pun o limită pentru că vor să joci și să câștigi... așa câștigă mai mulți bani din rake.Tu ai valoarea și ai riscul, iar băieții răi pierd.

Vook vă va spune că masa lui a pariat 100 de euro pe Paok și vă va întreba dacă puteți pune 250 pe Ajax pentru a le egala la 1.35? valoarea este la 1.1 așa că veți accepta și vă va spune mulțumesc foarte mult.

Apoi cota va merge la 1.25 și te va întreba din nou, poți pune 400 de euro pentru fiecare 100 de euro pe Paok? Și din moment ce au fost fericiți și vor juca dubla cea mai bună performanță, vreau ca 800 de la tine să se potrivească.
Bine, îi vei spune, dar nu mai am până acum .... mulțumesc și sărutăm.

Ai dublat cifra de afaceri a cărții prin creșterea performanței... i-ai dublat profitul din rake, el a luat rake de la tine și nu are niciun risc orice ar veni pentru că tu ești singurul care luptă.... NU EL NU LUPĂ LIMITAȚI-VĂ

Dacă nu ești atent sau nu îți mănânci profiturile, cu un gambit pe termen lung îți vei pierde toată kava.

Iti va pune limita daca faci la fel in curse mici....acolo nu va avea masa si daca exagerezi il vei rasfata.


Ce să-ți explic frate, cum reacționezi când spunem elementele de bază... inacceptabile pentru pariori.

Cum să vorbesc despre detalii, să mă ajut cu cunoștințele și să-l ajut acolo unde pot înțelege exact ce se întâmplă, când el nu înțelege ce îi spun aici?

E ca gluma despre vlahul care nu avea computer și s-a folosit de o cunoștință pentru a juca în betfair... - spune Paok, joacă-te de mine și X Arsenal. - Spune și el asta? - Da, termină spune el... câștiga dar nu știa ce este LAY

Să nu ne încurcăm, dacă merge, îl păstrezi și nu ai idee ce se întâmplă... o să scoată chibriturile mari, sau să le pună la sate, că au altă atitudine, o să spun. el, dar acum de ce.

Hei, ne înnebunești aici, mi-au pus un plafon pentru că am jucat peste jumătate cu rake de 5% în ligile majore și îmi spui că nu pun plafon? În cele din urmă, a crezut că mă placi, sunt obosit
 
1) Nu mă joc cu banii tăi, nu e treaba ta
2) Nu mă joc cu banii tăi, nu e treaba ta
3) Nu e treaba ta


la @@ complet
au fost pur și simplu paiele pe care le-ai lăsat atârnate ca răspunsuri la întrebarea rezonabilă: dacă ai fantezii că dacă câștigi vei fi limitat, atunci de ce ești implicat în pariuri?

este o intrebare pe care nici unul dintre cei 3-4 papazzi care au aspirat aceasta bomboana nu vrea sa o auda

și bineînțeles că întrebarea rămâne

într-adevăr
dacă crezi asta
de ce te ocupi de pariuri?

si pana nu ii raspunde convingator esti nesigur si contradictoriu etc
 
la @@ complet
au fost pur și simplu paiele pe care le-ai lăsat atârnate ca răspunsuri la întrebarea rezonabilă: dacă ai fantezii că dacă câștigi vei fi limitat, atunci de ce ești implicat în pariuri?

este o intrebare pe care nici unul dintre cei 3-4 papazzi care au aspirat aceasta bomboana nu vrea sa o auda

și bineînțeles că întrebarea rămâne



si pana nu ii raspunde convingator esti nesigur si contradictoriu etc

Ești irelevant sau amețit? Mai degrabă fals, pentru că cred că este imposibil să nu știi că atunci când o companie scade limita, unii jucători joacă prin conturile prietenilor sau cunoscuților lor. Mai ales tu care ești un „gamer”, ar trebui să știi asta. Deci basmul despre companiile bune care se presupune că nu se limitează din cauza rentabilității ridicate, nu are nici dragoni, nici jucători.
 
Ești irelevant sau amețit? Mai degrabă fals, pentru că cred că este imposibil să nu știi că atunci când o companie scade limita, unii jucători joacă prin conturile prietenilor sau cunoscuților lor. Mai ales tu care ești un „gamer”, ar trebui să știi asta. Deci basmul despre companiile bune care se presupune că nu se limitează din cauza rentabilității ridicate, nu are nici dragoni, nici jucători.
După cum am mai spus, este o decizie kamikaze să te încurci cu conturile altor persoane, în special pe un cont nou
Adică, pe lângă faptul că mănânci imediat shot-uri, riști și să-ți pierzi banii
Am încetat să mai fiu gangster
bet365 a fost singurul care ți-a mâncat cu greu banii chiar dacă te-a înțeles, te-a plătit și te-a blocat, la ceilalți ai plâns de tot
 
la @@ complet
au fost pur și simplu paiele pe care le-ai lăsat atârnate ca răspunsuri la întrebarea rezonabilă: dacă ai fantezii că dacă câștigi vei fi limitat, atunci de ce ești implicat în pariuri?

este o intrebare pe care nici unul dintre cei 3-4 papazzi care au aspirat aceasta bomboana nu vrea sa o auda

și bineînțeles că întrebarea rămâne



si pana nu ii raspunde convingator esti nesigur si contradictoriu etc
Cum să oprești pariul, omule?
Dacă cineva realizează profit în mod constant, va spune, ok, din moment ce sunt limitat, mă opresc?
Va fi forțat să devină el însuși un haiduc și riscă să intre pur și simplu în necazuri
 
Ești irelevant sau amețit? Mai degrabă fals, pentru că cred că este imposibil să nu știi că atunci când o companie scade limita, unii jucători joacă prin conturile prietenilor sau cunoscuților lor. Mai ales tu care ești un „gamer”, ar trebui să știi asta. Deci basmul despre companiile bune care se presupune că nu se limitează din cauza rentabilității ridicate, nu are nici dragoni, nici jucători.


Dacă susțineți că toți cei de aici care joacă jocuri de noroc sunt fie un învins, fie se joacă cu conturile altora
punct de vedere interesant, insa, cel de mai sus nu este de acord si spune ca firmele de pariuri te inteleg si iti inchid din nou contul si iti retin profiturile

ce zici de ce?
pentru că ambele în același timp nu sunt posibile
 
Dacă susțineți că toți cei de aici care joacă jocuri de noroc sunt fie un învins, fie se joacă cu conturile altora
punct de vedere interesant, insa, cel de mai sus nu este de acord si spune ca firmele de pariuri te inteleg si iti inchid din nou contul si iti retin profiturile

ce zici de ce?
pentru că ambele în același timp nu sunt posibile
Există multe categorii de jucători
Majoritatea sunt jucători mici care joacă pentru distracție, aceștia sunt cei mai buni clienți și nimeni nu-i atinge, sunt evident perdanți
Există și câștigători care joacă valori și câștigă mereu pe termen lung, joacă și sume serioase așa că sunt deja blocați și căutați cu conturile altora
Evident că sunt alții care joacă sume mari fără cunoștințe de bază pur și simplu pentru că sunt dependenți
În general câștigat=blocat în general la europeni
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
multumesc pentru raspuns stpsilan
acesta a fost motivul pentru care m-am inregistrat pe acest site, pentru a afla daca conturile sunt limitate
din păcate, această chestiune foarte serioasă a devenit un loc de joacă pentru unii, nu mă voi extinde
așa că nici nu voi mai întreba același lucru și nici nu voi întreba dacă este legal și dacă legislația protejează jucătorul etc.

Mă voi concentra pe asta:

În general câștigat=blocat în general la europeni


atunci de ce te deranjezi?
și chiar să-ți pui rudele și prietenii în aventuri legale cu cunoștințele tale?
 
multumesc pentru raspuns stpsilan
acesta a fost motivul pentru care m-am inregistrat pe acest site, pentru a afla daca conturile sunt limitate
din păcate, această chestiune foarte serioasă a devenit un loc de joacă pentru unii, nu mă voi extinde
așa că nici nu voi mai întreba același lucru și nici nu voi întreba dacă este legal și dacă legislația protejează jucătorul etc.

Mă voi concentra pe asta:




atunci de ce te deranjezi?
și chiar să-ți pui rudele și prietenii în aventuri legale cu cunoștințele tale?
Uită-te la tatăl tău, nici nu-l întrebi ca rudele tale
Îi plătești pe ceilalți pentru a-ți da un cont în mod rezonabil
În general, mergi ilegal pentru a supraviețui dacă ești un câștigător, indiferent de ilegalitatea asta
Ți-am spus cum să oprești ceva care îți oferă un profit constant? Nu se poate, până în 2012 lucrurile au fost tolerabile, apoi chestiunea a luat-o peste cap
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului