Valoare sau Sigur?

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.
Uită-te la tatăl tău, nici nu-l întrebi ca rudele tale
Îi plătești pe ceilalți pentru a-ți da un cont în mod rezonabil
În general, mergi ilegal pentru a supraviețui dacă ești un câștigător, indiferent de ilegalitatea asta
Ți-am spus cum să oprești ceva care îți oferă un profit constant? Nu se poate, până în 2012 lucrurile au fost tolerabile, apoi chestiunea a luat-o peste cap


Ai scris că te iau în avans și îți rețin câștigurile
 
totul este posibil în această viață
apropo, s-a întâmplat?
Acum că mi-am amintit, de exemplu, pariorul din trecut, știi ce a făcut dacă credea că altcineva joacă în numele altcuiva? Te-a sunat și te-a întrebat, de exemplu, să ne spui când ai deschis contul, ce sume jucați, care a fost ultimul pariu, ce sporturi practicați etc., etc.
 
  • Aprecieri
reacţii: Balaton
Ei bine, se pare că s-a întâmplat, dacă te înțeleg, vrei să-ți facă un cadou? Este posibil să nu primiți nici măcar depozitul

Nu vreau să fiu iritat, dar difuzați acum 5 postări
Sunt o persoană practică și logică
Am nevoie de detalii pentru a-mi forma o opinie
precum parerea mea ca conturile nu sunt limitate daca castigi, ma bazez pe faptul ca am contactat 2 firme si m-au asigurat ca asa ceva nu se intampla
 
Acum că mi-am amintit, de exemplu, pariorul din trecut, știi ce a făcut dacă credea că altcineva joacă în numele altcuiva? Te-a sunat și te-a întrebat, de exemplu, să ne spui când ai deschis contul, ce sume jucați, care a fost ultimul pariu, ce sporturi practicați etc., etc.

asta de fapt
este ceva
general și vag desigur, dar este ceva
 
ca
Nu vreau să fiu iritat, dar difuzați acum 5 postări
Sunt o persoană practică și logică
Am nevoie de detalii pentru a-mi forma o opinie
precum parerea mea ca conturile nu sunt limitate daca castigi, ma bazez pe faptul ca am contactat 2 firme si m-au asigurat ca asa ceva nu se intampla
Numai ca o glumă poate fi considerat ultimul lucru pe care îl spui
Nici măcar nu vă vom trimite detaliile contului... Vrei să spui că ar trebui să le scoatem din minte? Treci la câștig și vei vedea singur, nu fi trist
 
Jucător, ce vrei să spui mai exact??
Spui că părerea ta este că blogurile nu sunt limitate dacă câștigi...
Crezi ca conturile nu sunt limitate niciodata sau ca sunt limitate din alte motive??
Momentan sunt limitat la 365, pariuri, goalbet, starbet, betrally cat a fost, netbet, betrebels si nu mai tin minte. Și toate conturile pe numele meu sunt plătite și identificate.
Crezi că mint? Vreau să-mi răspunzi. Sau vrei confirmarea limitarilor de la companii??

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
la @@ complet
au fost pur și simplu paiele pe care le-ai lăsat atârnate ca răspunsuri la întrebarea rezonabilă: dacă ai fantezii că dacă câștigi vei fi limitat, atunci de ce ești implicat în pariuri?

este o intrebare pe care nici unul dintre cei 3-4 papazzi care au aspirat aceasta bomboana nu vrea sa o auda

și bineînțeles că întrebarea rămâne



si pana nu ii raspunde convingator esti nesigur si contradictoriu etc

Bine ești așa de prost? adică dacă cineva este hoț îi spui să recunoască că ești hoț în public ca să te convingi?
Nu voi continua conversația cu tine, pentru că se face doar în cerc
în aer după părerea mea
Spune-ne care companii au declarat că nu pun o limită ca să putem afla. De asemenea, este posibil ca cineva ca mine, de exemplu, să aibă un frate în străinătate și el joacă orice pariuri vreau eu în schimburi. Și asta se face. Dar spune-ne companiile ca să putem deschide conturi acolo dacă și atâta timp cât plătesc retragerile fără să ne dea necinstitele
 
Jucător, ce vrei să spui mai exact??
Spui că părerea ta este că blogurile nu sunt limitate dacă câștigi...
. Sau vrei confirmarea limitarilor de la companii??


Spun că contul tău nu poate fi limitat pentru că câștigi

da, dacă îți este ușor, arată-ne ceva care demonstrează că ești un limitator în Pariuri
iar dacă îmi permiteți, vreau să le arăt și să-mi explic de ce s-a întâmplat asta
 
Spun că contul tău nu poate fi limitat pentru că câștigi

da, dacă îți este ușor, arată-ne ceva care demonstrează că ești un limitator în Pariuri
iar dacă îmi permiteți, vreau să le arăt și să-mi explic de ce s-a întâmplat asta
Atunci, în opinia dumneavoastră, din ce motiv poate fi limitat? Imi poti raspunde te rog?

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Atunci, în opinia dumneavoastră, din ce motiv poate fi limitat? Imi poti raspunde te rog?

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk

bineinteles ca pot dar in PM
de multă vreme văd că, în mod rezonabil, se pune întrebarea: De ce să limitezi un cont?

care a fost și subiectul serios al firului pe care l-am deschis o dată, dar a fost transformat într-un loc de joacă de niște oameni fără creier
 
De ce verifica draga mea, cat te lasa asta???
eab4768a782e872957e7de700e0e9de3.jpg


Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
Deci este o mica diferenta, ce zici?? Vrei sa-i intrebi si sa-mi spui si mie??

Eu zic că văd
adică există o mare diferență între numerele postate de tine și cu mine
Aș putea spune un alt număr și ar fi la fel de adevărat
ca si tpt nu ne face sa credem ca ti-au pus aceasta limita
te putem crede din inima noastră bună sau pentru că suntem de încredere

așa că din nou vorbim în aer
dar este interesant să ne transmiți răspunsul pe care ți-l dau de ce ți-au pus o limită
dacă și atâta timp cât ceea ce pretindeți este adevărat
 
Cred că am scăpat puțin de subiect de la întrebarea inițială, dar nu am luat în considerare factorul viscol.
De fapt îmi amintește de anunțul care spune că 29 de producători de mașini de spălat vă recomandă săriți, eh cred că am găsit cine este al 30-lea :p
Cu toate acestea, multe glume de stil viscol mănâncă doar 0% iaurturi pot fi scrise (fără supărare, glumesc)
Cu toată seriozitatea acum, mă clasific și eu drept oameni care nu au legătură cu pariurile, dar încerc să citesc și să învăț lucruri noi și să ascult sfaturi mai ales de la cei mai experimentați și cred că am învățat multe de la băieții care scriu în Aici.
Dar tu, fratele meu, ai făcut atâtea comentarii în diverse fire și spui mereu același lucru. MEREU!
Într-adevăr, singurul lucru care s-a schimbat este exemplul, Panathinaikos Olympiacos a devenit PAOK Ajax.
Uite, nu cred că argumentezi că a avea o greblă este mai rău decât nimic, argumentul este că o prezinți ca comoara ascunsă pe care ai descoperit-o fără nicio dovadă, desigur, pentru ceea ce spui, ci cu teorii arbitrare care folosesc numere aleatorii.
Cred că acum este clar că există două posibilități fie că ești un bogeyman, fie tu ești cel cu un ochi printre orbi. Așa că voi deschide aceste două posibilități
Mlaștină @1.40
Monocular @3.50
Și mi-e teamă că sunt rău ca comerciant pentru că mulți oameni de aici vor vedea valoarea de 1.40 și vor închide magazinul meu..

PS ai observat grebla nu?
 
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...