Valoarea, marele pariu al jocului de noroc

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
169
43
Am constatat că nu doar definiția valorii este folosită incorect de jucători (mic rău), ci mai ales că foarte puțini înțeleg cum funcționează logica de pariere pentru a o căuta corect.

Explic totul aici și voi adăuga ce trebuie pentru ca să înțeleagă cât mai mulți oameni să înțeleagă...totul este explicat cu logica de pariuri și matematică

1) - Valoarea este o performanță specifică la un moment anume dintre cele două pe care le are un meci, care definește un procent - șanse de a fi verificate (de a sta) care este mai mic decât cota reală a meciului pentru acel punct.
Mai simplu spus, dacă pariezi astfel de puncte de multe ori, ai mai multe șanse să câștigi bani decât trebuie să pierzi...
a) Pariul valoric nu are nicio legătură cu care echipă câștigă mai des, performanța este în creștere, coborâre, face un sure bet sau altceva.

2) - Cu cât rake-ul este mai mic, cu atât valoarea este mai mare... idealul este 0 rake deoarece există cea mai mare valoare posibilă dintre toate cazurile și cu siguranță una dintre cele 2 opțiuni ale tale va avea valoare.
a) Când un randament scade, nu înseamnă că are valoare, poate că nu a avut niciodată,
b) O performanță în sure bet poate să nu aibă valoare, unul dintre cele 2 poate fi fals. din carti cu limita sau altceva, iar a doua nu are valoare.

3) VALOAREA MECIULUI ESTE DETERMINATĂ DE LUMEA DE JOC ȘI DE MASA ȘI CALITATEA ESTE .... aici este punctul cel mai serios și puțini l-au înțeles pentru că puțini au logica de pariuri și capacitatea de verificare matematică chiar și într-un mod mic.
a) Când oamenii joacă sume masive și uriașe și definesc valoarea, cartea și fiecare mediator nu au posibilitatea de a interfera serios cu randamentul și valoarea.
b) Când oamenii joacă cantități mici, atunci wook . sau jucători buni și, în general, orice broker poate schimba mai ușor cotele și valoarea.
c) Când procentul de jucători buni este mare, valoarea poate fi ușor schimbată de către aceștia și redusă sau pierdută...
d) Când procentul de jucători răi - masa este mare, valoarea va crește vertiginos și nimeni nu o va controla....

IN CATE CUVINTE, jucam in meciuri mari cu 0 rake, pentru mai multa valoare, pe care nimeni nu se poate opri... mereu impotriva masei care joaca la final si nu cu ea, si avem si siguranta pe care nimeni nu o va limita. S.U.A,
TOATE acestea au dovezi matematice si logice, pe care le voi pune aici cu titlu informativ ca sa nu se piarda si tot repet....


---------------

1) Problemă simplă de matematică de pariuri de bază....
Voi pune aici un exemplu pe care foarte puțini jucători au capacitatea de a înțelege și procesa astăzi, ca punct de plecare dar și o dovadă a uriașei probleme a educației lui Andreas Papandreou care a detașat literalmente capacitatea critică de a aplica cunoștințele de la copii, în favoarea papagal și memorare

1) În sat începea primul pariu... Vlahii puneau fasole pe care vaca naște prima, verde sau roșie, și le dădea președintelui.

2) Președintele le-a notat, le-a informat în fiecare dimineață câte fasole sunt la vaca verde și câte la vaca roșie și câte fasole este procentul lui pentru efortul său,

3) Jucătorii deștepți s-au uitat la vaca în ochi, i-au ascultat mugetul și, mai ales, s-au uitat la ce boabe avea fiecare pentru a vedea cât de mult riscă și dacă ar merita... proștii au măsurat lucruri mai simple precum cand a fost eviscerat si cat este burta ei.... castigau baietii buni.

4) La marile pariuri veneau din satele din jur si din oras la festival si mai joaca...aici s-a facut pierderea si a fost prilej de profit pentru fiecare satean, nu doar pentru cei buni sa castige ,

5) Primarul a spus joaca, nu iti pun limita, nu-i lasa pe vizitatori sa-si piarda toti banii si sa nu se intoarca, ia valoarea ca sa imi iau si eu profitul.

6) Pe vremuri au putut să rezolve această problemă pentru că aplicaseră logica... adică au înțeles că trebuie să meargă împotriva maselor, și are bani, valoare....
Copiii de azi nu pot înțelege și rezolva... vă vor spune că meciurile în masă și mari nu creează valoare, 0 rake este un dezastru, vor vedea o limită și alte lucruri complet irelevante pe care le pot" t în orice caz și să explice logic
 
Explicațiile logice și definițiile pentru pariu și pariu valoare au fost date în 1.2.3.4 ... dacă există dezacord cu privire la oricare dintre acestea, voi asculta pentru a adăuga surse sau exemple matematice.

Concluzia imediat sub acestea.... pentru dovada am inceput cu un exemplu simplu de prim pariu 1)
Oricine nu înțelege logica matematică simplă a exemplului, spuneți-mi ca să vă pot explica, voi adăuga cu edit după ce totul este strâns.
Numai dacă înțelegi simplul, poți înțelege ceva mai confuz.

PS
Explicații suplimentare...
Vizitatorii din oraș și din celelalte sate nu au prea multe cunoștințe despre vacile specifice sau despre felul în care animalele nasc în general, așa că vor pune mai multe fasole în vaca greșită decât ar face sătenii. ex. 20 kg mai multe fasole la vaca verde care este mai umflată, așa le spun cunoștințele lor.

Sătenii care au văzut-o, văd multe fasole pe drumul verde și știu că profitul lor va fi mare dacă merg pe drumul roșu pentru că știu de la animale și judecă fasolea ca fiind greșită.
Dar nu s-au trecut de la 2 kilograme de fasole sa se puna in cea rosie, asa ca vaca verde ramane cu o mare valoare.
Chiar și cei care au 40 de kilograme de fasole de pus, nu vor să riște prea mult pentru că nu știi niciodată ce se va întâmpla și trebuie să mănânce, dar și pentru că cu cât fac mai mult, cu atât își pierd din valoare pentru că dau mult. de fasole la irelevant si in final vor iesi castigatori....
Așa că pun 1-2 kilograme pe care le pot descurca pentru că văd o valoare uriașă și se opresc, nu afectează prea mult rezultatul.

Asta trebuie să facem, să jucăm împotriva oaspeților și împreună cu sătenii. cu cât sărbătoarea este mai mare și cu cât se adună mai mulți oameni fără legătură cu vacile, cu atât mai bine este să joci, întotdeauna împotriva lor și conform cunoștințelor noastre speciale despre vacile specifice pe care masa nu le are.
Dacă îl depășești pe sătean și te joci la piețe mici cu el, crezând că o să-l lucrezi, este mai probabil să-l lovești
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: stxma
După umila mea părere, fără a avea cunoștințe groaznice despre pariul valoric, trageți și din greșelile companiilor soft împotriva lui Sharp.
Când Sbo evaluează un meci 2.1
Iar Sportingbet îl are la 2.5, îl consider valoare, îl respect.
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
După umila mea părere, fără a avea cunoștințe groaznice despre pariul valoric, trageți și din greșelile companiilor soft împotriva lui Sharp.
Când Sbo evaluează un meci 2.1
Iar Sportingbet îl are la 2.5, îl consider valoare, îl respect.
Acesta este rezultatul... aici vorbim despre sursă, adică dacă pur și simplu înțelegem cum funcționează pariul, poate putem înțelege exact ce face ascuțitul și ce face softul și de ce.
Ei au un comportament diferit în funcție de dimensiunea pieței și de timpul de pariere....poți câștiga în medie, dar comportamentele lor sunt opuse de la caz la caz.

În exemplul nostru simplu, de exemplu, președintele care pur și simplu numără boabele este moale h ascuțit ?
Nu vorbim despre greșelile companiei, ci despre comportamente care TOATE au o explicație dacă înțelegi ce logică...., dacă cauți greșeli reale ale caselor de pariuri în numărare, de exemplu, mănânci un picior,

Iată, în exemplul nostru simplu, unii cred că valoarea a fost făcută dintr-o greșeală a cărții, alții că nu există valoare.... adevărul este că valoarea a venit din modul în care funcționează pariul
 
Ultima editare:
Personal, aș prefera dovezi matematice, adică să vă verifici teoria printr-un număr suficient de pariuri cu rake 0%.
Acest lucru nu se poate face din multe motive.....
1) Dacă cineva îți oferă multe din propriile pariuri câștigate, nu-ți poate face mintea să lucreze... poți să crezi, dar nu vei înțelege mai mult.
Cunoașterea vine din chestionare și control cu ​​logică, ÎMPOTRIVA papagalii și autorităților... ceri contrariul.

2) Nu este un tip simplu pe care să-l poți nota undeva și să-l urmărești așa cum își doresc majoritatea oamenilor... TREBUIE să înțelegi logica pentru a te adapta, dacă nu înțelegi vei strica lucrurile,

3) a) Ți-am arătat matematic că dacă joci norocul 0 NU pierzi ..... nu?
b) Ți-am demonstrat matematic că una dintre cele 2 valori are întotdeauna valoarea 0 rake..... nu?
c) Vă rog să înțelegeți matematic și logic că masa crește valoarea în loc să o dispară....
d) Și după aceea, pentru că trebuie să mergi împotriva a ceea ce joacă.
Dacă nu vă puteți da seama, ce înseamnă mai mult?

Și să presupunem că îți arăt rezultatele, care pot fi întotdeauna un produs al norocului... ce anume voi câștiga, și ce vei face tu?
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: stxma
Dar nu caut sa dau efect de papagal oamenilor care nu cauta cunostinte....am spus ca este nedrept cu cei care incearca, nu ma motiveaza sa ajut astfel de oameni, nu ajuta insusi persoana care poate fi distrus dacă nu pune pe primul loc cunoștințele.

Am pus aici dovada mai detaliat pentru valoarea la 0 rakes .... O voi adăuga la textul original mai târziu,

1) Dacă joci la 0 rake aleatoriu NU pierzi....
2) Una dintre cele 2 valori are întotdeauna valoare la 0 rake.....
3) Marea masă de oameni fără cunoștințe crește valoarea în loc să o distrugă....
4) Dacă mergi împotriva masei în orice se joacă, câștigi....


evidență
1) Pentru orice performanță 0 rake, (ex. 2.0 -2.0) câștigurile sunt aceleași indiferent de valoarea reală a meciului (ex. 20% as și 80% dublu) dacă joci întâmplător.

Cel care joacă Ace de 50 de ori și dublează de 50 de ori la întâmplare va câștiga 10 din 50 în Ace și 40 din 50 în dublu ... total 50 din 100 cu o cotă de 2.0 . si nu pierde.
(acest lucru se aplică fiecărei performanțe și fiecărei valori)

Dacă se joacă NUMAI ași, sau pur și simplu trage între puncte, nu se joacă cu adevărat la întâmplare... ci cu un fel de selecție care implică echipa gazdă sau care oferă un avantaj cotelor mari, selecția aleatorie este întotdeauna proporțională cu întoarcere.
Din punct de vedere matematic, se poate obține un profit dacă echipa gazdă are mai multă valoare sau dacă cotele mari au mai multă valoare,

2) Dacă într-un randament de 2.0 - 2.0 , dacă asul are o valoare de 1.99, 2plo va avea 2.01 ...
Probabilitățile trebuie să fie întotdeauna la 100% și 0 rake este, de asemenea, probabilități de 100%, astfel încât fiecare diferență chiar și de 1% dă valoare punctului opus
Mai jos vom vedea de ce este aproape imposibil să avem o valoare zero echilibrată în ambele puncte.

3) a) Pentru orice valoare reală, de exemplu dacă Ajax are o valoare de 3.0. trebuie să existe 2 sume care se vor echilibra... adică 200 de euro pentru Paok (1x) și 100 de euro pentru Ajax (2x)

b) Când masa intră în joc, cu cunoștințe minime șansele ca aceasta să scadă exact la valoare sunt zero... va scădea în sus sau în jos, (ex. ajax 1.7 în loc de 3.0)
*acest lucru necesită o logică matematică de bază și o presupunere că lumea nu va cădea exact, este cea mai grea parte a dovezii, deoarece oamenii cărora le lipsește capacitatea de a pune matematica în practică, nu pot face această presupunere matematică, nu a făcut-o. a fost învățat așa la școală.

Deci dacă trecem de asta... dovada de aici încolo este ușoară. Pentru fiecare jucător care pariază pe Ajax, trebuie să existe altul care pariază pe PAOK și care are valoare zero,
Cu cât mai mulți pariori pariază pe Ajax, cu atât mai mulți trebuie găsiți jucând Paok cu valoare zero,
Primul este probabil să adune sume uriașe din punct de vedere matematic, al doilea este puțin probabil să colecteze chiar și un procent minim.

Deci performanța se va schimba. ... va ajunge într-un punct în care există valoare pentru a atrage oamenii să joace PAOK.
Cu cât forța masei este mai mare, cu atât valoarea va fi mai mare și Paok va crea mai multă rezistență pentru a opri scăderea performanței.


4) dacă nu suntem siguri de abilitățile noastre într-o luptă, trebuie să urmărim întotdeauna opusul masei... datorită mecanismului de mai sus și-au pierdut din valoare din cauza volumului.
În pariul dld, cei 29 de producători de mașini de spălat și-au pierdut valoare, unul o are mereu, întotdeauna cel care se opune celor mulți are performanță și valoare mai bune, aici este esența și diferența pariului față de alte sisteme precum alegeri, comun decizii, războaie. și că am învățat în viața noastră, că, în general, cei mulți au dreptate și câștigă
 
Am pus aici dovada mai detaliat pentru valoarea la 0 rakes .... O voi adăuga la textul original mai târziu,
1) Dacă joci la 0 rake aleatoriu NU pierzi....
2) Una dintre cele 2 valori are întotdeauna valoare la 0 rake.....
3) Marea masă de oameni fără cunoștințe crește valoarea în loc să o distrugă....
4) Dacă mergi împotriva masei în orice se joacă, câștigi....
Câte meciuri jucați în medie în fiecare lună și câți bani pariați pe fiecare meci? Povesteste-mi.
 
Câte meciuri jucați în medie în fiecare lună și câți bani pariați pe fiecare meci? Povesteste-mi.
Asta e alta treaba....de vreme ce cursele mari care au 0 rake sunt putine.

Încă un motiv pentru care profesioniștii care joacă în 300 de piețe pe zi de exemplu nu vor fi interesați și nu vor afecta câtuși de puțin cele câteva meciuri mari chiar dacă sunt de mare valoare,

Dacă joci mulți bani în câteva meciuri, îți mărești riscul, s-ar putea să ai o serie lungă de pierderi și să pierzi atât profit, cât și capital... de aceea vei mânca profiturile și după început, sau sume foarte mici.

gol
Fac doar meciuri mari... detaliile nu sunt relevante si nu pot si nu vreau sa spun, oricum aleg mereu o echipa care sa-mi dea profit si alta care sa faca pierdere
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone13
gol
Eu joc doar meciuri mari... detaliile nu sunt relevante pentru problema și nu pot și nu vreau să spun, cu toate acestea, aleg întotdeauna un grup care să-mi dea profit și altul pe care îl voi avea în pierdere
De ce? Este atât de secret să spui că pariezi așa și așa sumă pe meci și joci așa și așa meciuri pe zi?
 
Nu conteaza in principiu...schimba discutia etc...sa zicem ca fac tranzactionare in functie de miscarea pietei sau de altceva, si pana la urma in loc sa am un profit de 2 euro in fiecare rezultat Fac 6 din unu și minus 2 pe de altă parte, nu contează.

Dar niciodată sume mari la risc pentru că nu știi niciodată, chiar și din 100 de rezultate, 80 pot fi distruse dacă ai ghinion pentru o perioadă.

PS
Aici avem de-a face cu o problemă de principiu de logică, care în sine ar trebui să fie de interes pentru pariori și să le caute pentru cunoaștere....
Apetitul pentru cunoaștere ar trebui să fie ceea ce i-a adus la pariu și nu setea de papagal și copiere cum să câștigi mulți bani din greșelile vook, nu ar trebui să existe o atitudine negativă față de cei care caută esența pariu
 
[
Nu conteaza in principiu...schimba discutia etc...sa zicem ca fac tranzactionare in functie de miscarea pietei sau de altceva, si pana la urma in loc sa am un profit de 2 euro in fiecare rezultat Fac 6 din unu și minus 2 pe de altă parte, nu contează.

Dar niciodată sume mari la risc pentru că nu știi niciodată, chiar și din 100 de rezultate, 80 pot fi distruse dacă ai ghinion pentru o perioadă.

PS
Aici avem de-a face cu o problemă de principiu de logică, care în sine ar trebui să fie de interes pentru pariori și să le caute pentru cunoaștere....
Apetitul pentru cunoaștere ar trebui să fie ceea ce i-a adus la pariu și nu setea de a papagal și de a câștiga mulți bani, astfel încât acum să fiu disciplinat și să am atât de multe atitudini negative față de mine,
Ceea ce am întrebat este important și nu schimbă discuția.La urma urmei, tu spui că nu joci mare pentru că e riscant, nu știi niciodată dacă intri într-o serie negativă.O să-ți spun de ce nu joci mare.
Pentru ca nu esti sigur daca joci corect in modul pe care il mentionezi.Daca ai fi ajuns 100% sigur ca joci corect, ai avea senzatia de victorie in momentul in care biletul tau este acceptat si nu atunci cand jocul s-a terminat, s-a dovedit matematic că pe termen lung vei reuși prin strategia ta, de exemplu un randament de 8% sau 10%, atunci singurul lucru care mai rămâne de făcut ar fi să-l urmărești fidel, cu încredere și fără nicio teamă sa fac cea mai mare cifra de afaceri posibil.Si sa nu-mi spuneti acum clasicul ca nu toti avem o pivnita mare, pentru ca va raspund ca pivnita este creata daca exista strategia potrivita.
 
Și să nu-mi spuneți clasicul acum că nu avem toți o pivniță mare, că vă voi răspunde că pivnița este creată dacă există strategia potrivită.
Bineînțeles, creezi și pivnița, iar pivnița se pierde laolaltă când simți încrederea de a ridica sumele, dacă vrei să acoperi daunele, sau orice altceva...
(nu vă pun limită, pentru cei cărora le era frică de asta)
Este ceva ce am acceptat că depășește capacitatea umană... poate 3% îl pot înțelege, dar nimeni nu îl poate controla,
Poate dacă o experimentezi de 3-4 ori, un 3% din cei 3% vor reuși să se hotărască.

Capitalul este pentru profesioniști, pentru tranzacționare sau orice altceva, marea valoare a meciurilor mari este să mănânci banii și să te distrezi, sau risc prea puțin
 
Bineînțeles, creezi și pivnița, iar pivnița se pierde laolaltă când simți încrederea de a ridica sumele, dacă vrei să acoperi daunele, sau orice altceva...
(nu vă pun limită, pentru cei cărora le era frică de asta)
Este ceva ce am acceptat că depășește capacitatea umană... poate 3% îl pot înțelege, dar nimeni nu îl poate controla,
Poate dacă o experimentezi de 3-4 ori, un 3% din cei 3% vor reuși să se hotărască.

Capitalul este pentru profesioniști, pentru tranzacționare sau orice altceva, marea valoare a meciurilor mari este să mănânci banii și să te distrezi, sau risc prea puțin
Este kava pierdută laolaltă dacă doriți să acoperiți pierderile? Da, în felul în care lași să se înțeleagă că joci, se va pierde..Gestiunea capitalului se numește „antidotul”.Asta îți va stabili un procent mic din kava pe care îl vei pune la fiecare pariu, în funcție de valoarea pe care o are performanța.. Acest lucru vă va proteja kava, pentru că indiferent câte jocuri aveți dacă jucați de ex. o 2% până la 5% din kava în fiecare dintre pariurile tale, va fi imposibil să faci o serie de 20-50 de pariuri pierdute... Pierderile vor fi acoperite de valoarea performanței și nu de creșterea pariului. când pierzi.Dacă joci de fiecare dată 2.20 de performanță în timp ce probabilitățile reale vor fi de 1.80, atunci matematica se va ocupa de la sine pentru ca tu să raportezi și să continui cu un profit, deoarece de fiecare dată când vei fi plătit îți vor da 22. în loc de 18 sau 220 în loc de 180 sau 2200 în loc de 1800.
 
Puteți închide și acest subiect?Nu are nimic de oferit diferit de cel anterior.
În primul rând, oferă cunoștințe pe care puțini le au.....
În al doilea rând, oricine nu vrea să înțeleagă nu are afaceri de jocuri de noroc....

Singurul motiv pentru a paria este dacă sunteți interesat de cunoștințe... subiecte ca acestea, sau de cunoștințe despre partea de curse pur,
Toate restul sunt căpușe care se descurcă bine și există atâta timp cât câștigă bani, dar nu ne înșelați când avem probleme cu pariurile pure.
Este kava pierdută laolaltă dacă doriți să acoperiți pierderile? Da, în felul în care lași să se înțeleagă că joci, se va pierde..Gestiunea capitalului se numește „antidotul”.Asta îți va stabili un procent mic din kava pe care îl vei pune la fiecare pariu, în funcție de valoarea pe care o are performanta...
Aceasta este teoria... practica spune că chiar dacă ai 100.000 de kava și 500 de euro max pariu când valoarea este mare așa cum ai spus, iarăși este imposibil să învingi lăcomia, nevoia de a respinge, nu știu cum ai spune dar beciul se va pierde.

Jucătorii buni sunt cei care își pierd pivnița, ceea ce poate fi averea lor nu doar câștigurile din pariu, foarte rar un jucător rău are o asemenea teamă,

PS
Oricum, aceasta este o altă chestiune, pe care nu intenționez să o discut, deoarece nu este ceva care poate fi tratat... doar cel care înțelege ce spun și joacă în piețe fără valoare limită precum meciurile mari. la 0 rake, lasă-l măcar să aibă un pic de simț să înțeleagă și să nu copieze cerându-mi royas, și apoi sper să le mănânce și să nu le facă kava ΄:)
 
haha, să înceapă să-și corecteze „greșelile” și să aștepte o insignă după aceea !!!!

Așează-te și înțelege ce spunem aici dacă ești interesat de spațiu și vrei să știi cum funcționează din interes real și nu să te angajezi undeva.
 
  • Aprecieri
reacţii: stxma
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...