Pariuri de valoare de către SuperGreek

SuperGreek

New Member
16 Aug 2010
458
120
0
Buna seara, prieteni!
Eram foarte confuz dacă ar trebui să deschid subiectul și în ce secțiune aparține. Aici sau în „sisteme”. În cele din urmă, va fi aici, deoarece întreaga mea filozofie de pariuri se bazează pe căutarea valorii în pariurile mele. Totuși, în spatele metodei mele de pariere există un „sistem” complet de selecție. Dar nu am de gând să-i public diferiții parametri, în primul rând pentru că este foarte complicat și în al doilea rând, pentru că nu ar mai avea profit (sau cel puțin nu semnificativ) dacă totul s-ar cunoaște.
„Jucător” de multă vreme și membru de lungă durată aici și pe alte forumuri, fusesem demult deziluzionat de sport și am renunțat pentru o vreme. Totuși, apoi m-am așezat și am muncit din greu și am ajuns la niște concluzii valoroase. Anul trecut mi-am aplicat „sistemul” tot anul din septembrie până în mai, cu rezultate foarte satisfăcătoare. Până la urmă, și după multe fluctuații am prezentat un ROI care se apropie de 6% și combinat cu un capital inițial frumos și mărimea pariului, am avut un profit decent.
Desigur, succesul de anul trecut nu este o garanție și pentru anul acesta. Dar, cred în corectitudinea observațiilor - concluziilor mele și aș vrea să ajut și pe alții să beneficieze. Ceea ce trebuie să subliniez despre o astfel de metodă de pariere este că prezintă o variație mare și, prin urmare, necesită un capital mare și pariuri proporționale mici. Personal, dacă acest lucru este de interes, încep cu 10.000 de euro de vin pe an și pariez 100 de euro pe pariu, adică 1% din vin de fiecare dată. Dacă ajung la 15.000 de euro, miza devine 150 de euro pe pariu, 20.000 de euro devine 200 de euro pe pariu și așa mai departe. la o creștere de 5.000 de euro. Aleg pariul fix, deși pariul % de pivniță poate fi și profitabil, dar nu l-am studiat pe deplin și este mai complex și consumator de timp. Se poate ajunge până la 2% din vin pe pariu, dar niciodată mai mult! Dacă unii vor să urmeze cu pivnițe mai mici, lăsați-i să o facă proporțional, de ex. pentru 1.000 de euro pariu kava pe meci 10 - 20 de euro pariu fix maxim. Pentru mai mult decât atât, probabil că nu merită efortul și timpul!
Am posibilitatea printr-un prieten din strainatate sa pariez pe cele mai bune cote, in casele de pariuri care au fost interzise in Grecia (in principal Pinnacle & Betfair) dar practic ca sa nu am riscul sa fiu limitat. Totuși, aici voi enumera cotele de la casele de pariuri permise în Grecia și în principal de la BET365 și STOIXIMAN. Dacă redarea este din altă parte, o voi declara, dar voi încerca să evit asta. Toate cotele sunt valabile în momentul în care îmi postez alegerile. Deseori coboară după aceea, dar uneori chiar urcă! Una peste alta, suntem aproape egali, deși prefer să pariez cu o zi înainte sau dimineața - amiaza zilei cursei. Bineînțeles că asta depinde și de muncă și obligații pentru că se întâmplă să mai am un loc de muncă și o viață socială. Așa că, vă rog să nu vă mai văitați, ofer ceva bun necaritabil, după ce bineînțeles că mi-am terminat miza personală mai întâi! Desigur, voi păstra numerar detaliate și la sfârșitul fiecărei luni statistici totale.
Distracție plăcută și călătorie bună la Ithaca. Fie ca vântul să ne bată pânzele. Încep cu pariurile pe care le-am ales pentru mâine în următoarea postare. De obicei, le voi pune pe toate împreună pentru fiecare zi în care am ales ceva, cu excepția poate S/C-urilor pe care le-aș putea sparge din cauza multor curse și pariuri. Hai sa incercăm asta! : semn:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Pariurile mele pentru 10 / 09 / 2014 astăzi

1. FIGUEIRENSE - FLUMINENSE 2 @ 2,45
2. MONTREAL - LOS ANGELES 1 @ 4,50
3. NEW YORK - DC UNITED 1 @ 1,75
4. RECIFER SPORT - SANTOS X @ 3,20
5. BAHIA - INTERNALION 1 @ 3,05
6. GOIAS - FLAMENGO 1 @ 2,90
7. BOTAFOGO - SAO PAULO 1 @ 4,00

Acestea pentru astăzi, toate de la 100 Euro. Mult noroc! : Cool:
 
  • Aprecieri
reacţii: KPV
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek


Bună seara și mult succes. : semn:

O intrebare daca imi permite:


6. GOIAS - FLAMENGO 1 @ 2,90

Poți să-mi spui de ce pariezi as pe Goias?

Din moment ce văd răspunsul dvs. ("pentru că merită @ 2,90"), voi reformula:

Imi puteti spune, va rog, de ce credeti ca goia are o valoare @ 2,90??

(dacă asul se împlinește, te voi urî, știi asta : emb: )




Vă urez bun venit
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek


Bună seara și mult succes. : semn:

O intrebare daca imi permite:




Poți să-mi spui de ce pariezi as pe Goias?

Din moment ce văd răspunsul dvs. ("pentru că merită @ 2,90"), voi reformula:

Imi puteti spune, va rog, de ce credeti ca goia are o valoare @ 2,90??

(dacă asul se împlinește, te voi urî, știi asta : emb: )




Vă urez bun venit

Buna dimineata prietene!
Mi-aș dori ca răspunsul să fie la fel de simplu „pentru că merită @ 2,90”! Dacă citiți introducerea mea, veți descoperi că pariez pe baza unui „sistem” complex de determinare a valorii bazat pe un număr de factori și într-adevăr, ponderat, nu cu greutate egală. Din păcate, nu pot dezvălui detaliile. Este foarte probabil ca Goyas să nu treacă și să nu mă urăști. Pe termen lung, însă, cred că voi avea un ROI pozitiv semnificativ. Deoarece nu pot spune detaliile, doar rezultatele vor arăta dacă am dreptate sau nu. Pentru cei îndrăzneți, pot urma cu cantități mici. Dacă nu doar urmărind.
Apropo, trebuie să completez ceva ce am uitat în introducere. Nu pariez niciodată pe cupe, amicale, competiții internaționale și echipe naționale. Doar în meciurile din ligă și într-adevăr în anumite ligi. În unele evenimente / campionate modelul meu nu răspunde bine. Nu este un panaceu sau panaceu pentru toate bolile. De asemenea, poate evolua mai mult în viitor. Nimic nu este definitiv și totul se schimbă pentru că ceea ce nu evoluează moare. În cele din urmă, din cauza variației mari, avertizez că nu ar trebui să existe prea multă entuziasm într-o zi sau o perioadă câștigătoare și, de asemenea, nicio dezamăgire într-o secvență de pariuri pierzătoare. Cu dimensiunea pariului de 1 - 2% cred că putem rezista dezavantajului. Buna dimineata si multumesc pentru comentariu.
: semn:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Bună seara din nou.

Inca o intrebare:

De ce pariezi puncte uscate și nu puncte cu acoperire la remiză

sau intr-un asiatic? luați în considerare/demonstrați modelul pe care îl utilizați,

cum există o valoare așteptată mai mare (+EV) în timp?


Mulțumesc


: semn:


gol. Dublu uscat sau flamenco spunem noi!!!!! (desigur cu coperta în -x- ca cunoscutul „hestes” care sunt)
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Da exact! Ai gasit-o. Am testat pe o cantitate mare de date atât testarea înapoi, cât și testarea înainte, atât cu șanse duble, cât și asiatice cu acoperire la egalitate. Rezultatele sunt mult mai proaste și este evident de ce: este rar, mai ales cu un rake, să arate valoare în 2 din 3 locuri. De obicei, capacul este un punct fără valoare și anulează valoarea punctului selectat. Chiar și în cazurile rare în care 2 din 3 puncte arată o anumită valoare, aceasta este de obicei minimă și în limitele erorii statistice. Prin urmare, în pariurile valorice este obligatoriu să alegeți un punct și nu un handicap. Logica acestui pariu este complet diferită de modul „sigur” de a paria, care în cele din urmă se dovedește a fi, pe termen lung, pur și simplu nesigur.
Sper că răspunsul te-a mulțumit. Ne vom vedea aici des cu actualizarea punctelor, rezultatelor și statisticilor. Orice comentariu este binevenit, deoarece există întotdeauna loc de îmbunătățire. Și, repet: dacă azi când încep am 7/7 nu te entuziasma dar nici dacă am 0/7 nu fi dezamăgit. Aceasta este o investiție pe termen lung, nu o achiziție. : semn:
 
Ultima editare:
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Sunt destul de sensibil la pariuri de valoare și valoare. Nu vă cer să-mi spuneți de unde ați ajuns la concluzia dacă alegerile dvs. sunt valoroase. Dar te întreb de ce dai aceste cote și dacă chiar le-ai pariat. Pentru ca daca ai pariat pe altii si le dai pe astea „legale” faci o gaura in apa....
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Sunt destul de sensibil la pariuri de valoare și valoare. Nu vă cer să-mi spuneți de unde ați ajuns la concluzia dacă alegerile dvs. sunt valoroase. Dar te întreb de ce dai aceste cote și dacă chiar le-ai pariat. Pentru ca daca ai pariat pe altii si le dai pe astea „legale” faci o gaura in apa....

Te descurci foarte bine și ești sensibil cu retururile! Aceasta este esența jocului! Pot și pariez printr-un prieten din străinătate, în principal la Pinnacle, Betfair și rareori la casele de pariuri engleze care au încetat să mai fie oferite în Grecia. Asiaticii nu atât, sunt buni la handicapuri și nu atât la puncte individuale. Dar de mai multe ori mai arunc si BET365 sau STEICHIMAN, cand au preturi de top. Doar că la ei ai nevoie de multă atenție ca să nu mănânci o limită. Așa că deseori încalc pariurile pe prețuri similare sau similare la case de pariuri diferite. Cred că dintre cele permise în Grecia, cele două de mai sus au prețuri care se apropie de cele internaționale și sunt uneori în topul pieței. De asemenea, scad mai lent decât se spune Pinnacle. În medie, aș putea paria puțin mai mult decât dau aici, dar nu întotdeauna. Dar vreau ca testul să fie realist pentru majoritatea jucătorilor greci, altfel nu ar avea nicio valoare. Oricum, nu voi acorda niciodata un punct daca nu il consider valoare la preturile pe care le mentionez. Poate că rentabilitatea finală a investiției este puțin mai mică decât cea reală, dar merită totuși pentru cineva cu un bankroll mare și pariuri de la 50 de euro și peste. La sfârșitul anului capitalul investit se acumulează foarte mare, iar profitul, chiar și cu un ROI puțin mai mic, este satisfăcător. De aceea am zis că nu merită nicio mizerie. Nu vă așteptați la miracole. Cred doar că am puterea chiar și puțin și asta contează pe termen lung! Desigur, este al doilea an de practică, dar estimările mele se bazează pe munți de date și multă muncă grea înainte de a începe să pariez corect. Timpul va spune. Nu sunt sigur de nimic, dar destul de optimist. Totuși, dacă ieșim câștigând cu cei „legitimi”, atunci se va dovedi că suntem rentabili sigur și nu virtuali. Este o provocare pentru mine și de ce nu ar trebui să beneficieze alții dacă analiza mea funcționează. La urma urmei, mai întâi pariez și apoi postez. Acesta este un maraton, nu un sprint. Să vedem..... : npaper:
 
  • Aprecieri
reacţii: paramy8is
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Pariurile mele pentru joi 11 / 09 / 2014

1. CORINTHIANS - ATLETICO MG 1 @ 2,00

100 (Euro, unități, nuci, alune, butoane sau orice dorește toată lumea :)) Numai asta pentru mâine.
: semn:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Momentan, singurul preț de valoare din ceea ce ai dat este New York. Daca imi aduc aminte o sa dau preturi in randurile de inchidere.
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Momentan, singurul preț de valoare din ceea ce ai dat este New York. Daca imi aduc aminte o sa dau preturi in randurile de inchidere.

Ideea este ce înseamnă toată lumea prin termenul greșit înțeles „valoare”.

El înseamnă că onorează asul într-un astfel de meci pentru @ 2,50, deci @ 2,80 este valoare,

așa cum este orice peste @ 2,70+.

Dumneavoastră – dacă am înțeles bine – considerați că orice preț prezintă o creștere

din momentul în care a postat-o ​​ca pariu,

a încetat să se termine în „valoare”.

Pentru prieten, îmi imaginez, pur și simplu va fi „și mai mare valoare” decât înainte.

Ceva de genul



: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: SuperGreek
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek


Ideea este ce înseamnă toată lumea prin termenul greșit înțeles „valoare”.

El vrea să spună că el onorează asul într-un astfel de meci pentru @ 2,50 deci @ 2,80 este valoare,

Da și nu...

Există o judecată „subiectivă”, dar și o „valoare” obiectivă.

Un preț nu este valoare dacă prețul la momentul achiziției sale este mai mic decât cel care s-a format în final.

Performanța la momentul dat și achiziția acesteia în combinație cu configurația sa finală dă conceptul de „valoare”.

Dacă cineva a reușit să transforme „judecata subiectivă” într-o „evaluare” obiectivă, atunci a reușit să aleagă valorile „valoare”...



Cred că le-am scris bine pentru că sunt cu un ochi deschis din somn...: emb:

O discuție grozavă oricum...

: semn:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Momentan, singurul preț de valoare din ceea ce ai dat este New York. Daca imi aduc aminte o sa dau preturi in randurile de inchidere.

Și mai bine pentru cei care pariază acum! Va rog sa cititi cu atentie citatele ca sa nu le repet de fiecare data! Am scris mai sus că uneori prețurile cresc și uneori scad, dar pe termen lung acest lucru se echilibrează. Când pariurile sunt în principal pe cei din afară, ca astăzi, are sens ca prețurile să crească, deoarece mulți oameni pur și simplu pariază pe favorite! Acest lucru, desigur, nu se întâmplă întotdeauna și, de asemenea, așa cum am scris mai sus, am o viață, o slujbă și o familie. Nu stau lipit de ecran așteptând până în ultimul moment. De obicei pariez cu o seară înainte sau până la prânz în aceeași zi a jocurilor. De asemenea, nu îmi bazez evaluarea pe variațiile de preț și pe ce pariază mulțimea. Dacă un preț și o potrivire depășesc criteriile mele, este mizat. Oricum, multumesc pentru comentariu. Cu siguranță, cineva care are capacitatea de a merge all-in în acest lucru ar obține un ROI mai bun decât mine pe baza alegerilor mele. Așadar, cei care sunt devreme, grăbiți-vă acum că unele prețuri au crescut și mai mult : pește:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Da și nu...

Există o judecată „subiectivă”, dar și o „valoare” obiectivă.

Un preț nu este valoare dacă prețul la momentul achiziției sale este mai mic decât cel care s-a format în final.

Performanța la momentul dat și achiziția acesteia în combinație cu configurația sa finală dă conceptul de „valoare”.

Dacă cineva a reușit să transforme „judecata subiectivă” într-o „evaluare” obiectivă, atunci a reușit să aleagă valorile „valoare”...



Cred că le-am scris bine pentru că sunt cu un ochi deschis din somn...: emb:

O discuție grozavă oricum...

: semn:


ar trebui sa pun tuturor o intrebare sau sa se faca o precizare in legatura cu subiectul.conform basmului este important ca o reprezentatie sa aiba valoare, performanta care va fi achizitionata ar trebui sa ramana la aceste nivele pentru ca daca performanta creste, pana la urma nu am cumparat unul bun, bine la Montreal, prietenul meu a cumparat 4.50, acum este 5.25.pentru supergreek exista valoare in ambele preturi, am inteles ca, pentru tine basm, 2 nu are valoare, in timp ce 4.50 poate are. la inceput spui valoare subiectiva si obiectiv, eu inteleg valoarea subiectiva, este experienta care te conduce la valoarea unui punct.Cand spunem valoare obiectiva, la ce ne referim? există constante în pariurile valorice? exista vreo formula matematica? Mă întreb dacă cineva poate să o rezolve pentru mine și să o completez
ieri vorbeam cu un prieten, iar el îmi povestea despre un bărbat care lucra ca casa de pariuri într-o companie și făcea profituri, iar eu i-am spus că ieri avea un anunț în Nerit, Bayern-Man City și I-am spus că înainte să mă înscriu la bet365, am bănuit că asul lui Bayern va fi 1.70...în final a fost 1.61, cu experiența mea am obținut returul, așa că dacă văd undeva 1.80-1.90 îl voi considera valoros și pariază pe asta, până acum e bine, totul se face cu experiență, știe cineva ce formule matematice au casele de pariuri pentru a obține randamentele și care este valoarea obiectivă, adică dacă există constante, ceva cert atunci când calcula un pariu valoric, în afară de experiența subiectivă a fiecăruia?

scuze daca stric postarea nu o voi continua.orice jucator experimentat si vechi care stie 2-3 lucruri si vrea sa impartaseasca trimite-mi un PM as aprecia foarte mult.....multumesc
 
  • Aprecieri
reacţii: SuperGreek
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Un preț este o valoare bazată pe o analiză specifică și nu pe baza volatilității pieței, care este adesea influențată de factori exogeni sau psihologici. Pariez la rece pe baza datelor și a analizei matematice. Lucrurile sunt mai aproape de ceea ce scrie grace_kelly, dar nu chiar! Desigur, nu pariez nimic peste 2,70 în acest exemplu. Lucrurile sunt infinit mai complexe și intră mai multe „filtre”. De asemenea, atunci când un preț se mișcă destul de înapoi, există întotdeauna opțiunea (ceea ce fac acum) de a-l vinde, de a cumpăra exact opusul și apoi de a repari la noul preț mai mare. Bineînțeles, nu voi schimba cotele aici, dar personal, în cazuri de meciuri precum cel de azi, îmi vând primul pariu, cumpăr împotriva și apoi pariez din nou la noul preț mai mare. În schimb, dacă prețul scade (ca și în New York) rămânem în pariul nostru, după ce ne-am asigurat vârful pieței. Aceasta este și importanța pariurilor timpurii: fie cumperi prețuri superioare, fie poți vinde pariul mai târziu și ieși din poziția dezavantajoasă dacă piața merge împotriva ta. Aceasta este, desigur, atunci când variația este suficient de mare pentru a putea face tranzacții temporare. Dacă este pe marginea rake-ului, acceptăm mica pierdere și lăsăm neatins pariul nostru original. Sper că te-am ajutat, dar te rog nu mă face să repet prea des elementele de bază ale pariurilor. : semn:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Nu lăsăm deoparte subiectul valorii, care este și puțin subiectiv,

sa trecem la subiectul „selecției” unde mi-e „frică” cum

Voi avea cele mai mari obiecții, nu?? : emb:

: semn:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

De asemenea, atunci când un preț se mișcă suficient de înapoi, există întotdeauna posibilitatea (ceea ce fac chiar acum) vindeți-l, cumpărați exact opusul și apoi rebet la noul preț mai mare.


Toate acestea sunt în regulă în teorie.

Lasă-mă să pun o întrebare stupidă despre asta, ca ignorantul care sunt:

si de unde stii ca pretul va creste mai mult si ca nu a atins apogeul

când l-ai vândut pentru a cumpăra exact opusul,

crezând că va urca din nou ca să-l poți repari? :?:



Pentru că dacă predicția ta - pe care o prezinți ca dată și nu ca predicție -

se dovedește a fi greșit, apoi „intri” de două ori. : emb:


Am gresit?



: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: SuperGreek
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

ar trebui sa pun tuturor o intrebare sau sa se faca o precizare in legatura cu subiectul.conform basmului este important ca o reprezentatie sa aiba valoare, performanta care va fi achizitionata ar trebui sa ramana la aceste nivele pentru ca daca performanta creste, pana la urma nu am cumparat unul bun, bine la Montreal, prietenul meu a cumparat 4.50, acum este 5.25.pentru supergreek exista valoare in ambele preturi, am inteles ca, pentru tine basm, 2 nu are valoare, in timp ce 4.50 poate are. la inceput spui valoare subiectiva si obiectiv, eu inteleg valoarea subiectiva, este experienta care te conduce la valoarea unui punct.Cand spunem valoare obiectiva, la ce ne referim? există constante în pariurile valorice? exista vreo formula matematica? Mă întreb dacă cineva poate să o rezolve pentru mine și să o completez
ieri vorbeam cu un prieten, iar el îmi povestea despre un bărbat care lucra ca casa de pariuri într-o companie și făcea profituri, iar eu i-am spus că ieri avea un anunț în Nerit, Bayern-Man City și I-am spus că înainte să mă înscriu la bet365, am bănuit că asul lui Bayern va fi 1.70...în final a fost 1.61, cu experiența mea am obținut returul, așa că dacă văd undeva 1.80-1.90 îl voi considera valoros și pariază pe asta, până acum e bine, totul se face cu experiență, știe cineva ce formule matematice au casele de pariuri pentru a obține randamentele și care este valoarea obiectivă, adică dacă există constante, ceva cert atunci când calcula un pariu valoric, în afară de experiența subiectivă a fiecăruia?

scuze daca stric postarea nu o voi continua.orice jucator experimentat si vechi care stie 2-3 lucruri si vrea sa impartaseasca trimite-mi un PM as aprecia foarte mult.....multumesc

în câteva cuvinte pentru că ochii mei nu m-au putut ține.

1.70 cumpărat va deveni 1.50 și 10' înainte de joc 1.30.

Cred ca tot merita 1.30 si il cumpar. Înseamnă asta că am ales valoarea?

Nu.



in acest sens, oricare dintre achizitiile noastre este prin definitie valoare, deoarece foarte simplu alegerea noastra se face din cauza performantei in pret

este mai mare decât estimarea noastră.

Cheia, în opinia mea, să spun că joci prețuri valorice, este să fi reușit, judecata subiectivă a

te transformi intr-o alegere corecta (din rezultat va iesi asta), a punctului final, 'a avea timp' sa-l cumperi in

pret mai mare (atunci cand s-a deschis) sau asteapta sa urce mai mult....


Îmi pare rău că am încurcat firul SuperGreek : emb:


Bună dimineața


: semn:
 
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

personal, și ce spune supergrik, am înțeles, și ce i-a spus pchatziko, ceea ce nu am înțeles este de unde vin ei"Pariez la rece pe baza datelor și a analizei matematice. "
baza de date și analiza matematică pe care o spune supergreek, adică ce este matematica implicată aici?
dacă analizezi forma, statisticile locurilor, golurile, posesia, livrarea, loviturile ratate, șansele, accidentările și tot ce este legat. Ce altceva poate intra într-o bază de date și poate fi analizat? Ce matematică poate folosi cineva pentru a găsi „valoare” la pariuri? exista vreun raspuns?
 
  • Aprecieri
reacţii: SuperGreek
Răspuns: Valoare pariuri de SuperGreek

Văd o rea-credință, dar e în regulă, totul va fi judecat după rezultat pe termen lung:) O să răspund oricum cât pot, sperând să lămuresc puțin lucrurile.
În primul rând, în marea majoritate nu mă ocup de tranzacționarea cotelor și mă țin de estimarea mea inițială atunci când o performanță, într-un anumit meci și într-o anumită ligă îmi oferă valoare. Uneori, totuși, când un preț ne lasă cu mult peste pariul nostru inițial, se prezintă oportunitatea de a prinde un casa de pariuri sau cei de pariuri uituși și lenți la seturi de prețuri anterioare. Apoi avem posibilitatea de a paria împotriva (de exemplu, luăm egal cu pariul nostru inițial x2 în loc de 1) și după ce ne închidem poziția inițială și nu mai suntem expuși 100 de unități, să mizăm din nou cele 100 de unități pe cea nouă, valoare mai mare a punctului pe care îl considerăm ca valoare. Desigur, acest lucru nu este întotdeauna cazul și nu o putem face pentru abateri marginale din rake - se face doar pentru abateri mari de preț și dacă găsim case de pariuri uitate la prețuri mai vechi. 100 de euro este o sumă foarte mică care va fi acceptată de aproape oricine sau chiar de 2-3 mici (care de obicei sunt și uituci - lente).
Acum, în ceea ce privește întrebarea lui Neat Monster, da, există un răspuns și va fi un răspuns dintr-un singur cuvânt, și unul bun! Oricât aș fi presat, nu mai spun nimic: REȚELE NEURALE! Puteți să vă uitați să vedeți care sunt acestea, dar vă spun dinainte că este o muncă grea, minuțioasă, lungă și experimentală. De aceea nu pot intra în detalii. După cum am scris mai sus, nu sunt încă sigur de nimic, dar realist optimist. Sper că te-am ajutat și să nu ne întoarcem la bază din nou. : semn:
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...