Vistabet-Bwin ... Pentru râsete, pentru plâns sau pentru amândouă?

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Bună seara, aș dori să împărtășesc experiențele mele din aceste două '' diamante '' care se întâmplă să fie frați chiar de la început. Am lucrat la ambele la începutul anului, dar nu am avut de-a face cu niciuna dintre ele. În această lună am început să Juc constant la vistabet, abia am început să fac o sumă respectabilă și mi-am mâncat frumos limita, cu miza maximă acum la 1 euro. Evident că știam că, din moment ce mă descurcam bine, limita era o chestiune de zile, pentru că companiile ca asta este ceea ce prietenul nostru este pe cale să apuce. Ceea ce nu mă așteptam atunci când m-am alăturat bwin după mult timp, să am exact aceeași limită ca vistabet și nu am avut nicio înțelegere cu compania! Acordul tragic cu mine, dar odată ce au libertatea de a face ceea ce vor, nu puteți a face mai mult.

De asemenea, ceea ce m-a surprins și nu l-am văzut nicăieri, este atunci când am trimis documentele necesare identificării cardului meu, astfel încât să pot retrage banii, mi-au trimis un e-mail prin care mi-au cerut să le trimit fotografia înapoi. din cardul meu (pe care îl făcusem 1 pentru prima dată), dar de data aceasta cardul meu are semnătura mea pe el !!!
Screenshot_1.png Screenshot_2.png
  • ca
reacţii: qazdas

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
De asemenea, ceea ce m-a surprins și nu l-am văzut nicăieri, este atunci când am trimis documentele necesare identificării cardului meu, astfel încât să pot retrage banii, mi-au trimis un e-mail prin care mi-au cerut să le trimit fotografia înapoi. din cardul meu (pe care îl făcusem 1 pentru prima dată), dar de data aceasta cardul meu are semnătura mea pe el !!!
Vedeți atașamentul 27437 Vedeți atașamentul 27438
pentru a vă asigura că cardul este cu adevărat al vostru și că pur și simplu nu l-ați primit în secret 1-2 minute de la proprietarul său, și notați numărul său și faceți doar o fotografie și lăsați-l acolo ai găsit.

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
pentru a vă asigura că cardul este cu adevărat al vostru și că pur și simplu nu l-ați primit în secret 1-2 minute de la proprietarul său, și notați numărul său și faceți doar o fotografie și lăsați-l acolo ai găsit.
Mi se pare copleșitor, dar în condițiile lor, acest lucru nu este o problemă. Ceea ce mă deranjează este fișierul care este făcut în general și nu am putut face față cu bwin.

testatos

Membru activ
29 IOL 2014
116
52
28
Bună seara, aș dori să împărtășesc experiențele mele din aceste două '' diamante '' care se întâmplă să fie frați chiar de la început. Am lucrat la ambele la începutul anului, dar nu am avut de-a face cu niciuna dintre ele. În această lună am început să Juc constant la vistabet, abia am început să fac o sumă respectabilă și mi-am mâncat frumos limita, cu miza maximă acum la 1 euro. Evident că știam că, din moment ce mă descurcam bine, limita era o chestiune de zile, pentru că companiile ca asta este ceea ce prietenul nostru este pe cale să apuce. Ceea ce nu mă așteptam atunci când m-am alăturat bwin după mult timp, să am exact aceeași limită ca vistabet și nu am avut nicio înțelegere cu compania! Acordul tragic cu mine, dar odată ce au libertatea de a face ceea ce vor, nu puteți a face mai mult.

Chiar lângă cele 3 cifre există loc pentru semnătura dvs. În trecut, au folosit-o fără cip și cu știft.Pentru a confirma titularul când faceți cumpărături în magazine prin banda magnetică ați semnat tăierea, în mod normal, a trebuit să verificați semnatura din spate dacă se potrivea.

Trimis de la SM-G965F folosind funcția Tapatalk

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Chiar lângă cele 3 cifre există loc pentru semnătura dvs. În trecut, au folosit-o fără cip și cu știft.Pentru a confirma titularul când faceți cumpărături în magazine prin banda magnetică ați semnat tăierea, în mod normal, a trebuit să verificați semnatura din spate dacă se potrivea.

Trimis de la SM-G965F folosind funcția Tapatalk

Sunt incredibili ... nu doar ei, dar aproape toată lumea, dar probabil că cei de la bwin câștigă Oscarul. 50 Euro Am pus și am jucat pariul 5 euro .... până 6. Mi-au dat o limită după câteva zile în timp ce câștigam 10 euro .... Bănuiesc că jucam volei și handbal ... mărturisesc un handicap mai bun pe piață, dar repet .... 5 euro. Am scris-o într-o altă postare .... nu mai avem stângaci care cel puțin încearcă cu jocul potrivit să facă câteva. Deci care este rostul de a continua să joci?

Betrebels mi-a pus o altă limită improbabilă. Nu îmi permite să iau un pariu 2. Le vorbesc în chat și îmi spun câteva scuze incredibile. Și bine la un eveniment am jucat pariuri 3 și 4 .... să zicem Ace și DNB. Acum la betrebels de fiecare dată când fac un tremur nu este ultima. Odată am scuturat găleata și acum limita

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Sunt incredibili ... nu doar ei, dar aproape toată lumea, dar probabil că cei de la bwin câștigă Oscarul. 50 Euro Am pus și am jucat pariul 5 euro .... până 6. Mi-au dat o limită după câteva zile în timp ce câștigam 10 euro .... Bănuiesc că jucam volei și handbal ... mărturisesc un handicap mai bun pe piață, dar repet .... 5 euro. Am scris-o într-o altă postare .... nu mai avem stângaci care cel puțin încearcă cu jocul potrivit să facă câteva. Deci care este rostul de a continua să joci?

Betrebels mi-a pus o altă limită improbabilă. Nu îmi permite să iau un pariu 2. Le vorbesc în chat și îmi spun câteva scuze incredibile. Și bine la un eveniment am jucat pariuri 3 și 4 .... să zicem Ace și DNB. Acum la betrebels de fiecare dată când fac un tremur nu este ultima. Odată am scuturat găleata și acum limita
Lucruri amice tragice .... Nu știu care este soluția cu atâtea softuri pe care le-am încurcat.

chri213

Membru
4 Apr 2019
30
13
8
Știe cineva dacă aceste companii 2 împreună cu Sportingbet gestionează un comerciant sau există una separată pentru fiecare dintre ele?

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
17
5
3
Cu toate acestea, mă limitează la vedere și mă lasă normal în Sporting
Și acest lucru s-a întâmplat și altora. Nu înseamnă că nu au ei înșiși aceiași comercianți. Acesta este singurul mod de a explica faptul că, de obicei, ai o limită la consumul unuia și celuilalt de obicei. Nu este cazul tuturor, asta este o altă conversație în care putem doar să speculăm, cum ar fi limitarea automată a sistemului lor după o marjă de profit
  • ca
reacţii: chri213

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Ertzan Forum Bot: Ertzan a început o nouă temă numită "IFC # 16: A GROUP: 30 Racing" pe ...