Vistabet-Bwin...Pentru râs, pentru lacrimi sau pentru ambele?

chri213

Membru
4 Apr 2019
39
17
8
Buna seara as dori sa va impartasesc experientele mele cu aceste doua "diamante", care se intampla sa fie frati. Aveam cont la amandoi la inceputul anului, dar nu ma ocupasem de niciunul. Luna aceasta am inceput Joc regulat la vistabet, de indata ce am inceput sa fac o suma respectabila mi-am mancat limita frumos si frumos, cu pariul maxim acum la 1 euro Evident stiam ca din momentul in care mergeam bine limita era o chestiune de zile , pentru că companiile de genul acesta a reușit să apuce domnul nostru. Ce nu mă așteptam este când m-am conectat la bwin după mult timp, să am exact aceeași limită ca vistabet, în timp ce nu mă ocupasem deloc de companie! Tragic tratament, um, dar din moment ce ei sunt liberi să facă ce le place, nu poți face mare lucru.

De asemenea, ceea ce m-a surprins și nu l-am văzut altundeva, este că atunci când am trimis actele necesare pentru a-mi identifica cardul ca să pot retrage banii, mi-au trimis un mail prin care mi-au cerut să le trimit din nou fotografia din spate. cardul meu (ceea ce am facut prima data) dar de data asta cardul trebuie sa aiba semnatura mea!!!
Screenshot_1.pngScreenshot_2.png
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
De asemenea, ceea ce m-a surprins și nu l-am văzut altundeva, este că atunci când am trimis actele necesare pentru a-mi identifica cardul ca să pot retrage banii, mi-au trimis un mail prin care mi-au cerut să le trimit din nou fotografia din spate. cardul meu (ceea ce am facut prima data) dar de data asta cardul trebuie sa aiba semnatura mea!!!
Vedeți atașamentul 27437 Vedeți atașamentul 27438
pentru a te asigura că cardul este într-adevăr al tău și că nu s-a întâmplat să l-ai luat în secret de la proprietarul său timp de 1-2 minute și ai notat numărul și pur și simplu i-ai făcut o fotografie și l-ai lăsat acolo unde era veți găsi.
 
pentru a te asigura că cardul este într-adevăr al tău și că nu s-a întâmplat să l-ai luat în secret de la proprietarul său timp de 1-2 minute și ai notat numărul și pur și simplu i-ai făcut o fotografie și l-ai lăsat acolo unde era veți găsi.
Mi se pare exagerat, dar daca in termenii lor se face identificarea in acest fel nu e nicio problema.Ceea ce m-a deranjat este dosarul care se face in general si nu am putut sa ma ocup deloc de bwin.
 
Buna seara as dori sa va impartasesc experientele mele cu aceste doua "diamante", care se intampla sa fie frati. Aveam cont la amandoi la inceputul anului, dar nu ma ocupasem de niciunul. Luna aceasta am inceput Joc regulat la vistabet, de indata ce am inceput sa fac o suma respectabila mi-am mancat limita frumos si frumos, cu pariul maxim acum la 1 euro Evident stiam ca din momentul in care mergeam bine limita era o chestiune de zile , pentru că companiile de genul acesta a reușit să apuce domnul nostru. Ce nu mă așteptam este când m-am conectat la bwin după mult timp, să am exact aceeași limită ca vistabet, în timp ce nu mă ocupasem deloc de companie! Tragic tratament, um, dar din moment ce ei sunt liberi să facă ce le place, nu poți face mare lucru.

De asemenea, ceea ce m-a surprins și nu l-am văzut altundeva, este că atunci când am trimis actele necesare pentru a-mi identifica cardul ca să pot retrage banii, mi-au trimis un mail prin care mi-au cerut să le trimit din nou fotografia din spate. cardul meu (ceea ce am facut prima data) dar de data asta cardul trebuie sa aiba semnatura mea!!!
Vedeți atașamentul 27437 Vedeți atașamentul 27438
Chiar lângă cele trei cifre Există spațiu pentru semnătura dvs. L-au folosit in trecut cand nu exista cip si pin Pentru a confirma proprietarul cand ati platit in magazine prin banda magnetica ati semnat talonul in mod normal trebuiau sa verifice semnatura de pe spate daca se potriveste.

Trimis de la SM-G965F folosind funcția Tapatalk
 
Chiar lângă cele trei cifre Există spațiu pentru semnătura dvs. L-au folosit in trecut cand nu exista cip si pin Pentru a confirma proprietarul cand ati platit in magazine prin banda magnetica ati semnat talonul in mod normal trebuiau sa verifice semnatura de pe spate daca se potriveste.

Trimis de la SM-G965F folosind funcția Tapatalk
Buna seara as dori sa va impartasesc experientele mele cu aceste doua "diamante", care se intampla sa fie frati. Aveam cont la amandoi la inceputul anului, dar nu ma ocupasem de niciunul. Luna aceasta am inceput Joc regulat la vistabet, de indata ce am inceput sa fac o suma respectabila mi-am mancat limita frumos si frumos, cu pariul maxim acum la 1 euro Evident stiam ca din momentul in care mergeam bine limita era o chestiune de zile , pentru că companiile de genul acesta a reușit să apuce domnul nostru. Ce nu mă așteptam este când m-am conectat la bwin după mult timp, să am exact aceeași limită ca vistabet, în timp ce nu mă ocupasem deloc de companie! Tragic tratament, um, dar din moment ce ei sunt liberi să facă ce le place, nu poți face mare lucru.

De asemenea, ceea ce m-a surprins și nu l-am văzut altundeva, este că atunci când am trimis actele necesare pentru a-mi identifica cardul ca să pot retrage banii, mi-au trimis un mail prin care mi-au cerut să le trimit din nou fotografia din spate. cardul meu (ceea ce am facut prima data) dar de data asta cardul trebuie sa aiba semnatura mea!!!
Vedeți atașamentul 27437 Vedeți atașamentul 27438
Sunt incredibili... nu numai ei, ci aproape toți, dar probabil cei de la bwin trec Oscarul. Am pus 50 de euro si pariul a fost de 5 euro...pai 6. Mi-au pus o limita dupa cateva zile cat am avut un profit de 10 euro.... Presupun ca jucam volei si handbal.. .Marturisesc desigur handicapuri mai bune de pe piata dar repet ....5 euro. Am mai scris-o si intr-o alta postare....acum nici macar nu ne lasa magazinele care, chiar si cu putin, incercam sa facem putin cu jocul potrivit. Deci, ce rost mai are să continui să joci?

Betrebels mi-a pus o altă restricție puțin probabilă. Nu mă lasă într-un eveniment să iau un al doilea pariu. Stau de vorbă cu ei și îmi spun niște scuze incredibile. Si bine ca intr-un singur eveniment joc pariuri 2 si 3....sa zicem asul si DNB-ul. Acum, pe betrebels, de fiecare dată când mă retrag, mă înfioră să nu fiu ultimul. Obișnuiam să scutur găleata și acum limita
 
Sunt incredibili... nu numai ei, ci aproape toți, dar probabil cei de la bwin trec Oscarul. Am pus 50 de euro si pariul a fost de 5 euro...pai 6. Mi-au pus o limita dupa cateva zile cat am avut un profit de 10 euro.... Presupun ca jucam volei si handbal.. .Marturisesc desigur handicapuri mai bune de pe piata dar repet ....5 euro. Am mai scris-o si intr-o alta postare....acum nici macar nu ne lasa magazinele care, chiar si cu putin, incercam sa facem putin cu jocul potrivit. Deci, ce rost mai are să continui să joci?

Betrebels mi-a pus o altă restricție puțin probabilă. Nu mă lasă într-un eveniment să iau un al doilea pariu. Stau de vorbă cu ei și îmi spun niște scuze incredibile. Si bine ca intr-un singur eveniment joc pariuri 2 si 3....sa zicem asul si DNB-ul. Acum, pe betrebels, de fiecare dată când mă retrag, mă înfioră să nu fiu ultimul. Obișnuiam să scutur găleata și acum limita
Lucruri tragice prietene....nu stiu care este solutia cu atatea softuri pe care le-am dat peste cap.
 
Știe cineva dacă aceste 2 companii împreună cu sportingbet sunt administrate de un singur comerciant sau pentru fiecare dintre ele există unul separat?
 
Oricum, au o limită asupra vederii mele și mă lasă normal în Sporting
Acest lucru s-a întâmplat și altora. Nu înseamnă însă că nu au aceiași comercianți. La urma urmei, acesta este singurul mod de a explica faptul că, de îndată ce mănânci o limită într-unul, de obicei mănânci în celălalt. De ce nu se întâmplă asta tuturor, asta e o altă conversație, unde putem doar specula, cum ar fi că sistemul lor te limitează automat după o limită de profit, de exemplu
 
  • Aprecieri
reacţii: chri213

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...