Vival portofel documente de identificare suplimentare (salariu + certificat de angajator)

dimus80

New Member
10 Aug 2016
7
0
0
Sunt un an pe portofelul Viva pentru tranzacțiile mele de pariuri. Astăzi după peste un an am primit o actualizare pentru a le trimite documente suplimentare în contul meu deja identificat. Mi-au cerut salariul de anul trecut și declarația angajatorului. V-a întâmplat vreunul dintre voi așa ceva?
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

ce sumă joci, cred că dacă vezi că joci prea mulți bani, întotdeauna spun cu prudență.
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Știi ce sa întâmplat, așa cum am cel puțin, mă joc destul de (400-500), o lună și profiturile mele am luat la bancă ca și în Viva și de multe ori xanarigma pentru jocurile de noroc, astfel încât mișcările pentru a le părea cantitate mult mai mare dld cu în acest fel 300-400 pe care o jucasem era, probabil, 1000. Dar din nou, din moment ce retragerile pe care i le-am făcut lui Viva înainte să mă duc la bancă nu le-am văzut?
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Are nevoie de niște cărți de la compania de pariuri pentru unele retrageri pe care le-am făcut? Știu și ce, ce să spun? Pe de o parte, mă pierd și sunt, de asemenea, responsabil pentru substanța ...
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

prin transfer I I J și 4.000 EUR 1 în portofel viva (nu prin BET și nici nu le-a jucat) Mai mult de identitate și a contului utilitățile nu au zitisei.An și joacă pariurile mici, dar cantități mici până la megisto.Pantos euro 100 este o curiozitate să cereți o renunțare și un certificat de la un angajator ... Și dacă nu lucrați, ce faceți?

Trimis de la S308 utilizând funcția Tapatalk
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Nu are nicio legătură cu sumele de jocuri de noroc și trafic. De asemenea, mi-au cerut să deschid un cont recent și nu s-a mișcat deloc. Băncile fac mai degrabă procesul de identificare / „depunere”. Și nu solicită doar certificatul de lichidare / angajator, ci orice document care dovedește adresa de domiciliu și numărul de TVA (printre documentele posibile se numără și cele specifice)
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: PATERGOMENIOS
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Bună dimineața! Mi-am identificat identitatea și l-am identificat când am deschis un cont cu Viva. Documentele pe care le-am menționat au fost în plus solicitate un an mai târziu.

De asemenea, atunci când accesați contul dvs. Viva, setările profilului, în cazul în care contul dumneavoastră viva este setat, în nota de mai jos, spune:Notă: Este posibil să vi se solicite în orice moment documente suplimentare pentru identificarea portofelului dvs. Google Wallet
 
Ultima editare:
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Bună seara,
Am dori sa va informam cu privire la solicitarea dumneavoastră, că cadrul de reglementare a identificări astfel cum sunt definite de către Banca Greciei la acte de Mlaștina 2652 / 2012 și 281 / 2009, impune documente specifice, care sunt direct legate de suma totală a tranzacțiilor dintr-un cont. Documentele care sunt prealabile și sunt solicitate astăzi pentru a vă actualiza contul.
Vă stăm la dispoziție pentru orice clarificare sau informații prin e-mail la [e-mail protejat]




 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

In sfarsit ai facut un sfat? Aceleași documente mi-au fost cerute.
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Bună seara. De asemenea, joc prin viva, nu o sumă mare de retrageri de depozite în jurul valorii de 500-800 € în pariuri pe lună. Nu mi-au cerut nimic extra până acum.
Indiferent de faptul că celelalte documente au fost selective, cred că ar fi ușor să trimiteți această solicitare tuturor utilizatorilor lor.

Întrebarea este când ei decid să ceară pe cineva și ce criterii. În ce părere, volumul comerțului și un punct care poate juca un rol important este cât de mult aveți tranzacții și ce fel de alți utilizatori
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Deoarece funcționează ca o instituție financiară licențiată de Banca Greciei, aceasta se supune normelor sale. În ultimii ani, toate băncile au solicitat o actualizare anuală a datelor despre clienți și a unor carduri suplimentare pentru sume mari în raport cu tranzacțiile.
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Cu toate acestea, am avut încă un cont 1 cu 20-30 Euro pe lună și peste nivelul 6.000 Eurosolver nu a cerut nimic mai mult decât aventura și identitatea clasică.

Trimis de la S308 utilizând funcția Tapatalk
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Bună seara.

Mi sa cerut săptămâna trecută aceste documente suplimentare. Le-am întrebat motivul, dar nu mă aștept să am un răspuns clar.

Trebuie să facă curat cu valoarea comerțului.

Acest cont am aproximativ 15 luni de tranzacții (depozite, retrageri, transferuri) pe 20.000.
Dacă altcineva are o imagine a cuantumului tranzacțiilor sale în momentul în care i-au cerut un salariu, să scriem dacă ieșim :D
 
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Odată ce viva oferă servicii financiare, este supusă instrucțiunilor Băncii. Dar, desigur, întrebarea este de ce cineva poate folosi serviciile viva
 
  • Aprecieri
reacţii: Prognoză
Răspuns: Viva portofel documente suplimentare de identificare (salariu + certificat de angajator

Odată ce viva oferă servicii financiare, este supusă instrucțiunilor Băncii. Dar, desigur, întrebarea este de ce cineva poate folosi serviciile viva

În trecut, utilizarea lui, pentru că nu existau neașteptate în portofelele electronice. Odată ce nu mai există, nu o folosesc prea mult.
 

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Ok, scriu Olympic Final Four de acum înainte : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
    B Forum Bot: BraShaVa8888 a început un nou thread numit „|_ Live _|” in Prognoze...