WIMBLEDON, 2

jmarkog

Infobeto Tipster
30 Nov 2007
19,278
9,334
0
De aici și de acolo
Încep problema, cred că FRAN nu ar trebui să aibă o problemă : twis:

-Federer-Ancic: Să mergem mai jos.... Federer 3-0, poate cu handicap în jocuri

-Safin-Lopez: Aici s-ar putea să avem costing greșit, așa cum a subliniat SD în centrală....cu 4-1 H2H în favoarea spaniolei, dar și oboseala lui Safin cred că este greșit să dau un astfel de favorit. ....deci prefer Lay Safin 3-0, dar sa avem si 1 tie break in joc, ca in precedentele 5 intre ei am avut cel putin 1 !!!

-Nadal-Murray: Și aici vedem că jocul este mai ambiguu decât arată șansele ... britanicul joacă acasă și supărarea mare pe care i-a făcut-o ieri ar putea funcționa bine, poate, desigur, va obosi ... noi vezi din cele 3 jocuri anterioare cele 2 care au avut loc pe o suprafață dură, Marie s-a luptat cu ele, de fapt anul trecut în Australia a trecut la 5 seturi, în timp ce în celălalt a pierdut cu o diferență de 1 pauză pe set ... meciul de pe teren nu îl iau în calcul ... așa că cred că merită un meci împotriva Spaniei .... Lay Nadal 3-0 poate fi cea mai bună alegere

-Schuettler-Clement: Aici, pentru că nu văd un câștigător, îl voi cumpăra pe neamț doar în scopul de a câștiga definitiv, datorită celor 3 victorii consecutive pe care le are asupra adversarului său, așa că în cazul în care trece pentru a face divizia corespunzătoare
 
Cred că Nadal a urcat la nivel și se apropie tot mai mult de Federer. Consider victoria lui „sigură” dar performanța poate să nu-i mulțumească pe mulți. Marie (slăbiciunea mea) m-a dezamăgit cu Casque în primele două seturi (până în a treia repriză pe care am văzut-o) și trebuie să-și ridice foarte mult performanța dacă vrea. să-l tulbure pe spaniol. Acest joc îmi amintește de astăzi a lui Radwanska cu Williams și mă aștept la același rezultat.

Safin a jucat până acum un tenis destul de bun, culminând cu victoria asupra lui Nole, dar victoria asupra lui Vavrinkas a fost la fel de dificilă (cel puțin ca nume). L-am văzut pe Lopez cu Marco, era un luptător, cu un serviciu bun, dar până acum. Aș vrea să văd puțin mai multă performanță

Federer poate avea dificultăți cu serviciul croat de dinamită și poate pierde un set dintr-un tie-break, în timp ce celălalt meci nu știu și nu pot să spun nimic și să-l documentez
 
O zi bună

Voi fi de acord cu jm în ceea ce privește elvețianul, unde croatul probabil se va baza pe un serviciu puternic, dar asta nu înseamnă că va putea întotdeauna să câștige meciuri doar cu serviciul său.
Voi fi de acord cu Lacta despre Nadal. Cred că spaniolul nu pierde finala cu nimic.
Safin, dacă joacă cu Djoko și Wawrinka, nu pierde meciul, nici măcar cu mingi.
În al patrulea meci al zilei, pentru mine placa se înclină spre neamț. Și cote peste 2,00 mi se pare bine.
Întrebare pentru Ercan: 3-1 la Ancic (cu obligatie 90?) Sau 3-1 pentru elvetian (cu obligatia 4,90) ????
 
  • Aprecieri
reacţii: bati9 și jmarkog
Încep problema, cred că FRAN nu ar trebui să aibă o problemă : twis:

-Federer-Ancic: Să mergem mai jos.... Federer 3-0, poate cu handicap în jocuri

-Safin-Lopez: Aici s-ar putea să avem costing greșit, așa cum a subliniat SD în centrală....cu 4-1 H2H în favoarea spaniolei, dar și oboseala lui Safin cred că este greșit să dau un astfel de favorit. ....deci prefer Lay Safin 3-0, dar sa avem si 1 tie break in joc, ca in precedentele 5 intre ei am avut cel putin 1 !!!

-Nadal-Murray: Și aici vedem că jocul este mai ambiguu decât arată șansele ... britanicul joacă acasă și supărarea mare pe care i-a făcut-o ieri ar putea funcționa bine, poate, desigur, va obosi ... noi vezi din cele 3 jocuri anterioare cele 2 care au avut loc pe o suprafață dură, Marie s-a luptat cu ele, de fapt anul trecut în Australia a trecut la 5 seturi, în timp ce în celălalt a pierdut cu o diferență de 1 pauză pe set ... meciul de pe teren nu îl iau în calcul ... așa că cred că merită un meci împotriva Spaniei .... Lay Nadal 3-0 poate fi cea mai bună alegere

-Schuettler-Clement: Aici, pentru că nu văd un câștigător, îl voi cumpăra pe neamț doar în scopul de a câștiga definitiv, datorită celor 3 victorii consecutive pe care le are asupra adversarului său, așa că în cazul în care trece pentru a face divizia corespunzătoare

Nicio problemă, JM, desigur. Mi-aș dori să înceapă un alt copil în fiecare zi. Adzic a jucat două puncte de cinci puncte în acest turneu (Petchner, Verdasco) și oricât de mult da, se va fi acumulat ceva oboseală.
Totuși, pentru că este un server bun, probabil că va merge la un set la tie break, așa că poate pierde cu 3-0. In acest joc dupa parerea mea fie ai o crama mare si joci mult cu Federer (ex. 1000 de euro ca sa iei 70 sau 80 de euro) fie astepti un bas si cotele cresc. Mi se pare puțin probabil să piardă în fața lui Ancic. Nu mă tai însă capul dacă joacă cu Safin.
În mod logic, Lopez ar trebui să fie mai obosit decât Safin după ce a jucat cinci, tocmai a terminat mai devreme, deși pare suficient de atletic pentru a-l influența. H2H este în favoarea spaniolului, dar personal Lopez îmi arată puțin pentru semifinala de la Wimbledon. Desigur, în trecut există exemplul lui Bjorkman care a reușit. Lay-ul de 3-0 Safin pare mai încrezător, dar îl văd drept câștigătorul final.
În Murray-Nadal mă gândesc la Nadal. Din păcate, nu am văzut un meci al spaniolului în direct. Adevărul amar, însă, este că Nadal este super antrenat și a câștigat un turneu pe iarbă anul acesta, în timp ce Murray nu a existat în primele trei seturi în ciuda unui joc cu Gasquet și a profitat de caracterul învins al francezului și de ajutorul lui. oameni să întoarcă meciul... Dar Nadal este un alt caz.
În cele din urmă, la Clemens-Suetler, amândoi sunt relativ bătrâni și vor să aibă ceva mare de amintit când își încheie cariera. Mai ales Suetler. Germanul îmi amintește cu tărie de cazul lui Bjorkman alaltăieri. Probabil că voi paria pe Suetler dacă merge cu 2-0 sau 2-1 seturi.
 
Voi fi de acord cu jm în ceea ce privește elvețianul, unde croatul probabil se va baza pe un serviciu puternic, dar asta nu înseamnă că va putea întotdeauna să câștige meciuri doar cu serviciul său.
Voi fi de acord cu Lacta despre Nadal. Cred că spaniolul nu pierde finala cu nimic.
Safin, dacă joacă cu Djoko și Wawrinka, nu pierde meciul, nici măcar cu mingi.
În al patrulea meci al zilei, pentru mine placa se înclină spre neamț. Și cote peste 2,00 mi se pare bine.
Întrebare pentru Ercan: 3-1 la Ancic (cu obligatie 90?) Sau 3-1 pentru elvetian (cu obligatia 4,90) ????

Lay 3-1 Ancic cu obligație 38
 
UN GÂND PENTRU CEI CARE VAD TURNEUL CÂȘTIGĂTOR DE NADAL SAU VOR ORICE CARE SĂ TRAZEZEAZĂ. AYTH THN MOMENT RETURNAREA LUI NADAL PENTRU CÂȘTIGĂTORUL FINAL DE LA WIMBLEDON ESTE LA 2,9. SE POATE CREEA O OPORTUNITATE DACĂ MARIE PRECEDEAZA ÎNAINTE DE A PRIMI?
 
UN GÂND PENTRU CEI CARE VAD TURNEUL CÂȘTIGĂTOR DE NADAL SAU VOR ORICE CARE SĂ TRAZEZEAZĂ. AYTH THN MOMENT RETURNAREA LUI NADAL PENTRU CÂȘTIGĂTORUL FINAL DE LA WIMBLEDON ESTE LA 2,9. SE POATE CREEA O OPORTUNITATE DACĂ MARIE PRECEDEAZA ÎNAINTE DE A PRIMI?

Cu toate acestea, este în interesul meu ca Nadal să piardă astăzi dacă poate: spite:
 
Bineînțeles că DACA AR FI FĂCUT LA SARCINA GASKE ÎN ACEL PUNT AR FI FĂCUT MAI MULT. DAR DACĂ NU A DAT DEJA ŞI ÎL ASTEPTĂ, VA LUĂ CU PAUZĂ; CE VREAU SA SPUN? CA REZONABIL DACĂ FACE O PAUZĂ, NADAL POATE SUSCA ȘI CU PUȚI BANI SE POATE FACE O COMERCIALIZARE BUNĂ DACĂ CINE ARE PE CINE ARE CARE O ARE.
 
sau pe site-ul epishmo

12.58pm: Nu sunt vești bune, mă tem. Un anunț al biroului arbitrului despre tannoy tocmai a spus: „Se așteaptă să plouă până la ora 4:XNUMX în această după-amiază, dar suntem încrezători într-o vrajă mai strălucitoare și vom juca curând după aceea”. Și în acest moment, vă pot da înapoi lui Drew.
 
  • Aprecieri
reacţii: SuperDuper
Meciurile au început acum aproximativ 40 de minute.

Fed încheie meciul cu proceduri scurte, paradisul cămătărilor.

Lopez obține destul de ușor primul set, el conduce cu 1-4.

Nimic de valoare pentru Fed, nu joc la cota de 1.40 la 3-0.

In schimb am inceput cu un lay Safin si deocamdata sunt bine: bravo:
Probabil că îl voi lăsa mult timp și poate schimb cu o performanță foarte extremă.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27/28/4/2024)”...