Winmasters: „Jucătorul să marcheze în afara cutiei” Fără reguli

Der Zorn Gottes

New Member
22 Oct 2019
12
7
3
55
Bună seara.
Urmăresc site-ul și subiectele sale pur și simplu nu mă înregistrasem.

Am jucat 5 Euro Performance 11 următorul pariu

Marc Fernandez Să înscrie din afara careului
Panionios vs Asteras Tripolis
Tipul de pariuri: LineType1 Player Pentru a înscrie în afara casetei

Jucătorul înscrie în afara zonei, dar cu un fault și ei consideră pariul meu ca un ratat !!!!!
La întrebările mele despre ce regulă răspund nu am primit pentru că, evident, nu există
regula pentru jucător să marcheze în afara cutiei ...........
Cu '' Îmi place asta '' fac un pariu ca un pierzător fără să se refere la regula care o stabilește !!!!!!!!

La întrebarea rezonabilă pe care i-am pus-o

''
REFEREAZĂ-MĂ CE REGUL AM ÎNCEPUT ÎNCEPUT

PENTRU A PUNEA ÎN AFARA CUTIEI

SPUNE CAUTUL NU ESTE IN afara CUTIEI !!!!!!!!!!!!



Marc Fernandez Să înscrie din afara careului
Panionios vs Asteras Tripolis
Tipul de pariuri: LineType1 Player Pentru a înscrie în afara casetei


Jucătorul să marcheze în afara ........... Pariul este fie pe cap, pe lovitură, fie pe fault după ce a marcat din teren Jucătorul Să înscrie în afara Boxului este câștigat !!!!!!! !!!!!!!

Nu ați menționat acest pariu special pentru restricții suplimentare pe care mi le raportați în prezent.

Pariul a fost

Jucător de marcat în afara casetei SKETO nu a specificat parametrii la care raportați în prezent.
Vă rugăm să revizuiți este evident !!!!!!!!!!! '' '



Așadar, în chestionarul meu de mai sus nu au menționat pe baza carei reguli îmi stabilesc pariul ca un pierzător, în loc să mă trimită să plâng la autoritatea de supraveghere etc ...


Imi impart experienta pentru ca nu imi plac incertitudinile !!!!!!!!
Protejați viitorii jucători de experiența mea în această companie.

Desigur, orice comentarii sunt binevenite.
 
Ultima editare de administrator:
Stimate prieten Dacă pe aceeași piață au avut opțiunile a) prin zonă, b) cu o penalizare c) în afara zonei d) cu un fault. Mi se pare logic să-ți pierzi pariul, așa cum ai fi, de exemplu, pe al meu prin zonă, dacă ar fi fost o lovitură de departajare, deoarece există o altă piață pentru acest eveniment. Privește-l puțin mai bine și spune-ne.
 
Stimate prieten Dacă pe aceeași piață au avut opțiunile a) prin zonă, b) cu o penalizare c) în afara zonei d) cu un fault. Mi se pare logic să-ți pierzi pariul, așa cum ai fi, de exemplu, pe al meu prin zonă, dacă ar fi fost o lovitură de departajare, deoarece există o altă piață pentru acest eveniment. Privește-l puțin mai bine și spune-ne.
Dar ce pot vedea? Pentru a spune adevărul, nu-mi amintesc dacă aveau aceste piețe, ci regulile lor
nu menționați nimic relevant !!!!!!!!!!
Nu văd nicio logică decât EXCELENȚA și, evident, sunt la discreția lor.
De asemenea, piețele la care faceți referire ar avea, în mod evident, alte prețuri, deoarece acestea ar fi fost separate și „riscul” le-a fost imprimat

Pentru a marca Un penalty ar fi fost 20, de exemplu, un scor de fault ar avea 15 de ex

Pariul meu a fost 11 pentru că ar include în mod rezonabil faultul și capul și șutul din afara zonei ... Evident atunci când cumpărați scorul în exterior Cutia include partea superioară .....

Pariul este în zona IN sau OUT nu menționează alți parametri.
 
Prietenul are dreptate dacă, de exemplu, meciul lui Atletico cu Leverkusen are următoarele

1571748431879.png


M-am uitat la termeni și nu am menționat dacă va fi dintr-un fault sau în timpul atacului
 
ce vrea prietenul meu să spună și cred că da, dacă există o nișă pe aceeași piață, atunci este considerat un caz separat.
Nu am văzut această piață anume, dar o piață corespunzătoare este modalitatea de a marca un prim obiectiv
1) tragere
2) capete
3) lovitură de departajare
4) fault
5) autogol

iar în acest caz, lovitura, lovitura de departajare, autosesizarea pot face parte din categoria JUT, dar dacă pariați pe șut, în toate aceste cazuri pierzi pentru că le separă.
Performanța de acum, care este clar mai mică în schimburi, se datorează faptului că este mai obișnuit să înscrie goluri în schimb, în ​​comparație cu un fault.

Vedeți dacă acesta este pariul dvs.
 
Inutil să spun că nu voi juca din nou un ban în winmasters ...........

Este un DAVTZILIKI normal pentru profitul 50 Euro !!!!!!!!!!!

Și este iritant, fără nicio regulă relevantă, să-l faci pe jucătorul care nu-l privește!
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
Dacă aș fi în poziția dvs., aș trimite Malta la început (ați acceptat că orice dispută va fi soluționată) și le-aș spune că au anulat un pariu pentru care pariul nu este pierdut de termenii și condițiile generale, precum și de către termenii specifici pariurilor de fotbal. Vă rugăm să mă anunțați în ce categorie de pariuri de fotbal compania mea specială a făcut un pariu pierdut.
 
Dacă aș fi în poziția dvs., aș trimite Malta la început (ați acceptat că orice dispută va fi soluționată) și le-aș spune că au anulat un pariu pentru care pariul nu este pierdut de termenii și condițiile generale, precum și de către termenii specifici pariurilor de fotbal. Vă rugăm să mă anunțați în ce categorie de pariuri de fotbal compania mea specială a făcut un pariu pierdut.

Am o mulțime de pariuri deschise pe termen lung și după cum vedeți în acești termeni, acestea pot fi anulate ........
Doar pentru 50 euro este necinstit din partea lor să nu plătesc și să riscăm și să anulez cele deschise pe termen lung care merg bine.
Doar că nu toarnă franci acolo și trebuie să știe despre aceste practici și despre alți jucători.
 
Am o mulțime de pariuri deschise pe termen lung și după cum vedeți în acești termeni, acestea pot fi anulate ........
Doar pentru 50 euro este necinstit din partea lor să nu plătesc și să riscăm și să anulez cele deschise pe termen lung care merg bine.
Doar că nu toarnă franci acolo și trebuie să știe despre aceste practici și despre alți jucători.

Și ce te face să crezi că vei fi plătit pe termen lung atunci când ai plasat un pariu 50 euro și ei refuză să te plătească?
 
Și ce te face să crezi că vei fi plătit pe termen lung atunci când ai plasat un pariu 50 euro și ei refuză să te plătească?

5 euro Am jucat cu performanța 11 și termenii lungi sunt termeni clari decât am văzut, așa că, în mod evident, risc să nu fiu plătit.

Câștigurile 50 Euro nu îmi dau o apăsare auto-indulgentă pentru vagilitatea și inexistența regulilor în ceea ce privește tipul de pariu pe care l-am jucat din păcate acolo .......
Supervizorul care a spus să salveze compania '' nano '' de la 50 euro.
Asa a comandat acest om viclean .........
Dacă nu aș fi fost limitat la o altă companie, aș fi jucat-o acolo și aș fi fost plătită !!!
 
Forum cred că poate interveni pentru a vă rezolva problema, nu cred că sunt atât de proști și au pierdut un astfel de pariu
 
  • Aprecieri
reacţii: JordanRules
După ce a comunicat cu oamenii ei winmasters, volproblema a fost rezolvată în cel mai corect mod și bine făcută companiei!

Inițial mi-au cerut să le trimit numele dvs. de utilizator la winmasters și e-mailul dvs. pentru a rezolva problema apărută. De asemenea, mi s-a cerut să vă informez despre următoarele:

"Winmasters oferă cote pentru goluri în afara zonei și pentru goluri cu faulturi directe.
Primul nu conține al doilea. În toate companiile, până la urmă, aceste pariuri sunt stabilite la fel.

Această regulă a existat pe site-ul nostru scris în limba engleză și, prin urmare, nu a existat nicio neregulă din partea winmasters.

Prin urmare, nu se așteaptă ca acest pariu să fie plătit ca câștigător. Cu toate acestea, înțelegând neînțelegerea care ar fi putut apărea din utilizarea limbii engleze, compania este dispusă să crediteze câștigurile acestui pariu. "


Deci când ne puteți trimite ceea ce au cerut [e-mail protejat] sau privește-mă și promovează-le pentru a închide problema în mod favorabil.
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2 și FunBet
După ce a comunicat cu oamenii ei winmasters, volproblema a fost rezolvată în cel mai corect mod și bine făcută companiei!

Inițial mi-au cerut să le trimit numele dvs. de utilizator la winmasters și e-mailul dvs. pentru a rezolva problema apărută. De asemenea, mi s-a cerut să vă informez despre următoarele:

"Winmasters oferă cote pentru goluri în afara zonei și pentru goluri cu faulturi directe.
Primul nu conține al doilea. În toate companiile, până la urmă, aceste pariuri sunt stabilite la fel.

Această regulă a existat pe site-ul nostru scris în limba engleză și, prin urmare, nu a existat nicio neregulă din partea winmasters.

Prin urmare, nu se așteaptă ca acest pariu să fie plătit ca câștigător. Cu toate acestea, înțelegând neînțelegerea care ar fi putut apărea din utilizarea limbii engleze, compania este dispusă să crediteze câștigurile acestui pariu. "


Deci când ne puteți trimite ceea ce au cerut [e-mail protejat] sau privește-mă și promovează-le pentru a închide problema în mod favorabil.

Vă mulțumesc foarte mult pentru interes.

Informațiile pe care mi le-ați solicitat să le promovez într-un chat de chat privat cred că le-ați primit.
 
După ce a comunicat cu oamenii ei winmasters, volproblema a fost rezolvată în cel mai corect mod și bine făcută companiei!

Inițial mi-au cerut să le trimit numele dvs. de utilizator la winmasters și e-mailul dvs. pentru a rezolva problema apărută. De asemenea, mi s-a cerut să vă informez despre următoarele:

"Winmasters oferă cote pentru goluri în afara zonei și pentru goluri cu faulturi directe.
Primul nu conține al doilea. În toate companiile, până la urmă, aceste pariuri sunt stabilite la fel.

Această regulă a existat pe site-ul nostru scris în limba engleză și, prin urmare, nu a existat nicio neregulă din partea winmasters.

Prin urmare, nu se așteaptă ca acest pariu să fie plătit ca câștigător. Cu toate acestea, înțelegând neînțelegerea care ar fi putut apărea din utilizarea limbii engleze, compania este dispusă să crediteze câștigurile acestui pariu. "


Deci când ne puteți trimite ceea ce au cerut [e-mail protejat] sau privește-mă și promovează-le pentru a închide problema în mod favorabil.

Ai făcut bine și ai mediat pentru ca copilul să-și obțină banii. Pentru mine, de ce nu ai mediat, că pariul meu a fost absolut clar și neclar?
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...