Winmasters: „Jucătorul să marcheze în afara cutiei” Fără reguli

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
După ce a comunicat cu oamenii ei winmasters, tproblema a fost rezolvată în cel mai corect mod și bine făcută companiei!

Inițial mi-au cerut să vă trimit numele de utilizator winmasters și e-mailul dvs. pentru a remedia problema. De asemenea, mi s-a solicitat să vă anunț următoarele:

"la winmasters Oferte sunt disponibile pentru obiective în afara terenului și lovituri directe.
Primul nu conține al doilea. În toate companiile, până la urmă, aceste pariuri sunt stabilite la fel.

Această regulă a existat pe site-ul nostru scris în engleză și, prin urmare, nu a existat nicio neregularitate winmasters.

Prin urmare, acest pariu nu este prevăzut să fie plătit ca un câștig. Dar înțelegând neînțelegerea care poate apărea din utilizarea limbii engleze, compania este dispusă să crediteze câștigurile acelui pariu special ".

Deci când ne puteți trimite ceea ce au cerut [E-mail protejate] sau privește-mă și promovează-le pentru a închide problema în mod favorabil.
Eu de ce nu mă ajuți?

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,934
24,280
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Deoarece o întrebi din nou într-un indiciu ... și în loc să spui nu la ceea ce avem de oferit, permiteți-mă să vă informez că nu facem discriminări pentru infobeto.
Oriunde vedem o problemă cu jucătorul, facem ce putem și încercăm să ajutăm.
Mulți joacă un rol în soluționarea unei probleme cu scopul principal al problemei, cât de mult spuneți întregul adevăr, cu care companie există problema și așa mai departe.
În cazul dvs. nu am putut face nimic. Nu ne vom scuza deloc….
  • ca
reacţii: Ertzan

JohnDal1991

Membru
3 Oct 2019
36
13
8
29
Deoarece o întrebi din nou într-un indiciu ... și în loc să spui nu la ceea ce avem de oferit, permiteți-mă să vă informez că nu facem discriminări pentru infobeto.
Oriunde vedem o problemă cu jucătorul, facem ce putem și încercăm să ajutăm.
Mulți joacă un rol în soluționarea unei probleme cu scopul principal al problemei, cât de mult spuneți întregul adevăr, cu care companie există problema și așa mai departe.
În cazul dvs. nu am putut face nimic. Nu ne vom scuza deloc….
Mi-am spus la revedere în felul meu.
Am scris „ai făcut bine și ai mediat bla bla”.
Cred că acest lucru se traduce prin degetele mari, chiar și prin cuvinte sinonime.
Nu puteam ști dacă ați făcut culise pe subiectul meu până azi l-ați menționat.
Mă simt vinovat pentru că am pierdut mult mai mult decât prietenul care a deschis subiectul aici și cu rezultatul clar al pariului în favoarea mea, fără loc pentru neînțelegere.
În ceea ce privește dacă spun adevărul sau nu, am enumerat capturi de ecran ale pariului anulat de betsop și din pariul plătit pentru campioni, care este jucat la performanță aproape, în același timp, și în cazul în care obțin cote de la același furnizor, au presupus că au greșit.
Dacă ar fi greșit, nu ar fi plătit nici campioni.
  • ca
reacţii: Tigres

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
să vă sfințească gura.
Toată lumea vine și atârnă în forumuri etc, iar unii dintre ei au comis infracțiuni (jucând de la propriul IP pentru oamenii 10, depunându-și propriile skril la un cont în numele alunu etc) și nimeni nu acceptă nimic. toate sunt nedrepte.
N-am citit pe nimeni care a ieșit să scrie „vrăjitoare cu grijă cu compania. Lăudam jocuri precum contul vărului meu sau al bunicii mele, jucându-mă de pe propriul telefon mobil pe care îl laudam luni întregi și depozitele pe care le făcusem de la ale mele. skril cu un e-mail virtual și acum nu mă plătesc. ai grijă să nu te rănești. este foarte strict și toate companiile o caută și cer același document, de ex. "

pentru a evita neînțelegerile.
nu vreau să spun nimic pentru johndal1991. în general vorbind.

Eidikos

New Member
10 Aug 2017
12
7
3
Bravo pentru câștigătorii care au reguli clare și acoperite au schimbat aranjamentul .. Pariurile europene mai mari, dimpotrivă, modifică regulile după bunul plac, inventează noi reguli privind punctele de rating ale jucătorilor și nu câștigă automat niciun credit. agenții de insolvență pentru internet și solvabilitate !!!

Der Zorn Gottes

New Member
22 Oct 2019
10
7
3
51
Bravo pentru câștigătorii care au reguli clare și acoperite au schimbat aranjamentul .. Pariurile europene mai mari, dimpotrivă, modifică regulile după bunul plac, inventează noi reguli privind punctele de rating ale jucătorilor și nu câștigă automat niciun credit. agenții de insolvență pentru internet și solvabilitate !!!

Niciunde nu era clar sau clar în pariurile mele.
Când am cerut această regulă să-l văd recunoscut oprindu-l ...

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
să vă sfințească gura.
Toată lumea vine și atârnă în forumuri etc, iar unii dintre ei au comis infracțiuni (jucând de la propriul IP pentru oamenii 10, depunându-și propriile skril la un cont în numele alunu etc) și nimeni nu acceptă nimic. toate sunt nedrepte.
N-am citit pe nimeni care a ieșit să scrie „vrăjitoare cu grijă cu compania. Lăudam jocuri precum contul vărului meu sau al bunicii mele, jucându-mă de pe propriul telefon mobil pe care îl laudam luni întregi și depozitele pe care le făcusem de la ale mele. skril cu un e-mail virtual și acum nu mă plătesc. ai grijă să nu te rănești. este foarte strict și toate companiile o caută și cer același document, de ex. "

pentru a evita neînțelegerile.
nu vreau să spun nimic pentru johndal1991. în general vorbind.
Să joci pe cineva la etaj și să vii pe forum și să scrii copii salut la etaj .. Ne spui? Serios acum? Permiteți-mi să vă informez, de asemenea, că companiile nu mănâncă bani cu scuza exclusivă a mai multor conturi sau nu se ridică așa cum l-ați dat greșit. Există mai multe alte scuze în repertoriul lor. Ori de câte ori povestea despre jucătorii răi și despre companiile bune este anulată.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
386
211
43
Să joci pe cineva la etaj și să vii pe forum și să scrii copii salut la etaj .. Ne spui? Serios acum? Permiteți-mi să vă informez, de asemenea, că companiile nu mănâncă bani cu scuza exclusivă a mai multor conturi sau nu se ridică așa cum l-ați dat greșit. Există mai multe alte scuze în repertoriul lor. Ori de câte ori povestea despre jucătorii răi și despre companiile bune este anulată.
1.Nu sunt prea corporativ. Oriunde altundeva. probabil că nu mă citești des.
2. Știu foarte bine că încercarea de a evita plățile este sacrificată și cu scuze amuzante.
3.Am fost o victimă a problemei de plăți
4. Nu am spus că nimeni a venit cu un nume de marcă spunând că a fost jucat. anonim o va face dintr-o cafenea pe internet cu un nume de utilizator irelevant după un timp. și nu mă aștept. era o formă de logică
5. poveștile cu „stand up” au fost un exemplu simplu. ar putea fi altceva care deranjează companiile (arbitraj, conturi multiple etc).
6.CONCLUSIONS.Nu mă interesează dacă cineva are conturi 2000, dacă joacă live, dacă fac vânătoare de bonusuri, nici măcar nu voi face poliția. N-AM FAC DE LA MEA.
tocmai atunci când decideți să faceți un astfel de lucru, nu plângeți mai târziu, când aveți cuibul murdar, mai ales când ați lăsat urme în urma dvs., prin dispozitive, IP etc.
7.Nu trebuie să fiți de acord cu mine

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • UEFA Champions League 2019-2020
  • 20: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Toronto Raptors - Denver Nuggets
  • Mâine 15-08-2020
  • 01: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder