Tur WTA

Zorian

IFC # 5 Cupa câștigătoare 2013-14
Membru al echipei
11 Oct 2005
29,811
19,339
113
52
Pe o insulă din ocean, pe un vârf pustiu
Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova 1-6 2-6
Am făcut acest lucru necuvântat, a trebuit să văd mai întâi ce este cehul. cu ochii închiși tejghea :(
Veronica Kudermetova - Garbine Muguruza 5-7 6-4 4-6
puncte câștigate de spanioli. cu siguranță a meritat 3,5 în favoarea rusului. nu a ars, ce să fac?

Elise Mertens - Aryna Sabalenka 4-6 3-6
Belorussia trece și aștept meciul lui Pavlyuchenkova cu Kontaveit pentru cuplu

Pariuri: 15 €
Portofel: 88,70 €
Din păcate, fata rusă a pierdut și ea, așa că nici cuplul
Mă duc cu Rybakina să joc oa doua finală consecutivă
Petra Martic - Elena Rybakina 2 Performanța 1,72 (Bet365)

Pariuri: 5 €
Portofel: 83,70 €

Zorian

Membru al echipei
11 Oct 2005
29,811
19,339
113
52
Halep a ridicat în sfârșit cana din Dubai, iar fetele s-au mutat acum la Doha, unde avem săptămâna aceasta Turneul de Premier Qatar Total Open 5. Acesta este ultimul meci al Letoniei, Jelena Ostapenko, cu elvețianul Jil Teichmann. Ostapenko nu a început bine, cu 2 victorii și 3 înfrângeri în acest an. Teichmann mi-a oferit multă sănătate în Fed Cup și cred că are pasiunea de a bate fiecare meci. Acum rămâne de văzut dacă va reuși. Totuși, 2,37 este o performanță bună de știut.
Jelena Ostapenko - Jil Teichmann 2 Performanța 2,37 (Bet365)

Zorian

Membru al echipei
11 Oct 2005
29,811
19,339
113
52
În scurt timp, un meci începe cu doi adversari americani. Alison Riske se confruntă cu Jennifer Brady. Pe locul 19 din lume în primul rând, pe locul 45 secund. Pe baza performanțelor lor din turneul precedent de la Dubai, unde Riske de la turneul 1 Jabeur din Tunisia, în timp ce Brady a jucat calificări și a ajuns în semifinale, totalizând 7 meciuri și câștigând Svitolina, Muguruza pentru a pierde la Halep. , Voi risca să fac un alt turneu bun în vecinul Doha.
Alison Riske - Jennifer Brady 2 Performanța 2,10 (Bet365)

Portofel: 82,30 €

Zorian

Membru al echipei
11 Oct 2005
29,811
19,339
113
52
În scurt timp, un meci începe cu doi adversari americani. Alison Riske se confruntă cu Jennifer Brady. Pe locul 19 din lume în primul rând, pe locul 45 secund. Pe baza performanțelor lor din turneul precedent de la Dubai, unde Riske de la turneul 1 Jabeur din Tunisia, în timp ce Brady a jucat calificări și a ajuns în semifinale, totalizând 7 meciuri și câștigând Svitolina, Muguruza pentru a pierde la Halep. , Voi risca să fac un alt turneu bun în vecinul Doha.
Alison Riske - Jennifer Brady 2 Performanța 2,10 (Bet365)

Portofel: 82,30 €

Brady câștigă cu 2-1, cu două victorii TB (!!)
Portofel: 92,80 €

Zorian

Membru al echipei
11 Oct 2005
29,811
19,339
113
52
Sunt alături de voi azi. Aleg un meci din turneul de la Lyon și unul din turneul de la Monterrey. Ambele sunt turnee mici (internaționale) pe o suprafață dură, doar cea din Lyon este închisă.
Gemenul meu este Garcia / Schmiedlova. Primul de la Lyon și celălalt de la Monterrey.
Franceza Caroline Garcia, nr. 3 la bord, cred că are o sarcină oarecum ușoară astăzi. Adversara ei este numărul 122 din lume, Belgia Ysaline Bonaventure. Estimarea mea este că peste 1,50 este o cotă care merită pentru Franța, iar Stoiximan o are la 1,62.
Slovacia Anna Karolina Schmiedlova a făcut o apariție excelentă împotriva lui Venus Williams. Cred că șansele ei de câștig se datorează faptului că este numărul 199 în lume, în timp ce actuala sa adversară, cehia Marie Marie Bouzkova, se află pe locul 57. Dar am văzut cehă în primul meci și nu pot spune că a fost ceva special. Dacă slovacul în vârstă de 1 de ani joacă așa cum a făcut-o în primul său meci din turneu, cred că are.

Portofel: 102,05 €

Zorian

Membru al echipei
11 Oct 2005
29,811
19,339
113
52
Sunt alături de voi azi. Aleg un meci din turneul de la Lyon și unul din turneul de la Monterrey. Ambele sunt turnee mici (internaționale) pe o suprafață dură, doar cea din Lyon este închisă.
Gemenul meu este Garcia / Schmiedlova. Primul de la Lyon și celălalt de la Monterrey.
Franceza Caroline Garcia, nr. 3 la bord, cred că are o sarcină oarecum ușoară astăzi. Adversara ei este numărul 122 din lume, Belgia Ysaline Bonaventure. Estimarea mea este că peste 1,50 este o cotă care merită pentru Franța, iar Stoiximan o are la 1,62.
Slovacia Anna Karolina Schmiedlova a făcut o apariție excelentă împotriva lui Venus Williams. Cred că șansele ei de câștig se datorează faptului că este numărul 199 în lume, în timp ce actuala sa adversară, cehia Marie Marie Bouzkova, se află pe locul 57. Dar am văzut cehă în primul meci și nu pot spune că a fost ceva special. Dacă slovacul în vârstă de 1 de ani joacă așa cum a făcut-o în primul său meci din turneu, cred că are.

Portofel: 102,05 €
Pierderea Slovaciei : kouvas:

Predictii

• 16: 00
    Start Novasports
    • Ares - Gent
  • 18: 00
    Novasports 5HD
    • Georgia - Spania
  • 21: 00
    Novasports 5HD
    • Bosnia și Herțegovina - Bulgaria
  • 21: 30
    Novasports 4HD
    • Franta - Ungaria
  • Mâine 05-07-2022
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 02: 10
    Novasports Prime
    • Cuba - SUA
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    cosmicsports Forum Bot: Utilizatorul cosmicsports a început un nou thread numit „Este ARB O IMAGINĂ MAGIC?” în...