Mesaje noi de profil

Bună seara, îmi pare rău pentru întrebarea irelevantă ai fost cu acest nume de utilizator în artofsharing?
fișier mi eipes OTI tha mi stamathsoun un exo kerdi giati la eipes auto.PROTOU KANO EGGRAFI DEN EXO Kani Akoma Phra THL THN EEEP DMI ME EIPE KAPOIOS EKEI DEN THA EXO THEMA ESI ME GIATI LA EIPES AUTO EXEIA ES AUTO EXEIS KATI KATA NOU?
Bună seara și bine chronia.prospatho vă trimite pm, dar a absorbit pm atât de multe și forym meu EMIT mesajul că nu mai poate primi mesaje, haha.

ce știm despre unibet?

https://gr.unibet-3.com/

Am reușit la întâmplare. el este licențiat în Grecia; pare să accepte jucători greci, dar numai o singură dată. Am crezut că nu există în Grecia.

Nu am văzut-o nici pe niciun site de pariuri sau pe lista de site-uri legitime de pariuri pe care le puteți găsi pe site-ul de pariuri.

ca o persoană mai experimentată o va ști. Am dreptul să joc într-o creatură; este ușor să înscrieți în pariorii de valoare?

Am văzut că are cote bune în unele meciuri care mă interesează

mulțumesc
thanoskouv
thanoskouv
Am jucat de ani de zile în unibet înainte și după povestea în „“ legitim „“ și a fost foarte fiabile plăți .. 2 care lucrează la intrarea în bani. Am oprit jocul timp de aproximativ un an pentru că nu mai acceptă metoda mea de plată. Spun că adevărul meu lipsește.
Studio Kristo este cea mai bună companie de fotografie profesională din Santorini și din toată Grecia. De asemenea, planifică propuneri de căsătorie și halate de chirie.
Spiro Bună seara, am discutat în trecut și ar dori cunoștințele - opinia dumneavoastră privind unele lucruri în ceea ce privește piața pariurilor în acest moment. În general, am avut un venit (nu atât de groaznic, dar stabil) jucând în unele companii! Din păcate, lucrurile merg de la rău la mai rău! În Grecia de Unibet nu pot juca de ani de zile și de cele mai multe, nici 888sport blockaded recent pe piața din Grecia! Este posibil să fie prin reluarea catenar (care nu crede nimic nu joacă un astfel) sau de către agentul sau uita complet; lovitură uriașă schimba, de asemenea, platforma sportingbet și înlocuiți acest lucru cu bwin! Pentru ușurința de jucători spun că, dacă ai vrut dl jucători nu au jucat la bwin ... Este posibil să redescoperim undeva această platformă sau chiar uita de sine complet, există o companie care merită să deranjeze sau capitolul pariu are archiseina se închide;
Bună seara! Am găsit o parte din postarea pe care aveți experiență și cunoștințe despre modul în care acestea se ocupe de jucători de pariuri. Am un cont să joc de noroc cu pariuri și să se joace 3 1 / 2 luni total depozite € 50 și 0,1 de acțiuni întotdeauna evro.Tha dori să întreb mai întâi următoarele:

1. Ce sisteme sugerezi, ce selecții de pariuri și ce ligi pentru vară?

2. Ce altă companie merită să deschizi un cont?

3. Știți despre site-urile care oferă informații despre ligile mai mici, cum ar fi Japonia, Malaezia, Singapore?

4. Ce sistem regulat urmăriți și câștigați?

5. Sunt surprins de faptul că unii oameni vin câștigători pe săptămână OPAP cât de multe de aproximativ 50, 100, 200.000 €, dintre care unii pariu câțiva euro. Credeți că sunt doar norocoși, informați cu privire la rezultatul înainte de a paria sau sunt informați prin statistici.
Vă mulțumim în avans!

Cu stimă,
Akis
Pentru pariuri, pariurile sunt anulate. Pentru Angelopoulos joacă în mod normal (dacă nu se decide că jocul a fost stabilit), deoarece cotele au fost deschise după ce Angelopoulos se afla deja în celebrul.
Katarxas eyxaristw gia thn apanthsh.Anaferthika cu esența celor mai multe opsews fainetai oti la psaxneis:)

Aceasta este prima zi a săptămânii când vine vorba de aparențele fanteziste.

Dacă vrei să vorbesc cu prietenii mei, episodul meu va fi jurnalul tunului 2.18, care te va duce la unul mai mare.

Diavasa leptomerws ton 2.18 o opoios einai ares mares koukounares! Esy hsoun pio katatopistikos kai eyxaristw giafto.

Kati allo twra.An k pentru thewrw katharo klepsimo tone kanonismo Gia supraviețuitoare k dystyxws un kai TA synithws psaxnw, ayth amelhsa thn forumuri eksarxis na dw kanones, mhpws tha mporouses na mou PEIS apthn stigmh pou les OTI o spaliaras allakse OMADA AAR akyrwnontai TA stoixhmata , afto shmainei oti pane Monada k ta xrhmata pisw? Ki un nai, isxyei tote (kata thn krish panta sou, syzhthsh kanoume) afto k gia ton giwrgo aggelopoulo o opoios einai kataxwrhmenos arxika sthn OMADA TWN maxhtwn?:)
Nici un prieten, fii bine. Cred că el a scris cerințele de pariere pentru a juca cu câștigătorul supraviețuitor în cazul în care retragerea voluntară se pierde. Dar, pentru a spune cu prudență, deoarece nu mai putem vedea. Vă ar recomanda să solicite p / Omul sau orice companie te joci ce e pe termenii lor.
Fișierul 1000 eyxaristw poate să apară în urma supraviețuitorului tematic.

Un den sou Kanei Kopo, mhpws tha mporouses na mou aitiologhseis apo empeirias, thewrias h „opws alliws esy theleis, la skeptiko THS ypotheshs OTI apo thn stigmh POU apoxwrhse oikeiothelws, tha mhdenistoun ta THS stoixhmata?

Eyxaristw ksana
Bună seara, am urmat dl Eric Castel, pentru că nu sunt chemat să urmeze și să-i privească afară atunci când doriți să faceți un grup în vaimper și se informează reciproc;
Este euxaristo gia să răspundă
Alla thelo voitheia pos pe paixo stin bf apo ellada me ton palio logariasmo
Min mi amintesc perpatao stin vroxi dos mou tin omprela su
v-0 1 1-0 când favorit este 1.6 și mai mic ..... v-3 0 0-3 când favorit este de peste 2 PERFORMANTA ....... vezi dacă strâmb kasaout nimeni cu pierdere și 2-3 următoarea este de gând să acopere și profit ..... mai ales în timpul 0-1 1-0 joc mai poli poli i pentru a veni 1 ziua ... ts cele mai multe zile nu vine nimeni
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Forum Bot: Coria a început o nouă temă numită „Basel / Viena” în tenis.