Jocurile Olimpice: Programul grecilor din weekend

Jocurile Olimpice: Programul grecilor din weekend

de la / COMUNICAT DE PRESĂ / Sâmbătă 24 iulie 2021 12: 21

Primul weekend al Jocurilor Olimpice este aici, cu sute de pariuri și selecții speciale la Stoiximan.

 

Sâmbătă dimineață (24/07, 08:30) Lefteris Petrounias este aruncat în bătălia calificărilor. Calificarea pentru finală este considerată aproape sigură, unde este oferit aurul lui Lefteris 1.36 la Stoiximan, argintul la 2.25 și bronz în 3.50.

 

Eforturile sportivilor greci în tenis încep sâmbătă. Maria Sakkari este la 1.65 să se califice împotriva lui Kontavit (24/07, 06:15), în timp ce Stefanos Tsitsipas în 1.11 împotriva lui Kohlschreiber (25/07, 05:00).

 

Este programată zorii zilei de duminică (25/07, 03:00), iar pistolul Air 10m. Femei, unde se găsește medalia de aur a Anna Korakaki 2.50 în Stoiximan.

 

Randamentele pot fi supuse modificărilor

 

Vezi aici toate pariurile pentru Jocurile Olimpice de la Tokyo!

 

DETALII PROGRAMULUI:

 

 

Sâmbătă 24 iulie

 

 

înot

Durata meciurilor: 13:00 - 15:30

 

400 m masculin individual: Seria de calificare - Apostolos Papastamos

100 m fluture feminin: serie de calificare - Anna Doutounaki

 

GIMNASTICA INSTRUMENTALĂ

Durata meciurilor: 08:30 - 10:00

 

Calificarea masculină - Lefteris Petrounias

 

TENIS

Durata meciurilor: 5:00 - 14:00

 

Prima rundă masculină - Stefanos Tsitsipas

Prima rundă de simplu feminin - Maria Sakkari

 

CANOTAJ

Durata meciurilor: 02:30 - 04:30

 

Feminin dublu: Serie de calificare - Christina Bourbou - Maria Kyridou

 

CICLISMUL RUTIER

Durata cursei: 05:00 - 12:15

 

Cursa masculină - Polychronis Tzortzakis

 

TENIS DE MASA

Durata meciurilor: 03:00 - 06:45

 

Individual masculin: Tur de calificare - Panagiotis Gionis

Durata meciurilor: 08:15 - 11:15

 

Individual masculin: Prima rundă - Panagiotis Gionis

Durata meciurilor: 11:30 - 16:30

 

Individual masculin: Prima rundă - Panagiotis Gionis

 

 

 

Duminică 25 iulie

 

 

înot

Durata meciurilor:

 

400m Individual masculin mixt: finală - Apostolos Papastamos (dacă este calificat)

100m Fluture feminin: semifinale - Anna Doutounaki (dacă este calificat)

Durata meciurilor:

 

100m masculin în decubit dorsal: Serie calificativă - Apostolos Christou

4x100m Freestyle masculin: Seria de calificare - Participarea echipei naționale

tenis

Durata meciurilor: 5:00 - 14:00

 

Prima rundă masculină - Stefanos Tsitsipas

Prima rundă de simplu feminin - Maria Sakkari

 

POLO BĂRBAȚI

Durata meciurilor: 4:00 - 6:50

 

Meci de grup: Ungaria - Grecia

 

FILMARE

Durata meciurilor: 3:00 - 10:00

 

Skit masculin: Calificare - Prima zi - Nikos Mavromatis

Durata meciurilor: 3:00 - 10:30

 

Pistol pneumatic feminin de 10 m: Calificativ - Anna Korakaki

Pistol pneumatic feminin de 10 m: finală - Anna Korakaki (dacă este calificat)

 

NAVIGAȚIE

Durata meciurilor: 06:00 - 12:00

 

RS: X Men: Races 1-3 - Vyronas Kokkalanis

RS: X Women: Races 1-3 - Katerina Divari

Radial laser feminin: curse 1-2 - Karahali Basel

 

CANOTAJ

 

Durata meciurilor: 03:00 - 05:40

 

Schiff simplu masculin: semifinale pentru pozițiile 25-32 - Stefanos Douskos (* în funcție de parcursul său)

Dublu feminin: Repeach - Christina Bourbou - Maria Kyridou (* în funcție de parcursul lor)

 

TAE KWON DO

Durata meciurilor: 04:00 - 11:00

 

Categoria feminin -57 kg: optimi (16 curse) - Fenia Tzeli

Categoria feminin -57 kg: sferturi de finală (4 meciuri) - Fenia Tzeli (dacă este calificată)

Categoria feminin -57 kg: semifinale (2 meciuri) - Fenia Tzeli (dacă este calificată)

Durata meciurilor: 13:00 - 16:30

 

Categoria feminin -57 kg: Repechage (2 jocuri)

Categoria feminin -57 kg: curse cu medalii de bronz) - Fenia Tzeli (dacă este calificată)

Categoria feminină -57 kg: cursă pentru medalia de aur - Fenia Tzeli (dacă este calificată)

 

TENIS DE MASA

Durata meciurilor: 8:00 - 11:45

 

Individual masculin: runda a doua - Panagiotis Gionis (dacă este calificat)

Scriitor

infobeto

infobeto

Nu aveți dreptul să postați mesaje. vă rog subscrie să participe la dezbatere.

23 Sep 2021
Joi cu Moneyback * în toate jocurile sale Trăi Cazinou! Câteva lucruri noi îi așteaptă pe prietenii Pamestoixima.gr, de la intrarea noilor furnizori cu o experiență impresionantă și extrem de distractivă ... mai mult

Ultimele postări de la Forum

Mesaj expeditor Adăugat.
forumul infobeto Desene ale lui Eric Castel Eric Castel Astăzi 14: 00
forumul infobeto Pariuri de valoare Sfatul meu cel mare Astăzi 13: 55
forumul infobeto sans voir nklaps Astăzi 10: 30
forumul infobeto Elvețianul a trecut georgesv53 Astăzi 08: 15
forumul infobeto Bet pe placă Coria Ieri 22: 15
forumul infobeto Sisteme de pariuri financiare nmpropo Ieri 22: 02
forumul infobeto Prognoze Sezonul 2021 - 22 tino Ieri 21: 44
forumul infobeto Jocuri de cazino profitabile și ineficiente (opinii) duddys Ieri 16: 22
forumul infobeto Bet22 Costă 2222 Ieri 11: 57
forumul infobeto Retragere 22bet bethunter Ieri 11: 50

Competiții mari!

Infobeto organizează 3 noi competiții mari pentru Liga Campionilor, campionatul Greciei și Euroliga!

Consultați link-ul de mai jos pentru termenii de participare și cum puteți participa și puteți câștiga cadouri bogate!

Statistici Sugestii

  • Profitul-profit 2021
  • Profit-Randament tot timpul
  • Hot Tipsters (Streak)

vânzător de ponturi Profit Randament
MITROPOULOS +125.02 + 12.92%
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ +50.42 + 10.10%
SOLAR +1.85 + 0.22%
Ercan -1.24 -5.17%
RAPTAKIS -1.26 -0.27%
FOUNTOULAKIS -32.86 -3.84%
PRAGIAS -53.51 -17.96%

vânzător de ponturi Profit Randament
SOLAR +1057.76 + 11.64%
PRAGIAS +203.39 + 13.04%
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ +136.57 + 13.04%
MITROPOULOS +75.65 + 2.58%
RAPTAKIS +68.84 + 1.51%
Ercan +14.37 + 0.32%
FOUNTOULAKIS -56.47 -4.83%

vânzător de ponturi Castigat Trage Pierdut
MITROPOULOS1136
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ1136
Ercan1127
RAPTAKIS8012
SOLAR7310
FOUNTOULAKIS7013
PRAGIAS3017

Vă rugăm să publicați modulele în offcanvas poziție.