elenro

Programul raselor

 

Mai jos veți găsi toate meciurile grupelor și faza Knock-out. Apoi, puteți prezice scorul final al meciurilor. Când meciurile se termină, atunci punctele pe care le câștigați vor fi calculate automat.

 

Pentru a lua parte, trebuie mai întâi înregistrare

Dacă aveți deja cunoștințe, asigurați-vă că faceți asta introducere în sistem (conectați-vă).

Grupa A.

Αίγυπτος

15-06-2018 15: 00

Uruguay

Grupul B

Μαρόκο

15-06-2018 18: 00

Iran

Portugalia

15-06-2018 21: 00

Spania

Grupul Γ

Franța

16-06-2018 13: 00

Αυστραλία

Grupa D.

Αργεντινή

16-06-2018 16: 00

Islanda

Grupul Γ

Peru

16-06-2018 19: 00

Danemarca

Grupa D.

Κροατία

16-06-2018 22: 00

Nigeria

Grupul E.

Costa Rica

17-06-2018 15: 00

Σερβία

Grupul F

Germania

17-06-2018 18: 00

Μεξικό

Grupul E.

Brazilia

17-06-2018 21: 00

Ελβετία

Grupul F

Suedia

18-06-2018 17: 00

Coreea de Sud

Grupul Z

Βέλγιο

18-06-2018 18: 00

Παναμάς

Τυνησία

18-06-2018 21: 00

Anglia

Grupa H

Columbia

19-06-2018 15: 00

Japonia

Πολωνία

19-06-2018 18: 00

Senegal

Grupa A.

Rusia

19-06-2018 21: 00

Αίγυπτος

Grupul B

Portugalia

20-06-2018 15: 00

Μαρόκο

Grupa A.

Uruguay

20-06-2018 18: 00

Σαουδική Αραβία

Grupul B

Iran

20-06-2018 21: 00

Spania

Grupul Γ

Danemarca

21-06-2018 15: 00

Αυστραλία

Franța

21-06-2018 18: 00

Peru

Grupa D.

Αργεντινή

21-06-2018 21: 00

Κροατία

Grupul E.

Brazilia

22-06-2018 15: 00

Costa Rica

Grupa D.

Nigeria

22-06-2018 18: 00

Islanda

Grupul E.

Σερβία

22-06-2018 21: 00

Ελβετία

Grupul Z

Βέλγιο

23-06-2018 15: 00

Τυνησία

Grupul F

Coreea de Sud

23-06-2018 18: 00

Μεξικό

Germania

23-06-2018 21: 00

Suedia

Grupul Z

Anglia

24-06-2018 15: 00

Παναμάς

Grupa H

Japonia

24-06-2018 18: 00

Senegal

Πολωνία

24-06-2018 21: 00

Columbia

Grupa A.

Uruguay

25-06-2018 17: 00

Rusia

Σαουδική Αραβία

25-06-2018 17: 00

Αίγυπτος

Grupul B

Spania

25-06-2018 21: 00

Μαρόκο

Iran

25-06-2018 21: 00

Portugalia

Grupul Γ

Danemarca

26-06-2018 17: 00

Franța

Αυστραλία

26-06-2018 17: 00

Peru

Grupa D.

Nigeria

26-06-2018 21: 00

Αργεντινή

Islanda

26-06-2018 21: 00

Κροατία

Grupul F

Μεξικό

27-06-2018 17: 00

Suedia

Coreea de Sud

27-06-2018 17: 00

Germania

Grupul E.

Ελβετία

27-06-2018 21: 00

Costa Rica

Σερβία

27-06-2018 21: 00

Brazilia

Grupa H

Japonia

28-06-2018 17: 00

Πολωνία

Senegal

28-06-2018 17: 00

Columbia

Grupul Z

Anglia

28-06-2018 21: 00

Βέλγιο

Παναμάς

28-06-2018 21: 00

Τυνησία

Grupul B

Inter Milano

18-09-2018 19: 55

Tottenham Hotspur

Barcelona

18-09-2018 19: 55

PSV Eindhoven

Grupa A

Monaco

18-09-2018 22: 00

Atletico Madrid

Bruges

18-09-2018 22: 00

Borussia Dortmund

Grupa C

Steaua roșie

18-09-2018 22: 00

Napoli

Liverpool

18-09-2018 22: 00

Paris Saint Germain

Grupa D

Schalke

18-09-2018 22: 00

Porto

Galatasaray

18-09-2018 22: 00

Lokomotiv Moscova

Grupul E

Ajax

19-09-2018 19: 55

AEK

Grupul F

Șahtior Donetsk

19-09-2018 19: 55

Hoffenheim

Grupul E

Benfica

19-09-2018 22: 00

Bayern München

Grupul F

Manchester City

19-09-2018 22: 00

Lyon

Grupa G

Plzen

19-09-2018 22: 00

CSKA Moscova

Real Madrid

19-09-2018 22: 00

romi

Grupa H

Valencia

19-09-2018 22: 00

Juventus

Jung Boys

19-09-2018 22: 00

Manchester United

Grupa G

R. Viena

20-09-2018 19: 55

Spartacus Moscova

Villarreal

20-09-2018 19: 55

Rangers

Grupa H

Lazio

20-09-2018 19: 55

Apollo Limassol

Marsilia

20-09-2018 19: 55

Eintracht Frankfurt

Grupa I

Genk

20-09-2018 19: 55

Malmö

Besiktas

20-09-2018 19: 55

Sparta Sarpsborg

Grupa J

Akisar Belentie

20-09-2018 19: 55

Krasnodar

Sevilla

20-09-2018 19: 55

Standar Liege

Grupa K

Dinamo Kiev

20-09-2018 19: 55

Astana

Rennes

20-09-2018 19: 55

Giamplonets

Grupa L

Vida

20-09-2018 19: 55

Bate Borisov

PAOK

20-09-2018 19: 55

Chelsea

Grupa A.

Rusia

20-09-2018 21: 00

Σαουδική Αραβία

Grupa A

Lountogkorets

20-09-2018 22: 00

Bayer Leverkusen

AEK din Larnaca

20-09-2018 22: 00

Zurich

Grupul B

celtic

20-09-2018 22: 00

Rosenborg

Leipzig

20-09-2018 22: 00

Salzburg

Grupa C

Slavia Praga

20-09-2018 22: 00

Bordeaux

Copenhaga

20-09-2018 22: 00

Zenit

Grupa D

Dinamo Zagreb

20-09-2018 22: 00

Fenerbahce

Spartacus Tranava

20-09-2018 22: 00

Anderlecht

Grupul E

arsenal

20-09-2018 22: 00

Vorskla Poltava

Lista sporturilor

20-09-2018 22: 00

Karabah

Grupul F

Olympiakos Piraeus

20-09-2018 22: 00

Betis

Ntountelangke

20-09-2018 22: 00

AC Milan

Grupa A.

Αίγυπτος

21-09-2018 09: 00

Uruguay

Sezonul regulat

Asteras Tripolis

22-09-2018 18: 15

Apollo Smyrna

Atromitos din Atena

22-09-2018 19: 00

Larissa

PAS Giannena

22-09-2018 20: 30

Aris Salonic

AO din Xanthi

23-09-2018 16: 00

OFI

Panathinaikos

23-09-2018 19: 00

Levadiakos

PAOK

23-09-2018 20: 30

AEK

Panaitolikos

24-09-2018 19: 00

vrăjitoare

Panionios Atena

24-09-2018 19: 30

Olympiakos Piraeus

Larissa

29-09-2018 18: 15

Panaitolikos

Panathinaikos

29-09-2018 19: 00

PAS Giannena

OFI

29-09-2018 20: 30

AEK

Apollo Smyrna

30-09-2018 16: 00

Panionios Atena

Levadiakos

30-09-2018 18: 15

Atromitos din Atena

Aris Salonic

30-09-2018 19: 00

Asteras Tripolis

Olympiakos Piraeus

30-09-2018 20: 30

PAOK

vrăjitoare

01-10-2018 19: 00

AO din Xanthi

Grupul F

Hoffenheim

02-10-2018 19: 55

Manchester City

Grupa H

Juventus

02-10-2018 19: 55

Jung Boys

Grupul E

AEK

02-10-2018 22: 00

Benfica

Bayern München

02-10-2018 22: 00

Ajax

Grupul F

Lyon

02-10-2018 22: 00

Șahtior Donetsk

Grupa G

romi

02-10-2018 22: 00

Plzen

Grupa H

Manchester United

02-10-2018 22: 00

Valencia

Grupa G

CSKA Moscova

02-10-2018 22: 00

Real Madrid

Grupa D

Lokomotiv Moscova

03-10-2018 19: 55

Schalke

Grupa C

Paris Saint Germain

03-10-2018 19: 55

Steaua roșie

Grupa A

Borussia Dortmund

03-10-2018 22: 00

Monaco

Atletico Madrid

03-10-2018 22: 00

Bruges

Grupul B

PSV Eindhoven

03-10-2018 22: 00

Inter Milano

Tottenham Hotspur

03-10-2018 22: 00

Barcelona

Grupa C

Napoli

03-10-2018 22: 00

Liverpool

Grupa D

Porto

03-10-2018 22: 00

Galatasaray

Grupa K

Astana

04-10-2018 17: 50

Rennes

Grupa A

Zurich

04-10-2018 19: 55

Lountogkorets

Bayer Leverkusen

04-10-2018 19: 55

AEK din Larnaca

Grupul B

Salzburg

04-10-2018 19: 55

celtic

Rosenborg

04-10-2018 19: 55

Leipzig

Grupa C

Zenit

04-10-2018 19: 55

Slavia Praga

Bordeaux

04-10-2018 19: 55

Copenhaga

Grupa D

Anderlecht

04-10-2018 19: 55

Dinamo Zagreb

Fenerbahce

04-10-2018 19: 55

Spartacus Tranava

Grupul E

Karabah

04-10-2018 19: 55

arsenal

Vorskla Poltava

04-10-2018 19: 55

Lista sporturilor

Grupul F

AC Milan

04-10-2018 19: 55

Olympiakos Piraeus

Betis

04-10-2018 19: 55

Ntountelangke

Grupa G

Rangers

04-10-2018 22: 00

R. Viena

Spartacus Moscova

04-10-2018 22: 00

Villarreal

Grupa H

Eintracht Frankfurt

04-10-2018 22: 00

Lazio

Apollo Limassol

04-10-2018 22: 00

Marsilia

Grupa I

Sparta Sarpsborg

04-10-2018 22: 00

Genk

Malmö

04-10-2018 22: 00

Besiktas

Grupa J

Standar Liege

04-10-2018 22: 00

Akisar Belentie

Krasnodar

04-10-2018 22: 00

Sevilla

Grupa K

Giamplonets

04-10-2018 22: 00

Dinamo Kiev

Grupa L

Chelsea

04-10-2018 22: 00

Vida

Bate Borisov

04-10-2018 22: 00

PAOK

Sezonul regulat

Panionios Atena

06-10-2018 18: 15

Aris Salonic

Panaitolikos

06-10-2018 19: 00

Levadiakos

Asteras Tripolis

06-10-2018 20: 30

Panathinaikos

vrăjitoare

07-10-2018 16: 00

OFI

PAOK

07-10-2018 18: 15

Apollo Smyrna

Atromitos din Atena

07-10-2018 19: 00

PAS Giannena

AEK

07-10-2018 20: 30

Olympiakos Piraeus

AO din Xanthi

08-10-2018 19: 00

Larissa

Panathinaikos

20-10-2018 16: 00

Panionios Atena

PAS Giannena

20-10-2018 18: 15

Panaitolikos

Apollo Smyrna

20-10-2018 19: 00

AEK

Larissa

20-10-2018 20: 30

vrăjitoare

Levadiakos

21-10-2018 18: 15

AO din Xanthi

Aris Salonic

21-10-2018 19: 00

PAOK

OFI

21-10-2018 20: 30

Olympiakos Piraeus

Atromitos din Atena

22-10-2018 19: 00

Asteras Tripolis

Grupul E

AEK

23-10-2018 19: 55

Bayern München

Grupa H

Jung Boys

23-10-2018 19: 55

Valencia

Grupul E

Ajax

23-10-2018 22: 00

Benfica

Grupul F

Șahtior Donetsk

23-10-2018 22: 00

Manchester City

Grupa G

Real Madrid

23-10-2018 22: 00

Plzen

romi

23-10-2018 22: 00

CSKA Moscova

Grupa H

Manchester United

23-10-2018 22: 00

Juventus

Grupul F

Hoffenheim

23-10-2018 22: 00

Lyon

Grupa A

Bruges

24-10-2018 19: 55

Monaco

Grupul B

PSV Eindhoven

24-10-2018 19: 55

Tottenham Hotspur

Grupa A

Borussia Dortmund

24-10-2018 22: 00

Atletico Madrid

Grupul B

Barcelona

24-10-2018 22: 00

Inter Milano

Grupa C

Liverpool

24-10-2018 22: 00

Steaua roșie

Paris Saint Germain

24-10-2018 22: 00

Napoli

Grupa D

Galatasaray

24-10-2018 22: 00

Schalke

Lokomotiv Moscova

24-10-2018 22: 00

Porto

Grupa A

AEK din Larnaca

25-10-2018 19: 55

Lountogkorets

Zurich

25-10-2018 19: 55

Bayer Leverkusen

Grupul B

Leipzig

25-10-2018 19: 55

celtic

Salzburg

25-10-2018 19: 55

Rosenborg

Grupa C

Copenhaga

25-10-2018 19: 55

Slavia Praga

Zenit

25-10-2018 19: 55

Bordeaux

Grupa D

Spartacus Tranava

25-10-2018 19: 55

Dinamo Zagreb

Anderlecht

25-10-2018 19: 55

Fenerbahce

Grupul E

Lista sporturilor

25-10-2018 19: 55

arsenal

Karabah

25-10-2018 19: 55

Vorskla Poltava

Grupul F

Ntountelangke

25-10-2018 19: 55

Olympiakos Piraeus

AC Milan

25-10-2018 19: 55

Betis

Grupa I

Besiktas

25-10-2018 22: 00

Genk

Sparta Sarpsborg

25-10-2018 22: 00

Malmö

Grupa J

Sevilla

25-10-2018 22: 00

Akisar Belentie

Standar Liege

25-10-2018 22: 00

Krasnodar

Grupa K

Rennes

25-10-2018 22: 00

Dinamo Kiev

Giamplonets

25-10-2018 22: 00

Astana

Grupa L

PAOK

25-10-2018 22: 00

Vida

Chelsea

25-10-2018 22: 00

Bate Borisov

Grupa G

Villarreal

25-10-2018 22: 00

R. Viena

Rangers

25-10-2018 22: 00

Spartacus Moscova

Grupa H

Marsilia

25-10-2018 22: 00

Lazio

Eintracht Frankfurt

25-10-2018 22: 00

Apollo Limassol

Sezonul regulat

Larissa

27-10-2018 17: 15

OFI

vrăjitoare

27-10-2018 19: 00

Levadiakos

Panionios Atena

28-10-2018 17: 15

Atromitos din Atena

Panaitolikos

28-10-2018 19: 00

Asteras Tripolis

AEK

28-10-2018 19: 30

Aris Salonic

AO din Xanthi

29-10-2018 19: 00

PAS Giannena

Olympiakos Piraeus

29-10-2018 19: 30

Apollo Smyrna

PAOK

29-10-2018 21: 30

Panathinaikos

Atromitos din Atena

03-11-2018 16: 00

PAOK

Panionios Atena

03-11-2018 17: 15

Panaitolikos

Panathinaikos

03-11-2018 19: 00

AEK

Levadiakos

03-11-2018 19: 30

Larissa

PAS Giannena

04-11-2018 17: 15

vrăjitoare

Aris Salonic

04-11-2018 19: 00

Olympiakos Piraeus

OFI

04-11-2018 19: 30

Apollo Smyrna

Asteras Tripolis

05-11-2018 19: 30

AO din Xanthi

Grupa A

Monaco

06-11-2018 19: 55

Bruges

Grupa C

Steaua roșie

06-11-2018 19: 55

Liverpool

Grupa A

Atletico Madrid

06-11-2018 22: 00

Borussia Dortmund

Grupul B

Inter Milano

06-11-2018 22: 00

Barcelona

Tottenham Hotspur

06-11-2018 22: 00

PSV Eindhoven

Grupa C

Napoli

06-11-2018 22: 00

Paris Saint Germain

Grupa D

Schalke

06-11-2018 22: 00

Galatasaray

Porto

06-11-2018 22: 00

Lokomotiv Moscova

Grupa G

CSKA Moscova

07-11-2018 19: 55

romi

Grupa H

Valencia

07-11-2018 19: 55

Jung Boys

Grupul E

Benfica

07-11-2018 22: 00

Ajax

Bayern München

07-11-2018 22: 00

AEK

Grupul F

Manchester City

07-11-2018 22: 00

Șahtior Donetsk

Lyon

07-11-2018 22: 00

Hoffenheim

Grupa G

Plzen

07-11-2018 22: 00

Real Madrid

Grupa H

Juventus

07-11-2018 22: 00

Manchester United

Grupa D

Fenerbahce

08-11-2018 17: 50

Anderlecht

Grupa K

Astana

08-11-2018 17: 50

Giamplonets

Grupa G

R. Viena

08-11-2018 19: 55

Villarreal

Spartacus Moscova

08-11-2018 19: 55

Rangers

Grupa H

Lazio

08-11-2018 19: 55

Marsilia

Apollo Limassol

08-11-2018 19: 55

Eintracht Frankfurt

Grupa I

Genk

08-11-2018 19: 55

Besiktas

Malmö

08-11-2018 19: 55

Sparta Sarpsborg

Grupa J

Akisar Belentie

08-11-2018 19: 55

Sevilla

Krasnodar

08-11-2018 19: 55

Standar Liege

Grupa K

Dinamo Kiev

08-11-2018 19: 55

Rennes

Grupa L

Vida

08-11-2018 19: 55

PAOK

Bate Borisov

08-11-2018 19: 55

Chelsea

Grupa A

Lountogkorets

08-11-2018 22: 00

AEK din Larnaca

Bayer Leverkusen

08-11-2018 22: 00

Zurich

Grupul B

celtic

08-11-2018 22: 00

Leipzig

Rosenborg

08-11-2018 22: 00

Salzburg

Grupa C

Slavia Praga

08-11-2018 22: 00

Copenhaga

Bordeaux

08-11-2018 22: 00

Zenit

Grupa D

Dinamo Zagreb

08-11-2018 22: 00

Spartacus Tranava

Grupul E

arsenal

08-11-2018 22: 00

Lista sporturilor

Vorskla Poltava

08-11-2018 22: 00

Karabah

Grupul F

Olympiakos Piraeus

08-11-2018 22: 00

Ntountelangke

Betis

08-11-2018 22: 00

AC Milan

Sezonul regulat

Larissa

10-11-2018 17: 15

PAS Giannena

AO din Xanthi

10-11-2018 19: 00

Panionios Atena

Levadiakos

10-11-2018 19: 30

OFI

AEK

11-11-2018 15: 00

Atromitos din Atena

PAOK

11-11-2018 17: 15

Panaitolikos

vrăjitoare

11-11-2018 19: 00

Asteras Tripolis

Olympiakos Piraeus

11-11-2018 19: 30

Panathinaikos

Apollo Smyrna

12-11-2018 19: 00

Aris Salonic

Panathinaikos

24-11-2018 16: 00

Apollo Smyrna

Asteras Tripolis

24-11-2018 17: 15

Larissa

Panaitolikos

24-11-2018 19: 00

AEK

PAOK

24-11-2018 19: 30

AO din Xanthi

PAS Giannena

25-11-2018 17: 15

Levadiakos

Atromitos din Atena

25-11-2018 19: 00

Olympiakos Piraeus

OFI

25-11-2018 19: 30

Aris Salonic

Panionios Atena

26-11-2018 19: 30

vrăjitoare

Grupul E

AEK

27-11-2018 19: 55

Ajax

Grupa G

CSKA Moscova

27-11-2018 19: 55

Plzen

Grupul E

Bayern München

27-11-2018 22: 00

Benfica

Grupul F

Lyon

27-11-2018 22: 00

Manchester City

Hoffenheim

27-11-2018 22: 00

Șahtior Donetsk

Grupa G

romi

27-11-2018 22: 00

Real Madrid

Grupa H

Juventus

27-11-2018 22: 00

Valencia

Manchester United

27-11-2018 22: 00

Jung Boys

Grupa A

Atletico Madrid

28-11-2018 19: 55

Monaco

Grupa D

Lokomotiv Moscova

28-11-2018 19: 55

Galatasaray

Grupa A

Borussia Dortmund

28-11-2018 22: 00

Bruges

Grupul B

Tottenham Hotspur

28-11-2018 22: 00

Inter Milano

PSV Eindhoven

28-11-2018 22: 00

Barcelona

Grupa C

Napoli

28-11-2018 22: 00

Steaua roșie

Paris Saint Germain

28-11-2018 22: 00

Liverpool

Grupa D

Porto

28-11-2018 22: 00

Schalke

Grupa G

Spartacus Moscova

29-11-2018 17: 50

R. Viena

Grupa K

Astana

29-11-2018 17: 50

Dinamo Kiev

Grupa A

Bayer Leverkusen

29-11-2018 19: 55

Lountogkorets

Zurich

29-11-2018 19: 55

AEK din Larnaca

Grupul B

Rosenborg

29-11-2018 19: 55

celtic

Salzburg

29-11-2018 19: 55

Leipzig

Grupa C

Bordeaux

29-11-2018 19: 55

Slavia Praga

Zenit

29-11-2018 19: 55

Copenhaga

Grupa D

Fenerbahce

29-11-2018 19: 55

Dinamo Zagreb

Anderlecht

29-11-2018 19: 55

Spartacus Tranava

Grupul E

Vorskla Poltava

29-11-2018 19: 55

arsenal

Karabah

29-11-2018 19: 55

Lista sporturilor

Grupul F

Betis

29-11-2018 19: 55

Olympiakos Piraeus

AC Milan

29-11-2018 19: 55

Ntountelangke

Grupa J

Krasnodar

29-11-2018 19: 55

Akisar Belentie

Grupa L

Bate Borisov

29-11-2018 19: 55

Vida

Grupa G

Rangers

29-11-2018 22: 00

Villarreal

Grupa H

Apollo Limassol

29-11-2018 22: 00

Lazio

Eintracht Frankfurt

29-11-2018 22: 00

Marsilia

Grupa I

Malmö

29-11-2018 22: 00

Genk

Sparta Sarpsborg

29-11-2018 22: 00

Besiktas

Grupa J

Standar Liege

29-11-2018 22: 00

Sevilla

Grupa K

Giamplonets

29-11-2018 22: 00

Rennes

Grupa L

Chelsea

29-11-2018 22: 00

PAOK

Sezonul regulat

Larissa

01-12-2018 17: 15

Panionios Atena

Apollo Smyrna

01-12-2018 19: 00

Atromitos din Atena

PAS Giannena

01-12-2018 19: 30

OFI

Levadiakos

02-12-2018 17: 15

Asteras Tripolis

Aris Salonic

02-12-2018 19: 00

Panathinaikos

AEK

02-12-2018 19: 30

AO din Xanthi

vrăjitoare

03-12-2018 19: 00

PAOK

Olympiakos Piraeus

03-12-2018 19: 30

Panaitolikos

Asteras Tripolis

08-12-2018 17: 15

PAS Giannena

AEK

08-12-2018 19: 30

vrăjitoare

AO din Xanthi

09-12-2018 15: 30

Olympiakos Piraeus

OFI

09-12-2018 17: 15

Panathinaikos

Atromitos din Atena

09-12-2018 19: 00

Aris Salonic

PAOK

09-12-2018 19: 30

Larissa

Panaitolikos

10-12-2018 19: 00

Apollo Smyrna

Panionios Atena

10-12-2018 19: 30

Levadiakos

Grupa D

Schalke

11-12-2018 19: 55

Lokomotiv Moscova

Galatasaray

11-12-2018 19: 55

Porto

Grupa A

Monaco

11-12-2018 22: 00

Borussia Dortmund

Bruges

11-12-2018 22: 00

Atletico Madrid

Grupul B

Inter Milano

11-12-2018 22: 00

PSV Eindhoven

Barcelona

11-12-2018 22: 00

Tottenham Hotspur

Grupa C

Steaua roșie

11-12-2018 22: 00

Paris Saint Germain

Liverpool

11-12-2018 22: 00

Napoli

Grupa G

Plzen

12-12-2018 19: 55

romi

Real Madrid

12-12-2018 19: 55

CSKA Moscova

Grupul E

Benfica

12-12-2018 22: 00

AEK

Ajax

12-12-2018 22: 00

Bayern München

Grupul F

Manchester City

12-12-2018 22: 00

Hoffenheim

Șahtior Donetsk

12-12-2018 22: 00

Lyon

Grupa H

Valencia

12-12-2018 22: 00

Manchester United

Jung Boys

12-12-2018 22: 00

Juventus

Grupa G

R. Viena

13-12-2018 19: 55

Rangers

Villarreal

13-12-2018 19: 55

Spartacus Moscova

Grupa H

Lazio

13-12-2018 19: 55

Eintracht Frankfurt

Marsilia

13-12-2018 19: 55

Apollo Limassol

Grupa I

Genk

13-12-2018 19: 55

Sparta Sarpsborg

Besiktas

13-12-2018 19: 55

Malmö

Grupa J

Akisar Belentie

13-12-2018 19: 55

Standar Liege

Sevilla

13-12-2018 19: 55

Krasnodar

Grupa K

Dinamo Kiev

13-12-2018 19: 55

Giamplonets

Rennes

13-12-2018 19: 55

Astana

Grupa L

Vida

13-12-2018 19: 55

Chelsea

PAOK

13-12-2018 19: 55

Bate Borisov

Grupa A

Lountogkorets

13-12-2018 22: 00

Zurich

AEK din Larnaca

13-12-2018 22: 00

Bayer Leverkusen

Grupul B

celtic

13-12-2018 22: 00

Salzburg

Leipzig

13-12-2018 22: 00

Rosenborg

Grupa C

Slavia Praga

13-12-2018 22: 00

Zenit

Copenhaga

13-12-2018 22: 00

Bordeaux

Grupa D

Dinamo Zagreb

13-12-2018 22: 00

Anderlecht

Spartacus Tranava

13-12-2018 22: 00

Fenerbahce

Grupul E

arsenal

13-12-2018 22: 00

Karabah

Lista sporturilor

13-12-2018 22: 00

Vorskla Poltava

Grupul F

Olympiakos Piraeus

13-12-2018 22: 00

AC Milan

Ntountelangke

13-12-2018 22: 00

Betis

Sezonul regulat

PAS Giannena

15-12-2018 17: 15

Panionios Atena

Aris Salonic

15-12-2018 19: 00

Panaitolikos

Asteras Tripolis

15-12-2018 19: 30

OFI

Apollo Smyrna

16-12-2018 16: 00

AO din Xanthi

Larissa

16-12-2018 17: 15

AEK

Panathinaikos

16-12-2018 19: 00

Atromitos din Atena

Olympiakos Piraeus

16-12-2018 19: 30

vrăjitoare

Levadiakos

17-12-2018 19: 30

PAOK

Larissa

12-01-2019 17: 15

Apollo Smyrna

Atromitos din Atena

12-01-2019 19: 00

Panaitolikos

OFI

12-01-2019 19: 30

Panionios Atena

Levadiakos

13-01-2019 17: 15

Olympiakos Piraeus

Panathinaikos

13-01-2019 19: 00

AO din Xanthi

Asteras Tripolis

13-01-2019 19: 30

PAOK

Aris Salonic

14-01-2019 19: 00

vrăjitoare

PAS Giannena

14-01-2019 19: 30

AEK

PAS Giannena

19-01-2019 17: 15

Olympiakos Piraeus

Apollo Smyrna

19-01-2019 19: 00

Levadiakos

PAOK

19-01-2019 19: 30

Panionios Atena

OFI

20-01-2019 15: 00

Panaitolikos

Larissa

20-01-2019 17: 15

Aris Salonic

AO din Xanthi

20-01-2019 19: 00

Atromitos din Atena

AEK

20-01-2019 19: 30

Asteras Tripolis

vrăjitoare

21-01-2019 19: 00

Panathinaikos

PAS Giannena

26-01-2019 17: 15

Apollo Smyrna

Panaitolikos

26-01-2019 19: 00

AO din Xanthi

Panionios Atena

26-01-2019 19: 30

AEK

Levadiakos

27-01-2019 15: 00

Aris Salonic

vrăjitoare

27-01-2019 16: 00

Atromitos din Atena

PAOK

27-01-2019 17: 15

OFI

Panathinaikos

27-01-2019 19: 00

Larissa

Asteras Tripolis

27-01-2019 19: 30

Olympiakos Piraeus

Panionios Atena

30-01-2019 15: 00

Asteras Tripolis

vrăjitoare

30-01-2019 16: 00

Apollo Smyrna

AEK

30-01-2019 17: 15

Levadiakos

PAOK

30-01-2019 17: 15

PAS Giannena

Panaitolikos

30-01-2019 19: 00

Panathinaikos

Olympiakos Piraeus

30-01-2019 19: 30

Larissa

OFI

31-01-2019 17: 15

Atromitos din Atena

AO din Xanthi

31-01-2019 19: 00

Aris Salonic

vrăjitoare

02-02-2019 19: 00

Panaitolikos

Olympiakos Piraeus

02-02-2019 19: 30

Panionios Atena

OFI

03-02-2019 15: 00

AO din Xanthi

Apollo Smyrna

03-02-2019 16: 00

Asteras Tripolis

Levadiakos

03-02-2019 17: 15

Panathinaikos

Larissa

03-02-2019 17: 15

Atromitos din Atena

Aris Salonic

03-02-2019 19: 00

PAS Giannena

AEK

03-02-2019 19: 30

PAOK

Panionios Atena

09-02-2019 17: 15

Apollo Smyrna

AO din Xanthi

09-02-2019 19: 00

vrăjitoare

PAS Giannena

09-02-2019 19: 30

Panathinaikos

AEK

10-02-2019 15: 00

OFI

Atromitos din Atena

10-02-2019 19: 00

Levadiakos

PAOK

10-02-2019 19: 30

Olympiakos Piraeus

Panaitolikos

11-02-2019 19: 00

Larissa

Asteras Tripolis

11-02-2019 19: 30

Aris Salonic

Turul 32

Fenerbahce

12-02-2019 19: 55

Zenit

Turul 16

romi

12-02-2019 22: 00

Porto

Manchester United

12-02-2019 22: 00

Paris Saint Germain

Tottenham Hotspur

13-02-2019 22: 00

Borussia Dortmund

Ajax

13-02-2019 22: 00

Real Madrid

Turul 32

Olympiakos Piraeus

14-02-2019 19: 55

Dinamo Kiev

Lazio

14-02-2019 19: 55

Sevilla

R. Viena

14-02-2019 19: 55

Inter Milano

Slavia Praga

14-02-2019 19: 55

Genk

Galatasaray

14-02-2019 19: 55

Benfica

Bate Borisov

14-02-2019 19: 55

arsenal

Krasnodar

14-02-2019 19: 55

Bayer Leverkusen

Rennes

14-02-2019 19: 55

Betis

Plzen

14-02-2019 22: 00

Dinamo Zagreb

Bruges

14-02-2019 22: 00

Salzburg

celtic

14-02-2019 22: 00

Valencia

Malmö

14-02-2019 22: 00

Chelsea

Zurich

14-02-2019 22: 00

Napoli

Șahtior Donetsk

14-02-2019 22: 00

Eintracht Frankfurt

Lista sporturilor

14-02-2019 22: 00

Villarreal

Sezonul regulat

Panathinaikos

16-02-2019 19: 00

Asteras Tripolis

PAS Giannena

16-02-2019 19: 30

Atromitos din Atena

Larissa

17-02-2019 15: 00

AO din Xanthi

Levadiakos

17-02-2019 17: 15

Panaitolikos

Aris Salonic

17-02-2019 18: 00

Panionios Atena

Olympiakos Piraeus

17-02-2019 19: 30

AEK

Apollo Smyrna

18-02-2019 19: 00

PAOK

OFI

18-02-2019 19: 30

vrăjitoare

Turul 16

Lyon

19-02-2019 22: 00

Barcelona

Liverpool

19-02-2019 22: 00

Bayern München

Turul 32

Sevilla

20-02-2019 19: 00

Lazio

Turul 16

Atletico Madrid

20-02-2019 22: 00

Juventus

Schalke

20-02-2019 22: 00

Manchester City

Turul 32

Salzburg

21-02-2019 19: 55

Bruges

Eintracht Frankfurt

21-02-2019 19: 55

Șahtior Donetsk

Villarreal

21-02-2019 19: 55

Lista sporturilor

Dinamo Zagreb

21-02-2019 19: 55

Plzen

Zenit

21-02-2019 19: 55

Fenerbahce

Napoli

21-02-2019 19: 55

Zurich

arsenal

21-02-2019 19: 55

Bate Borisov

Valencia

21-02-2019 19: 55

celtic

Genk

21-02-2019 22: 00

Slavia Praga

Inter Milano

21-02-2019 22: 00

R. Viena

Bayer Leverkusen

21-02-2019 22: 00

Krasnodar

Benfica

21-02-2019 22: 00

Galatasaray

Betis

21-02-2019 22: 00

Rennes

Chelsea

21-02-2019 22: 00

Malmö

Dinamo Kiev

21-02-2019 22: 00

Olympiakos Piraeus

Sezonul regulat

Asteras Tripolis

23-02-2019 17: 15

Atromitos din Atena

AEK

23-02-2019 19: 30

Apollo Smyrna

Panionios Atena

24-02-2019 15: 00

Panathinaikos

AO din Xanthi

24-02-2019 16: 00

Levadiakos

vrăjitoare

24-02-2019 19: 00

Larissa

PAOK

24-02-2019 19: 30

Aris Salonic

Olympiakos Piraeus

25-02-2019 17: 15

OFI

Panaitolikos

25-02-2019 19: 00

PAS Giannena

Aris Salonic

02-03-2019 19: 00

AEK

PAS Giannena

02-03-2019 19: 30

AO din Xanthi

OFI

03-03-2019 15: 00

Larissa

Atromitos din Atena

03-03-2019 16: 00

Panionios Atena

Levadiakos

03-03-2019 17: 15

vrăjitoare

Panathinaikos

03-03-2019 19: 00

PAOK

Asteras Tripolis

03-03-2019 19: 30

Panaitolikos

Apollo Smyrna

04-03-2019 19: 00

Olympiakos Piraeus

Turul 16

Real Madrid

05-03-2019 22: 00

Ajax

Borussia Dortmund

05-03-2019 22: 00

Tottenham Hotspur

Porto

06-03-2019 22: 00

romi

Paris Saint Germain

06-03-2019 22: 00

Manchester United

Eintracht Frankfurt

07-03-2019 19: 55

Inter Milano

Sevilla

07-03-2019 19: 55

Slavia Praga

Zenit

07-03-2019 19: 55

Villarreal

Rennes

07-03-2019 19: 55

arsenal

Dinamo Zagreb

07-03-2019 19: 55

Benfica

Valencia

07-03-2019 22: 00

Krasnodar

Napoli

07-03-2019 22: 00

Salzburg

Chelsea

07-03-2019 22: 00

Dinamo Kiev

Sezonul regulat

AO din Xanthi

09-03-2019 16: 00

Asteras Tripolis

AEK

09-03-2019 19: 30

Panathinaikos

Larissa

10-03-2019 15: 00

Levadiakos

Apollo Smyrna

10-03-2019 16: 00

OFI

PAOK

10-03-2019 17: 15

Atromitos din Atena

vrăjitoare

10-03-2019 19: 00

PAS Giannena

Olympiakos Piraeus

10-03-2019 19: 30

Aris Salonic

Panaitolikos

11-03-2019 19: 00

Panionios Atena

Turul 16

Manchester City

12-03-2019 22: 00

Schalke

Juventus

12-03-2019 22: 00

Atletico Madrid

Bayern München

13-03-2019 22: 00

Liverpool

Barcelona

13-03-2019 22: 00

Lyon

Dinamo Kiev

14-03-2019 19: 55

Chelsea

Krasnodar

14-03-2019 19: 55

Valencia

Salzburg

14-03-2019 19: 55

Napoli

Benfica

14-03-2019 22: 00

Dinamo Zagreb

Slavia Praga

14-03-2019 22: 00

Sevilla

Inter Milano

14-03-2019 22: 00

Eintracht Frankfurt

Villarreal

14-03-2019 22: 00

Zenit

arsenal

14-03-2019 22: 00

Rennes

Sezonul regulat

Asteras Tripolis

16-03-2019 17: 15

vrăjitoare

Panaitolikos

16-03-2019 19: 00

PAOK

PAS Giannena

16-03-2019 19: 30

Larissa

OFI

17-03-2019 15: 00

Levadiakos

Atromitos din Atena

17-03-2019 16: 00

AEK

Panathinaikos

17-03-2019 19: 00

Olympiakos Piraeus

Panionios Atena

17-03-2019 19: 30

AO din Xanthi

Aris Salonic

18-03-2019 19: 00

Apollo Smyrna

Levadiakos

30-03-2019 17: 15

PAS Giannena

vrăjitoare

30-03-2019 19: 00

Panionios Atena

Larissa

30-03-2019 19: 30

Asteras Tripolis

Aris Salonic

31-03-2019 16: 00

OFI

AEK

31-03-2019 17: 15

Panaitolikos

AO din Xanthi

31-03-2019 19: 00

PAOK

Olympiakos Piraeus

31-03-2019 19: 30

Atromitos din Atena

Apollo Smyrna

01-04-2019 19: 00

Panathinaikos

OFI

06-04-2019 17: 15

PAS Giannena

Panathinaikos

06-04-2019 19: 00

Aris Salonic

Panionios Atena

06-04-2019 19: 30

Larissa

AO din Xanthi

07-04-2019 16: 00

AEK

Asteras Tripolis

07-04-2019 17: 15

Levadiakos

Panaitolikos

07-04-2019 19: 00

Olympiakos Piraeus

PAOK

07-04-2019 19: 30

vrăjitoare

Atromitos din Atena

08-04-2019 19: 00

Apollo Smyrna

Turul 8

Tottenham Hotspur

09-04-2019 22: 00

Manchester City

Liverpool

09-04-2019 22: 00

Porto

Ajax

10-04-2019 22: 00

Juventus

Manchester United

10-04-2019 22: 00

Barcelona

arsenal

11-04-2019 22: 00

Napoli

Slavia Praga

11-04-2019 22: 00

Chelsea

Benfica

11-04-2019 22: 00

Eintracht Frankfurt

Villarreal

11-04-2019 22: 00

Valencia

Sezonul regulat

Larissa

14-04-2019 19: 00

PAOK

Apollo Smyrna

14-04-2019 19: 00

Panaitolikos

Aris Salonic

14-04-2019 19: 00

Atromitos din Atena

vrăjitoare

14-04-2019 19: 00

AEK

Levadiakos

14-04-2019 19: 00

Panionios Atena

Olympiakos Piraeus

14-04-2019 19: 00

AO din Xanthi

Panathinaikos

14-04-2019 19: 00

OFI

PAS Giannena

14-04-2019 19: 00

Asteras Tripolis

Turul 8

Juventus

16-04-2019 22: 00

Ajax

Barcelona

16-04-2019 22: 00

Manchester United

Manchester City

17-04-2019 22: 00

Tottenham Hotspur

Porto

17-04-2019 22: 00

Liverpool

Valencia

18-04-2019 22: 00

Villarreal

Eintracht Frankfurt

18-04-2019 22: 00

Benfica

Napoli

18-04-2019 22: 00

arsenal

Chelsea

18-04-2019 22: 00

Slavia Praga

Sezonul regulat

AEK

21-04-2019 19: 00

Larissa

AO din Xanthi

21-04-2019 19: 00

Apollo Smyrna

Atromitos din Atena

21-04-2019 19: 00

Panathinaikos

vrăjitoare

21-04-2019 19: 00

Olympiakos Piraeus

OFI

21-04-2019 19: 00

Asteras Tripolis

PAOK

21-04-2019 19: 00

Levadiakos

Panaitolikos

21-04-2019 19: 00

Aris Salonic

Panionios Atena

21-04-2019 19: 00

PAS Giannena

Semifinale

Barcelona

01-05-2019 22: 00

Liverpool

arsenal

02-05-2019 22: 00

Valencia

Eintracht Frankfurt

02-05-2019 22: 00

Chelsea

Sezonul regulat

Apollo Smyrna

04-05-2019 19: 00

vrăjitoare

Panathinaikos

05-05-2019 16: 00

Panaitolikos

Larissa

05-05-2019 19: 00

Olympiakos Piraeus

Aris Salonic

05-05-2019 19: 00

AO din Xanthi

Asteras Tripolis

05-05-2019 19: 00

Panionios Atena

Atromitos din Atena

05-05-2019 19: 00

OFI

Levadiakos

05-05-2019 19: 00

AEK

PAS Giannena

05-05-2019 19: 00

PAOK

Semifinale

Liverpool

07-05-2019 22: 00

Barcelona

Ajax

08-05-2019 22: 00

Tottenham Hotspur

Valencia

09-05-2019 22: 00

arsenal

Chelsea

09-05-2019 22: 00

Eintracht Frankfurt

Sezonul regulat

vrăjitoare

24-08-2019 19: 00

Panathinaikos

Aris Salonic

24-08-2019 21: 00

OFI

Olympiakos Piraeus

24-08-2019 21: 30

Asteras Tripolis

Atromitos din Atena

25-08-2019 18: 45

Larissa

Panionios Atena

25-08-2019 19: 15

marmură

PAOK

25-08-2019 20: 00

Panaitolikos

AEK

25-08-2019 22: 00

AO din Xanthi

Panaitolikos

31-08-2019 19: 00

AO din Xanthi

Panathinaikos

31-08-2019 19: 15

OFI

marmură

31-08-2019 21: 30

Aris Salonic

PAOK

01-09-2019 19: 00

Panionios Atena

Larissa

01-09-2019 19: 15

Olympiakos Piraeus

vrăjitoare

01-09-2019 20: 00

Atromitos din Atena

Asteras Tripolis

01-09-2019 21: 30

AEK

Atromitos din Atena

14-09-2019 19: 00

PAOK

OFI

14-09-2019 19: 15

Panaitolikos

Olympiakos Piraeus

14-09-2019 21: 30

marmură

AO din Xanthi

15-09-2019 19: 00

Asteras Tripolis

Panionios Atena

15-09-2019 19: 15

Larissa

AEK

15-09-2019 19: 15

vrăjitoare

Aris Salonic

15-09-2019 21: 30

Panathinaikos

Grupa G

Lyon

17-09-2019 19: 55

Zenit

Grupul F

Inter Milano

17-09-2019 19: 55

Slavia Praga

Grupul E

Napoli

17-09-2019 22: 00

Liverpool

Salzburg

17-09-2019 22: 00

Genk

Grupul F

Borussia Dortmund

17-09-2019 22: 00

Barcelona

Grupa G

Benfica

17-09-2019 22: 00

Leipzig

Grupa H

Chelsea

17-09-2019 22: 00

Valencia

Ajax

17-09-2019 22: 00

Lille

Grupa A

Bruges

18-09-2019 19: 55

Galatasaray

Grupul B

Olympiakos Piraeus

18-09-2019 19: 55

Tottenham Hotspur

Grupa A

Paris Saint Germain

18-09-2019 22: 00

Real Madrid

Grupul B

Bayern München

18-09-2019 22: 00

Steaua roșie

Grupa C

Șahtior Donetsk

18-09-2019 22: 00

Manchester City

Grupa D

Bayer Leverkusen

18-09-2019 22: 00

Lokomotiv Moscova

Atletico Madrid

18-09-2019 22: 00

Juventus

Grupa C

Dinamo Zagreb

18-09-2019 22: 00

Atalanta

Grupa A

APOEL

19-09-2019 19: 55

Ntountelangke

Karabah

19-09-2019 19: 55

Sevilla

Grupul B

Dinamo Kiev

19-09-2019 19: 55

Malmö

Copenhaga

19-09-2019 19: 55

Lugano

Grupa C

regalitate

19-09-2019 19: 55

Krasnodar

Grupa D

PSV Eindhoven

19-09-2019 19: 55

Lista sporturilor

LASK Linz

19-09-2019 19: 55

Rosenborg

Grupul E

Rennes

19-09-2019 19: 55

celtic

Cluj

19-09-2019 19: 55

Lazio

Grupul F

Eintracht Frankfurt

19-09-2019 19: 55

arsenal

Grupa C

Getafe

19-09-2019 19: 55

Trabzonspor

Grupul F

Standar Liege

19-09-2019 19: 55

Guimaraes

Grupa G

Porto

19-09-2019 22: 00

Jung Boys

Rangers

19-09-2019 22: 00

Feyenoord

Grupa H

Espanyol

19-09-2019 22: 00

Ferencvaros

Grupa I

Wolfsburg

19-09-2019 22: 00

PFK Alexandria

Grupa H

Lountogkorets

19-09-2019 22: 00

CSKA Moscova

Grupa I

Ghent

19-09-2019 22: 00

Sf. Etienne

Grupa J

Gladbach

19-09-2019 22: 00

Volfsmpergker

romi

19-09-2019 22: 00

Basaksechir

Grupa K

Wolverhampton

19-09-2019 22: 00

Braga

Grupa L

Manchester United

19-09-2019 22: 00

Astana

Grupa K

Bratislava Sloan

19-09-2019 22: 00

Besiktas

Grupa L

Partizan

19-09-2019 22: 00

Alkmaar

Sezonul regulat

marmură

21-09-2019 17: 15

OFI

Asteras Tripolis

21-09-2019 19: 30

Atromitos din Atena

Panaitolikos

21-09-2019 20: 00

AEK

Larissa

22-09-2019 15: 00

AO din Xanthi

PAOK

22-09-2019 18: 30

Aris Salonic

vrăjitoare

22-09-2019 19: 30

Panionios Atena

Panathinaikos

22-09-2019 20: 30

Olympiakos Piraeus

Aris Salonic

28-09-2019 17: 15

Larissa

Olympiakos Piraeus

28-09-2019 19: 30

vrăjitoare

Atromitos din Atena

28-09-2019 20: 00

Panaitolikos

OFI

29-09-2019 15: 00

Asteras Tripolis

AO din Xanthi

29-09-2019 17: 00

marmură

Panionios Atena

29-09-2019 17: 15

Panathinaikos

AEK

29-09-2019 19: 30

PAOK

Grupa A

Real Madrid

01-10-2019 19: 55

Bruges

Grupa C

Atalanta

01-10-2019 19: 55

Șahtior Donetsk

Grupa A

Galatasaray

01-10-2019 22: 00

Paris Saint Germain

Grupul B

Tottenham Hotspur

01-10-2019 22: 00

Bayern München

Steaua roșie

01-10-2019 22: 00

Olympiakos Piraeus

Grupa C

Manchester City

01-10-2019 22: 00

Dinamo Zagreb

Grupa D

Juventus

01-10-2019 22: 00

Bayer Leverkusen

Lokomotiv Moscova

01-10-2019 22: 00

Atletico Madrid

Grupul E

Genk

02-10-2019 19: 55

Napoli

Grupul F

Slavia Praga

02-10-2019 19: 55

Borussia Dortmund

Grupul E

Liverpool

02-10-2019 22: 00

Salzburg

Grupul F

Barcelona

02-10-2019 22: 00

Inter Milano

Grupa G

Leipzig

02-10-2019 22: 00

Lyon

Zenit

02-10-2019 22: 00

Benfica

Grupa H

Lille

02-10-2019 22: 00

Chelsea

Valencia

02-10-2019 22: 00

Ajax

Grupa L

Astana

03-10-2019 17: 50

Partizan

Grupa G

Jung Boys

03-10-2019 19: 55

Rangers

Feyenoord

03-10-2019 19: 55

Porto

Grupa H

CSKA Moscova

03-10-2019 19: 55

Espanyol

Ferencvaros

03-10-2019 19: 55

Lountogkorets

Grupa I

Sf. Etienne

03-10-2019 19: 55

Wolfsburg

PFK Alexandria

03-10-2019 19: 55

Ghent

Grupa J

Basaksechir

03-10-2019 19: 55

Gladbach

Volfsmpergker

03-10-2019 19: 55

romi

Grupa K

Besiktas

03-10-2019 19: 55

Wolverhampton

Braga

03-10-2019 19: 55

Bratislava Sloan

Grupa L

Alkmaar

03-10-2019 19: 55

Manchester United

Grupa A

Sevilla

03-10-2019 22: 00

APOEL

Ntountelangke

03-10-2019 22: 00

Karabah

Grupul B

Malmö

03-10-2019 22: 00

Copenhaga

Lugano

03-10-2019 22: 00

Dinamo Kiev

Grupa C

Trabzonspor

03-10-2019 22: 00

regalitate

Krasnodar

03-10-2019 22: 00

Getafe

Grupa D

Lista sporturilor

03-10-2019 22: 00

LASK Linz

Rosenborg

03-10-2019 22: 00

PSV Eindhoven

Grupul E

Lazio

03-10-2019 22: 00

Rennes

celtic

03-10-2019 22: 00

Cluj

Grupul F

arsenal

03-10-2019 22: 00

Standar Liege

Guimaraes

03-10-2019 22: 00

Eintracht Frankfurt

Sezonul regulat

Panathinaikos

05-10-2019 17: 15

AO din Xanthi

Larissa

05-10-2019 19: 30

AEK

marmură

06-10-2019 15: 00

Atromitos din Atena

Asteras Tripolis

06-10-2019 17: 15

PAOK

OFI

06-10-2019 17: 15

Panionios Atena

Aris Salonic

06-10-2019 19: 30

Olympiakos Piraeus

vrăjitoare

07-10-2019 20: 00

Panaitolikos

Olympiakos Piraeus

19-10-2019 19: 30

OFI

Panaitolikos

19-10-2019 20: 00

Larissa

AO din Xanthi

20-10-2019 17: 00

Aris Salonic

Panionios Atena

20-10-2019 17: 15

Asteras Tripolis

PAOK

20-10-2019 18: 00

vrăjitoare

AEK

20-10-2019 19: 30

marmură

Atromitos din Atena

20-10-2019 20: 00

Panathinaikos

Grupa C

Șahtior Donetsk

22-10-2019 19: 55

Dinamo Zagreb

Grupa D

Atletico Madrid

22-10-2019 19: 55

Bayer Leverkusen

Grupa A

Bruges

22-10-2019 22: 00

Paris Saint Germain

Galatasaray

22-10-2019 22: 00

Real Madrid

Grupul B

Olympiakos Piraeus

22-10-2019 22: 00

Bayern München

Tottenham Hotspur

22-10-2019 22: 00

Steaua roșie

Grupa C

Manchester City

22-10-2019 22: 00

Atalanta

Grupa D

Juventus

22-10-2019 22: 00

Lokomotiv Moscova

Grupa G

Leipzig

23-10-2019 19: 55

Zenit

Grupa H

Ajax

23-10-2019 19: 55

Chelsea

Grupul E

Salzburg

23-10-2019 22: 00

Napoli

Genk

23-10-2019 22: 00

Liverpool

Grupul F

Inter Milano

23-10-2019 22: 00

Borussia Dortmund

Slavia Praga

23-10-2019 22: 00

Barcelona

Grupa G

Benfica

23-10-2019 22: 00

Lyon

Grupa H

Lille

23-10-2019 22: 00

Valencia

Grupa G

Porto

24-10-2019 19: 55

Rangers

Jung Boys

24-10-2019 19: 55

Feyenoord

Grupa H

Lountogkorets

24-10-2019 19: 55

Espanyol

CSKA Moscova

24-10-2019 19: 55

Ferencvaros

Grupa I

Sf. Etienne

24-10-2019 19: 55

PFK Alexandria

Ghent

24-10-2019 19: 55

Wolfsburg

Grupa J

romi

24-10-2019 19: 55

Gladbach

Basaksechir

24-10-2019 19: 55

Volfsmpergker

Grupa K

Bratislava Sloan

24-10-2019 19: 55

Wolverhampton

Besiktas

24-10-2019 19: 55

Braga

Grupa L

Partizan

24-10-2019 19: 55

Manchester United

Alkmaar

24-10-2019 19: 55

Astana

Grupa A

Karabah

24-10-2019 19: 55

APOEL

Grupa C

Trabzonspor

24-10-2019 22: 00

Krasnodar

Grupa D

Lista sporturilor

24-10-2019 22: 00

Rosenborg

PSV Eindhoven

24-10-2019 22: 00

LASK Linz

Grupul E

Rennes

24-10-2019 22: 00

Cluj

celtic

24-10-2019 22: 00

Lazio

Grupul F

Eintracht Frankfurt

24-10-2019 22: 00

Standar Liege

arsenal

24-10-2019 22: 00

Guimaraes

Grupa A

Sevilla

24-10-2019 22: 00

Ntountelangke

Grupul B

Dinamo Kiev

24-10-2019 22: 00

Copenhaga

Malmö

24-10-2019 22: 00

Lugano

Grupa C

Getafe

24-10-2019 22: 00

regalitate

Sezonul regulat

OFI

26-10-2019 17: 15

AO din Xanthi

marmură

26-10-2019 19: 30

PAOK

Panathinaikos

27-10-2019 15: 00

Larissa

Atromitos din Atena

27-10-2019 17: 00

Panionios Atena

Aris Salonic

27-10-2019 17: 15

Panaitolikos

Olympiakos Piraeus

27-10-2019 19: 30

AEK

Asteras Tripolis

28-10-2019 19: 30

vrăjitoare

Panionios Atena

1 - 1 02-11-2019 19: 30

Aris Salonic

AO din Xanthi

0 - 0 02-11-2019 20: 00

Olympiakos Piraeus

Larissa

3 - 2 03-11-2019 15: 00

OFI

Panaitolikos

1 - 1 03-11-2019 17: 00

Asteras Tripolis

AEK

3 - 2 03-11-2019 19: 30

Atromitos din Atena

PAOK

2 - 2 03-11-2019 20: 00

Panathinaikos

vrăjitoare

1 - 0 04-11-2019 20: 00

marmură

Grupul F

Barcelona

0 - 0 05-11-2019 19: 55

Slavia Praga

Grupa G

Zenit

0 - 2 05-11-2019 19: 55

Leipzig

Grupul E

Napoli

1 - 1 05-11-2019 22: 00

Salzburg

Liverpool

2 - 1 05-11-2019 22: 00

Genk

Grupul F

Borussia Dortmund

3 - 2 05-11-2019 22: 00

Inter Milano

Grupa G

Lyon

3 - 1 05-11-2019 22: 00

Benfica

Grupa H

Chelsea

4 - 4 05-11-2019 22: 00

Ajax

Valencia

4 - 1 05-11-2019 22: 00

Lille

Grupul F

Guimaraes

1 - 1 06-11-2019 17: 50

arsenal

Grupul B

Bayern München

2 - 0 06-11-2019 19: 55

Olympiakos Piraeus

Grupa D

Lokomotiv Moscova

1 - 2 06-11-2019 19: 55

Juventus

Grupa A

Paris Saint Germain

1 - 0 06-11-2019 22: 00

Bruges

Real Madrid

6 - 0 06-11-2019 22: 00

Galatasaray

Grupul B

Steaua roșie

0 - 4 06-11-2019 22: 00

Tottenham Hotspur

Grupa C

Dinamo Zagreb

3 - 3 06-11-2019 22: 00

Șahtior Donetsk

Atalanta

1 - 1 06-11-2019 22: 00

Manchester City

Grupa D

Bayer Leverkusen

2 - 1 06-11-2019 22: 00

Atletico Madrid

Grupa L

Astana

0 - 5 07-11-2019 17: 50

Alkmaar

Grupa A

APOEL

2 - 1 07-11-2019 19: 55

Karabah

Ntountelangke

2 - 5 07-11-2019 19: 55

Sevilla

Grupul B

Copenhaga

1 - 1 07-11-2019 19: 55

Dinamo Kiev

Lugano

0 - 0 07-11-2019 19: 55

Malmö

Grupa C

regalitate

2 - 1 07-11-2019 19: 55

Getafe

Krasnodar

3 - 1 07-11-2019 19: 55

Trabzonspor

Grupa D

LASK Linz

4 - 1 07-11-2019 19: 55

PSV Eindhoven

Rosenborg

0 - 2 07-11-2019 19: 55

Lista sporturilor

Grupul E

Lazio

1 - 2 07-11-2019 19: 55

celtic

Cluj

1 - 0 07-11-2019 19: 55

Rennes

Grupul F

Standar Liege

2 - 1 07-11-2019 19: 55

Eintracht Frankfurt

Grupa G

Rangers

2 - 0 07-11-2019 22: 00

Porto

Feyenoord

1 - 1 07-11-2019 22: 00

Jung Boys

Grupa H

Espanyol

6 - 0 07-11-2019 22: 00

Lountogkorets

Ferencvaros

0 - 0 07-11-2019 22: 00

CSKA Moscova

Grupa I

Wolfsburg

1 - 3 07-11-2019 22: 00

Ghent

PFK Alexandria

2 - 2 07-11-2019 22: 00

Sf. Etienne

Grupa J

Gladbach

2 - 1 07-11-2019 22: 00

romi

Volfsmpergker

0 - 3 07-11-2019 22: 00

Basaksechir

Grupa K

Wolverhampton

1 - 0 07-11-2019 22: 00

Bratislava Sloan

Braga

3 - 1 07-11-2019 22: 00

Besiktas

Grupa L

Manchester United

3 - 0 07-11-2019 22: 00

Partizan

Sezonul regulat

marmură

3 - 2 09-11-2019 17: 15

Panaitolikos

OFI

0 - 1 09-11-2019 19: 30

PAOK

Aris Salonic

2 - 1 10-11-2019 15: 00

Asteras Tripolis

AO din Xanthi

1 - 2 10-11-2019 17: 00

Panionios Atena

Olympiakos Piraeus

2 - 0 10-11-2019 17: 15

Atromitos din Atena

Panathinaikos

3 - 2 10-11-2019 19: 30

AEK

Larissa

0 - 3 11-11-2019 19: 30

vrăjitoare

Panionios Atena

1 - 1 23-11-2019 19: 30

Olympiakos Piraeus

vrăjitoare

1 - 0 23-11-2019 20: 00

AO din Xanthi

Atromitos din Atena

2 - 1 24-11-2019 17: 00

OFI

Asteras Tripolis

0 - 0 24-11-2019 17: 15

marmură

PAOK

1 - 0 24-11-2019 18: 00

Larissa

AEK

1 - 1 24-11-2019 19: 30

Aris Salonic

Panaitolikos

0 - 0 24-11-2019 19: 30

Panathinaikos

Grupa A

Galatasaray

1 - 1 26-11-2019 19: 55

Bruges

Grupa D

Lokomotiv Moscova

0 - 2 26-11-2019 19: 55

Bayer Leverkusen

Grupa A

Real Madrid

2 - 2 26-11-2019 22: 00

Paris Saint Germain

Grupul B

Steaua roșie

0 - 6 26-11-2019 22: 00

Bayern München

Tottenham Hotspur

4 - 2 26-11-2019 22: 00

Olympiakos Piraeus

Grupa C

Atalanta

2 - 0 26-11-2019 22: 00

Dinamo Zagreb

Manchester City

1 - 1 26-11-2019 22: 00

Șahtior Donetsk

Grupa D

Juventus

1 - 0 26-11-2019 22: 00

Atletico Madrid

Grupa G

Zenit

2 - 0 27-11-2019 19: 55

Lyon

Grupa H

Valencia

2 - 2 27-11-2019 19: 55

Chelsea

Grupul E

Liverpool

1 - 1 27-11-2019 22: 00

Napoli

Genk

1 - 4 27-11-2019 22: 00

Salzburg

Grupul F

Barcelona

3 - 1 27-11-2019 22: 00

Borussia Dortmund

Slavia Praga

1 - 3 27-11-2019 22: 00

Inter Milano

Grupa G

Leipzig

2 - 2 27-11-2019 22: 00

Benfica

Grupa H

Lille

0 - 2 27-11-2019 22: 00

Ajax

Grupa C

Krasnodar

1 - 0 28-11-2019 17: 50

regalitate

Trabzonspor

0 - 1 28-11-2019 17: 50

Getafe

Grupa L

Astana

2 - 1 28-11-2019 17: 50

Manchester United

Grupa G

Feyenoord

2 - 2 28-11-2019 19: 55

Rangers

Jung Boys

1 - 2 28-11-2019 19: 55

Porto

Grupa H

Ferencvaros

2 - 2 28-11-2019 19: 55

Espanyol

CSKA Moscova

1 - 1 28-11-2019 19: 55

Lountogkorets

Grupa I

PFK Alexandria

0 - 1 28-11-2019 19: 55

Wolfsburg

Sf. Etienne

0 - 0 28-11-2019 19: 55

Ghent

Grupa J

Volfsmpergker

0 - 1 28-11-2019 19: 55

Gladbach

Basaksechir

0 - 3 28-11-2019 19: 55

romi

Grupa K

Braga

3 - 3 28-11-2019 19: 55

Wolverhampton

Besiktas

2 - 1 28-11-2019 19: 55

Bratislava Sloan

Grupa L

Alkmaar

2 - 2 28-11-2019 19: 55

Partizan

Grupa A

Ntountelangke

0 - 2 28-11-2019 22: 00

APOEL

Sevilla

2 - 0 28-11-2019 22: 00

Karabah

Grupul B

Lugano

0 - 1 28-11-2019 22: 00

Copenhaga

Malmö

4 - 3 28-11-2019 22: 00

Dinamo Kiev

Grupa D

Rosenborg

1 - 2 28-11-2019 22: 00

LASK Linz

Lista sporturilor

4 - 0 28-11-2019 22: 00

PSV Eindhoven

Grupul E

Lazio

1 - 0 28-11-2019 22: 00

Cluj

celtic

3 - 1 28-11-2019 22: 00

Rennes

Grupul F

arsenal

1 - 2 28-11-2019 22: 00

Eintracht Frankfurt

Guimaraes

1 - 1 28-11-2019 22: 00

Standar Liege

Sezonul regulat

Larissa

2 - 1 30-11-2019 17: 15

marmură

Panionios Atena

3 - 0 30-11-2019 17: 15

Panaitolikos

OFI

1 - 0 30-11-2019 19: 30

AEK

Panathinaikos

1 - 0 01-12-2019 15: 00

Asteras Tripolis

AO din Xanthi

1 - 0 01-12-2019 17: 15

Atromitos din Atena

Aris Salonic

1 - 1 01-12-2019 17: 15

vrăjitoare

Olympiakos Piraeus

1 - 1 01-12-2019 19: 30

PAOK

PAOK

2 - 0 07-12-2019 18: 00

AO din Xanthi

AEK

5 - 0 07-12-2019 19: 30

Panionios Atena

Panaitolikos

0 - 3 07-12-2019 20: 00

Olympiakos Piraeus

vrăjitoare

2 - 1 08-12-2019 15: 00

OFI

Asteras Tripolis

1 - 1 08-12-2019 17: 15

Larissa

Atromitos din Atena

2 - 2 08-12-2019 19: 30

Aris Salonic

marmură

1 - 1 08-12-2019 19: 30

Panathinaikos

Grupul E

Napoli

4 - 0 10-12-2019 19: 55

Genk

Salzburg

0 - 2 10-12-2019 19: 55

Liverpool

Grupul F

Borussia Dortmund

2 - 1 10-12-2019 22: 00

Slavia Praga

Inter Milano

1 - 2 10-12-2019 22: 00

Barcelona

Grupa G

Lyon

2 - 2 10-12-2019 22: 00

Leipzig

Benfica

3 - 0 10-12-2019 22: 00

Zenit

Grupa H

Chelsea

2 - 1 10-12-2019 22: 00

Lille

Ajax

0 - 1 10-12-2019 22: 00

Valencia

Grupa C

Dinamo Zagreb

1 - 4 11-12-2019 19: 55

Manchester City

Șahtior Donetsk

0 - 3 11-12-2019 19: 55

Atalanta

Grupa A

Paris Saint Germain

5 - 0 11-12-2019 22: 00

Galatasaray

Bruges

1 - 3 11-12-2019 22: 00

Real Madrid

Grupul B

Bayern München

3 - 1 11-12-2019 22: 00

Tottenham Hotspur

Olympiakos Piraeus

1 - 0 11-12-2019 22: 00

Steaua roșie

Grupa D

Bayer Leverkusen

0 - 2 11-12-2019 22: 00

Juventus

Atletico Madrid

2 - 0 11-12-2019 22: 00

Lokomotiv Moscova

Grupul B

Copenhaga

0 - 1 12-12-2019 19: 55

Malmö

Dinamo Kiev

1 - 1 12-12-2019 19: 55

Lugano

Grupa A

APOEL

1 - 0 12-12-2019 19: 55

Sevilla

Karabah

1 - 1 12-12-2019 19: 55

Ntountelangke

Grupa C

regalitate

2 - 0 12-12-2019 19: 55

Trabzonspor

Getafe

3 - 0 12-12-2019 19: 55

Krasnodar

Grupa D

LASK Linz

3 - 0 12-12-2019 19: 55

Lista sporturilor

PSV Eindhoven

1 - 1 12-12-2019 19: 55

Rosenborg

Grupul E

Rennes

2 - 0 12-12-2019 19: 55

Lazio

Grupul F

Standar Liege

2 - 2 12-12-2019 19: 55

arsenal

Eintracht Frankfurt

2 - 3 12-12-2019 19: 55

Guimaraes

Grupul E

Cluj

2 - 0 12-12-2019 19: 55

celtic

Grupa G

Rangers

1 - 1 12-12-2019 22: 00

Jung Boys

Porto

3 - 2 12-12-2019 22: 00

Feyenoord

Grupa H

Espanyol

0 - 1 12-12-2019 22: 00

CSKA Moscova

Lountogkorets

1 - 1 12-12-2019 22: 00

Ferencvaros

Grupa I

Wolfsburg

1 - 0 12-12-2019 22: 00

Sf. Etienne

Ghent

2 - 1 12-12-2019 22: 00

PFK Alexandria

Grupa J

Gladbach

1 - 2 12-12-2019 22: 00

Basaksechir

romi

2 - 2 12-12-2019 22: 00

Volfsmpergker

Grupa K

Wolverhampton

4 - 0 12-12-2019 22: 00

Besiktas

Bratislava Sloan

2 - 4 12-12-2019 22: 00

Braga

Grupa L

Manchester United

4 - 0 12-12-2019 22: 00

Alkmaar

Partizan

4 - 1 12-12-2019 22: 00

Astana

Sezonul regulat

OFI

3 - 1 14-12-2019 17: 15

Aris Salonic

Panathinaikos

2 - 0 14-12-2019 19: 30

vrăjitoare

AO din Xanthi

0 - 1 14-12-2019 20: 00

AEK

Larissa

1 - 2 15-12-2019 15: 00

Atromitos din Atena

marmură

2 - 1 15-12-2019 17: 15

Panionios Atena

Asteras Tripolis

0 - 5 15-12-2019 19: 30

Olympiakos Piraeus

Panaitolikos

0 - 3 15-12-2019 19: 30

PAOK

AO din Xanthi

0 - 0 18-12-2019 17: 00

Panaitolikos

OFI

1 - 1 18-12-2019 17: 15

Panathinaikos

Olympiakos Piraeus

4 - 1 18-12-2019 17: 15

Larissa

AEK

2 - 1 18-12-2019 19: 30

Asteras Tripolis

Atromitos din Atena

1 - 1 18-12-2019 19: 30

vrăjitoare

Aris Salonic

4 - 0 19-12-2019 17: 15

marmură

Panionios Atena

0 - 2 19-12-2019 19: 30

PAOK

Asteras Tripolis

5 - 0 21-12-2019 19: 30

AO din Xanthi

vrăjitoare

0 - 0 21-12-2019 20: 00

AEK

Larissa

2 - 0 22-12-2019 15: 00

Panionios Atena

Panaitolikos

2 - 0 22-12-2019 17: 00

OFI

marmură

0 - 0 22-12-2019 17: 15

Olympiakos Piraeus

Panathinaikos

0 - 0 22-12-2019 19: 30

Aris Salonic

PAOK

5 - 1 23-12-2019 18: 00

Atromitos din Atena

OFI

1 - 2 04-01-2020 17: 15

marmură

Aris Salonic

4 - 2 04-01-2020 19: 30

PAOK

Atromitos din Atena

2 - 1 04-01-2020 20: 00

Asteras Tripolis

AEK

3 - 1 05-01-2020 15: 00

Panaitolikos

AO din Xanthi

2 - 1 05-01-2020 17: 15

Larissa

Panionios Atena

0 - 1 05-01-2020 17: 15

vrăjitoare

Olympiakos Piraeus

1 - 0 05-01-2020 19: 30

Panathinaikos

marmură

1 - 3 11-01-2020 17: 15

AO din Xanthi

Larissa

0 - 0 11-01-2020 19: 30

Aris Salonic

Panaitolikos

0 - 1 11-01-2020 20: 00

Atromitos din Atena

Asteras Tripolis

2 - 0 12-01-2020 15: 00

OFI

vrăjitoare

0 - 4 12-01-2020 17: 15

Olympiakos Piraeus

PAOK

1 - 0 12-01-2020 19: 30

AEK

Panathinaikos

3 - 0 12-01-2020 19: 30

Panionios Atena

Panionios Atena

1 - 2 18-01-2020 19: 30

OFI

Panaitolikos

1 - 1 18-01-2020 20: 00

vrăjitoare

AO din Xanthi

0 - 1 19-01-2020 15: 00

Panathinaikos

AEK

3 - 0 19-01-2020 17: 15

Larissa

Atromitos din Atena

0 - 0 19-01-2020 17: 15

marmură

PAOK

3 - 1 19-01-2020 18: 00

Asteras Tripolis

Olympiakos Piraeus

4 - 2 19-01-2020 19: 30

Aris Salonic

Larissa

2 - 2 22-01-2020 15: 00

Panaitolikos

marmură

1 - 3 22-01-2020 17: 15

AEK

OFI

0 - 1 22-01-2020 17: 15

Olympiakos Piraeus

Panathinaikos

3 - 0 22-01-2020 19: 30

Atromitos din Atena

Asteras Tripolis

2 - 0 23-01-2020 17: 15

Panionios Atena

vrăjitoare

0 - 1 23-01-2020 19: 00

PAOK

Aris Salonic

1 - 0 23-01-2020 19: 30

AO din Xanthi

Larissa

0 - 2 25-01-2020 19: 30

Panathinaikos

AO din Xanthi

2 - 2 26-01-2020 15: 00

OFI

Panionios Atena

1 - 0 26-01-2020 15: 00

Atromitos din Atena

Panaitolikos

2 - 0 26-01-2020 17: 15

Aris Salonic

AEK

0 - 0 26-01-2020 19: 30

Olympiakos Piraeus

PAOK

1 - 0 27-01-2020 18: 00

marmură

vrăjitoare

1 - 1 27-01-2020 20: 00

Asteras Tripolis

marmură

1 - 0 01-02-2020 17: 15

vrăjitoare

OFI

0 - 0 01-02-2020 17: 15

Larissa

Olympiakos Piraeus

3 - 1 01-02-2020 19: 30

AO din Xanthi

Aris Salonic

2 - 0 02-02-2020 15: 00

Panionios Atena

Asteras Tripolis

2 - 1 02-02-2020 17: 15

Panaitolikos

Atromitos din Atena

0 - 1 02-02-2020 17: 15

AEK

Panathinaikos

2 - 0 02-02-2020 19: 30

PAOK

Panionios Atena

0 - 0 08-02-2020 19: 30

AO din Xanthi

vrăjitoare

0 - 0 08-02-2020 20: 00

Larissa

Asteras Tripolis

1 - 1 09-02-2020 15: 00

Aris Salonic

Atromitos din Atena

0 - 1 09-02-2020 17: 15

Olympiakos Piraeus

PAOK

4 - 0 09-02-2020 18: 00

OFI

AEK

1 - 0 09-02-2020 19: 30

Panathinaikos

Panaitolikos

1 - 1 10-02-2020 18: 00

marmură

Larissa

1 - 2 15-02-2020 17: 15

PAOK

Olympiakos Piraeus

4 - 0 15-02-2020 19: 30

Panionios Atena

Panathinaikos

3 - 1 16-02-2020 15: 00

Panaitolikos

AO din Xanthi

0 - 0 16-02-2020 17: 15

vrăjitoare

marmură

0 - 1 16-02-2020 17: 15

Asteras Tripolis

Aris Salonic

0 - 1 16-02-2020 19: 30

AEK

OFI

1 - 0 17-02-2020 19: 30

Atromitos din Atena

Turul 16

Atletico Madrid

1 - 0 18-02-2020 22: 00

Liverpool

Borussia Dortmund

2 - 1 18-02-2020 22: 00

Paris Saint Germain

Atalanta

4 - 1 19-02-2020 22: 00

Valencia

Tottenham Hotspur

0 - 1 19-02-2020 22: 00

Leipzig

Turul 32

Șahtior Donetsk

2 - 1 20-02-2020 19: 55

Benfica

Eintracht Frankfurt

4 - 1 20-02-2020 19: 55

Salzburg

Lountogkorets

0 - 2 20-02-2020 19: 55

Inter Milano

Bruges

1 - 1 20-02-2020 19: 55

Manchester United

Cluj

1 - 1 20-02-2020 19: 55

Sevilla

Copenhaga

1 - 1 20-02-2020 19: 55

celtic

Getafe

2 - 0 20-02-2020 19: 55

Ajax

Lista sporturilor

3 - 1 20-02-2020 19: 55

Basaksechir

Rangers

3 - 2 20-02-2020 22: 00

Braga

romi

1 - 0 20-02-2020 22: 00

Ghent

Wolfsburg

2 - 1 20-02-2020 22: 00

Malmö

Alkmaar

1 - 1 20-02-2020 22: 00

LASK Linz

Olympiakos Piraeus

0 - 1 20-02-2020 22: 00

arsenal

APOEL

0 - 3 20-02-2020 22: 00

regalitate

Bayer Leverkusen

2 - 1 20-02-2020 22: 00

Porto

Wolverhampton

4 - 0 20-02-2020 22: 00

Espanyol

Sezonul regulat

Asteras Tripolis

1 - 1 22-02-2020 19: 30

Panathinaikos

vrăjitoare

2 - 2 22-02-2020 20: 00

Aris Salonic

Panaitolikos

1 - 0 23-02-2020 15: 00

Panionios Atena

Atromitos din Atena

1 - 0 23-02-2020 17: 15

AO din Xanthi

marmură

0 - 0 23-02-2020 17: 15

Larissa

AEK

3 - 0 23-02-2020 19: 30

OFI

PAOK

0 - 1 23-02-2020 19: 30

Olympiakos Piraeus

Turul 16

Chelsea

0 - 3 25-02-2020 22: 00

Bayern München

Napoli

1 - 1 25-02-2020 22: 00

Barcelona

Turul 32

Braga

0 - 1 26-02-2020 19: 00

Rangers

Turul 16

Real Madrid

1 - 2 26-02-2020 22: 00

Manchester City

Lyon

1 - 0 26-02-2020 22: 00

Juventus

Turul 32

Ghent

1 - 1 27-02-2020 19: 55

romi

Malmö

0 - 3 27-02-2020 19: 55

Wolfsburg

LASK Linz

2 - 0 27-02-2020 19: 55

Alkmaar

regalitate

1 - 0 27-02-2020 19: 55

APOEL

Porto

1 - 3 27-02-2020 19: 55

Bayer Leverkusen

Basaksechir

27-02-2020 19: 55

Lista sporturilor

Espanyol

3 - 2 27-02-2020 19: 55

Wolverhampton

Benfica

3 - 3 27-02-2020 22: 00

Șahtior Donetsk

Inter Milano

2 - 1 27-02-2020 22: 00

Lountogkorets

Manchester United

5 - 0 27-02-2020 22: 00

Bruges

arsenal

27-02-2020 22: 00

Olympiakos Piraeus

Sevilla

0 - 0 27-02-2020 22: 00

Cluj

celtic

1 - 3 27-02-2020 22: 00

Copenhaga

Ajax

2 - 1 27-02-2020 22: 00

Getafe

Salzburg

2 - 2 28-02-2020 22: 00

Eintracht Frankfurt

Sezonul regulat

Larissa

3 - 0 01-03-2020 19: 00

Asteras Tripolis

AO din Xanthi

1 - 1 01-03-2020 19: 00

PAOK

Aris Salonic

1 - 2 01-03-2020 19: 00

Atromitos din Atena

OFI

3 - 0 01-03-2020 19: 00

vrăjitoare

Olympiakos Piraeus

2 - 0 01-03-2020 19: 00

Panaitolikos

Panathinaikos

4 - 1 01-03-2020 19: 00

marmură

Panionios Atena

1 - 1 01-03-2020 19: 00

AEK

Turul 16

Valencia

3 - 4 10-03-2020 22: 00

Atalanta

Leipzig

3 - 0 10-03-2020 22: 00

Tottenham Hotspur

Liverpool

11-03-2020 22: 00

Atletico Madrid

Paris Saint Germain

2 - 0 11-03-2020 22: 00

Borussia Dortmund

LASK Linz

0 - 5 12-03-2020 19: 55

Manchester United

Eintracht Frankfurt

0 - 3 12-03-2020 19: 55

regalitate

Basaksechir

1 - 0 12-03-2020 19: 55

Copenhaga

Wolfsburg

1 - 2 12-03-2020 22: 00

Șahtior Donetsk

Rangers

1 - 3 12-03-2020 22: 00

Bayer Leverkusen

Olympiakos Piraeus

1 - 1 12-03-2020 22: 00

Wolverhampton

Play-Off & Play-out

Panionios Atena

1 - 0 06-06-2020 19: 15

marmură

Aris Salonic

3 - 1 06-06-2020 21: 30

OFI

Larissa

1 - 2 07-06-2020 19: 15

Asteras Tripolis

PAOK

0 - 1 07-06-2020 19: 30

Olympiakos Piraeus

AEK

1 - 1 07-06-2020 21: 30

Panathinaikos

vrăjitoare

2 - 0 08-06-2020 20: 00

Panaitolikos

marmură

1 - 0 13-06-2020 19: 15

AO din Xanthi

Atromitos din Atena

1 - 1 13-06-2020 19: 30

vrăjitoare

Panathinaikos

0 - 0 13-06-2020 21: 30

PAOK

OFI

0 - 2 14-06-2020 19: 15

AEK

Olympiakos Piraeus

3 - 1 14-06-2020 21: 30

Aris Salonic

Asteras Tripolis

0 - 0 15-06-2020 19: 30

Panionios Atena

Panaitolikos

3 - 0 15-06-2020 20: 00

Larissa

PAOK

3 - 1 20-06-2020 20: 30

OFI

AEK

2 - 2 20-06-2020 21: 30

Aris Salonic

Asteras Tripolis

1 - 1 21-06-2020 19: 15

Atromitos din Atena

AO din Xanthi

1 - 1 21-06-2020 19: 30

Panaitolikos

Olympiakos Piraeus

3 - 0 21-06-2020 21: 30

Panathinaikos

Larissa

3 - 1 22-06-2020 19: 30

marmură

vrăjitoare

0 - 1 22-06-2020 20: 00

Panionios Atena

AO din Xanthi

1 - 0 24-06-2020 20: 00

Atromitos din Atena

Panionios Atena

2 - 1 27-06-2020 19: 15

AO din Xanthi

OFI

0 - 0 27-06-2020 21: 30

Panathinaikos

Aris Salonic

0 - 2 28-06-2020 19: 15

PAOK

Panaitolikos

1 - 1 28-06-2020 19: 30

Asteras Tripolis

AEK

1 - 2 28-06-2020 21: 30

Olympiakos Piraeus

marmură

0 - 0 29-06-2020 19: 30

vrăjitoare

Atromitos din Atena

3 - 0 29-06-2020 20: 00

Larissa

Panathinaikos

2 - 0 01-07-2020 19: 15

Aris Salonic

PAOK

0 - 2 01-07-2020 21: 00

AEK

Olympiakos Piraeus

2 - 1 01-07-2020 21: 30

OFI

Asteras Tripolis

4 - 0 04-07-2020 19: 15

marmură

OFI

2 - 2 04-07-2020 21: 30

PAOK

Aris Salonic

1 - 4 05-07-2020 19: 15

AEK

Panathinaikos

0 - 0 05-07-2020 21: 30

Olympiakos Piraeus

vrăjitoare

0 - 0 06-07-2020 19: 30

AO din Xanthi

Larissa

0 - 0 06-07-2020 19: 30

Panionios Atena

Atromitos din Atena

2 - 2 06-07-2020 20: 00

Panaitolikos

Aris Salonic

2 - 4 08-07-2020 19: 15

Olympiakos Piraeus

PAOK

0 - 0 08-07-2020 21: 00

Panathinaikos

AEK

2 - 0 08-07-2020 21: 30

OFI

AO din Xanthi

1 - 2 11-07-2020 19: 15

Asteras Tripolis

marmură

2 - 3 11-07-2020 19: 15

Atromitos din Atena

Panionios Atena

0 - 2 11-07-2020 19: 15

Panaitolikos

vrăjitoare

0 - 0 11-07-2020 19: 15

Larissa

OFI

0 - 1 11-07-2020 21: 30

Aris Salonic

Panathinaikos

1 - 3 12-07-2020 20: 00

AEK

Olympiakos Piraeus

0 - 1 12-07-2020 21: 45

PAOK

Aris Salonic

0 - 1 15-07-2020 19: 15

Panathinaikos

OFI

1 - 3 15-07-2020 19: 15

Olympiakos Piraeus

AEK

0 - 0 15-07-2020 21: 30

PAOK

Larissa

0 - 0 18-07-2020 19: 15

AO din Xanthi

Asteras Tripolis

1 - 1 18-07-2020 19: 15

vrăjitoare

Atromitos din Atena

0 - 0 18-07-2020 19: 15

Panionios Atena

Panaitolikos

1 - 0 18-07-2020 19: 15

marmură

Olympiakos Piraeus

3 - 0 19-07-2020 20: 00

AEK

PAOK

0 - 0 19-07-2020 20: 00

Aris Salonic

Panathinaikos

3 - 2 19-07-2020 20: 00

OFI

Turul 16

Șahtior Donetsk

3 - 0 05-08-2020 19: 55

Wolfsburg

Copenhaga

3 - 0 05-08-2020 19: 55

Basaksechir

Inter Milano

2 - 0 05-08-2020 22: 00

Getafe

Manchester United

2 - 1 05-08-2020 22: 00

LASK Linz

Sevilla

2 - 0 06-08-2020 19: 55

romi

Bayer Leverkusen

1 - 0 06-08-2020 19: 55

Rangers

Wolverhampton

1 - 0 06-08-2020 22: 00

Olympiakos Piraeus

regalitate

1 - 0 06-08-2020 22: 00

Eintracht Frankfurt

Juventus

2 - 1 07-08-2020 22: 00

Lyon

Manchester City

2 - 1 07-08-2020 22: 00

Real Madrid

Bayern München

4 - 1 08-08-2020 22: 00

Chelsea

Barcelona

3 - 1 08-08-2020 22: 00

Napoli

Sezonul regulat

PAOK

1 - 1 18-09-2020 19: 00

Atromitos din Atena

Olympiakos Piraeus

3 - 0 18-09-2020 20: 30

Asteras Tripolis

Panaitolikos

0 - 2 19-09-2020 20: 30

AEK

vrăjitoare

1 - 2 20-09-2020 18: 15

OFI

marmură

0 - 1 20-09-2020 20: 30

Aris Salonic

marmură

0 - 0 26-09-2020 18: 30

PAOK

Olympiakos Piraeus

2 - 0 26-09-2020 20: 30

Panaitolikos

Aris Salonic

2 - 2 27-09-2020 16: 00

PAS Giannena

OFI

2 - 2 27-09-2020 18: 00

Atromitos din Atena

AEK

3 - 0 27-09-2020 20: 30

vrăjitoare

Larissa

1 - 1 28-09-2020 19: 30

Panathinaikos

Panaitolikos

1 - 1 03-10-2020 19: 30

Asteras Tripolis

Panathinaikos

0 - 1 04-10-2020 16: 00

Aris Salonic

Apollo Smyrna

1 - 0 04-10-2020 18: 15

Larissa

PAOK

3 - 0 04-10-2020 18: 15

OFI

PAS Giannena

1 - 1 04-10-2020 20: 30

Olympiakos Piraeus

Atromitos din Atena

1 - 0 04-10-2020 21: 45

AEK

vrăjitoare

1 - 2 05-10-2020 19: 30

marmură

Crvena Zvezda mts Belgrad

69 - 75 13-10-2020 20: 00

Zalgiris Kaunas

ALBA Berlin

72 - 93 13-10-2020 21: 00

Anadolu Efes Istanbul

Valencia Coș

66 - 71 13-10-2020 22: 00

FC Barcelona

Olympiacos Piraeus

86 - 75 14-10-2020 19: 30

AX Armani Exchange Milano

Fenerbahce Beko Istanbul

77 - 78 14-10-2020 20: 45

CSKA Moscova

Maccabi Playtika Tel Aviv

82 - 85 14-10-2020 21: 05

FC Bayern München

Real Madrid

94 - 85 14-10-2020 22: 00

Regiunea Khimki Moscova

Zalgiris Kaunas

89 - 73 15-10-2020 20: 00

Anadolu Efes Istanbul

FC Barcelona

97 - 89 15-10-2020 22: 00

Panathinaikos OPAP Atena

CSKA Moscova

88 - 93 16-10-2020 20: 00

ALBA Berlin

Fenerbahce Beko Istanbul

71 - 75 16-10-2020 20: 45

FC Bayern München

Olympiacos Piraeus

85 - 82 16-10-2020 21: 00

Maccabi Playtika Tel Aviv

AX Armani Exchange Milano

78 - 70 16-10-2020 21: 45

Real Madrid

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

77 - 60 16-10-2020 22: 00

Regiunea Khimki Moscova

marmură

2 - 1 17-10-2020 16: 00

PAS Giannena

Aris Salonic

1 - 0 17-10-2020 18: 15

Apollo Smyrna

Olympiakos Piraeus

4 - 0 17-10-2020 20: 30

Atromitos din Atena

OFI

2 - 2 18-10-2020 16: 00

Panathinaikos

Larissa

1 - 3 18-10-2020 18: 15

Asteras Tripolis

AEK

1 - 1 18-10-2020 20: 30

PAOK

vrăjitoare

0 - 0 19-10-2020 19: 30

Panaitolikos

Grupul F

Zenit

1 - 2 20-10-2020 19: 55

Bruges

Grupa G

Dinamo Kiev

0 - 2 20-10-2020 19: 55

Juventus

Grupul E

Rennes

1 - 1 20-10-2020 22: 00

Krasnodar

Chelsea

0 - 0 20-10-2020 22: 00

Sevilla

Grupul F

Lazio

3 - 1 20-10-2020 22: 00

Borussia Dortmund

Grupa G

Barcelona

5 - 1 20-10-2020 22: 00

Ferencvaros

Grupa H

Paris Saint Germain

1 - 2 20-10-2020 22: 00

Manchester United

Leipzig

2 - 0 20-10-2020 22: 00

Basaksechir

Grupa A

Salzburg

2 - 2 21-10-2020 19: 55

Lokomotiv Moscova

Grupul B

Real Madrid

2 - 3 21-10-2020 19: 55

Șahtior Donetsk

Grupa A

Bayern München

4 - 0 21-10-2020 22: 00

Atletico Madrid

Grupul B

Inter Milano

2 - 2 21-10-2020 22: 00

Gladbach

Grupa C

Olympiakos Piraeus

1 - 0 21-10-2020 22: 00

Marsilia

Manchester City

3 - 1 21-10-2020 22: 00

Porto

Grupa D

Ajax

0 - 1 21-10-2020 22: 00

Liverpool

Midtjylland

0 - 4 21-10-2020 22: 00

Atalanta

Grupa A

Jung Boys

1 - 2 22-10-2020 19: 55

romi

Grupul B

R. Viena

1 - 2 22-10-2020 19: 55

arsenal

Grupa A

CSKA Sofia

0 - 2 22-10-2020 19: 55

Cluj

Grupul B

Dundalk

1 - 2 22-10-2020 19: 55

Molde

Grupa C

Bayer Leverkusen

6 - 2 22-10-2020 19: 55

Nis

Hapoel Bier Sheva

3 - 1 22-10-2020 19: 55

Slavia Praga

Grupa D

Standar Liege

0 - 2 22-10-2020 19: 55

Rangers

Lech Poznan

2 - 4 22-10-2020 19: 55

Benfica

Grupul E

PSV Eindhoven

1 - 2 22-10-2020 19: 55

Granada

PAOK

1 - 1 22-10-2020 19: 55

concordie

Grupul F

Napoli

0 - 1 22-10-2020 19: 55

Alkmaar

Rijeka

0 - 1 22-10-2020 19: 55

Real Sociedad

Sezonul regulat

Zalgiris Kaunas

82 - 94 22-10-2020 20: 00

Valencia Coș

Panathinaikos OPAP Atena

82 - 68 22-10-2020 21: 00

Fenerbahce Beko Istanbul

Crvena Zvezda mts Belgrad

86 - 84 22-10-2020 21: 45

CSKA Moscova

Grupa G

Braga

3 - 0 22-10-2020 22: 00

AEK

Leicester

3 - 0 22-10-2020 22: 00

Zaruri

Grupa H

celtic

1 - 3 22-10-2020 22: 00

AC Milan

Grupa I

Maccabi Tel Aviv

1 - 0 22-10-2020 22: 00

Karabah

Villarreal

5 - 3 22-10-2020 22: 00

Sivasspor

Grupa J

Tottenham Hotspur

3 - 0 22-10-2020 22: 00

LASK Linz

Lountogkorets

1 - 2 22-10-2020 22: 00

Anvers

Grupa K

Volfsmpergker

1 - 1 22-10-2020 22: 00

CSKA Moscova

Dinamo Zagreb

0 - 0 22-10-2020 22: 00

Feyenoord

Grupa L

Slovan Liberec

1 - 0 22-10-2020 22: 00

Ghent

Hoffenheim

2 - 0 22-10-2020 22: 00

Steaua roșie

Grupa H

Sparta Praga

1 - 4 22-10-2020 22: 00

Lille

Sezonul regulat

Regiunea Khimki Moscova

87 - 89 23-10-2020 20: 00

Maccabi Playtika Tel Aviv

FC Bayern München

74 - 68 23-10-2020 21: 30

Olympiacos Piraeus

FC Barcelona

79 - 72 23-10-2020 22: 00

Real Madrid

Panathinaikos

1 - 1 24-10-2020 20: 30

marmură

Asteras Tripolis

1 - 0 25-10-2020 16: 00

OFI

PAS Giannena

0 - 1 25-10-2020 20: 30

AEK

Atromitos din Atena

2 - 0 26-10-2020 19: 30

Panaitolikos

Grupa A

Lokomotiv Moscova

1 - 2 27-10-2020 19: 55

Bayern München

Grupul B

Șahtior Donetsk

0 - 0 27-10-2020 19: 55

Inter Milano

Grupa A

Atletico Madrid

3 - 2 27-10-2020 22: 00

Salzburg

Grupul B

Gladbach

2 - 2 27-10-2020 22: 00

Real Madrid

Grupa C

Porto

2 - 0 27-10-2020 22: 00

Olympiakos Piraeus

Marsilia

0 - 3 27-10-2020 22: 00

Manchester City

Grupa D

Atalanta

2 - 2 27-10-2020 22: 00

Ajax

Liverpool

2 - 0 27-10-2020 22: 00

Midtjylland

Grupul E

Krasnodar

0 - 4 28-10-2020 19: 55

Chelsea

Grupa H

Basaksechir

0 - 2 28-10-2020 19: 55

Paris Saint Germain

Grupul F

Bruges

1 - 1 28-10-2020 22: 00

Lazio

Borussia Dortmund

2 - 0 28-10-2020 22: 00

Zenit

Grupa G

Ferencvaros

2 - 2 28-10-2020 22: 00

Dinamo Kiev

Juventus

0 - 2 28-10-2020 22: 00

Barcelona

Grupa H

Manchester United

5 - 0 28-10-2020 22: 00

Leipzig

Grupul E

Sevilla

1 - 0 28-10-2020 22: 00

Rennes

Sezonul regulat

CSKA Moscova

84 - 75 29-10-2020 19: 00

Valencia Coș

LDLC ASVEL Villeurbanne

74 - 83 29-10-2020 19: 00

Zalgiris Kaunas

Grupa G

Zaruri

1 - 2 29-10-2020 19: 55

Braga

AEK

1 - 2 29-10-2020 19: 55

Leicester

Grupa H

AC Milan

3 - 0 29-10-2020 19: 55

Sparta Praga

Lille

2 - 2 29-10-2020 19: 55

celtic

Grupa I

Sivasspor

1 - 2 29-10-2020 19: 55

Maccabi Tel Aviv

Karabah

1 - 3 29-10-2020 19: 55

Villarreal

Grupa J

Anvers

1 - 0 29-10-2020 19: 55

Tottenham Hotspur

LASK Linz

4 - 3 29-10-2020 19: 55

Lountogkorets

Grupa K

Feyenoord

1 - 4 29-10-2020 19: 55

Volfsmpergker

CSKA Moscova

0 - 0 29-10-2020 19: 55

Dinamo Zagreb

Grupa L

Steaua roșie

5 - 1 29-10-2020 19: 55

Slovan Liberec

Ghent

1 - 4 29-10-2020 19: 55

Hoffenheim

Sezonul regulat

Maccabi Playtika Tel Aviv

65 - 75 29-10-2020 21: 05

Fenerbahce Beko Istanbul

Grupa A

romi

0 - 0 29-10-2020 22: 00

CSKA Sofia

Cluj

1 - 1 29-10-2020 22: 00

Jung Boys

Grupul B

arsenal

3 - 0 29-10-2020 22: 00

Dundalk

Molde

1 - 0 29-10-2020 22: 00

R. Viena

Grupa C

Slavia Praga

1 - 0 29-10-2020 22: 00

Bayer Leverkusen

Nis

1 - 0 29-10-2020 22: 00

Hapoel Bier Sheva

Grupa D

Benfica

3 - 0 29-10-2020 22: 00

Standar Liege

Rangers

1 - 0 29-10-2020 22: 00

Lech Poznan

Grupul E

concordie

1 - 2 29-10-2020 22: 00

PSV Eindhoven

Granada

0 - 0 29-10-2020 22: 00

PAOK

Grupul F

Real Sociedad

0 - 1 29-10-2020 22: 00

Napoli

Alkmaar

4 - 1 29-10-2020 22: 00

Rijeka

Sezonul regulat

Real Madrid

100 - 82 29-10-2020 22: 00

FC Bayern München

Regiunea Khimki Moscova

83 - 77 30-10-2020 19: 00

Crvena Zvezda mts Belgrad

Olympiacos Piraeus

79 - 84 30-10-2020 21: 00

Anadolu Efes Istanbul

TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz

71 - 72 30-10-2020 22: 00

FC Barcelona

Olympiakos Piraeus

2 - 0 31-10-2020 15: 00

Apollo Smyrna

Atromitos din Atena

0 - 2 31-10-2020 17: 15

PAS Giannena

marmură

1 - 1 31-10-2020 17: 15

Larissa

vrăjitoare

0 - 2 31-10-2020 19: 30

Panathinaikos

Aris Salonic

1 - 0 01-11-2020 15: 00

Asteras Tripolis

Panaitolikos

1 - 3 01-11-2020 17: 15

PAOK

AEK

2 - 1 01-11-2020 19: 30

OFI

Panathinaikos

1 - 0 03-11-2020 17: 15

Apollo Smyrna

Grupa A

Lokomotiv Moscova

1 - 1 03-11-2020 19: 55

Atletico Madrid

Grupul B

Șahtior Donetsk

0 - 6 03-11-2020 19: 55

Gladbach

Grupa A

Salzburg

2 - 6 03-11-2020 22: 00

Bayern München

Grupul B

Real Madrid

3 - 2 03-11-2020 22: 00

Inter Milano

Grupa C

Manchester City

3 - 0 03-11-2020 22: 00

Olympiakos Piraeus

Porto

3 - 0 03-11-2020 22: 00

Marsilia

Grupa D

Midtjylland

1 - 2 03-11-2020 22: 00

Ajax

Atalanta

0 - 5 03-11-2020 22: 00

Liverpool

Sezonul regulat

PAS Giannena

1 - 2 04-11-2020 17: 15

Larissa

Grupul F

Zenit

1 - 1 04-11-2020 19: 55

Lazio

Grupa H

Basaksechir

2 - 1 04-11-2020 19: 55

Manchester United

Grupul F

Bruges

0 - 3 04-11-2020 22: 00

Borussia Dortmund

Grupa H

Leipzig

2 - 1 04-11-2020 22: 00

Paris Saint Germain

Grupul E

Chelsea

3 - 0 04-11-2020 22: 00

Rennes

Sevilla

3 - 2 04-11-2020 22: 00

Krasnodar

Grupa G

Barcelona

2 - 1 04-11-2020 22: 00

Dinamo Kiev

Ferencvaros

1 - 4 04-11-2020 22: 00

Juventus

Sezonul regulat

Zenit St Petersburg

66 - 75 05-11-2020 19: 00

Olympiacos Piraeus

Anadolu Efes Istanbul

91 - 89 05-11-2020 19: 30

Maccabi Playtika Tel Aviv

Grupa A

romi

5 - 0 05-11-2020 19: 55

Cluj

Grupul B

R. Viena

4 - 3 05-11-2020 19: 55

Dundalk

Grupa C

Hapoel Bier Sheva

2 - 4 05-11-2020 19: 55

Bayer Leverkusen

Slavia Praga

3 - 2 05-11-2020 19: 55

Nis

Grupa D