primă ligă

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1ArsenalWWLWW87012084400115430193+1221
2Manchester CityWWDWW86202994400205422094+2020
3Tottenham HotspurLWWDW852119104400134412166+917
4Brighton & Hove AlbionDWLWW7421148321062421186+614
5ChelseaWWLWL74121010321064420246013
6Manchester UnitedLWWWW740311143201644202510-312
7Newcastle UnitedWDDLD8251128413064412164+411
8FulhamLWLWL83231315421189411256-211
9LiverpoolDDWWL72411894220155302134+910
10BrentfordDLWDD824215124211106403156+310
11EvertonWWDDD824277412122412155010
12Leeds UnitedDLDLW7232101042206230124809
13AFC BournemouthDDWDL82336194121234112416-139
14Aston VillaDWDLL8224610421143401327-48
15West Ham UnitedWLLDW821559411235410324-47
16SouthamptonLLLWL8215813411256410337-57
17Palat de cristalLDDLW7133811411256302135-36
18Wolverhampton WanderersLLWDD813439412124401315-66
19Leicester CityWLLLL811614224112754004717-84
20Nottingham ForestLLLLL81166214103584013113-154
  Promovarea - Liga Campionilor (etapa de grup)
  Promoție - Liga Europa (etapa de grup)
  Relegare - Campionat

Campionat

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Sheffield UnitedLDWWW127322076411123632184+1324
2Norwich CityDWDWW1273218106420125631265+824
3CitindDWWLW1271414167511127520329-222
4Queens Park RangersWWDWL1263317125221757412107+521
5BurnleyDWDDW114611811523096623195+718
6Blackburn RoversLWLWL126061315640296620449-218
7SunderlandDDDWL1245316116141646312107+517
8WatfordWDLDW114521511531186614175+417
9Orașul LutonDWWDL124531613714299531174+317
10Wigan AthleticWLWWD104421111503238541083016
11Bristol CityDLLLW12435201863129561231113+215
12Swansea CityWWLWD114341314621368522176-115
13Cardiff CityWDLWL12435912632153611449-315
14Rotherham UnitedLDWDL103521286321114403114+414
15Preston North EndDLDLW1127234604214523020-113
16Birmingham CityDDWWL11344911512245622256-213
17MillwallLWLWL1141612166402965014310-413
18Stoke CityLDWLD113351115512258621367-412
19BlackpoolDLLLW1233610165113467223610-612
20Hull CityLLLLL11326112363037115023412-1211
21West Bromwich AlbionLDLDD11173171761321110504167010
22MiddlesbroughLDLWL112451316623187501459-310
23Huddersfield TownDLWLL1122713196213775014612-68
24Coventry CityDWDDL91448132101117043712-57
  Promovarea - Premier League
  Promovarea - Campionatul (Play Offs)
  Retrogradare - Liga XNUMX

Liga 1: sezonul regulat

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Plymouth ArgyleWWWDW129122113660010263121111+828
2Orașul IpswichWWLDW12831251064201456411115+1527
3Sheffield WednesdayLWWDW1272322126321148640284+1023
4PortsmouthLDWWW10631211153201155311106+1021
5BarnsleyWWWDW116231710531185631295+720
6Bolton WanderersLWWWW116231376501103512234+620
7Peterborough UnitedWWLLL11605201254011216204811+818
8Derby CountyWWLLW10523119540196512223+217
9Accrington StanleyWWWLL1144314136231109521244+116
10Cambridge UnitedLLWLL1251614216402996114512-716
11Exeter CityDWLLW1143418126312106512286+615
12Fleetwood TownWLDWD11362109614144522165+115
13Orașul ShrewsburyLWLWW114341113521257622266-215
14Cheltenham TownWWLWD114251112630388512234-114
15Lincoln CityLWWLD1034314164130646213812-213
16Charlton AthleticDLDDL1126315155230946033611+012
17Port ValeLLWDD1133510166222665113410-612
18Oxford UnitedDLLWW10325911521266511335-211
19WycombeLLLWD1132613165212646114712-311
20Milton Keynes DonsLWLLW103161114511358520366-310
21Bristol RoversDLLLD11236152261238125113710-79
22Forest Green RoversLLLDW11227102561054145122611-158
23Burton AlbionLWLWL122191427610531261141115-137
24MorecambeLLWLD1114682150232106123611-137
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Liga a doua: sezonul regulat

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Leyton OrientLWWWW119111966501114541082+1328
2StevenageWWWLW1291217106600102631278+728
3Orașul NorthamptonLWWWW12822231365011366321107+1026
4Bradford CityWDWWW116321810633093530297+821
5Salford CityDWLWD11632169632194531175+721
6RoabăLLWWL117041512540185630377+321
7Mansfield TownDWWDW1162318125320105630387+620
8Orașul SwindonWLWWW125521411632195623156+320
9Doncaster RoversLWWLL1262417156402118622267+220
10Carlisle UnitedDWDWD114611310633085513155+318
11Tranmere RoversWWWLL11515119530284621335+216
12Crewe AlexandraDLWDL114431211631296513135+116
13Orașul GrimsbyDLLWD114431110503246641174+116
14Sutton UnitedLLLWL1242612156411956015310-314
15WalsallWDLLD123451211622285612346+113
16AFC WimbledonWDLLL1133513165212666123710-312
17Newport CountyLWDLL1232712166114510621376-411
18GillinghamWDLDD11245311622224502317-810
19Stockport CountyDLDLW1123612166231655005611-49
20Hartlepool UnitedWDDLD1216510206141456024615-109
21Harrogate TownLLDLL11227714511347611437-78
22Colchester UnitedLLLDD11137816612347501449-86
23Crawley TownLLLWD1113710195104610603349-96
24RochdaleLWLLD111287185014376114411-115
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Liga Națională: sezonul regulat

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Notts CountyWWWLW12831281165101236321168+1727
2WrexhamLWWDW12822311055002037322117+2126
3CanapeaLLWDW12732241664021286330128+824
4BromleyWDWWL12723191265101016213911+723
5Solihull MoorsWDLDW12642271573401575302128+1222
6BorehamwoodLWDDW1264218116222886420103+722
7WokingDWWLW1262420115401113722398+920
8WealdstoneLWLDD125431311623165631276+219
9York CityLWLDW1253416115212667322105+518
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Dorking Wanderers
DWLWW125252326732214155203911-317
11BarnetWLLDL1252522256402111061231115-317
12Dagenham & RedbridgeWLWWL125252228641116136114615-617
13Southend UnitedDWWDL124441110732264512256+116
14EastleighDDWLD1244413145320637124711-116
15Maidenhead UnitedWWLWL1251612156312756204510-316
16Oldham AthleticDLLWL12336132173131213502318-812
17GatesheadLDWDL12255151971421010511359-411
18AltrinchamWLWLD1225514235131777124716-911
19Halifax TownWLLLW123278196213496114410-1111
20Maidstone UnitedLLLLD1232716295212787115921-1311
21Orașul YeovilDLDDD121741114613267604257-310
22Aldershot TownDLLWL12318141972141112510437-510
23Scunthorpe UnitedDDWDD12246162362139126033711-710
24Torquay UnitedLDLDL1223792260245126213410-139
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Liga Națională N / S: Nord

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1King's Lynn TownLDWDW1063119104310846321116+921
2Banbury UnitedDWLWL1062218116420125420266+720
31883. DarlingtonWWWWW106221696501115412154+720
4FyldeDWDWW1062215116411117421144+420
5Kidderminster HarriersDWDWL10532136522173531163+718
6LeamingtonDDLWW11452116641193504123+517
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Scarborough Athletic
LLWWW105231614422075630399+217
8Brackley TownWLWDW1051499430164621335+016
9Curzon AshtonWDDWL10433128521265522163+415
10ChorleyDWLDW10352159615074420285+614
11Alfreton TownDWLDL1035215116231107412154+414
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Peterborough Sports
DLWWL1042418165311127511369+214
13ChesterDDWDW103431413521265513188+113
14Spennymoor TownDDDLW10271121340402262311011-113
15Gloucester CityDLWLW1041513155302855113510-213
16SouthportWWLLL1041512165311645104612-413
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hereford
DWLDL103341313522196511347+012
18Boston UnitedWWWLD1033415174112810622277-212
19Orașul KetteringWLLDD10235914521257502347-59
20BuxtonDDLDD10163813614166402227-59
21Blyth SpartansLLDLL102267164112446114312-98
22
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Farsley Celtic
LDDLL1014510176033611411246-77
23AFC Telford UnitedDLLLL111467195113386033411-127
24Bradford Park AvenueLLLLL100376174004166033511-113
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Liga Națională N / S: Sud

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Ebbsfleet UnitedDWWWW1091027955001735410106+1828
2Havant & WaterloovilleWDWWW10820261344001246420149+1326
3DartfordWWWWL1170419126402107530295+721
4Chelmsford CityWDWLW10631147531196532051+721
5WorthingDDWWD105501794130546420125+820
6Welling UnitedDDWWW10532191362221310431063+618
7Orașul BathDDWLW105322116430110562311111+518
8Orașul BraintreeWDLWW10523181353208352031010+517
9Orașul SloughWDWWL1052313155311755212610-217
10Tonbridge AngelsLWWWL1051417174202786312109+016
11Oxford CityDDLLL1042415145221127520337+114
12Orașul ChippenhamLWLWW10424710641163401317-314
13Eastbourne BoroughLWLWD10415191852031010521298+113
14Taunton TownDDLWW1034376523063511313+113
15St Albans CityLWLWD933377402202531175+012
16Hemel Hempstead TownWDWDL103341015521256512259-512
17Hampton & RichmondWLWLL1032514154121556204910-111
18Dover AthleticDWLLL1032514174202756123712-311
19Dulwich HamletWLLLL102261317410358612389-48
20Concord RangersDLLLL92258176123711310216-98
21FarnboroughLLLWL10217713511335510448-67
22Orașul HungerfordLLLLL11128413611435501418-95
23CheshuntLLLLL10109122761057174004510-153
24WeymouthLLLDD100286217016315301236-152
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Premierul non-ligii: Isthmian

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Episcopul StortfordWDWWW116321786420102521276+921
2Potters Bar TownWWWLW97021810540193430197+821
3AveleyWDLWW9612151464111110320144+119
4AFC HornchurchWWWWL86022275500154310273+1518
5Orașul EnfieldWWWDW105321995320725212127+1018
6HorshamDLLDL1143419135302125613278+615
7Insula CanveyWWDDD94321511531198412163+415
8Hastings UnitedWWWDW842286430173412113+214
9Bognor Regis TownLWDDL9333201742118551221212+312
10Cray WanderersLLDWW93331413522176411277+112
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Haringey Borough
DDLWD102531316512269513177-311
12Folkestone InvictaLLLWW83231215521289311146-311
13Orașul BillericayWWDLL83141113421187410336-210
14LewesLLDDW723277321041402236+09
15MargateDLLWL9234151651311110410346-19
16KingstonianLDDLW91621113513178403145-29
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Bowers & Pitsea
DDLDD1015411196141784013411-88
18Carshalton AthleticLDLLW7214911210122511379-27
19
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Brightlingsea Regent
DLLWL82159205212611300339-117
20Wingate & FinchleyDLDDD9063914302145604259-56
21Corintice-CasualsLLLLD81259202110526015418-115
22
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Golful Herne
DLLLD81258192011176114712-115
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Liga Premier: Nord

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Stafford RangersWDLWD1263318146411116622278+421
2Radcliffe BoroughWLDWL1263315116411117622244+421
3Orașul MatlockDWWLW1363416137430126620447+321
4United din ManchesterWDWWW1262419116222776402124+820
5Hyde UnitedWWWWL10622139641173421166+420
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Morpeth Town
DWWLW1161424156411168520387+919
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
South Shields
LDWWW10541137532062522175+619
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Warrington Rylands
DDDWW13544282363129872321915+519
9Marske UnitedWLWDL95221713431084521299+417
10Ashton UnitedLLLDW125251513622276630387+217
11Bamber PodulDWWLD1144319176330159511348+216
12Orașul WarringtonDWLLD114431513632196512267+216
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atherton Collieries
WLDWW11434910520354623146-115
14GuiseleyDDLWL1243513166213610622276-315
15Gainsborough TrinityDWWDL93511765131644220112+1114
16MarinDWDLD11353149522173613276+514
17Stalybridge CelticLLLLL123276176213366114311-1111
18Nantwich TownDLLWL12246814511336713358-610
19Lancaster CityDLLLD10154712504124511358-58
20Whitby TownWDWLD102267164004212622254-98
21Belper TownDWLLL12228102961145166114513-198
22
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Liversedge
LLLWL1121810256006316521279-157
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Liga Premier: Southern

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hereford
WWWWW4636551113323191358132317425320+78113
2King's Lynn TownWDDWD4630106993923166148152314455124+60100
3Orașul SloughWWWWD4630971114923155359242315445225+6299
4Orașul KetteringWLLWW4630791225623192269172311575339+6697
5WeymouthWWLDW4630791034823164352172314365131+5597
6Tiverton TownDWLWD46246167869231445462723102113242+978
7Royston TownLLWWD4624517846523162555302383122935+1977
8Chesham UnitedLWLWW46211114856123116651302310583431+2474
9Banbury UnitedDWDLD4619151290592388746312311754428+3172
10Orașul BasingstokeWDWWW4621817927223173357302345143542+2071
11Orașul HitchinLLDWL4619918676623115734252384113341+166
12St Neots TownLDWWW4617131679792311574542236893437+064
13Frome TownWLLDL46187217896238411313923103104757-1861
14Redditch UnitedDWLLL46151021737323117552292343162144+055
15Stratford TownDLWLL46151021688123761033342384113547-1355
16Orașul BiggleswadeDLLLL4614112152632396834292355131834-1153
17Orașul MerthyrDLDWL4613141976982396841352348113563-2253
18Episcopul StortfordDWLLL4614102274792395938352355133644-552
19Orașul DorchesterDDLDW4613122162832311210373123210112552-2151
20FarnboroughLWDLL46156258212023921249582364133362-3851
21Kings LangleyLLLDW468142463982359935472335152851-3538
22St Ives TownLDLDW4689295410523351529522354142553-5133
23Gosport BoroughWWWLL4655364114223241724762331191766-10120
24Orașul DunstableLLWDL4645372713723221913692323181468-11017
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Premierul non-ligii: Southern Central

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1TamworthWWWWW10721291364111484310155+1623
2Nuneaton TownWWDDW1072122105500135522195+1223
3Coalville TownWWLLW96122813521210104400183+1519
4Redditch UnitedWLWWW10523191451131112541082+517
5Needham MarketWWWLL95131676402146311121+916
6St Ives TownWDLLW105142216530212552121011+616
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Bromsgrove Sporting
WWDLL10514191752127653021211+216
8LeistonWDWLL943218144301105513189+415
9Rushall OlympicWWLLD10424181651137115311115+214
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Basford United
WDLWW94231012430166512246-214
11Stratford TownLLDWW1034313196321994022410-613
12Orașul HitchinDLLWL93337114130215203510-412
13Royston TownLLWLW10334192541219962131016-612
14Kings LangleyLLLDW1033413195122811521258-612
15IlkestonLWDWL1025318175122910513197+111
16Mickleover SportsLLWWW9324172041128105212910-311
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Alvechurch
LDWLD9324141753111064013411-311
18Orașul BedfordLLLDW113261628621311185113510-1211
19StourbridgeWLWDL1024413174121446123913-410
20BarwellLWLDD1023514195122565113913-59
21Hednesford TownWLLLL101271214511386501448-25
22
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
AFC Rushden & Diamonds
LLWLL1012762540222106105415-195
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Premierul non-ligii: Sudul Sudului

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Orașul TruroWWWDD1073020653201025410104+1424
2Weston-super-MareWWDWW972026744001635320104+1923
3Chesham UnitedWDWWW96211675500113412154+920
4Hanwell TownLDWLD105231312530265522177+117
5Orașul PooleWWWLW951319124103995410103+716
6Swindon SupermarineLDWWL951320155410147410368+516
7Orașul DorchesterWLLLD1051417175401138511349+016
8Gosport BoroughLWLLW1050518155401146510449+315
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Salisbury
LWLWW95041412530277420275+215
10Hayes și Yeading UnitedWDLWD9432119531175412144+215
11Tiverton TownLWWWD104331515523096520369+015
12metropolitan PoliceLWWDL8413151421014463121110+113
13Orașul MerthyrWWLLW84041513420297420266+212
14Orașul BracknellDLWLD83321412412177421175+212
15Orașul BeaconsfieldWLLDL1133515196213795122810-412
16North LeighWLDLL1022611165122810510436-58
17Harrow BoroughLWWLL1022610225113475113615-128
18Orașul WinchesterLDLDL81341017502339311178-76
19
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hartley Wintney
LLDLL912610175023510410357-75
20HendonDDWLL91268174013265113611-95
21
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Plymouth Parkway
WDLLL812513234112684013715-105
22Yate TownLLLDD912611244013395113815-135
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare