Superliga

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 KøbenhavnWDWDW26194365231311113812138322711+ 4261
2 MidtjyllandWWDWW26186262261311203811137422415+ 3660
3 OBWWWWW261268353113742199135261622+442
4 BrondbyWDLWL26115104440134451919137152521+438
5 EsbjergWLWLW26115103235137332116134271119-338
6 NordsjaellandWDDWW269984239136432518133551721+336
7 AaBWDDWL269983835134361518135622317+336
8 randersLWLLL2697102934135441512134361422-534
9 AGFLLDLW2671093134135441716132651418-331
10 HorsensLLLLW2687113145132651825136161320-1431
11 SonderjyskELWWLL2677123037135351513132471524-728
12 HjørringLDDDL2657142441132471318133371123-1722
13 HobroLLDWL2656152245135261219130491026-2321
14 VejleLDLLL264814224213445171913049523-2020
Promovare - Super League (Campionatul Grupului)
Super League (Grupul de reînscriere)

Superliga: Sezonul regulat

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 MidtjyllandWWLWW221822361311812179111010194+ 2356
2 KøbenhavnDLWWW221525382410910238126151516+ 1447
3 AGFWDWWW2112363623106132012116231611+ 1339
4 BrondbyLWDLL2211294132117132517114161615+935
5 NordsjaellandWWWLD221048423111722228113262023+ 1134
6 AaBWWLDD2210483626116231912114251714+ 1034
7 randersDWLWL21948352811731229102171319+731
8 LyngbyWLWDD229492835128131816101361019-731
9 OBDLLDL2284102926115241712113261214+328
10 SonderjyskELWLWL226792837114341417112451420-925
11 HorsensLWDWL227411194011515111911236821-2125
12 HobroLLDDD222119213211173914111461218-1117
13 EsbjergLWLLL224414183711335121511119622-1916
14 SilkeborgDLLWL2225152649111281224111371425-2311
Campionatul Rundei
Runda de retrogradare

Super League: Runda de campionat

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Super League: Runda de reluare

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Divizia 1st

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 VejleWWDWD181152381597022179450178+ 2338
2 FredericiaWLWDD18105339269423181696302110+ 1335
3 ViborgLLWLW18103534209432201096031410+ 1433
4 Kolding IFWLWLL1892731299423161495041515+229
5 HjørringWLDWD1874716209423779324913-425
6 Fremad AmagerDWWLL186661926933312119333715-724
7 HB KogeDLWWD1857623269324101392521313-322
8 SkiveLWLDL1856723279243121593241112-421
9 NykobingWDDLL1856727369234111893331618-921
10 HvidovreLWLWD1855827289333161492251114-120
11 NæstvedLLDLL1844101729932410119126718-1216
12 RoskildeLLLWW18411323359315131591081020-1213
Promovare
Promovarea promoției
retrogradare

Divizia 2nd: Grupul 1

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 FC HelsingorWWWWW161321511387103658611158+ 3841
2 VanløseLWLWW16934241675118394231613+830
3 BrønshøjWWWDD1685319138521116833287+629
4 HellerupDLWWW167542619833211884221511+726
5 FREMWDWLW166642521832311128341149+424
6 AvartaLWWLL166551615833278832397+123
7 B 93DWLWW164751623814361283321011-719
8 FA 2000LDLWL165472331842218158125516-819
9 Holbaek B & ILLWLD164482026831414128134614-616
10 HillerodLLLDL1651101929831491482061015-1016
11 Slagelse B & IWLLLL1633101629822461081161019-1312
12 SkovshovedWLLLL162311103091267167115314-209
Grupul de promovare
Runda de retrogradare

Divizia 2nd: Grupul 2

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 Aarhus FremadWLWWW161123311085211658602155+ 2135
2 MiddelfartWWDLW16943271684401578503129+ 1131
3 ABLLWWL1683532238404131184311912+927
4 BrabrandLLLWW1675429238422161283321311+626
5 ThistedWWDLL1674527247412151093331214+325
6 VSK ArhusWWWLW167272222831471084131512+023
7 DalumLWDWD1664629258332181283141113+422
8 BlokhusLDDWW1648419178323118816189+220
9 NæsbyLDWWD164572027814381683141211-717
10 SydvestWLLLL164392033932413167115717-1315
11 RingkøbingDWLLL162592137811681781431320-1611
12 Vejgaard BDLLLL162591939813412208125719-2011
Grupul de promovare
Runda de retrogradare

Divizia 2nd: Grupul 3

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 BlokhusDWWWW1492327157520187740398+ 1229
2 SydvestWWDLW147433023742116773221416+725
3 KjellerupLDDWL1473421157502146723279+624
4 RingkøbingWDDLL14635242374211597214914+121
5 Aarhus FremadLLWLW14536151772321077304510-218
6 VSK ArhusWDLLL1442822277214121272141015-514
7 LysengDDDWL14347162471159127232712-813
8 OdderLLLWW1441921327304111171151021-117
Grupul de promovare
Runda de retrogradare

Divizia 2nd: Runda de promovare

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Divizia 2nd: Runda de reluare

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Danemarca Seria: Grupul 1

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 KFUM RoskildeDDWWW14941361876102497331129+ 1831
2 LSFWDLLW1483321137511135732288+827
3 BSFDDWLW14662201783411210632187+324
4 Koge NordLDDLW14644261873221710732298+822
5 Fremad ValbyWLLWL14626191862137884131210+120
6 TaastrupDWWLW146172525711591375021612+019
7 AllerødDDLDW1446425237232121172321312+218
8 BirkerødDDWLL143382135712491372141222-1412
9 Tarnby FFLDWWL14329132972057157124614-1611
10 HerlevDDLLL14158172771338117025916-108
Promovare
Posibila reluare
retrogradare

Danemarca Seria: Grupul 2

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 TårnbyWWWWL141022311485211266501198+ 1732
2 KarlslundeWWWDW14941281274301057511187+ 1631
3 B 1908LWLWD149232414841313116510113+ 1029
4 IshojWLWWW1491437217502211174121610+ 1628
5 GVIWWLDW145361521721441173221110-618
6 KFUMLWWLW145271725731310117214714-817
7 FrederikssundWLLLD144281723611471383141010-614
8 AvedøreLLWLL143381532712410177214515-1712
9 BK UnionLLLWL14311023337106101872141315-1010
10 GrevăLLLLL142210142661057148125712-128
Promovare
Posibila reluare
retrogradare

Danemarca Seria: Grupul 3

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 SfB-OureWWDWW141031341276102047421148+ 2233
2 OtterupWWWDW148604118725016876102510+ 2330
3 Varde IF EliteWWDLL1465336277421211272321515+923
4 Herning FremadLLWDW1463528307403131372321517-221
5 Tarup-PaarupLDWWW14626171973131013731376-220
6 MarienlystWDDLL14545181972238973221010-119
7 HedenstedLWLLW1435620266123101582331011-614
8 OdderLLDWL1434729348134152162131413-513
9 OKSWLLDL143291535711541372141122-2011
10 Kolding BLLLDL14149153370257217124812-187
Promovare
Posibila reluare
retrogradare

Danemarca Seria: Grupul 4

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 HolstebroLWWWW1492332207421191075021310+ 1229
2 Silkeborg KFUMWWDWL1491436317412171675021915+528
3 LysengLDWWL1482435267412181474121712+926
4 Aarhus Fremad IIWWDLD147343216760121571331111+ 1624
5 KjellerupWWDLW1472539227403201073221912+ 1723
6 DjurslandLDWWD144642026723212147232812-618
7 Skjold SaebyDLLWL1451830376402201081161027-716
8 NorresundbyWLLLD143382134833214146006720-1312
9 VibyLLDLW1424824367223141470251022-1210
10 VRIDLLLD14248143571247147124721-2110
Promovare
Posibila reluare
retrogradare

Seria Danemarca: Play-uri promoționale

# Echipă Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1 GrevăWD211040110040101000+44
2 Vejgaard BLW210114110010100104-33
3 KastrupLD201101101000100101-11
Promovare