Primera División

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Real MadridLWWWW292063592515104132131410222712+3466
2SeviliaDDDWD29151224019141040281115582128+2157
3BarcelonaWWWWW2815945629139223113156722516+2754
4Atletico MadridWWWWW2916675336149322513157352823+1754
5Real BetisDWLLW2915595035158252718147342317+1550
6Real SociedadDWLWW291397292914842116155551823048
7VillarrealLWLWW2912984827159423514143561313+2145
8Athletic ClubDLWLW29101183328147342315153841013+541
9ValenciaWDWWL29101094243145632218155462025-140
10OsasunaWLWLL29108112936154651420146261516-738
11Celta de VigoDLWLD2999113332155462019144551313+136
12EspanyolWDWLD2999113541158432216141581325-636
13Rayo VallecanoLDLLL2895142934158342111131210823-532
14ElcheLWLLW2988133040145541615153391425-1032
15GetafeDDLDD2961112273314644191315078820-629
16GranadaWLLDL29610133146144461722152671424-1528
17CadizWLWDD29512122541152851218143471323-1627
18MallorcaLLLLL29681526491546513171422101332-2326
19Deportivo AlavésLLDDL29571723481544712181413101130-2522
20LevantLDLWD293101631581427517221513111436-2719
  Promovarea - Liga Campionilor (etapa de grup)
  Promoție - Liga Europa (etapa de grup)
  Promovare - Europa Conference League (calificare)
  Reclamație - LaLiga2

Segunda Division: Sezonul regulat

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1EibarWDWLW33199548341612312814177642020+1466
2AlmeríaWDLWW32195851281611323013168262115+2362
3Real ValladolidLLWWW32177850341611322810166462224+1658
4TenerifeLWLLW3216794327168352212168442115+1655
5GironaWWWDL321571049351710343115155461820+1452
6PonferradinaDDDDW32131274235167722616166551619+751
7Real OviedoWDWLL33111574132178722814163851318+948
8FC CartagenaLWLWD3314415464716101530171743101630-146
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ibiza
DLDDW33101494343175842521165651822+044
10Las PalmasWLDDL321111103939167542419164661520+044
11Real ZaragozaDLWWW3391683035175931412164751623-543
12BurgosLDWLL32126143431158432381742111123+342
13LugoLDDWD33818740381677219141711152124+242
14LeganésDDWDW321012103635165831814165471821+142
15HuescaWLDLW321011113731176651712154562019+641
16Sporting GijonWDLLL33109143941177372220163671721-239
17MirandésWWLWL32116154250168262825163491425-839
18MalagaLDWDL32910132745167541516162591229-1837
19Real Sociedad IIDLDWW33710163143163491321174671822-1231
20FuenlabradaLWLLL33514142643174941818161510825-1729
21AmorebietaDDLLL33416133550163852123171881427-1528
22AlcorcónDWLDD32392024571526713261713131131-3318
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Segunda B: Grupul 1

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1BurgosWWWWL18123324129711155952297+1239
2Cultural LeonesaWLWWL188732715945012594231510+1231
3Real Valladolid IIWWDDD18864241794321089432149+730
4NumanciaWDLWD1867523149522178915366+925
5LangreoWDLDW18675212092611312941488+125
6Marino de LuancoLDWDW18648182295221279126615-422
7Real Oviedo IILLWLW18639172794148119225916-1021
8LoialitateLLDDL1848611149342549144610-320
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sporting Gijon II
LDLDL18378162492341116914458-816
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Covadonga
LWLDL18421221379405101390271124-1614
  Grupul de promovare
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Prima Divizie RFEF: Grupa 1

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Racing SantanderWWWDW2818644522141040266148241916+2360
2Deportivo La CorunaWLDDW281666382014932227147341613+1854
3Rayo MajadahondaWLWLW29155938321510322011145271821+650
4Racing FerrolWWWDW281477372014734211214743168+1749
5UD LogroñésDWWLD2813872824158341310135531514+447
6Celta de Vigo IILLWWD2814594331148242414146351917+1247
7CD BadajozWLWWD29111173324147432214154741110+944
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calahorra
LLWWW29127103830147432315155371515+843
9Real UniónLLLLW29134123837145271521158252316+143
10SS ReyesWLLDW28126103231148331517144371714+142
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Unionistas de Salamanca
LDLLL29101184234157622915143561319+841
12Cultural LeonesaWLDLL29109104441158252617142751824+339
13SD LogroñésLDWLL2891093230146441411143651819+237
14InternaţionalDWLWD2999114039145632721154381318+136
15Clubul Athletic IILWWWD2879122636145451511142571125-1030
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Talavera
WDDLL2777132737143651516134181221-1028
17ZamoraWLLDL286715183614338820143471016-1825
18TudelanoWWLLW28551822401433810151422101225-1820
19Real Valladolid IIDLLLL2747162849132471421142391428-2119
20Extremadura UDLLLLL27551722581333712261422101032-360
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Segunda B: Grupul 2

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1TudelanoDWWWD18972291494411499531155+1534
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calahorra
DWDWW189721769531104944172+1134
3SD LogroñésWLDWL1878320149522127926187+629
4EbroWWLDD1877415179441969333611-228
5Osasuna IIWLDWD18666212294411389225814-124
6TarazonaWLWLD18738162295131079225615-624
7MutilveraLLLLD186572318933310893241310+523
8EjeaLWDLD1846812199252569216713-718
9IzarraLWLLD184311142593249119117514-1115
10HaroLLWDD182610142492169149054510-1012
11LeioaLLLLL201712123210163101210019220-2010
  Grupul de promovare
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Prima Divizie RFEF: Grupa 2

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1AlbaceteWDWWD2916854126151221256144641620+1556
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
FC Andorra
WDLWW2916674525151122268145451917+2054
3Villarreal IIDWDLL28163946271410133012146261615+1951
4San Fernando CDDWDWW2813694336145542219148152117+745
5AlgecirasDDWWW2912894032157622213145271819+844
6Atlético BalearesDLWLL2812883527148512110144371417+844
7Gimnazic TarragonaDDDWW2911117282315942201314275810+544
8CastellónLLWWW29135113231147251714156361517+144
9Real Madrid IIDWWLL28116114235138322912153391323+739
10AlcoyanoDLLLW2810993131145541614145451517+039
11LinenseDWLLW2910910232914833151215267817-639
12SabadellLLWWD2891093027145361615144731412+337
13Barcelona IIWLLWD2899103637155732218134271419-136
14Linares DeportivoDWWLD2798103534125341513154562021+135
15SanluqueñoDDLLW2897123241144551416145271825-934
16Sevilla IIWLLLW27104132540145451315135081225-1534
17CornellàLLLLW281021626361482416101420121026-1032
18UCAM MurciaLDLWL2877143541145362017142481524-628
19Llagostera-Costa BravaDDLLW2741112163413355101514167619-1823
20Real Betis IILWLLL274320164514201292713238718-2915
  Promovare
  Promovarea promoției
  retrogradare

Segunda B: Grupul 3

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ibiza
WDWLW18124226597111429531123+2140
2AlcoyanoWWLWL1894517169513119943267+131
3Villarreal IILWWDD18774211594321179342108+628
4HerculesLLLWD18666151495311049135510+124
5La NuciaWLWLL1865715199333779324812-423
6Levante IIWWWLW18648151994231059225514-422
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atzeneta
WLLWD18567201892521189315910+221
8Peña DeportivaLDWDW184951013925256924357-321
9OrihuelaLLLDD18369122692348129135414-1415
10Valencia IILWLDL182972026924312129054814-615
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Olot
LWLLW204610192810442141110028517-918
  Grupul de promovare
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Segunda B: Grupul 4

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1UCAM MurciaWDWWD18963221595311289432107+733
2Linares DeportivoWLWLW1810352216962110494141212+633
3Real Betis IIWWDDL18792231594411369351109+830
4Sevilla IIWWDDW188642719943211794321612+830
5CordovaLWDWL18765211693331310943286+527
6Real MurciaDDDWL1867522219333111093421111+125
7Granada IILWWWL18657201992349109423119+123
8El EjidoDLLDW1847717219243879234914-419
9YeclanoLLLLD182511132791268169135511-1411
10Lorca DeportivaLLLWL181611153390369209135613-189
  Grupul de promovare
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Segunda B: Grupul 5

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1CD BadajozWWDDD18125132998101949441135+2341
2Extremadura UDWWWWD18873241694411279432129+831
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Talavera
DWWDD187652319933310109432139+427
4VillanovenseDWDLW18765158944193932465+727
5Don BenitoLWDDL18666162195221179144514-524
6Merida ADLLLDD186571212932454933378+023
7MelillaLLDWD1865715199333899324710-423
8VillarrubiaWLLDD184861724934212129144512-720
9SocuélamosLLWLL1844101325932410109126315-1216
10VillarrobledoWLLDD182412152991358129117717-1410
  Grupul de promovare
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Segunda B: Grupa 1 - Faza a 2-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Racing FerrolWWLW2210662922220030210145+736
2Deportivo La CorunaDWLW2210661712220031201101+536
3NumanciaWLWW229763218220061210133+1434
4LangreoLDWL227872525210133201112+029
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Compostela
LDDL2251252222201123201103+027
6Marino de LuancoDLDL2266101825202000200203-724
7GuijueloWWDL2247111929210112211065-1019
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Covadonga
LLDL2243152746201156200213-1915
  retrogradare

Segunda B: Grupa 2 - Faza a 2-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Racing SantanderWWD2312653922110031211064+1742
2Real UniónWWW2313373218220040110020+1442
3Arenas de GetxoWWL2371152018100113220040+232
4Osasuna IILWLW228682829210133210144-130
5EbroLLLD227871726200226201103-929
6LaredoLWD2384112030211020100113-1028
7TarazonaLLDL2274111829201124200203-1125
8LeioaLWLL2427151437210111200214-2313
  retrogradare

Segunda B: Grupa 4 - Faza a 2-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1LinenseDWWW2210842314220041211021+938
2Sevilla IILLDW229763325201112210154+834
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tamaraceite
DWDL2271142117210111202011+432
4CordovaDLLW228772421201123210112+331
5Cadiz IIWWLL228592626210134210133+029
6Real MurciaDLWL227872424211021200202+029
7Lorca DeportivaWLWL2236132140220042200225-1915
8MarinLLLL2224161443200224200216-2910
  retrogradare

Segunda B: Grupa 5 - Faza a 2-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1MelillaDWD217772023211032101022-328
2SocuélamosWDWW2275101625220020211010-926
3Atletico Madrid IIWWL216781921100101220040-225
4VillarrubiaWDLL225982029210112201123-924
5Las RozasDDLD225891727202011201101-1023
6PoblenseLWLW2241082426220061200224-222
7Getafe IILDDD22210101425202022201112-1116
8VillarrobledoLLDD2226141636201113201104-2012
  Posibila reluare
  retrogradare

Segunda B: Grupa 3 - Faza a 2-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1CornellàLDW239683127210142101000+433
2BadalonaDLW238872119110041201112+232
3Llagostera-Costa BravaWL228862121110010100112+032
4Lleida EsportiuLDW2394102524211010100101+131
5HerculesWWL218671816110010210122+230
6Levante IIDDWL227691824211032201103-627
7La NuciaLWDL227691724211010200215-727
8Valencia IIDLLL22210102231201112200213-916
  retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 1

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Polvorin
WWDLW261664411813832206138322112+2354
2SomozasLWWDL2716563626139132515147431111+1053
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ourense CF
DWLDW261493401913571201213922207+2151
4Rápido BouzasWDDLL2712114341814851238134631110+1647
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Barco
WDDLD2712964132135532016147432116+945
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villalbes
DLWWD27101253722148422511132831211+1542
7estradenseDWWWD27116103132146351613135351519-139
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Deportivo La Coruna II
DDDLL2497826171374218611236811+934
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Silva
DDWLL269611282913634188133371021-133
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
pepinieră
DDDWD2889113039146441817142571222-933
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Arzúa
DLDDD2661372429134631112132741317-531
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Choco
WWLLD2577112532125431511132381021-728
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Plictiseală
LLWDD2876152842143381218144371624-1427
14AlondrasDDDLL2751210202713454111114176916-727
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Juvenil Pontareas
LDDWL267514223413625141213139822-1226
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sofanul
DLLDL25451627501233614201312101330-2317
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atlético Arnoia
LDDDD2638151943133641518130211425-2417
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 1

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Arenteiro
WDWDW22138133131174015511641188+2047
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Arosa
DLWWD22118327141163214811551136+1341
3AlondrasDDDDW22910331151154215811461167+1637
4estradenseWDLWW22877353411632169112451925+131
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Choco
WLWLL22877282211551189113261013+631
6Rápido BouzasWDDDL22877252511533161411344911+031
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Barco
WWLDL228682627114341310114341317-130
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ourense CF
LDDWW2284103329115241911113261418+428
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ribadumia
LWDDW227510243611533151611227920-1226
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
UD Ourense
LWLLL227411253211614181311137719-725
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atios
LLLLD224810183211353121511137617-1420
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pontellas
LDLDL22161512381114691911029319-269
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 2

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
L'Entregu
WLWWD181314321398012269513107+1940
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
San Martin
DDDDW189633121953116794321514+1033
3LlanesWWDDW189542916962115593331411+1332
4TuillaDDDLW18765251994231813934276+627
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Adevăratul Titanico
DWDDW18657192594321199225816-623
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Urraca
DWDLW18576912923447934255-322
7CondalDWLLD1857613199252659324714-622
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Colunga
DWWDD185581117932478923449-620
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Siero
LLLDD18431112239225779216516-1115
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Valdesoto
LDLLL183312102691265139216513-1612
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Stadionul Aviles
WLLDD20261212331013641210136821-2112
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 2

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Real Oviedo IIWWDWW31204764281592437151611232713+3664
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sporting Gijon II
DWLWD30159653221512214210153751112+3154
3LoialitateWDLDW31141073726167721811157351915+1152
4LlanesLLDWD30147939291510232514154561415+1049
5caudalDWWWD31121364031165922015157442016+949
6PravianoWLWDW30121264028154921410158342618+1248
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
L'Entregu
DLLLD3012994029157441810155552219+1145
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Colunga
DDWDD30101463428156541513154921915+644
9TuillaDWDWL31111194143165742021156452122-244
10LuarcaDWWWW30119102936156631817155371119-742
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Covadonga
DWDDL311010113331157352017163761314+240
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Adevăratul Titanico
DWDWD311010113233157351813163761420-140
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Lenense
WLLDL31117133542156452221165381321-740
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
San Martin
WWDWL30109113332156451513154561819+139
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Urraca
DDDLW30911102628156631512153571116-238
16Gijon IndustrialLWLLW30810123140156541919152581221-934
17NavarroLLDLW3161213244315654151416079929-1930
18
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Roces
LLWLD31510162651163671520152491131-2525
19
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Langreo II
LLLLD30651931631632111632143381531-3223
20
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mosconia
LLDLD31642125501542913211622121229-2522
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 3

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Gimnástica TorrelavegaWWWWW251573471712912321013661157+3052
2EscobedoLWWWW261556462013922318136341512+2650
3VimenorWWWWL261385412313922229134631914+1847
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Naval
WLDWL251195351813742155124532013+1742
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Torina
DLWWW251096271812462128136341510+939
6Cultural GuarnizoWLWLD2681353127132741317136611810+437
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Samano
WWLWL261079293113733211113346820-237
8Siete VillasLDWWW2510783630136432420124351210+637
9CastroWLDLD2681173130135441412133731718+135
10Atlético AlbericiaLWDWD2681083031134721515134361516-134
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hărți
DDLLL2551372327134631211121741116-428
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Textile Escudo
LWLLD2651011193512372101014239925-1625
13NuLLWLL2658132852132381328133551524-2423
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Colindres
LWLLW2555152449133371323122281126-2520
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Barreda
LLDLL254813223913445141712048822-1720
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Selaya
LLLWL2521013153712273811130310726-2216
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 3

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cayon
WWWWD201631471410100028510631199+3351
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Racing Santander II
WWWWD201442451610811276106311810+2946
3Siete VillasWWWLW20133430151071219910622116+1542
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Samano
DLWLW201145332010622177105231613+1337
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Textile Escudo
DWLWD20965271710442135105231412+1033
6Atlético AlbericiaWLWDD2055102730102261115103341615-320
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rinconeda Polanco
LWWLL205411193710235102010316917-1819
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Revilla
WLLDD204511213610136820103251316-1517
9BezanaLLLLW20441214401022691810226522-2616
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Barquereno
LLLLW204313173310217121710226516-1615
11Ribamontan din MarLLLLL20331412341003731310307921-2212
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 4

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Deportivo Alaves IIWWDWW321810460251610423513168622512+3564
2PortugaleteLDDDW32189555281712233313156722215+2763
3BeasainWWWDW33171065429179353019168712410+2561
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Basconia
DLLWW3215983525166641813169341712+1054
5BarakaldoLLWWL3215895340168442919167452421+1353
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
San Ignacio
DWWLL33157114741169342718176472023+652
7LeioaDDWWW33149104729167452312177552417+1851
8DurangoDDWDW33121474028166642215176831813+1250
9Aurrera de VitoriaDWLWL321210104641165562021167542620+546
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Anaitasuna
DWDLD32129114040168802371641111733+045
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pasaia KE
WDLDL331110123238163581321178541917-643
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Deusto
DDWDL3391593532175932315164661217+342
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Urduliz
WWWWD32117143044164571217167271827-1440
14Lagun OnakDWWDW32912113438167632216162681222-439
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aurrera Ondarroa
LLWDL329716294517629202415357921-1634
16SantutxuLDLLD32613133349163761520163671829-1631
17AmurrioDLLLL33613142936174671916162771020-731
18
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Uritarra
DWLDL33781831471636717251742111422-1629
19
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tolosa
LLLLL33752134701640121634173591836-3626
20
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Beti Gazte
LWLLL33672031701635816241732121546-3925
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 4

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Aurrera de VitoriaWDWWW20983204103529310631111+1635
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Urduliz
DLWWW20983281810352141310631145+1035
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pasaia KE
DLDDW2097422141045111610523118+834
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Basconia
WWWDD207942415104421691035286+930
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Anaitasuna
WLDWW2079420191026211131053296+130
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
San Ignacio
WDWDL2078519191052310910262910+029
7SanturtziLDWWW2065918271042489102351018-923
8DurangoLLLLW205781720104159910163811-322
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sodupe
DDLLD20488212310325910101631213-220
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ariznabarra
LDLLL20371012281014551210235716-1616
11Lagun OnakDDWLD203611173110253111210118619-1415
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 5

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cerdanyola del Valles
LWDWD20117231151062216910550156+1640
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Girona II
WDDWD20107329121053216710541135+1737
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Granollers
WDLWD2096532221034388106222414+1033
4Sant AndreuWLWLL20947242110433119105141312+331
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Vilassar Mar
WLLDD2086621211051489103521312+030
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
iarbă
LDWWL20839222810424911104151317-627
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Peralada
LWDLL2067716181034311111033457-225
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sants
WWDWW2073101725104339810307817-824
9FigueresLLWLL20569193210244112110325811-1321
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Horta
LWWLL20461020261021714181025368-618
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Banyoles
LWLLD20431313241032581210118512-1115
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 5

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Manresa
WWWWW2614102361714752181112750186+1952
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Olot
DWLWL2715664526138322816147341710+1951
3San CristóbalLDWDW271395342214824241513571107+1248
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Girona II
LLWWW251357261912723117136341512+744
5Sant AndreuWWDDL2612594030137332011135262019+1041
6L'HospitaletLLWDW2612593428138142011134451417+641
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
iarbă
LLWWL2811710302514932199142481116+540
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Peralada
LDLLL2691163422134631412135532010+1238
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Vilassar Mar
WLDWW279108252013553138144551212+537
10VilafrancaLWLLD26899172413346714135531010-733
11Pobla MafumetWLDDW2796122523147341510132381013+233
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sants
WDLWW2787122633134541210144281423-731
13CastelldefelsWLLDL2694132736134271118135261618-931
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Granollers
DWWDD267613253813535161813238920-1327
15FigueresWDDLL266812212613166612135261514-526
16AscoWWWLL2665152046133461021133191025-2623
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Guineea
LLDLD263716164613238102413148622-3016
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 6

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Valencia IIWDWWW30171035122151230379155731413+2961
2SaguntinoLDDDW30141244025155912115159331910+1554
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atzeneta
WLDWL29156838221410132310155551512+1651
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Oțel
DWDWW301488292215104120715447915+750
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Roda
LWLLW3113108321915933206164751213+1349
6OrihuelaWLDWD30131074130158432313155641817+1149
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Torent
WWWLL291478292115101422131446478+849
8Torrellano IlliceDWWLW3012993130157442118155551012+145
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Elche II
WWWWW30101374725155912810155461915+2243
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hercules II
DLWLL2911711242615843151214338914-240
11Villarreal IIILDWLL29116124136156362214145361922+539
12Jove EspanolDDDWW301091119231575312915348714-439
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Silla
DDDDL31911113841155821712164392129-338
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Castellon II
DLDWL31713112331164661014153751317-834
15Xàtiva OlympicLDDLL29891224321473417915168723-833
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Callosa Deportiva
LWLLW3088142432155461213153481219-832
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
RC Catarroja
LLLLD305101518331544791415168919-1525
18VillajoyosaLLLLD305421135315339818152112535-4019
19
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Beniganim
DLLWD30462024631526711221520131341-3918
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 6

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1EldenseWWWWD181251301196301349621177+1941
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Elche II
WWDWW181152331796211589531189+1638
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Intercity
WDWWD18107130895401529531156+2237
4Xàtiva OlympicLLDWW187472224932413139423911-225
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Beniganim
LDLWD18558143093337119225719-1620
6Jove EspanolLLWDL18549172394146791351116-619
7CrevillenteWWLDD185491724933313139216411-719
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hercules II
LWDLD1846813179243810922557-418
9VillajoyosaLLLDL18459172792161118924369-1017
10NoveldaWLDLL183312152792169129126615-1212
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Vilamarxant
LDLDD20361113301024471510127615-1715
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 7

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Atletico Madrid IIWDWWW33228361201611413912171142228+4174
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Madrid 2021 FP
WWDWD3318964730179622719169342011+1763
3Las RozasWWLLW33188759301610423817178452113+2962
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Alcorcon II
WLWDW33151085235169523114176562121+1755
5SDR AlcaláLWDDL3415910383116952218186481723+754
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Torrejon
WWDDW341571244391811342712164481727+552
7Getafe IIWDWLW331571145371711242914164571623+852
8Pozuelo AlarcónLWLWW341491136381710252319174761319-251
9Alcobendas SportWWWLW33156124337167542317178182020+651
10Rayo Vallecano IIDLLLW34148125539177643417177282122+1650
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ursaria
WLLLW3312147352417971217163761417+1150
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Galapagar
DLLDL3414614444917103428191743101630-548
13Trival ValderasLDWLD331112103435178632114163671321-145
14ParlaLLWLW341181539421793526141725101328-341
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villaverde San Andres
LWWWD34125173135177191413175481722-441
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Trei cântece
WLWWL331171535411784522191633101322-640
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Moratalaz
WLLLL341161738581673620231843111835-2039
18
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Complutense
WLDLW3588192752187562026171313726-2532
19Villaviciosa OdonLLDLW34772033611852111525162591836-2828
20
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Carabanchel
LDWDD3351216365416268816173682838-1827
21
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Colonia Moscardo
LLLLL33522617621622121027173014735-4517
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 7

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Leganes II
WWWWW20155034121073017610820176+2250
2MóstolesDWWDL20135228111063114510730143+1744
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Alcorcon II
LWDLW2097432151063122610343109+1734
4ParlaWWDLL2077620201052385102531215+028
5Trival ValderasWLWWL2067717201043310910244711-325
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Carabanchel
DLWLL2059618201036112810235612-224
7Pinto AthleticLDWLL20731020301061314710127623-1024
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villaverde-Boetticher
DWDWL20631118291042411910226717-1121
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
El Alamo
LLDLL203710243310244161910136814-916
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Real Aranjuez
LLLLL203611193210244121210127720-1315
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mostoles CF
DLLWL20351214281022671510136713-1414
12Santa AnaDLDLL22241611511112862511128526-4010
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 8

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1GuijueloWWDWW2717915215131120323146712012+3760
2Real ÁvilaWWWWW271656401813823196148332112+2253
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mirandes II
WWWWD281585331914833171114752168+1453
4AlmazánWWLWW2615474225131120308134271217+1749
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cultural Leonesa II
LLWWL2613584430136252317137332113+1444
6ArandinaWWLWL261277311713841185134361312+1443
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Palencia CF
WWWLD27124113929149322810133191119+1040
8Atlético AstorgaLWWWW27115113130136161916145451214+138
9Atlético TordesillasWWDLD26108826241374217713346917+238
10BembibreLLWWW27106113032145541917135171115-236
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
La Virgen del Camino
WWLLD2797112630135441410144371220-434
12Numancia IILLLWL2677123343133371920134451423-1028
13UD Santa MartaLLLLW26841429431363416151321101328-1428
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ribert
LLWDL27510122842145451816130671026-1425
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Salamanca II
LLLDL28661618461425792214419924-2824
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rodrigo City
LLLLL265417194613418101713139929-2719
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Colegii Diocesanos
LLLLL2737171951142579231312101028-3216
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 8

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Gimnástica SegovianaDWDWL221831541011110036511731185+4457
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Burgos Promesas
WWWWW221174331511731164114431711+1840
3Numancia IIWWWLL2212374034117132314115241720+639
4ArandinaWWLLD2210664131116412614114251517+1036
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mirandes II
DWDWW22895302111641184112541217+933
6Real ÁvilaDLLWL2294925231172216811227915+231
7AlmazánWLDWW229492631116231612113261019-531
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Colegii Diocesanos
LLLLW227213194211506162211227320-2323
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ferma
DLWLD2264122430115241411111281019-622
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Real Burgos
LLDLL224711183711344131411137523-1919
11Cultural CebrereñaLWWLL225413183611335101311218823-1819
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Bupolsa
LLLWW224513173511245713112181022-1817
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 9

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Juventud Torremolinos
WWDDW28171014216141040225147612011+2661
2MarbellaLWWLW281549392014815251414734146+1949
3Almería IIWWWDW271386452814941259134452019+1747
4MotrilDWWWL2714585029138322715146262314+2147
5Malaga IILWWLW2814594232147522213147072019+1047
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ciudad de Torredonjimeno
LDDWW28111344429148512714143831715+1546
7Huétor TájarDDDDW27111064326137512810144551516+1743
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atletico Porcuna
WLWDL2711974236136522116145452120+642
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Torre del Mar
WLWLW28117104336148332514143471822+740
10El PaloDLDLL2710893430145631613135261817+438
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Huetor Vega
WDDLD2781092828146441813132651015+034
12Real JaénWDDWL2771192433135531413142661020-929
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Torreperogil
LLDDW277812243314545119132471324-929
14AlhaurínWLLDW2776142440144461320133281120-1627
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
UD San ​​Pedro
LLDLL286715204014626181514059225-2025
16AlhaurinoDDLLW2859143243144461918141581325-1124
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Intergimnastica
LLLLL2904251289140311838150114451-774
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 9

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1VélezWLWWD1811432215963012495131011+737
2AntequeraDWWLL18864291194231669441135+1830
3El PaloDWDWL18774181797111249063613+128
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Juventud Torremolinos
DWWDD187742318942312119351117+528
5Malaga IIWLDLW18846281997202139126716+928
6AlhaurínLLLDL185581727934210109216717-1020
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Estepona
WLWDL185581825915310159405810-720
8MotrilLLLWW1862102126941414149216712-520
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Melilla CD
LWLDW1845917299333989126821-1217
10AlhaurinoDWLLL184592228912691593331313-617
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Maracena
WDWLD20488192810433131110055617-920
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 10

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Recreativo HuelvaDWLWW28224250161312012661510412410+3470
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
utrera
WWWWL28195454221382328101511312612+3262
3Córdoba IIWWWWW2816574426151041259136161917+1853
4LucenaLWLDL271566352113931197146351614+1451
5XerezDDWDW271476442313931246145452017+2149
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Gerena
WLLWL271431039291410042712134361217+1045
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Puente Genil
DLWWL28125113336149142215143471121-341
8ConilWLLLL2710512263513841199142111726-935
9Sevilla IIIWLWLL2710413334314815242013238923-1034
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ceuta II
DLWWD298912243615663171214239724-1233
11PozoblancoDLDLD2779113039147612114130310925-930
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
cartaya
LDDDW2778122426145451310132471116-229
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rota
LDLWW2777132541136341413141491128-1628
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Antoniano
DDWDW2751012223013355151614257714-825
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
lua
LLLLL2864181837145361417141112420-1922
16Los BarriosWLLDD2757152546144461417131391129-2122
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cabecense
DDLWL2754182040145271516130211524-2019
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 10

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1San Roque de LepeWWWWW201433301810730146107031612+1245
2LucenaWLDWL201244351610811226104331310+1940
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Puente Genil
WWDWD20965282410433161510532129+433
4Córdoba IILWWLW208663125104331712104331413+630
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
utrera
WLLWW20938262610613137103251319+030
6PozoblancoWLWLD2076722231053214810235815-127
7Sevilla IIILWLLD20758172010514101010244710-326
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Gerena
LLDLD2057817251034381110235914-822
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Castilleja
LWDWL2063112527104151214102261313-221
10Coria CFLLLDD20361114281014591610226512-1415
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
La Palma
LDDDD20271114271004661310235814-1313
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 11

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Platges Calvia
WDWLW20136131131073021910631104+1845
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
PE Sant Jordi
WWWWD201253331710811196104421411+1641
3FormenteraDWWWL201235362010721206105141614+1639
4Mallorca IIWWWLD20115434101072122410433126+2438
5SantanyiLWWWL2011272312108021431032599+1135
6San RafaelWWLLD20578252410442181110136713+122
7LlosetenseLLDWD20641017281033481110316917-1122
8AlcudiaLDWWL205691732103619510208827-1521
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Santa Catalina Atletico
DLLLW2045111230104248910037421-1817
10BinissalemLLLDL20299172410235710100641014-715
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Esporles
LLLLL201415155010127122810028322-357
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 11

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Mallorca IIWWDWW33265283221614114781712413614+6183
2ManacorWWLWW33224766331713223610169253023+3370
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Platges Calvia
DWDDW341811546231786324121710522211+2365
4SantanyiLWWWD34196953381793519151710343423+1563
5PoblenseWWDWL3218776421161024399168532512+4361
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Portmany
DDWWW3417984938178722816179262122+1160
7LlosetenseWLWWW3317885230169342317178542913+2259
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
PE Sant Jordi
LDLDL34167114437179442618177371819+755
9ConstanțaWWWLD341591044341710432514175571920+1054
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Soller
DDLWL32138113839169342319164571520-147
11CollerenseDLWDW35137153543188462219175391324-846
12BinissalemDDDWL331111113234166641612175571622-244
13MercadalWDWDW34912134339173772123176562216+439
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Inter Ibiza
LWWWL341151843531783629201732121433-1038
15DomeniiDLLDL33108153350174671523166281827-1738
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rotlet Molinar
LWDLL3497183149177372220172411929-1834
17San RafaelDLLLL3488183952175392627173591325-1332
18FelanitxDDLLD33710163647164481822173681825-1131
19
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Server
LLLWW346523276617431017271722131039-3923
20
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Murense
LLLLL335622276017331117321623111028-3321
21
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fiul Veri
LLLLL344327261031741121837170215866-7715
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 12

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1MensajeroWWDWL2012442817108112081043389+1140
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tenisca
DWLWW201055372010721259103341211+1735
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atletico Paso
DLWLD20893281510640185102531010+1333
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Buzanada
DWLWD209562921105231810104331111+832
5Tenerife IIWDLLW209473326105142014104331312+731
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Santa Ursula
WWLDD2078522191053214810253811+329
7VeraDDWLW20857242410532136103251118+029
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atletico Tacoronte
LLWWL207492128103341011104151117-725
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atletico Victoria
LLWDD205691630103528710217823-1421
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Guimar
LDLDD202810193410244915100461019-1514
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ibarra
LDDLL20241410331023581110019222-2310
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 12

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Las Palmas III
WLWLW27154839251411212810134271115+1449
2Tenerife IIWDLWW271467402414842219136251915+1648
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Arucas
LWLWW2614393725131111244133281321+1245
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atletico Paso
LDLWL261286352313922257133641016+1244
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Santa Ursula
WDLWL2711793132149142012132651120-140
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Herbania
LWLDW261169252712813191314356614-239
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Union Sur Yaiza
DWLLL2412111333013814241411407916+337
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
La Cuadra
WLLDL259883529124621911135261618+635
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Buzanada
WLWWL28105132829147432312143110517-135
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Gran Tarajal
WDWWW26105113136136341713134271423-535
11LanzaroteLDWLW25810720181255283133551215+234
12VeraLWLLL26104122528135351312135171216-334
13MarinWWLLL241031127221280418812237914+533
14Vila Santa BrígidaLWLWL2595113032125341812134271220-232
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tenisca
LLLWW2578102838124621312133281526-1029
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Union Viera
DLWWL23841118311273215711119324-1328
17Las ZocasWLLLL2633201245133010822130310423-3312
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 13

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1YeclanoDWWWW2820625816141031298141031298+4266
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cartagena LU II
DLDDL2814954825149232913145721912+2351
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Racing Murcia
WLWDL29131154123148422611155731512+1850
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
UCAM Murcia II
DDWWW281279402814833239144461719+1243
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
PAC Ciudad de Murcia
DDLLW28127943361410132713142661623+743
6Lorca DeportivaLWLLD2812794138149323018143471120+341
7Arena PinatarWDDLL2811710352914743229144371320+640
8Real Murcia IIWDLWL28116113940137332615154381325-139
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
UD Caravaca
WWDWW2891183635145631713144551922+138
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Bullense
LWLWL28115123040158431816133191224-1038
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
El Palmar
WDWLW289109303214851209141581023-237
12Cartagena FCWDLWD28106123237145361318145361919-536
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Archena Sport
WLWLL28104144142156272823134271319-134
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Deportiva Minera
LLDWW291041533451482420141522111331-1234
15Bala AzulDLWDW2879122439134631112153391327-1530
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Huercal Overa
LLDLD28510132642144551619141581023-1625
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mazarron FC
DLDWD286715264415456172013229924-1825
18
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Los Garres
LDLLL2848162052144641417140212635-3220
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 13

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Mar MenorWLWWW201343271210703141010640132+1543
2Cartagena FCWWLLW20117238101072121310451177+2840
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Racing Murcia
WWDDL201073259105501851052374+1637
4Arena PinatarWLWWW201064331910640199104241410+1436
5Cartagena FCLWWWL209563027104241417105321610+332
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mazarron FC
LWLWW2075821191053213610226813+226
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Deportiva Minera
WWDDW2059618201034310810253812-224
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Huercal Overa
WLWLL20641017271053210710118720-1022
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
PAC Ciudad de Murcia
LLDDW205691318103346710235711-521
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Muleno
LLLDD204412183110226813102261018-1316
11LorcaLLLWL20111895710118625100010332-484
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 14

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Diocesano
WLDWW25172649251310213112127051813+2453
2MoraloWDDWW25138437171375123812633149+2047
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Llerenense
WWWLW2511953727137421812124531915+1042
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Trujillo
DDWLD2510105311812462116136432012+1340
5ArroyoLWDWD2591153427127321911132831516+738
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calamonte
DDLLW2591062925126421612133641313+437
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Azuaga
DDDWD2591063228125521713134541515+437
8SherryWWLDD251069292812822155132471423+136
9VillafrancaDWWDD2597923211255214713427914+234
10UP PlasenciaLLDWD25871020221263314813247614-231
11OlivenzaDLLWL2561182728134631714122551014-129
12MiajadasWWWLL2584132637136251517122281120-1128
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Don Alvaro
WDDLL266812313914545221712147922-826
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Badajoz II
DWDWW2559112032132561019123451013-1224
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aceuchal
LLLLL25381415381233671613058822-2317
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Extremadura UD II
LLLLL2664161846134361022132110824-2816
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 14

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1CacereñoWWWDW2016224391090125610721183+3450
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Diocesano
WWWWD20135237121071222810640154+2544
3SherryLLLWW201136231610703134104331012+736
4MiajadasLDDDD2077621191035299104241210+228
5ArroyoWDWWD2074915241052310910226515-925
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Azuaga
DLLLD2058718251043311910154716-723
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Llerenense
DWLWD2057814261034371310235713-1222
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Trujillo
WLDLD204792528102531514102261014-319
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
RCP Valverdeno
LLLWD20541113331031691510235418-2019
10OlivenzaLDLLD2039820261017279102261317-618
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fuente Cantos
WWDLD204412182910226101310226816-1116
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 15

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1CirboneroDDWWD251771441013103026512741185+3458
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Subiza
WLDWW25172650211211013610136251411+2953
3TxantreaLDWWW251357382212840207135171815+1644
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cantalagua
WWLLL2512764126127232615135531511+1543
5HuarteDLDDW2611965038137513217134451821+1242
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Advance Ezcabarte
DWWWL2610973530137331912133641618+539
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Beti Onak
WDDWW251168292113742176124261215+839
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cortes
WWWLL251159302112543148136161613+938
9PamplonaLLLDW2410410222312534117125161116-134
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Burlades
DLDDW2688103128136252113132651015+332
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
azkoyen
WLLDL2685132649135441614133191035-2329
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Beti Kozkor
DDLWL258413172914527101211326717-1228
13Valle EgüesLWLLW26841428431363417151321101128-1528
14MurchanteWWLLL2554162348123181120132381228-2519
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Stații
LWDLL254615205313337122312138830-3318
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Corellano
LDLLW254516184012327111913139721-2217
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 15

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Peña SportDWWDW20145132141081115610640178+1847
2CirboneroWWDWL20884352110622187102621714+1432
3ArdoiDLDLD208842615104601891042486+1132
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cantalagua
WLDWW20875281910631177102441112+931
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cortes
DWWWD207761821103529121042499-328
6MurchanteWDDLW2059619191035299102441010+024
7Pena AzagresaLLLLW20731024331071216910028824-924
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Baztan
LDWDL20488192710253131310235614-820
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fontellas
LLLLL20621218371042491410208923-1920
10LourdesWDWLL2047918261033491010145916-819
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Bidezarra
LDLLW205411182310514151110037312-519
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 16

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Racing Rioja
WWWLW201433461410730274107031910+3245
2Logroñés IIWWLWW201163311810541146106221712+1339
3NixaraWDDDL201163432210532189106312513+2139
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calahorra II
DWWLW2098330141045116610532148+1635
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Yagüe
LLDWL209473022107031910102441112+831
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Casalarreina
DDWLW208392726103161216105231510+127
7Râul EbroLLDLD2066819261043312810235718-724
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tedeon
LWWWW20641016301031691810334712-1422
9PradejonWLWLW203710213510334131510046820-1416
10CalasancioLLLLD20341312431022672210127521-3113
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Alberite
LLDLL202513143910136111710127322-2511
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 16

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1ArnedoWWWDD241761502112840218129212913+2957
2AnguianoDWLWD24157251181191129913661229+3352
3AlfaroDWWWW2416445324127322312129123012+2952
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
La Calzada
LDDWW241446362012723188127231812+1646
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Casalarreina
LLWDW2413564026116322010137242016+1444
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
A fost
WLDWD2412844729137513016115331713+1844
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calahorra II
WWDWW2411494934128133313123361621+1537
8OyonesaWWLLL24113102925126151511125251414+436
9AgoncilloWDWLW249692532126241213123451319-733
10HaroLDDLW24879302313733231011146713+731
11BerceoWLDWL2583143238124081521134361717-627
12VianésWDLWD2465133145125342017121291128-1423
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Yagüe
LWLLL245712294012435212412147816-1122
14Râul EbroDLLLL24631525401252514101211101130-1521
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rapid de Murillo
LLLDW253418197513049103512309940-5613
16scrumierăDLLLL240222965120210529120012436-562
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 17

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Brea
DWLDL22126434121171322711551125+2242
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cuarte
LDWDW2211653221116231811115421410+1139
3UteboWWWDD2291032115117311361127289+637
4BarbastroWWWWD2299427181136287116321911+936
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Borja
WDLDW22877292311254111411623189+631
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calamocha
DDLDW22796241911515129112811210+530
7SariñenaLWLDW228593636113351923115241713+029
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Epila
WLWDD225116232311272119113441214+026
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Robres
LLWDL226882331113531214113351117-826
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Almudevar
WDLDW224108173211173111411335618-1522
11Villanueva CFLLLDL224612163911335101711137622-2318
12SabinanigoLLWLD223514243711137919112271518-1314
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 17

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1UteboWDWWW27174648251311113013146351812+2355
2Real Zaragoza IIWWDWW26156551241310303310135351814+2751
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Illueca
WDWLD261475382713931219135441718+1149
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cuarte
WLLLW2715393920131012225145271715+1948
5BinefarLLWWW2713864627149502610134362017+1947
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Robres
WWLWW27151114128141004239135171819+1346
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Epila
LWWLW26133103329138142011135261318+442
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
caspe
LDWLL2711884033146622513135261520+741
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Carinena
DLDWD26106102733136341618134361115-636
10Atletico MonzonLLWDL278109312213544167143651515+934
11BarbastroWLDLL26971025271354488134361719-234
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sfânta Anastasia
LDDLW27710102732154651616123451116-531
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calamocha
WWLWD2686123031134452018134271013-130
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Belchite 97
WWLWW2778123335135261517142661818-229
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Borja
LLLWL26571422411244410151413101226-1922
16Giner TorreroLDLLW2646161872133551430131111442-5418
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Biescas
LDLLL261619105313111172813058325-439
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 18

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1MarchamaloWLWDW20143325101081114610622114+1545
2ToledoWWWDW201136311510802204103341111+1636
3TorrijosWWDWD20884251810631146102531112+732
4GuadalajaraLDLWW20947272110622124103251517+631
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villacañas
LWWDL208661916105231081034398+330
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tarancon
WLLDL20929241910514106104151413+529
7AzuquecaWLLWL2083922241043314151040689-227
8IllescasLDWWW20677182110442131010235511-325
9ConquenseLDLDL20641016241034381110307813-822
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Madridejos
DLLWL20431314351002872210415713-2115
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pedroneras
LDDLW20351212301032571210037518-1814
  Campionatul Rundei
  Play-off de mijloc
  Runda de retrogradare

Divizia a treia RFEF: Grupa 18

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1GuadalajaraWWLLW2919736018141121361015852248+4264
2Quintanar del ReyWLWLW29186549251512213412146441513+2460
3VillarrobledoDWWLW291685482215951278147342114+2656
4IllescasDWLWD2916674832141040215156272727+1654
5VillarrubiaWLWWL3016684227158342011158342216+1554
6TorrijosLWWWL2915864323151041307145451316+2053
7ConquenseDWLDW29131064124147432213156631911+1749
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tarancon
WDLWW301531243381510142813155281525+548
9AzuquecaWLLDL29136104533148242313155462220+1245
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Manchego
DDWDW2911993423145631810156361613+1142
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villacañas
LWWWW30125134044157352419155281625-441
12Albacete IILWLWL29910103832155551915144551917+637
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Huracan Balazote
LDWDL29106134642157172820143561822+436
14
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
San Clemente
LDLLD309615254215546162015429922-1733
15
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Almansa
WLLDL2986153348141581123157172225-1530
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Miguelturreno
LLWLL294421255014311014271513111123-2516
17
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hogar Alcarreno
WLLLL2944212474153391626141112848-5016
18La RodaLLLLL290029087150015045140014042-870
  Promovare
  Promovarea promoției
  Posibila reluare
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 1 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1estradenseWWWW2612774736220071220051+1143
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villalbes
LWLL2613493832210111200235+643
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Choco
DWWW2611873827211043220062+1141
4Rápido BouzasWLD259882727110010201112+035
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Deportivo La Coruna II
DDLL2697104435201123201115+934
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Silva
LLL257992330200228100102-730
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fisterra
DWWW2676132938220041211032-927
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atios
DLWL2659122338211032200224-1524
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Studierea grupării
LDWL2659123252210144201113-2024
10Ca PontesLLLL2647152249200235200214-2719
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Paiosaco
LWLD26210142348211032200247-2516
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pontellas
WLWL2636171743220052200203-2615
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 2 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1caudalLDL2311663823200214101011+1539
2TuillaDWWW2210753021211021220031+937
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Lenense
DWWL24102122829210132211010-132
4Gijon IndustrialWLLL2486103733200214210122+430
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Urraca
WLW217771313100101220040+028
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Adevăratul Titanico
LLDW227692331201112210134-827
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Stadionul Aviles
WWD2347121633211020110020-1719
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Siero
LLLL2243151331200216200202-1815
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Valdesoto
LLLL2233161135200214200205-2412
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 14 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1UP PlasenciaWWWDW25111043619330052211043+1743
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Extremadura UD II
DDDLW2510873221312032201112+1138
3MiajadasDWLWD259972622220030302123+436
4ArroyoWLDWL2595112028210122311132-832
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aceuchal
LLDLD2577112230302102200203-828
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Azuaga
LDDDL2551192231202033301213-926
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fuente Cantos
LWLWL2564152335220042300314-1222
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Chinato
DLLWW2564152438311133210143-1422
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
RCP Valverdeno
DLDLL2556141741200203302145-2421
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Valdivia
DLLLL2535171953301257200202-3414
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 17 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1BarbastroDWWL26111053220211010210142+1243
2Real Zaragoza IIWWLD26101153515211010210121+2041
3BinefarDDWW26101063520211032211031+1540
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Illueca
LLWW2611782924210113210155+540
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Borja
WLLL2697103329210144200202+434
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calamocha
DLLD2671182726200226202011+132
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Almudevar
LLWW26610102237110020310235-1528
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fraga
DWLL2668122225311152100102-326
9Villanueva CFWDLWD2768132647211054311154-2126
10ValdefierroDLLL2665152446200226201124-2223
11SabinanigoLLLWD2746173048201135310236-1818
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
San Juan Mozarrifar
LLLLL270027081300309200206-810
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 4 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1SantutxuWWW2311572625220052110010+138
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Deusto
LD2211473026101000100102+437
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Anaitasuna
WWL239952422110020210123+236
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Basconia
LD2271052618100101101022+831
5BeasainLWD2371062317201123110010+631
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
San Ignacio
LLD237972022100101201112-230
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
JD Somorrostro
LDW2356122333210132101000-1021
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Sodupe
LLL2348112228100102200213-620
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ariznabarra
DLL2338121432100112201112-1817
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Urgatzi
DLL2332181269201114100103-5711
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 5 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Sant AndreuWDW2311572721101000220030+638
2San CristóbalLDD238962118201112101033+333
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Vilassar Mar
DDD238962525101033202011+033
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Manresa
DDD2371152217202011101000+532
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
iarbă
DWD239592530110010202022-532
6CastelldefelsDLL237882024201113100101-429
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Valls
DDL2347121328201114101000-1519
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Banyoles
WL2253141726110030100112-918
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Igualada
LW2244141635110021100102-1916
10MontañesaDLD2328131335202033100103-2214
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 6 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Villarreal IIILDWW2481333619211020210121+1737
2Xàtiva OlympicWDWW2210572928220042211032+135
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Silla
WWLD2471162725211021210153+232
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
RC Catarroja
LWDL246992226210144201123-427
5Jove EspanolWLDL2265111927211021200203-823
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Beniganim
LLLD2256111739200216201123-2221
7VillajoyosaWDDL2257102030211032201101-1022
8NoveldaWDWD2255122332220041202044-920
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Vilamarxant
LDW2347121734211043100101-1719
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 8 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1ArandinaWWLW2613674832210111220060+1645
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mirandes II
WWLL2610973727210143210133+1039
3Real ÁvilaDWWD2611693126211042211021+539
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
La Virgen del Camino
DLWD249962626201116211032+036
5Atlético TordesillasLLWW2495102527210122210123-232
6BembibreLLLL2468101927200213200214-826
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Bupolsa
WDW2566132035110020211010-1524
8Cultural CebrereñaDWL2565142240211041100103-1823
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Becerril Campos
DDDW2449111325211010202022-1221
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Peñaranda
WLLD2455141735210123201124-1820
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Real Burgos
LLL2547142046100114200215-2619
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 16 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Calahorra II
WWWW2413833614220040220020+2247
2ArnedoWLDW2413473619210131211031+1743
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Yagüe
WWDD2411673723211041211030+1439
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Casalarreina
LWLL2493123036200216210124-630
5OyonesaLLWL2484122828200204210142+028
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
La Calzada
LLLD2484123134201112200206-328
7PradejonWDD2349102537101011211031-1221
8CalasancioDWLL2445151647201112210132-3117
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Alberite
LLWD2436151745210122201114-2815
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villegas
LLL230221773200204100101-662
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 18 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tarancon
DLWW24113102720211020210111+736
2GuadalajaraDDWL2410683226211032201123+636
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Manchego
DDWL2481062319201101211021+434
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villacañas
WLLD249782321210122201123+234
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Huracan Balazote
DWLW2495102833220053201113-532
6La RodaLWLD2495101926211021200213-732
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pedroneras
WWDW2466121931220020211051-1224
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Almagro
DLWD2454152139211042201134-1819
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Madridejos
LDLW2454151739201112210122-2219
10ManzanaresLLLL2446141837200224200202-1918
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 3 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Samano
WW2213453520110010110010+1543
2VimenorWW2211563420110030110020+1438
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Hărți
WLW2310582926220063100101+335
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Textile Escudo
DLL239772923100102201124+634
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Selaya
DLL2393112536201112100102-1130
6Atlético AlbericiaLWL2365123136110020200226-523
7BezanaLWL2354141744110021200213-2719
8solaresWDW2338121326220031101011-1317
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Revilla
LLL2345142242100102200214-2017
10Ribamontan din MarWDD2345141637101011211032-2117
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 7 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Torrejon
WWWW26111143919220020220052+2044
2Pozuelo AlarcónDDDL2611873827201135202022+1141
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pământ plat
DLD259872123202022100103-235
4ParlaLDWL248882525210143201112+032
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Carabanchel
DDLW2461172728201134211064-129
6Trival ValderasLDD236981721101000201101-427
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Villaverde-Boetticher
L2163121830000000100101-1221
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mostoles CF
LWWL2455141734210115210121-1720
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Real Aranjuez
LWL2346132239110021200216-1718
10San Fernando de HenaresLL2445151841200202000000-2317
11Santa AnaLLL2524191256200203100112-4410
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 13 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Arena PinatarDWL2311753721110041201101+1640
2Cartagena FCLWD2310673434110031201116+036
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
UCAM Murcia II
WLW238873525220060100112+1032
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Los Garres
DLW238782626211032100113+031
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Bullense
WLD238782731211032100114-431
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mazarron FC
LWL2385102625110021200235+129
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
EDMF Churra
WLL2354141939210121100102-2019
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Muleno
LLD2345141935100101201113-1617
9Plus UltraWDW2344151653220051101000-3716
10LorcaLDD2313191060101000201113-506
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 15 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1PamplonaWW2210663320110020110032+1336
2HuarteLW228953126110021100102+533
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cantalagua
LD228863022100123101000+832
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Cortes
WL228772023110020100102-331
5MurchanteWL226972322110031100112+127
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Burlades
LD227692333101000100113-1027
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Baztan
LL2248102036100106100113-1620
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fontellas
LL2262142045100112100116-2520
9LourdesLL2247112036100115100115-1619
10Râul EgaLL2235142548100112100113-2314
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 9 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Malaga IIDLWW2210573623211052210132+1335
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Juventud Torremolinos
WLDW229852922211032210132+735
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Torreperogil
DWLD248971820211020201103-233
4Huétor TájarDLDL2461263233200204202044-130
5AlhaurínDWWD227782329211042211020-628
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Huetor Vega
LWLL2477102936210124200225-728
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Maracena
LDW235992231211031100102-924
8AlhaurinoLDLW2256112633200214211031-721
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Melilla CD
WLDL2256112033211031200203-1321
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 10 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Córdoba IIWWWW2412664428220061220072+1642
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
utrera
WWWD2412483328220040211032+540
3PozoblancoWWWL2410683229220042210164+336
4Los BarriosLLLW2283112326210145200214-327
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rota
LLLD2265111630201114200205-1423
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Antoniano
LLLL224992032200237200225-1221
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Arcos
DDLL2247111326201112201125-1319
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
La Palma
DWL2338121830101022210121-1217
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Lebrijana
LLLD2245131630201113200202-1417
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 11 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Mallorca IIWW2213544013110032110031+2744
2SantanyiWW2213272613110010110021+1341
3ManacorLW2210752822110021100101+637
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Portmany
LL2293103231100112100123+130
5CollerenseLL228593132100113100123-129
6San RafaelWL226792928110032100112+125
7BinissalemLD22210101725100101101000-816
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Genoa
DW2236132343110031101011-2015
9FerriolenseLD2235141434101000100102-2014
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Esporles
DL2215161652101011100101-368
  Promovarea promoției
  retrogradare

Divizia Tercera: Grupa 12 - Faza a II-a

# Echipa Formă Salopete ACASĂ Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Buzanada
209562921000000000000+832
2Tenerife II209473326000000000000+731
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Gran Tarajal
187831812000000000000+629
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Santa Ursula
207852219000000000000+329
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Union Viera
188282630000000000000-426
6Lanzarote187381817000000000000+124
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Arucas
1844102027000000000000-716
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Guimar
2028101934000000000000-1514
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ibarra
2024141033000000000000-2310
  Promovarea promoției
  retrogradare