Primera División: Apertura

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
ADT
000000000000000000+00
2Academia Cantolao000000000000000000+00
3Alianza Atletico000000000000000000+00
4Alianza Lima000000000000000000+00
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Atletico Grau
000000000000000000+00
6Carlos Manucci000000000000000000+00
7Cienciano000000000000000000+00
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Cusco
000000000000000000+00
9Cesar Vallejo000000000000000000+00
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Deportivo Binacional
000000000000000000+00
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Deportivo Garcilaso
000000000000000000+00
12Deportivo Municipal000000000000000000+00
13Melgar000000000000000000+00
14Băieți sport000000000000000000+00
15Sport Huancayo000000000000000000+00
16Cristal Sporting000000000000000000+00
17UTC Cayamarca000000000000000000+00
18academic000000000000000000+00
19Union Comercio000000000000000000+00
  Campionatul Play-off

Primera División: Clausura

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Alianza LimaWWWWW1813323110108112048521116+2142
2Cristal SportingWWLWD1812513917953120109720197+2241
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Atletico Grau
WWWLD18114330191081120783321012+1137
4academicDWDDW18963261096211549342116+1633
5MelgarLLWDW18103531181080221782331011+1333
6Cesar VallejoDLDWW1810352524971120109324514+133
7UTC CayamarcaDWDLW188462824953118993151015+428
8Sport HuancayoWLLLW188372619106312088206611+727
9Alianza AtleticoWLDWW18837232196211899216512+227
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Deportivo Binacional
WWLWL188282819871021210118717+926
11CiencianoWWLLL187472423943216109315813+125
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
ADT
LWDWD186662525953113791351218+024
13Băieți sportLLLDW186392331960316109036721-821
14Deportivo MunicipalDWWWL185582029832379102351320-920
15Academia CantolaoDLWLL184771922833211910145813-319
16AyacuchoDLWLL1835101628812558102351120-1214
17Carlos ManucciLLDLD1834111333102448118107522-2013
18
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Carlos Stein
LLLLD1813141843912611199018724-256
19Universidad San MartinLLDLD1813141747812592010019827-306
  Campionatul Play-off

Primera Division: Torneo de Verano

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Sport HuancayoDWWLD148332920752015873131412+927
2MelgarDWWDL14671201374211067250107+725
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Deportivo Binacional
WLWDD1456318177331128723269+121
4Deportivo MunicipalWWLWD14626242175021897124612+320
5Real GarcilasoLLDWW14626212375111467115717-220
6Academia CantolaoLDLLD1445514137331105712448+117
7Băieți sportLDLWD1434715217322877025714-613
8Union ComercioWLDLD14239152872329117007617-139
  Final

Primera División: Liguilla

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1academicLDDLL442011137361741212771421015+1272
2Alianza LimaDWLWL4419916564474121147223811+1266
3Comerciantes UnidosWLWLW44171215645376102477034413+1163
4Sport HuancayoDLDLW44161414524473401347106314+862
5Universidad San MartinWWLWW44151019617274301977313918-1155
6Alianza AtleticoLWWLD44167216376741216107016626-1355
7UTC CayamarcaDLDWL44121814576173311667025517-454
8AyacuchoDDDWW44121616475973311377142710-1252
  Semifinale

Divizia a doua: Apertura

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Cusco
WWWWW129212076510145641162+1329
2Union ComercioWWLWW129122596600162631297+1628
3Santa Rosa PNPWWDWW12624171464201146204610+320
4Uniunea HuaralDWDLL124621210623152623178+218
5Comerciantes UnidosLLWWD12525191964111496114510+017
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Santos
LDWWD12444181663211466123410+216
7Alfonso Ugarte PunoWLDLD1244416176330846114813-116
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Deportivo Llacuabamba
WDLLW12435141564111156024310-115
9Deportivo CoopsolLDDWL1234512176222656123612-513
10Juan AurichDWLWL123361926631214136024513-712
11Alianza UniversidadLLLDL12246172261238106123912-510
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
pirat
DDLDW12246611611426613245-510
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Sport Chavelines
DLDDL122376186222436015215-129
  Campionatul Play-off

Segunda División

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Cesar VallejoDWWWW2819545519141022279149322810+3662
2CiencianoWDWLW28174763301410313610147162720+3355
3Carlos ManucciDWLLW28157665331410224616145541917+3252
4Uniunea HuaralWLDWD2814685839141040358144282331+1948
5Juan AurichWLWDW2814595127141022298144372219+2447
6Alianza AtleticoDWDLW28145948371410133218144461619+1147
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Atletico Grau
WLWWW28136961401411304514142391626+2145
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Deportivo Hualgayoc
DWDDD2812974741148422716144552025+645
9Deportivo CoopsolWWLDW2891094632146532715143561917+1437
10Santa Rosa PNPLWDLW281141338361483325121431101324+237
11Los CaimanesLDLLL2876153857145361717142392140-1927
12Sport VictoriaLLWDL2867153454146352524140410930-2025
13Sport LoretoLWLDL28661638681454523261412111542-3024
14Alfredo SalinasLWLLL2866162865146352227140311638-3724
15Willy SerratoLLLLL282422231151423912451401131170-9210
  Promovare
  retrogradare

Segunda Division: Sezonul regulat

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Uniunea HuaralWWDWD953120145311139422075+618
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Sport Chavelines Juniori
WWWDD9522148540182412166+617
3Alianza AtleticoLLDWD95221611531184421187+517
4Juan AurichWWLWL95131412531173420279+216
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
pirat
WDWDW943215105122554310105+515
6Comerciantes UnidosLWWDD933314124211117512235+212
7Union ComercioLLDLW93241012412144520368-211
8Deportivo CoopsolWLLDD9225510412144510416-58
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Santos
LDDLD913514204013813512267-66
10Santa Rosa PNPLLLLL91176194103275014412-134
  Seria finală

Divizia a II-a: Clausura

# Echipa Formă Salopete Acasa Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Cusco
LWWWW1292127966001736321106+1829
2Union ComercioWDWLW1272330106600242612368+2023
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Santos
WLLWW1272317136411114631269+423
4Comerciantes UnidosWLWLW12624181665101556114311+220
5Alianza UniversidadWLDLW12543261764201976123710+919
6Alfonso Ugarte PunoLWLWL12615181665011136114713+219
7Uniunea HuaralWWWLW1252515196420956105614-417
8Santa Rosa PNPLWDWL12444232364201876024516+016
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
pirat
LDWDD1234513196231876114512-613
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Deportivo Llacuabamba
LWLDD12336162363121086024615-712
11Deportivo CoopsolWDWLL1225511206222546033616-911
12Juan AurichWLLLW12327122463121186015116-1211
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 249

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 250
Sport Chavelines
LLLLL120397246033486006316-173
  Campionatul Play-off