Super League 1

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Olympiakos PiraeusWWWWD9720155532072440083+1023
2AEK AtenaDWWWW962120104400915221119+1020
3PAOKWWLDW9612201142111065401105+919
4Volos NFCLDLDW942318185302974121911+014
5PAS GianninaWDLLD934296522174412122+313
6OFIWDDWL926198513166413032+112
7arisWLWWD9522136422061530275+711
8PanathinaikosLDLWD93241595311145401314+611
9vrăjitoareWDDLW9234911402257521244-29
10IonikosLDWLL9234611412133511338-59
11Asteras TripolisLDWWL923458410325513133-39
12Apollon SmirnisDLWLD91356185122464013212-126
13PanaitolikosLLLLL91269205014494112511-115
14AtromitosLDLLD90365184013385023210-133
  Campionatul Rundei
  Runda de retrogradare

Super Liga 1: Sezon regulat

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Olympiakos PiraeusDDWWW17134028986201139720176+1943
2PAOKWWWWW17111536209612201085031610+1634
3AEK AtenaLWLWD1710343018850314895311610+1233
4PanathinaikosDLWWW17836271410721225711559+1327
5PAS GianninaDDWLL187652218104331313833295+427
6OFILWDLW186842119925211129432107+226
7Asteras TripolisWWLWD1765617159513117814368+223
8arisDLWDL1784517157421861042499+222
9PanaitolikosWLWLD17539183082249129315918-1218
10Volos NFCLWDLL1653827318404131281341419-418
11vrăjitoareWLLDL17359152391351016822457-814
12IonikosLLLLD17359142372327710127716-914
13AtromitosDLLLW162410153372149129036621-1810
14Apollon SmirnisDLDLD151687269153496015317-199
  Campionatul Rundei
  Runda de retrogradare

Superliga 1: turul campionatului

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Olympiakos PiraeusWWLWW3226427617440071210153+5982
2PAOKDWWDL32161065631321051311124+2558
3arisDLWLW3217784023310234311133+1758
4AEK AtenaLDWWL3216795042311157310246+855
5PanathinaikosDDLLW3214993827210142403146+1151
6Asteras TripolisDLLDL32111293235303044300316-345
  Promovare - Liga Campionilor (Calificare)
  Promovare - Europa Conference League (calificare)

Superliga 1: Runda de retrogradare

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Volos NFCDDWDD3191393135312042202011-440
2PAS GianninaLDLLW3198142732310223201123-535
3vrăjitoareDDWDW31711132040202011321051-2032
4Apollon SmirnisDLDDL3187162739302102201112-1231
5AtromitosDDLDL31613122639302112201112-1331
6OFIWDDWD3177172645211032312010-1928
7PanaitolikosWWLDL3169161739210113311134-2227
8LarissaLDWDW3159172244201112321030-2224
  retrogradare

Fotbal League

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1TrikalaWWLDW23137328141182117512552119+1446
2IonikosLWLWW2311752613128311741134499+1340
3DiagorasWWWLW23108527151154213612543149+1238
4Niki VolosWDDWL23107627201274120811335712+737
5Din IerapetraLWWDW23107623191263314811443911+437
6KavalaLWWDL239952312126511641134478+1136
7VeriaDLWDL23986271911542159124441210+835
8Olympiakos VolosLLDLW238782832115421812123361020-431
9EgaleoWLWLW23761014221252581011245612-827
10ThesprotosLLLWW2373132633115061614122371019-724
11IalysosDLWWL236611172812561147111010321-1124
12Aspropyrgos EnosisDWLLL235810213311443131412147819-1220
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Triglia FC
WDLLL23551317331133569122281124-1620
14KalamataDLLWL235414172812426111311128615-1119
  Promovare
  Promovare - Liga de Fotbal (Relegare)
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 1

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Agrotikos AsterasWDWDW106401634220516420112+1322
2PandramaikosDDWDW105501844130526420132+1420
3Aris AvatoLWLDW10613169530285531184+719
4Apollon ParalimniouDWLDW1042415124103456321117+314
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Anagennisi Plagia
LLWWD104159166213712420224-713
6ErmisWWLDL1041512145311725104512-213
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ethnikos Sochos
LWDDW934285412132522153+313
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Alexandroupoli
DDLDL1034311146123510422064-313
9Doxa DramasDWLLD924388512255412133+010
10Nestos ChrisoupolisDDLDD10154815614166401329-78
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
M. Alexandros Orfaniou
WDLDL10226512520357502305-78
12Orfeas XanthiLLWDD10136102450145145122510-146
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 2

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1MakedonikosDWDDW10631146642082421164+821
2EdessaikosDLWWL106131411531164530287+319
3M. Alexandros TrikalaDWWWW10523127530284522143+517
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
AEP Kozani
LLLWW1051418144211756303119+416
5Anagennisi GiannitsaWLWLL10514109521244530265+116
6KozaniWWWDW10442158631283413075+716
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Agios Matthaios
WLDLL10424151763211310410327-214
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Poseidon Nea Michaniona
WWLLD1042413126321106410336+114
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Thyella Sarakinoi
LLWDD1032511154211536114612-411
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Asteras Kalirachis
LWLLD102359154112556123410-69
11LefkimmiDWLWL102261014420285602429-48
12Iraklis AmpelokipoiLLLDD101367205014312512248-136
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 3

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ypatou
WWWWD107211544301516420103+1123
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Iraklis Larissa
LWWWW106311456411125422020+921
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Dimitra Efxeinoupolis
WLDWW10532119421133632186+218
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Elassona
WWDLD104511466420112403134+817
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Nea Artaki
WDDLW10451115522143523072+617
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ethnikos Neou Keramidiou
LDDWW1034395422061612334+413
7AmvrysseasLLDWD1034397422051612346+213
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Thiseas Agria
LDLLD1034388613234421154+013
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Fikis
LWLWL10415913521256520347-413
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atromitos Palamas
WDDLL10226811622276400415-38
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Atalanti
LWLLL91086184103355005313-123
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aetos Makrychoriou
LLLLL901832650143134004013-231
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 4

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1TilikratisWWWWW12101124676101225401124+1831
2PanachaikiWWWDW107121976510132420265+1222
3Acheron KanalakiLLDLW1162317106411126521254+720
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Diavolitsi
WWLWL11623211555001326123813+620
5NafpaktiakosLWWDL1254316116420124612347+519
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aias Gastounis
WLLDW12615171365011126114611+419
7Diagoras VrachneikaLLWWW125251411530263722388+317
8PAO VardasWWLLW11425710631244511336-314
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ethnikos Skoulikadou
LLWWL113177175212476105310-1010
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Anagennisi Artas
DLLLW11317816630377501419-810
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Panagriniakos
LDLWL1023539421133602406-69
12PanegialiosDLLLL11137615503248610527-96
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Amvrakikos Loutrou
LLLLL60152213012193003112-191
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 5

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1IlioupoliWWWWD97112054400131531174+1522
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Phoenix N. Epidavrou
WWWLD9711136431073540163+722
3PanarkadikosLDWDL94231296321106310223+314
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
AE Mykonos
LWLDL941415154211645203911+013
5FostirasWDDWW833297421163412134+212
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Santorini 2020
DWLDL83321135320100301213+812
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ermis Meligous
WWLWD1033411154121446213711-412
8Ermionidas-ErmisLLWDL8224511420233402228-68
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aris Skalas
LLDDW9144514512246402218-97
10Agios IerotheosLLWLD8125310310224502316-75
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Charavgiakos
LLLLW9126413511345401308-95
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 6

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1ProodeftikiWDWWW9711134440081531153+922
2PanelefsiniakosLWDWW96121866411104320182+1219
3Ethnikos PiraeusWDWWW96121793210736402106+819
4AiolikosWLWDD9522105541080411225+517
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pyliou
LDLLL9324810421165511325-211
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Asteras Varis
DDLWL1032513184202676123711-511
7KeratsiniLLWDW9315811501418430173-310
8Thyella DiastavroseosWWLWD9315810420233511357-210
9Aittitos SpataWLLLL9306715620447310238-89
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Karavas
DLDDL91447145122610402214-77
11Aias SalaminaLWLLD9135815402237511358-76
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 7

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Agios NikolaosWLWWD8611144421162440082+1019
2PAO RoufWWDDW85211894310824211107+917
3PanioniosWDWWW8521178421186431092+917
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Giouchtas
DWWLW833288412155421133+012
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Poros
LWDDW825199311123514076+011
6AtsaleniosWLDLL831413155311118300327-210
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Almyros Gaziou
DDLWD82331384211103402235+59
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aris Soudas
LDLWL813469402213411256-36
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
AE Neapolis
LWLLD8134312412123401319-96
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Anagennisi Ierapetra
LLLLD80174234004314401319-191
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 8

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Aias SalaminaDWLWW75111444211323300112+1016
2AiolikosWLWWL741285321053420232+313
3
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Asteras Varis
DDDWW6330114220040413074+712
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Karavas
WDWLW73221063300102402204+411
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pyliou
LWWLD7313107430172301235+310
6Thyella DiastavroseosWDWDD624074303022321052+310
7AkratitosWWLDD7223711421146301235-48
8KeratsiniLLWLL7214511420245301216-67
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aetos Loutron
LDDLD7142810403135311155-27
10PanelefsiniakosWLWL420282210131210151+66
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Mikrasiatiki
LLWDL611449210122401327-54
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Pitagora Karlovasi
LLLDD702582740227163003111-192
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 9

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1ZakynthosDWWDD7340116312043422073+513
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aias Gastounis
LDLWW7322128310255422073+411
3PanegialiosLWLWD732287411235321052+111
4NafpaktiakosWDLWW6321125312042320183+711
5PAO VardasDLWDD724166422042302124+010
6PamisosDDWDW623143312021311122+19
7AchaikiWDDDW623144220031403113+09
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Diavolitsi
WWWLL530276210133320143+19
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Ethnikos Skoulikadou
LWWLL630378310235320143-19
10Diagoras VrachneikaWLLLW621389310245311144-17
11Thyella PatrasLDWLL612359402237210122-45
12PallixouriakosDLLLL611437310234301203-44
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Tsilivi
DLLLD7025312402224300318-92
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 10

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1AEEK INKADWWLW86111954310131430164+1419
2IrodotosWDWWD8521134321061531173+917
3AtsaleniosDWWDW8521149421177431072+517
4Agios NikolaosWLWWL851218104301104421186+816
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Giouchtas
DDWWD834184412143422041+413
6
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Almyros Gaziou
DWDDW7331168421197312071+812
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rethymniakos
WLLWL8404119430172410347+212
8
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aris Soudas
WWDWD7322107320152412155+311
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Asteras Rethymnou
WWLLL83051015410357420258-59
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Poros
LDLLW8224614401327421147-88
11
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Damastas
DLLDW722397311152411245+28
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Anagennisi Ierapetra
LLLDL721414193111874103612-57
13
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
AE Neapolis
LWLDL8215613511314310259-77
14PalaiochoraLWLLW5203612420266100106-66
15PlataniasLLWLD8116415411248400407-114
16
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Aris Rethymnou
LLLLL50051142002143003010-130
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Play-off-uri de promovare

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Gamma Ethniki: Grupul de promovare 1

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Gamma Ethniki: Grupul de promovare 2

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Gamma Ethniki: Grupul de clasificare 8

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1AtsaleniosLWW195861719110010210121-223
2Agios NikolaosWD186482026110021101000-622
3AEEK INKAWL185581621110010100112-520
4
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Poros
DLD1944111731202022100101-1416
5
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Rethymniakos
DL1835101734100102101022-1714
  retrogradare

Super League 2: Grupa A

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1VeriaWLWDW117312386600172513166+1524
2LarissaWWWDD116411546420101522153+1122
3XanthiLWWWW97111954400100531195+1422
4Anagennisi KarditsasWWDWL96121655500142411223+1119
5ThesprotosDWLDW115241795410132611447+817
6Niki VolosLWWLL104331665311133512233+1015
7
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Olympiacos Pireu B
DLLDD113621210632196504134+215
8AlmoposDLDWW104241411430162612389+314
9TrikalaLWLWL1134411185320516024617-713
10
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Iraklis 1908
WLDWD926144514021412123012
11Apollon PontouWWDWL103251615512286520389+111
12
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
PAOK B
DLDWW924399411245513154010
13PierikosLDDLD112451113513184611439-210
14PanserraikosDLLWL1024412176231109401328-510
15Olympiakos VolosDWLLL1023512175122565113711-59
16Apollon LarissaDDDLL11056718604269501419-115
17KavalaDDLLL902724740130175014230-452
  Promovare - Super League 2 (Etapa finală)
  retrogradare

Super League 2: Grupa B

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1LevadiakosDLDWW127411966420123632173+1325
2
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
AEK Atena FC B
WLWDD11731125651094522131+724
3KalamataDWWWW107121745401122531152+1322
4KallitheaWWWWL9702125650183320142+721
5EgaleoWWDWL106221256510102411223+720
6RodosLWLDW943213114400905032411+215
7KissamikosDWWLL1136217105221104614176+715
8Din IerapetraWWLDW114341516622288521278-115
9
Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 243

Observa: Încercați să accesați compensarea matricială pe valoarea de tip null in /var/www/vhosts/infobeto.com/httpdocs/templates/sj_expnews/html/com_k2/templates/soccer/parseStanding.php on-line 244
Panathinaikos B
DLWLW11425912411246731356-314
10KifisiaLLWLL1041589421142620447-113
11DiagorasWDDLL11344912512256622246-313
12ErgotelisLLDLW103259135221335104610-411
13KaraiskakisLLDDW102358154112356123510-79
14EpiskopiWDDLW1023567713335310232-19
15Asteras VlachiotiLLDDL9135410302112611438-66
16IrodotosDLLLL10136411511335502316-76
17ZakynthosLLLLD1001902360150104004013-231
  Promovare - Super League 2 (Etapa finală)
  retrogradare