Super League 1

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Olympiakos PiraeusWWWWD9720155532072440083+1023
2AEK AtenaDWWWW962120104400915221119+1020
3PAOKWWLDW9612201142111065401105+919
4Volos NFCLDLDW942318185302974121911+014
5PAS GianninaWDLLD934296522174412122+313
6OFIWDDWL926198513166413032+112
7arisWLWWD9522136422061530275+711
8PanathinaikosLDLWD93241595311145401314+611
9vrăjitoareWDDLW9234911402257521244-29
10IonikosLDWLL9234611412133511338-59
11Asteras TripolisLDWWL923458410325513133-39
12Apollon SmirnisDLWLD91356185122464013212-126
13PanaitolikosLLLLL91269205014494112511-115
14AtromitosLDLLD90365184013385023210-133
  Campionatul Rundei
  Runda de retrogradare

Super Liga 1: Sezon regulat

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Olympiakos PiraeusWWWWW119202086420935500115+1229
2AEK AtenaWLDWW117222414540111463211310+1023
3PAOKLLWWL11614201452121076402107+619
4OFIWWWDD11461139623187523052+418
5PanathinaikosWWLDL1152420106411165511345+1017
6PAS GianninaLWWDL11443158622286522172+716
7arisWLWLW116231411522166640285+314
8Volos NFCLLLDL11425192263039951221013-314
9Asteras TripolisWDLDW113441211520387614144+113
10vrăjitoareDLWDD1124510145023610622244-410
11IonikosLDLDW112458145131446114410-610
12PanaitolikosLWLLL1122710226114595113513-128
13Apollon SmirnisDLDLW111466196132465014213-137
14AtromitosLWLDL111379245113586024416-156
  Campionatul Rundei
  Runda de retrogradare

Superliga 1: turul campionatului

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Olympiakos PiraeusWWLWW3226427617440071210153+5982
2PAOKDWWDL32161065631321051311124+2558
3arisDLWLW3217784023310234311133+1758
4AEK AtenaLDWWL3216795042311157310246+855
5PanathinaikosDDLLW3214993827210142403146+1151
6Asteras TripolisDLLDL32111293235303044300316-345
  Promovare - Liga Campionilor (Calificare)
  Promovare - Europa Conference League (calificare)

Superliga 1: Runda de retrogradare

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Volos NFCDDWDD3191393135312042202011-440
2PAS GianninaLDLLW3198142732310223201123-535
3vrăjitoareDDWDW31711132040202011321051-2032
4Apollon SmirnisDLDDL3187162739302102201112-1231
5AtromitosDDLDL31613122639302112201112-1331
6OFIWDDWD3177172645211032312010-1928
7PanaitolikosWWLDL3169161739210113311134-2227
8LarissaLDWDW3159172244201112321030-2224
  retrogradare

Fotbal League

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1TrikalaWWLDW23137328141182117512552119+1446
2IonikosLWLWW2311752613128311741134499+1340
3DiagorasWWWLW23108527151154213612543149+1238
4Niki VolosWDDWL23107627201274120811335712+737
5Din IerapetraLWWDW23107623191263314811443911+437
6KavalaLWWDL239952312126511641134478+1136
7VeriaDLWDL23986271911542159124441210+835
8Olympiakos VolosLLDLW238782832115421812123361020-431
9EgaleoWLWLW23761014221252581011245612-827
10ThesprotosLLLWW2373132633115061614122371019-724
11IalysosDLWWL236611172812561147111010321-1124
12Aspropyrgos EnosisDWLLL235810213311443131412147819-1220
13Triglia FCWDLLL23551317331133569122281124-1620
14KalamataDLLWL235414172812426111311128615-1119
  Promovare
  Promovare - Liga de Fotbal (Relegare)
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 1

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Aris AvatoWLWWW6501114430183220031+715
2Agrotikos AsterasWWDWW6420103220051422052+714
3PandramaikosWDWDW64201322020114400121+1114
4AlexandroupoliLWWDW6312911411248220053-210
5Apollon ParalimniouWWWLL630398310244320154+19
6Ethnikos SochosDWDDL623174311132312042+39
7Anagennisi PlagiaDLLLW621379311165310214-27
8ErmisLWLWL620489320151300338-16
9Doxa DramasLDLDW613266411255202011+06
10Nestos ChrisoupolisDLWLL6123410312032300318-65
11M. Alexandros OrfaniouLLLWL610529310224300305-73
12Orfeas XanthiDLLLL6024516200227402239-112
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 2

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1MakedonikosWLWWW650182330040320142+615
2AEP KozaniWDLWW6411124211031430193+813
3EdessaikosLWWLW640286220030420256+212
4Agios MatthaiosLWWDL6312910421177210123-110
5Anagennisi GiannitsaLLWWW631254411234220020+110
6Poseidon Nea MichanionaDLDWL622254312041310213+18
7Thyella SarakinoiDWWLL621367320131301236-17
8M. Alexandros TrikalaWWLLD621345310223311122-17
9Asteras KalirachisDWLDL613255311143302112+06
10KozaniWDLDD613245411223202022-16
11Iraklis AmpelokipoiDLDLW6123410301227311123-65
12LefkimmiLLLDL6015311200224401317-81
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 3

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Iraklis LarissaWDDWW633072321062312010+512
2YpatouDLDWW632174210111422063+311
3Dimitra EfxeinoupolisWWDLW632176320133312043+111
4ElassonaDDWDD624051422051202000+410
5Thiseas AgriaDDDWW523031413010110021+29
6AmvrysseasDDDWL623143211010412133+19
7Nea ArtakiWDWDD523042321042202000+29
8Ethnikos Neou KeramidiouWDDLW622262312040310222+48
9FikisLWDWL621369201123420246-37
10Atromitos PalamasLLWLL610558310244300314-33
11Aetos MakrychoriouLLLD4013311201134200207-81
12AtalantiLLLLL6006412300325300327-80
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 4

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Acheron KanalakiWWWWW76101554400103321052+1019
2TilikratisLWWWD6411124321041320183+813
3PanachaikiDWWLW74121374310102310235+613
4NafpaktiakosWDLWW73311274310103302124+512
5Aias GastounisLWLWL7403107330060410347+312
6DiavolitsiLWWDL732215112200815122710+411
7Anagennisi ArtasWLWLL7304610530265200205-49
8PanagriniakosWLDDL722336421133301203-38
9PAO VardasWLLDW722346421132301214-28
10Diagoras VrachneikaDWLDL612368310233302135-25
11PanegialiosLDLLL7124510302136410324-55
12Ethnikos SkoulikadouLLWDL611459201124410335-44
13Amvrakikos LoutrouLLLLD50142182011163003112-161
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 5

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Phoenix N. EpidavrouDWWWW541083321052220031+513
2AE MykonosDLLWW6312109321063310246+110
3PanarkadikosDLWWL631296321073310223+310
4IlioupoliDWWWL531184220061311123+410
5FostirasDWWDL622245311122311123-18
6Santorini 2020DLWDW522162422050100112+48
7Aris SkalasDWLLD613246311133302113-26
8Ermionidas-ErmisDLLWD512234210111302123-15
9CharavgiakosDLLDD503205302101201104-53
10Agios IerotheosDDDLL503214100112403102-33
11Ermis MeligousDDDLL603349302112301237-53
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 6

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1PanelefsiniakosWWWLW6501144330062320182+1015
2ProodeftikiWWWLW540173220041320132+412
3AiolikosDDWWL632152321030311122+311
4PyliouLLWWW631276320154311122+110
5Ethnikos PiraeusWWLWL530287110021420266+19
6Aittitos SpataLWLWL520345410324110021-16
7Asteras VarisLLLLW6204711310236310245-46
8KeratsiniWLWLL520347200205320142-36
9KaravasLLDLW511348311145200203-44
10Thyella DiastavroseosWDLLL611427310213301214-54
11Aias SalaminaDLDLD503268302134201134-23
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 7

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Agios NikolaosWDWWW541092211020330072+713
2PAO RoufWWWLW5401117330071210146+412
3PanioniosDWLWW5311127210155321072+510
4PorosDWDD413043101011312032+16
5AtsaleniosLLWLW5203810320164200226-26
6Aris SoudasWLLDD512245201101311144-15
7GiouchtasLWDDL512237201114311123-45
8Almyros GaziouDLWL411265311153100112+14
9AE NeapolisLDDDL503225302113201112-33
10Anagennisi IerapetraLDLLL5014311300339201102-81
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 8

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1Aias SalaminaDWLWW75111444211323300112+1016
2AiolikosWLWWL741285321053420232+313
3Asteras VarisDDDWW6330114220040413074+712
4KaravasWDWLW73221063300102402204+411
5PyliouLWWLD7313107430172301235+310
6Thyella DiastavroseosWDWDD624074303022321052+310
7AkratitosWWLDD7223711421146301235-48
8KeratsiniLLWLL7214511420245301216-67
9Aetos LoutronLDDLD7142810403135311155-27
10PanelefsiniakosWLWL420282210131210151+66
11MikrasiatikiLLWDL611449210122401327-54
12Pitagora KarlovasiLLLDD702582740227163003111-192
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 9

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1ZakynthosDWWDD7340116312043422073+513
2Aias GastounisLDLWW7322128310255422073+411
3PanegialiosLWLWD732287411235321052+111
4NafpaktiakosWDLWW6321125312042320183+711
5PAO VardasDLWDD724166422042302124+010
6PamisosDDWDW623143312021311122+19
7AchaikiWDDDW623144220031403113+09
8DiavolitsiWWWLL530276210133320143+19
9Ethnikos SkoulikadouLWWLL630378310235320143-19
10Diagoras VrachneikaWLLLW621389310245311144-17
11Thyella PatrasLDWLL612359402237210122-45
12PallixouriakosDLLLL611437310234301203-44
13TsiliviDLLLD7025312402224300318-92
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Grupul 10

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1AEEK INKADWWLW86111954310131430164+1419
2IrodotosWDWWD8521134321061531173+917
3AtsaleniosDWWDW8521149421177431072+517
4Agios NikolaosWLWWL851218104301104421186+816
5GiouchtasDDWWD834184412143422041+413
6Almyros GaziouDWDDW7331168421197312071+812
7RethymniakosWLLWL8404119430172410347+212
8Aris SoudasWWDWD7322107320152412155+311
9Asteras RethymnouWWLLL83051015410357420258-59
10PorosLDLLW8224614401327421147-88
11DamastasDLLDW722397311152411245+28
12Anagennisi IerapetraLLLDL721414193111874103612-57
13AE NeapolisLWLDL8215613511314310259-77
14PalaiochoraLWLLW5203612420266100106-66
15PlataniasLLWLD8116415411248400407-114
16Aris RethymnouLLLLL50051142002143003010-130
  Promovarea promoției
  retrogradare

Gamma Ethniki: Play-off-uri de promovare

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Gamma Ethniki: Grupul de promovare 1

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Gamma Ethniki: Grupul de promovare 2

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P

Gamma Ethniki: Grupul de clasificare 8

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1AtsaleniosLWW195861719110010210121-223
2Agios NikolaosWD186482026110021101000-622
3AEEK INKAWL185581621110010100112-520
4PorosDLD1944111731202022100101-1416
5RethymniakosDL1835101734100102101022-1714
  retrogradare

Super League 2: Grupa A

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1VeriaWWWDW541093330050211043+613
2XanthiWWWD4310101220030211071+910
3Niki VolosWWDDD523062211032312030+49
4Anagennisi KarditsasWLWW430191330090100101+89
5Olympiacos Pireu BDWW321063220041101022+37
6LarissaDWLW421152220040201112+37
7ThesprotosWLWL420282220080200202+66
8PanserraikosWLDDD513156312043201113-16
9AlmoposLWLWL520358220051300307-36
10Iraklis 1908DDDDD50502230301120201105
11PAOK BWLDDL51226620112331114305
12Olympiakos VolosLWLDD5122612211043301229-65
13PierikosLLWLD511398311184200214+14
14Apollon PontouLLDLW511358311133200225-34
15TrikalaLDDD403145101000302145-13
16Apollon LarissaLDLD402258202055200203-32
17KavalaLLLL40040231001063003017-230
  Promovare - Super League 2 (Etapa finală)
  retrogradare

Super League 2: Grupa B

# Echipa Formă Salopete Acasă Departe Total
GP W D L GS GA GP W D L GS GA GP W D L GS GA GD P
1KallitheaWWWW440081220040220041+712
2RodosWDWDW5320102330080202022+811
3LevadiakosWWDDW5320104321063211041+611
4KifisiaDWLWW531162311132220030+410
5AEK Atena FC BDWWW431051220031211020+410
6DiagorasDWLDW522145211021311124-18
7EgaleoLWWD421142211031210111+27
8ErgotelisLDWWL521234211010310224-17
9KalamataWWLL420243210132210111+16
10KissamikosDDDDD50505520202230303305
11IrodotosLDWDL512245310234202011-15
12Asteras VlachiotiLWDL411223201101210122-14
13KaraiskakisDLLLW511347200203311144-34
14Panathinaikos BDWLL411247201124210123-34
15EpiskopiDLLLL501415301213200202-41
16Din IerapetraLDLL401338201123200215-51
17ZakynthosLLLLL5005013200204300309-130
  Promovare - Super League 2 (Etapa finală)
  retrogradare