Γήπεδο/Στάδιο: El Campin (37.000) (Μπογκοτά)

Απόσταση: 325χλμ

Ώρα έναρξης:10.11.2022 & 01:15

Σάντα Φε

()

Ήθελαν να φύγουν με βαθμό ή βαθμούς από την έδρα των Μιλονάριος και τα κατάφεραν (1-1). Στο 1ο μέρος ήταν αρκετά ανταγωνιστικοί και κατάφεραν να προηγηθούν με ένα γκολ από την άσπρη βούλα στο 25`. Στο 2ο μέρος όμως ήταν πραγματικά ανύπαρκτοι. Και αν και ισοφαρίστηκαν στο 58` ήταν τυχεροί γιατί ο αντίπαλος έχασε πέναλτι στο 67`. Τώρα αυτό το παιχνίδι μπορεί να θεωρηθεί πολύ σημαντικό καθότι με ενδεχόμενη νίκη ανεβαίνει στην κορυφή της βαθμολογίας του ομίλου. Απόντες οι Castellanos L.(T.30συμ), , ASja J. (A.18συμ/1γκ) & Pedroza J.(E.20συμ/1γκ).

Περέιρα

()

Κατάφεραν και πήραν μία(1) πολύ σημαντική νίκη αν και τα χρειάστηκαν για να τα καταφέρουν. Πάρα πολύ καλοί στο 1ο μέρος προηγήθηκαν με 1-0 στο 35`. Στην επανάληψη σκόραραν νωρίς (57`) αλλά κάπου εκεί «κοιμήθηκαν» και έτσι με δύο(2) γρήγορα γκολ (69 & 73`) η Τζουνιόρ ισοφάρισε το παιχνίδι .Το καλό για αυτούς ήταν ότι στο 81` ο αντίπαλος έμεινε με 10 παίχτες. Κατάφεραν να προηγηθούν στο 86` αλλά στο 83 δέχτηκαν την ισοφάριση. Πριν αποβληθεί και 2ος παίχτης της Τζουνιόρ και σκοράρουν στην τελευταία φάση του αγώνα. Απών μόνο ο Garces C.(M.22συμ).

Η Σάντα Φε σαν ομάδα έχει μεγαλύτερο ειδικό βάρος και ειδικά όταν παίζει εντός έδρας αποδίδει ακόμα καλύτερα. Η Περέιρα μπορεί να πήρε μία πολύ σημαντική νίκη, αλλά έγιναν πολλά που δεν μπορούν εύκολα να ξαναγίνουν σε ένα ματς σαν και αυτό. Επίσης οι γηπεδούχοι έχουν να νικήσουν τους αντιπάλους τους , μέσα στο σπίτι τους, από το 2009. (0-2-1). Ενώ πριν από αυτή την περίοδο έτρεχαν ένα σερί 6-2-1! Πάω με την βαρά φανέλα και τον Άσσο.

Αγώνας: Santa Fe - Deportivo Pereira
Κατηγορία: Colombia Premiera A: Apertura
Ημερομηνία: Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2022 01:15
Σημείο: 1
Μονάδες: 6/10
Απόδοση: 2.14
Bookmaker: 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
Αποτέλεσμα: 2-0
Κέρδος: +6.84 (Won)
W W W L W L L W W L

Οι προτάσεις μου αφορούν αγώνες ποδοσφαίρου και συγκεκριμένα από τον χώρο της Λ.Αμερικής και την Ν.Κορέα.

Επίσης προτάσεις δίνονται και για το άθλημα του Χόκεϊ επί πάγου.

Και όπως έχω πει πάντα το καλύτερο bet είναι το live-bet!!