Γήπεδο/Στάδιο: Climate Pledge Arena (Σιάτλ)

Αντίθετες Περιφέρειες

Seattle Kraken

(Θέση13η Div.Ν.9-ΝΠ.0-ΗΠ.2-Η.13 Τερμ.72-84)

Φαίνεται να βρίσκονται σε καλό φεγγάρι το τελευταίο διάστημα, καθώς στα τελευταία πέντε (5), παιχνίδια τους πέτυχαν τρείς (3) νίκες και έκαναν και μια ήττα στην παράταση. Στο τελευταίο παιχνίδι τους, νίκησαν δικαια το Έντμουντ Οιλερς, με 4-3. Έκαναν πολύ καλή 1η περίοδο, επίσης πολύ καλή 2η περίοδο κάτι που τους έδωσε προβάδισμα με 4-2. Στην 3η έριξαν ρυθμο και κάπως έτσι έληξε το ματς. Το θέμα είναι ότι απο αυτά τα παιχνίδια, προέκυψαν και σημαντικά προβλήματα, καθότι δεν θα αγωνιστούν σίγουρα οι Driedger K.(T.5συμ./87.60%αποκρ.), Giordano Μ.(A.19συμ./3γκολ/4ασσιστ), Jarnkrok C.(E.14συμ./1γκολ/1ασσιστ) ενώ εξαιρετικά αμφίβολοι λ, με λίγες πιθανότητες, είναι οι Ebrele J.(E 22συμ./11γκολ/5ασσιστ) και Schwartz J.(22συμ/5γκολ/12ασσιστ).

Pittsburgh Penguins (Θέση8η Div.Ν.9-ΝΠ.2-ΗΠ.5-Η.8 Τερμ.69-67)

Και εκεί που έλεγες βρήκαν ρυθμο, έρχονται τρείς (3)  σερί ήττες και στα διαλύουν ολα. Ευτυχώς για αυτούς έπαιξαν και δύσκολα παιχνίδια. Τουλάχιστον στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι έπαιξαν καλά και επέστρεψαν στια νίκες με 1-4 επί ενός απλού αντιπάλου του Βανκούβερ. Απόντες μόνο οι Malkin ?(Ε.), Brust Br (E.12συμ./2γκολ/7ασσίστ)

Οι γηπεδούχοι τρέχουν ένα πολύ καλό σερί αγώνων για να κρατήσει μεγάλο διάστημα. Οι "Πιγκουίνοι" χρειάζονται την νίκη για πιο ισχυρούς λόγους. Δεν τρομάζουν οι φιλοξενούμενοι και είτε εύκολα, είτε δύσκολα θα περάσουν από αυτοί την έδρα οι Πιγκουίνοι.

Απόδοση: 1.91
Bookmaker: 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
Αποτέλεσμα: 1-6
Κέρδος: +2.73 (Won)
W W L L L W L W W W

Οι προτάσεις μου αφορούν αγώνες ποδοσφαίρου και συγκεκριμένα από τον χώρο της Λ.Αμερικής και την Ν.Κορέα.

Επίσης προτάσεις δίνονται και για το άθλημα του Χόκεϊ επί πάγου.

Και όπως έχω πει πάντα το καλύτερο bet είναι το live-bet!!

2022 18 18 +9.32 +5.3%
All Time 359 25 439 +160.17 +4.67%

-
21 Ιαν 2022
Η εβδομάδα ολοκληρώνεται με τον καλύτερο τρόπο στη Stoiximan. Συγκεκριμένα όλη την Παρασκευή (21/01) είναι διαθέσιμο για όλα τα μέλη της ένα σούπερ δώρο* το οποίο δεν απαιτεί καμία κατάθεση!   ... Περισσότερα

To infobeto διοργανώνει 3 νέους μεγάλους διαγωνισμούς για το Champions League, το Ελληνικό πρωτάθλημα και την Euroleague!