• Μαρ 2018
  • 14:35

China Tianjin Quanjian - Guangzhou Evergrande

Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2018 14:50

Έχασε το ντέρμπι με την Τιαχίν Τεντά η Τιαχίν Κουανχιάν με σκορ 3-2 στο τελευταίο παιχνίδι για το πρωτάθλημα, με τα γνωστά αμυντικά προβλήματα να κάνουν για άλλη μια φορά την εμφάνιση τους και τον Γκανέζο Αντσεαμπόνγκ της Τιαχίν Τεντά να κάνει ότι θέλει την άμυνα της σκοράροντας χατ – τρικ. Αν και βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι με γκολ των Πάτο και Μοδέστε όμως κατάφερε να χάσει δεχόμενη 2 γκολ στο τελευταίο 5λεπτο του αγώνα. Τρομερή η επιθετική της ποιότητα με τους 2 προαναφερθέντες και άθλια η αμυντική της συμπεριφορά.

Η Γκουανγκζού Εβεργκράντε μετά την ήττα της πρεμιέρας στο ντέρμπι με την R&F συνέχισε με 4 νικηφόρα αποτελέσματα για πρωτάθλημα κα Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ. Στο πιο πρόσφατο νίκησε ευκολότερα από ότι δείχνει το τελικό 1-0 την Χενάν, σπαταλώντας πολλές ευκαιρίες για να πάρει μια πιο άνετη νίκη. Με τους Βραζιλιάνους Γκουλάρντ και Άλαν να κάνουν την διαφορά στην επίθεση της θα παλέψει και φέτος για την κατάκτηση του τίτλου με κύρια συναγωνίστρια την Σανγκάη ΣΙΠΓ.

Δεν θα είναι εύκολο το παιχνίδι για την Εβεργκράντε, κόντρα σε μια αντίπαλο που την νίκησε 2 φορές πέρσι. Τρομερή η επιθετική ποιότητα των δύο ομάδων μπορούν να σκοράρουν αμφότερες και σε ποσότητα. Επιλογή μου το GG & OVER 2.5 σε απόδοση 1,80 στην ΒΕΤ365

20 Ιαν 2021
Το Κύπελλο Ελλάδας κάνει σέντρα στη φάση των “16” με εκατοντάδες στοιχήματα και ειδικές επιλογές από τη Stoiximan για τις 6 αναμετρήσεις. Ώρα Κυπέλλου αυτό το διήμερο με τις πρώτες αναμετρήσεις για ... Περισσότερα

Τελευταία Μηνύματα από το Forum

Μήνυμα Αποστολέας Ημερ.
infobeto forum Ελβετικά over georgesv53 Σήμερα 15:41
infobeto forum Novibet sigourakias Σήμερα 15:26
infobeto forum Ισοπαλίες του Eric Castel Eric Castel Σήμερα 14:42
infobeto forum Διαγωνισμός Basket Euroleague: Βρες το σκορ!!! BetLaden Σήμερα 13:12
infobeto forum sans voir live nklaps Σήμερα 13:06
infobeto forum Παρολί για διπλασιασμό takhspanos Σήμερα 12:46
infobeto forum PreVein IFC#17: Β ΟΜΙΛΟΣ: 22η αγωνιστικη tsitoni Σήμερα 10:41
infobeto forum Τρίτο μουσικό πρόγραμμα grace_kelly Σήμερα 02:16
infobeto forum PreVein IFC#17: A ΟΜΙΛΟΣ: 22η αγωνιστική Ertzan Χθες 20:15
infobeto forum Νοβιμπετ Pleve Χθες 20:01