Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
06:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον - Γουλβς - Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
07:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε - Βαλένθια - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
07:55 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα - Λέστερ - Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άλιμπεκ Κασμάνοφ - Μπόρις Ποκοτίλοφ - Τένις - Lyttos Beach ITF World Tour 2019
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ - Χετάφε - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
13:15 Novasports 2HD Φίτεσε - Φέγενορντ - Ποδόσφαιρο
13:30 Novasports 1HD Λέτσε - Τζένοα - Ποδόσφαιρο
14:00 Novasports 5HD Γουέστ Μπρομ - Σουόνσι - Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2019 - Τένις - Τελικός Διπλού Ανδρών
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρέγκενσμπουργκ - Σαν Πάουλι - Ποδόσφαιρο - Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 - 2020
15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα - Ιωνικός - Ποδόσφαιρο - Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπέτις - Μπιλμπάο - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
15:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - ΟΦΗ - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
16:00 Novasports 1HD Τορίνο - Φιορεντίνα - Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 3HD Σασσουόλο - Κάλιαρι - Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 4HD ΣΠΑΛ - Μπρέσια - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα - Λέστερ - Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου - Κολονία - Ποδόσφαιρο - Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:00 ΕΡΤ3 Άρης - Πανιώνιος SU Casa - Μπάσκετ - Basket League 2019-20
17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βολάλτο Καζέρτα - Μπέργκαμο - Βόλεϊ - Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον - Γουλβς - Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
19:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια - Πάρμα - Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης - Πάντερμπορν - Ποδόσφαιρο - Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 Novasports 1HD Βόλος - Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές - Θέλτα - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μανρέσα - Μπαρτσελόνα - Μπάσκετ - Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020
19:30 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών - Άρης - Ποδόσφαιρο - Super League 2019-2020
21:45 Novasports 2HD Μπολόνια - Μίλαν - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ - Μπορντό - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα - Σεβίλη - Ποδόσφαιρο - Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπελενένσες - Πόρτο - Ποδόσφαιρο - Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς - Ντένβερ Νάγκετς - Μπάσκετ - NBA 2019 - 2020