Επιλογή Ημερομηνίας 
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto3 Gran Premio de Aragon
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - MotoGP Gran Premio de Aragon
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto2 Gran Premio de Aragon
12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
13:00 FOX Sports Ημιτελικός - Ράγκμπι - NRL
13:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto3 Gran Premio de Aragon
13:55 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ - Βαγιαδολίδ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη - Καρλσρούη - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
14:25 COSMOTE SPORT 7 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - MotoGP Gran Premio de Aragon
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ - Τότεναμ - Ποδόσφαιρο - Premier League
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός - Τένις - ATP 250 Moselle Open
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - MotoGP Gran Premio de Aragon
15:45 Eurosport 2 24 ώρες Μπολ ντ' Ορ - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Αγώνες μοτοσικλέτας
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε - Μπρέσια - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto2 Gran Premio de Aragon
16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν - Κολωνία - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:45 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε - Αρμάνι Μιλάνο - Μπάσκετ - Pavlos Giannakopoulos Tournament
17:00 Novasports 3HD Κάρντιφ - Μίντλεσμπρο - Ποδόσφαιρο - EFL Championship
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ - Ποδόσφαιρο - Premier League
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός - Τένις - ATP 250 Moselle Open
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβάντε - Εϊμπαρ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
17:15 Novasports 1HD Βόλος - ΟΦΗ - Ποδόσφαιρο - Super League 1
17:20 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτος αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγωνία
18:30 Novasports 4HD Μαρσέιγ - Μονπελιέ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
18:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα - Ρωσία - Βόλεϊ - Euro Volley Ανδρών
19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους - Βερόνα - Ποδόσφαιρο - Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπάσκετ - Pavlos Giannakopoulos Tournament
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές - Αλμπα Βερολίνου - Μπάσκετ - Zadar Basketball
19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος - Ποδόσφαιρο - Super League 1
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Θέλτα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Νιουκάσλ - Μπράιτον - Ποδόσφαιρο - Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης - Λειψία - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα - Βαλένθια - Μπάσκετ - ACB Supercopa Endesa
19:55 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
20:00 FOX Sports Blue Jays - Yankees - Μπέιζμπολ - MLB
20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός - ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο - Super League 1
21:00 Novasports 3HD Νιμ - Τουλούζ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
21:45 Novasports 1HD Μίλαν - Ιντερ - Ποδόσφαιρο - Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα - Μπαρτσελόνα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
22:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Φουενλαμπράδα - Μπάσκετ - ACB Supercopa Endesa
22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μορεϊρένσε - Μπενφίκα - Ποδόσφαιρο - Liga NOS
23:00 FOX Sports Μετς - Ρεντς - Μπέιζμπολ - MLB