Επιλογή Ημερομηνίας 
02:30 COSMOTE SPORT 8 HD Richmond Federated Auto Parts 400 - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - NASCAR Cup Series
07:00 Eurosport 2 24 ώρες Μπολ ντ' Ορ - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Αγώνες μοτοσικλέτας
12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto3 Gran Premio de Aragon
12:55 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε - Μαγιόρκα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
13:30 Novasports 2HD Σασσουόλο - ΣΠΑΛ - Ποδόσφαιρο - Serie A
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - MotoGP Gran Premio de Aragon
14:00 Novasports 3HD Γουέστ Μπρομ - Χάντερσφιλντ - Ποδόσφαιρο - EFL Championship
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο - Αουε - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
14:50 ΕΡΤ Sports HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
15:00 Novasports 1HD ΑΕΛ - Ξάνθη - Ποδόσφαιρο - Super League 1
15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
15:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
15:15 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto2 Gran Premio de Aragon
15:30 Novasports 2HD Αϊντχόφεν - Αγιαξ - Ποδόσφαιρο - Eredivisie
16:00 Novasports 2HD Λέτσε - Νάπολι - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 4HD Μπολόνια - Ρόμα - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 5HD Χάμαρμπι - ΑΪΚ Στοκχόλμης - Ποδόσφαιρο - Allsvenskan
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ποδόσφαιρο - Premier League
16:00 Novasports 24 HD Σαμπντόρια - Τορίνο - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ - Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός - Τένις - ATP 250 Moselle Open
16:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μικρός τελικός - Μπάσκετ - Pavlos Giannakopoulos Tournament
16:50 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερος αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγωνία
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια - Λεγανές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
17:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τελικός - Μπάσκετ - Pavlos Giannakopoulos Tournament
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Λίβερπουλ - Ποδόσφαιρο - Premier League
18:30 PAOK TV ΠΑΟΚ - Αρης - Ποδόσφαιρο - Super League 1
19:00 Novasports 2HD Αταλάντα - Φιορεντίνα - Ποδόσφαιρο - Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αϊντραχτ Φρανκφούρτης - Ντόρτμουντ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
19:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις - Τουρνουά επίδειξης
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Διαγωνισμός τριπόντων - Μπάσκετ - ACB Supercopa Endesa
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο - Αλαβές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
19:30 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Πανιώνιος - Ποδόσφαιρο - Super League 1
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τελικός - Μπάσκετ - ACB Supercopa Endesa
20:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο - Super League 1
21:45 Novasports 2HD Λάτσιο - Πάρμα - Ποδόσφαιρο - Serie A
22:00 Novasports 3HD Λυών - Παρί Σεν Ζερμέν - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη - Ρεάλ Μαδρίτης - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο - Σάντα Κλάρα - Ποδόσφαιρο - Liga NOS