Επιλογή Ημερομηνίας 
02:30 FOX Sports Twins - Indians - Μπέιζμπολ - MLB
08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κίνα - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Motocross
09:00 FOX Sports Qualifying final - Ράγκμπι - NRL
09:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Αγώνες αυτοκινήτου
10:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Αγώνες αυτοκινήτου
10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο
11:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία - Αυστραλία - Μπάσκετ - Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ
11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2 - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - WRC Τουρκίας
11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ - Εσπανιόλ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - WRC Τουρκίας
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
13:30 Novasports 1HD Τζένοα - Αταλάντα - Ποδόσφαιρο - Serie A
14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Ποδόσφαιρο - EFL Championship
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ - Νυρεμβέργη - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές - Σεβίλλη - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή - Ισπανία - Μπάσκετ - Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ
15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ - Ντεν Χάαχ - Ποδόσφαιρο - Eredivisie
16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ - Λάτσιο - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 2HD Πάρμα - Κάλιαρι - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 3HD Μπρέσια - Μπολόνια - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 5HD Χέκεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης - Ποδόσφαιρο - Allsvenskan
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ - Εβερτον - Ποδόσφαιρο - Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ - Φράιμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα - Γρανάδα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν - Τουλούζ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
18:00 Novasports 4HD Ούνικς Καζάν - ΦΜΠ Βελιγραδίου - Μπάσκετ - Μικρός τελικός Orange Trophy
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ - Αρσεναλ - Ποδόσφαιρο - Premier League
19:00 Novasports 5HD Ρόμα - Σασσουόλο - Ποδόσφαιρο - Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν - Σάλκε - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης - Ποδόσφαιρο - Super League 1
19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ - Λαμία - Ποδόσφαιρο - Super League 1
19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος - ΑΕΛ - Ποδόσφαιρο - Super League 1
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Οσασούνα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί - Μπάσκετ - Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη
19:55 COSMOTE SPORT 1 HD Λεπτό προς λεπτό - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League
20:00 Novasports 4HD Προμηθέας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπάσκετ - Τελικός Orange Trophy
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε - Πόρτο - Ποδόσφαιρο - Liga NOS
21:30 Novasports 1HD Αρης - Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο - Super League 1
21:45 Novasports 5HD Βερόνα - Μίλαν - Ποδόσφαιρο - Serie A
22:00 Novasports 3HD Μονακό - Μαρσέιγ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις - Χετάφε - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Ποδόσφαιρο - Liga NOS