elenro

Winmasters.gr: Ραντεβού στα… αστέρια για τους δύο “Δικέφαλους

από / ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ / Τετάρτη, 08 Αυγούστου 2018 19:30

Πάνω από 160 αγορές για το ΠΑΟΚ-Σπάρτακ Μόσχας και το Σέλτικ-ΑΕΚ !

Σούπερ ειδικά στοιχήματα* για Ημίχρονο/Τελικό και Πολλαπλά σκορ. Σε ποιο λεπτό θα ανοίξει το σκορ στην Τούμπα; Θα σκοράρει ο Μάρκο Λιβάγια στην Σκωτία χαρίζοντας τη νίκη στην Ένωση; Η πιο μεγάλη ώρα έφτασε για τους δύο “Δικέφαλους”! ΠΑΟΚ και ΑΕΚ μπαίνουν στη μάχη του τρίτου προκριματικού γύρου του Champions League αντιμετωπίζοντας Σπάρτακ Μόσχας και Σέλτικ αντίστοιχα, με στόχο να συνεχίσουν να ονειρεύονται τη συμμετοχή στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.

Στις 20:00 ο ΠΑΟΚ υποδέχεται στην Τούμπα την πάντα επικίνδυνη Σπάρτακ, με τους παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου να επιδιώκουν να επιβάλουν από νωρίς τον ρυθμό τους απέναντι στους Μοσχοβίτες, έτσι ώστε να πάρουν το αποτέλεσμα που επιθυμούν για τη ρεβάνς της “Otkritie Arena”.

Λίγο αργότερα (21:45), η ΑΕΚ του Μαρίνου Ουζουνίδη ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στο Champions League αντιμετωπίζοντας τη Σέλτικ στη Γλασκώβη, με την Ένωση να επιθυμεί να επιστρέψει στην Αθήνα με το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα, μετατρέποντας σε φιέστα τον επαναληπτικό του ΟΑΚΑ.

Ταυτόχρονα, η winmasters.gr θα καλύψει ζωντανά και τις δύο μάχες των “Δικεφάλων” διαθέτοντας πλήθος αγορών* για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου γκολ και Παίκτες. Όλα τα εγγεγραμμένα μέλη έχουν τη δυνατότητα να βρουν επίσης ευφάνταστα ειδικά στοιχήματα* για Ημίχρονο/Τελικό & Over/Under 2.5, Πολλαπλά σκορ, Νίκη μίας ομάδας ενώ έχει βρεθεί πίσω στο σκορ, Σκορ με πέναλτυ, 1η ομάδα να σκοράρει και να Κερδίσει/Ισοπαλία/Χάσει και Αμφίσκορο ματς χωρίς να λήξει ισοπαλία, έχοντας πάντα το δικαίωμα για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cash out*.